Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 11 maja 2012, 20:09

Ale właśnie o tym mówię że potrzeba dwóch do środka jednego który z powodzeniem może grać w pierwszym składzie , i drugiego do głębokiej rezerwy.

W alternatywę dla De Ceglie nie wierzę (chociaż bardzo by się przydał szczególnie jakiś kozak jak Koralov czy Armero) ale za De Ceglie na tej pozycji może zagrać Caceres/Padoin/Giac wiem, że to nie są jakieś szokujące kandydatury na tą pozycję ale jesteśmy tam zabezpieczeni i wątpię aby ktoś tam przyszedł.

Przyjdzie 1-2 ŚO, środkowy pomocnik do rotacji i pewnie 2 zawodników do ataku. (jeden snajper i jeden cofnięty napastnik lub skrzydłowy) na więcej bym nie liczył.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 3817
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 11 maja 2012, 20:13

jarek88 pisze:Do czasu oficjalnych transferów ten temat to tylko przypuszczenia i nikt nie ma monopolu na rację, ale czytając niektóre posty to... :shock:
Potwierdzam.
Sens miałyby dyskusje wtedy, kiedy pojawia się z wiarygodnego źródła (np. od jakku1) jakieś konkretne info, bo póki co to wygląda to w ten sposób:

-Tylko Cavani, Dżeko za słaby.
-A ja bym wolał Falcao, myślę że za 25 mln + Elię byłby do wyciągnięcia.
-A co byście powiedzieli jakby przyszedł Jovetić, Suarez i Dżeko?

Ogólnie, tak jak ktoś inny tutaj, już nie pamiętam kto, zmieniłem ostatnio zdanie. Kiedyś uważałem że priorytetem jest "następca Del Piero", w sensie kreatywnego napastnika/trequartisty. Teraz jednak gdybym miał wybierać tylko jedną gwiazdę, to wolałbym jakąś dziewiątkę. Raz, że głównym problemem jest bądź co bądź najzwyklejsze w świecie umieszczenie piłki w siatce. Dwa, że jakim byśmy ustawieniem nie grali, czy 5-3-2/3-5-2, czy 4-3-3, czy nawet 4-4-2/4-2-4 to taki piłkarz i tak się przyda. Trzy, że obecnie klasowi zawodnicy na tej pozycji są jednak czymś więcej niż dokładaczami nogi - jak Benzema, Ibra czy Cavani.
francois pisze: Science fiction :lol:
Osobiście będę uradowany jeśli przyjdzie Jovetić i Cavani/Dzeko.
Nie załapałeś :)
Ostatnio zmieniony 11 maja 2012, 21:03 przez zahor, łącznie zmieniany 1 raz.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2190
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 11 maja 2012, 20:53

zahor pisze:A co byście powiedzieli jakby przyszedł Jovetić, Suarez i Dżeko?
Science fiction :lol:
Osobiście będę uradowany jeśli przyjdzie Jovetić i Cavani/Dzeko.
zahor pisze:Nie załapałeś :)
A to sorka. Taki dzisiaj piątkowy jestem :twisted:


Myślę także nad tym, kto mógłby wzmocnić obronę. Oprócz Kolarova, który w City gra mało, powrócił mi do głowy pomysł Tremoulinasa, któremu za rok kończy się kontrakt. Jeśli chodzi o środek, który także wymaga wzmocnienia, to marzy mi się Verthongen z Ajaxu (sytuacja analogiczna do Tremoulinasa).


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 4007
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 11 maja 2012, 21:23

zahor pisze: -A co byście powiedzieli jakby przyszedł Jovetić, Suarez i Dżeko?
Miałbym odciski na ręce i prawdopodobnie nie mógłbym mieć w przyszłości dzieci.
zahor pisze: Ogólnie, tak jak ktoś inny tutaj, już nie pamiętam kto, zmieniłem ostatnio zdanie. Kiedyś uważałem że priorytetem jest "następca Del Piero", w sensie kreatywnego napastnika/trequartisty. Teraz jednak gdybym miał wybierać tylko jedną gwiazdę, to wolałbym jakąś dziewiątkę.
Nie ktoś tylko ja 8)

Gdyby Conte chciał w przyszłym sezonie grać 4-3-3 optowałbym chyba za klasowym "Vuciniciem na prawe skrzydło" + tanią "9" (jakiś Destro). Ale wiele wskazuje na 3-5-2.


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 600
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 11 maja 2012, 21:32

http://www.solojuve.com/komentarze_pras ... mienia.php

Porozumienie z Pescarą nie osiągnięte, czyli po raz kolejny "drobne różnice" pomiędzy naszą propozycją a oczekiwaniami drugiego klubu stają na drodze do transferu.

