# 33 Federico Bernardeschi

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

ODPOWIEDZ
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 107 razy
Podziękowano: 69 razy

04 maja 2021, 17:40

dimebag11 pisze:
03 maja 2021, 22:20
Tak, Bernardeschi byłby gorszy od Kulusevskiego, bo Szweda bronią chociaż liczby, które jak na jego pierwszy sezon w Juve oraz jego wiek nie są najgorsze.
Zwłaszcza że poza tymi kilkoma bramkami i asystami Kulusevski i tak miał kilka decydujących podań, które powinny się skończyć bramką. U Szweda największy problem jest z decyzyjnością, kiedy wchodzi w pole karne z prawej strony. Często mu się zdarzało, że zamiast zejść na lewą i strzelać, to niepotrzebnie schodził na prawą nogę do linii i podawał na ślepo. Sporo akcji w ten sposób zmarnował, ale kto wie, może w przyszłości będą z tego profity, trochę tę prawą nogę wyćwiczy i będzie trudniejszy do rozszyfrowania dla obrońców. Przykładowo taki Dybala chyba dopiero w swoim trzecim sezonie w Juve zaczął próbować zejść na prawą nogę.

A co do Bernardeschiego to ja już nawet od niego niczego nie wymagam. Facet był próbowany na tylu pozycjach i dostał tyle szans, że już jego gra mnie nie denerwuje ani nie irytuje - po prostu niczego od niego nie oczekuję, bo ewidentnie Juventus to za wysokie progi dla niego (choć może w innych okolicznościach, na przykład w takim Juventusie Conte, prezentowałby się znacznie lepiej, potencjał na pewno miał). Jedyne co mnie wkurza u niego to to, że przy swojej kiepskiej, często bardzo złej grze, on co dwa miesiące wyskakuje z nową fryzurą. Wiem, że jego prywatne sprawy nie powinny mnie interesować, ale jednak w czasie, w którym co mecz gra o swoje być albo nie być w Turynie, mógłby sobie darować to farbowanie, utlenianie, zapuszczanie et cetera.

Tagi:
ODPOWIEDZ