Żeby nie było tak pesymistycznie: wiem, mercato się jeszcze nawet nie zaczęło i że to by było zbyt proste, by już przy pierwszym spotkaniu się ugadać. Chłopak koniec końców pewnie będzie nasz. Po prostu uczulony jestem na te "drobne różnice, które jednak nie powinny przeszkodzić w transferze".


Barisz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2011
Posty: 74
Rejestracja: 08 maja 2011

Nieprzeczytany post 11 maja 2012, 22:03

zahor pisze: -A co byście powiedzieli jakby przyszedł Jovetić, Suarez i Dżeko?
Pewnie byłoby coś w stylu: "Nie ma Cavaniego?!?!?!? Marotta jak zwykle pokpił sprawę! Zamiast prawdziwej gwiazdy Serie A, wojownika idealnie pasującego do taktyki Conte, z aż tryskającym uszami DNA mistrza sprowadził nam trzech zmienników: pierwszego dopiero co po kontuzji (a Quagliarella miał taki sam uraz i widzieliście jaki teraz jest słaby), który o mało co nie spadł z ligi, drugiego - rasistę ledwo wyróżniającego się w przeciętniaku Premier League i trzeciego, szczyt szczytów - ŁAWKOWICZA z drużyny, która w tym sezonie LM nie dała rady Napoli! Dno, Marotta odejdź, niszczysz ten klub!!!111"
Donnie pisze:Po prostu uczulony jestem na te "drobne różnice, które jednak nie powinny przeszkodzić w transferze".
Wolę to niż Alessio "dam ile chcecie, negocjacje urągają mojej godności" Secco.


"Chtěl bych jak divoký kůň běžet běžet
nemyslet na návrat
s koňskými handlíři vyrazit dveře
to bych rád"
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5297
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 maja 2012, 22:16

Jeśli się mówi o negocjacjach i drobnych sprawach to on już jest nasz tak czuję, ale również wydaje mi się, ze w przyszlym sezonie u nas jeszcze nie pogra.


Trzeba mimo wszystko postarać się o jakiegoś napastnika. Ale trzeba to wszystko analizowac bo jesli City/ Chelsea bierze Cavaniego to my z nimi nie bedziemy rywalizowac, ale w takim wypadku pozosatje nam Dzeko lub ktoś z Londynu (torres?).
Jeśli Real kupi napastnika wtedy Higuain będzie do wyjęcia.
Suarez raczej zostanie na niego nie licze.

Jednakowoż wydaje mi się, że conte zalezy na zawodniku ogranym w serie A- wszystko na to wskazuje, wiec zostaje Cavani (jesli nie wmiesza sie w to na powaznie City lub Londyn), Jovetić - jak dla mnie ok / lub Levazzi - choć z nim to naprawdę nie wiem. Bo czy on jest tak dobry jak mowi Dealurentins i czy nie jest blizej Interu?

Zal Destro. Bo moze to byloby mocno szalone, ale ciekawe zobaczyc w przyszlym sezonie i Mattię i Ciro Immobile, zamiast typowego strikera.
Ciekawe co nie znaczy z pozytywnym skutkiem dla Juve.:)


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 5059
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 11 maja 2012, 22:41

stahoo pisze:Gdyby Conte chciał w przyszłym sezonie grać 4-3-3 optowałbym chyba za klasowym "Vuciniciem na prawe skrzydło" + tanią "9" (jakiś Destro).
Sądzisz, że jakaś "tania 9" dałaby radę grac na tej szpicy? Czy może jesteś za Matrim/Quagiem?

My tu o mercato a Panowie wciąż oblewają. Elia się wozi, że palił cygaro razem z Alexem a Bonucciemu tylko jedno we łbie.


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 605
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 11 maja 2012, 23:18

Moim faworytem był Cavani. Niestety City weszło do gry i oferuje 35 + Adebandzior, nie wiem, czym jesteśmy w stanie przekonać Edisona, finansowo nie mamy szans.
Zatem proponuję się nastawić na Jovetica. Nikt nie zaprzeczy, że jest jest to świetny zawodnik.
Marotta! Co? Papiss Demba Cisse!


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 2338
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 11 maja 2012, 23:32

Tyle, że w sprawie Joveticia nikt nie ma odwagi wziąć się za to. Oni chcą budować zespół właśnie na takich zawodnikach jak on.


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1047
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 maja 2012, 23:40

Castiel pisze:Tyle, że w sprawie Joveticia nikt nie ma odwagi wziąć się za to. Oni chcą budować zespół właśnie na takich zawodnikach jak on.
Kto Fiora? Przeciez ich polityką jest kupic tanio, wypromowac i sprzedac.
Nie smuccie sie tak tym Cavanim i wlaczeniem City do gry. Kazdy kij ma dwa konce - City kogos kupi - City kogos sprzeda i to jeszcze po rabacie.

I nie wiem czy te porównania Dzeko-Cavani, ze ten pierwszy nie dorasta do stóp Cavaniemu to po prostu,ze sloneczko przygrzalo, czy ze zwyklej glupoty :think:

Piszczkiem sie Real Madrid zaczal interesowac, fajnie jak polacy będą sie ogrywać w wielkich klubach, moze za dwa lata osiagniemy cos na MS :lol:

Zastanawia mnie tylko fakt gdzie trafi Nesta i czy Marotta bedzie w tym maczal palce :smile:
Ostatnio zmieniony 11 maja 2012, 23:41 przez Bartek88, łącznie zmieniany 1 raz.





KLIK ==>www
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 8997
Rejestracja: 19 września 2005
Podziekował: 4 razy
Otrzymał podziękowanie: 10 razy

Nieprzeczytany post 11 maja 2012, 23:41

Na FB pojawił się wpis jednego z użytkowników (zamieszcza on na bieżąco informacje ze świata Juventusu), który informuje, jakoby istniała szansa na przedłużenie kontraktu Del Piero :!: Mówi się póki co o plotkach, ale kto wie... :think:

Być może Agnelli i Marotta celowo unikali odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłości Del Piero, bo szykują niespodziankę na ostatnie spotkanie ligowe... Na razie gdybanie, ale poczekajmy.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 2366
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 11 maja 2012, 23:49

mrozzi pisze:Na FB pojawił się wpis jednego z użytkowników (zamieszcza on na bieżąco informacje ze świata Juventusu), który informuje, jakoby istniała szansa na przedłużenie kontraktu Del Piero :!: Mówi się póki co o plotkach, ale kto wie... :think:

Być może Agnelli i Marotta celowo unikali odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłości Del Piero, bo szykują niespodziankę na ostatnie spotkanie ligowe... Na razie gdybanie, ale poczekajmy.
http://www.giornaledipuglia.com/2012/05 ... omani.html
Rzeczywiscie, pojawiaja sie takie pogloski, ze niby mialoby to zostac ogloszone zaraz po koncowym gwizdku niedzielnego meczu. Pewnie to jakies glupie plotki, ale gdyby tak...
Obrazek


Obrazek
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 1159
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 12 maja 2012, 00:33

nie rozumiem naszego zarządu, najpierw pożegnaliśmy Davida, żeby ściągnąć Toniego, a w tym roku Boriello i niby żegnamy starych wyjadaczy, by było miejsce dla nowych... starych średniaków? nie ogarniam tego.

DP może być bardzo ważny w LM, jako jeden z nielicznych potrafi nadal wygrać sam mecz, a przynajmniej być kluczowy, a w LM to podstawa.

To samo było w Milanie z Pirlo, teraz Nesta, Bommel, Seedorf i Inzaghi, fajnie odmładzajcie sobie, ale warto zauważyć, że z tych nazwisk tylko Inzaghi nie był już tak kluczowy, ale reszta? no, ale to Milan.

Na przykładzie Pirlo zarząd powinien szanować "starych wyjadaczy", szczególnie naszych, dalej nie mogę przeboleć sprzedaży Davida... teraz jeżeli DP odpowiadałoby siedzenie na ławce i wchodzenie w kluczowych momentach to co się zastanawiać? a wiadomo, że DP kocha te barwy i na kasie mu nie zależy. Buffon, Barzagli, Pirlo - mają już swoje, ale co byśmy bez nich zrobili? ( Buffon naciągane, bo to bramkarz ;d).


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 839
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 12 maja 2012, 02:13

Adebayor zarabia krocie i ma za sobą dobry sezon w Spurs. Nie zagra w Napoli, więc informacje o ofercie 35 milionów euro oraz dodatkowo karcie Emanuela są wyssane z palca. Poza tym oglądałem wiele meczów Citizens w tym sezonie i nie grają oni systemem, gdzie potrzebny jest egzekutor pokroju Dżeko, Cavaniego lub Adebayora. Wszystko polega na kombinacjach Aguero-Nasri-Silva-Tevez, a środek pola umiejętnie ubezpieczają i nadają ton grze Yaya Toure i Gareth Barry. Moim łączonych z nami napastnikami największe szanse mamy na Luisa Suareza. Byłoby to świetne rozwiązanie, bo Urus poradziłby sobie zarówno na szpicy w systemie 3-5-2 oraz skrzydle w 4-3-3. Z drugiej strony nic nie przebiłoby ewentualnych transferów Giovinco i Cavaniego.


Zablokowany