Forumowicz od A do Z - vol.3

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ

Kto jako kolejny napisze swój alfabet?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 08:50

deszczowy pisze:yo. Słychaj, stare alfabety są też na froum? Bo ni mogę tego tematu znaleźć :(
Łap, deszczu.

KLIK!
KLIK!


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 10:28

Już wszystko mam, znalazłem wczoraj. Ale dzięi, pumi :)

It's official: dziś wrzucę mój alfabet.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 18:48

szczypek pisze:LordzieJuve, proszę, idź rób szambo gdzie indziej. Zabawa miała upaść zanim powstała, a za chwilę pojawi się trzeci alfabet.
Wow...za chwile pojawi się TRZECI alfabet...a czwarty napisze jakiś noname? :lol:

BTW.
Ktoś to czyta? :prochno:


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 18:55

LordJuve pisze: BTW.
Ktoś to czyta? :prochno:
Nie, wszyscy siedzą na fanpage'u JP na facebooku i zgadują, jaki piłkarz jest na zamazanym zdjęciu. Idź tam czuwać, bo Cię może ominie jakaś przednia zabawa, a forum przecież i tak umiera :whistle:

Maly i zahor wysoko postawili poprzeczkę :ok: deszczowego jeszcze nie czytałem.


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 19:02

bendzamin pisze:
LordJuve pisze: BTW.
Ktoś to czyta? :prochno:
Nie, wszyscy siedzą na fanpage'u JP na facebooku i zgadują, jaki piłkarz jest na zamazanym zdjęciu. Idź tam czuwać, bo Cię może ominie jakaś przednia zabawa, a forum przecież i tak umiera :whistle:
No niestety forum umiera, ale fanpage JP świetnie sobie radzi, czego dowodem mogą być wspomniane przez Ciebie, jakże trendy, zabawy z zamazanymi zdjęciami.

Ludzie, tu po prostu jest nudno a jakieś pseudowywody nie podnoszą jakości tego miejsca.

PS.
Tekst o stawianiu poprzeczki, srry stary, ale ile Ty masz lat? :whistle:

PS2.
Deszcza z ciekawości przeczytałem...i powiem tylko tyle: nic ciekawego. Widać, że od poprzedniego alfabetu niewiele się zmieniło w jego życiu.


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 19:10

Naprawdę fajnie się czyta te alfabety, każdy inny a mimo to każdy ukazuje Was z nieco innej strony :)

Lordzie wyjdź


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 19:12

Myzarel pisze: Naprawdę fajnie się czyta te alfabety, każdy inny a mimo to każdy ukazuje Was z nieco innej strony :)

Lordzie wyjdź
Serio uważasz, że Deszczowy napisał fajny alfabet? IMHO raz już dostał szansę, z tego co wiem to ją zmarnował (bo narzekał na własne dzieło), dostał drugą i znów odstawił fuszerkę. Może przestań być neutralny? Konstruktywna krytyka to nie jest przejaw nienawiści...no chyba, że jesteś skrajnym lewakiem to może Ci się tak wydawać.

Hm a może Ty wyjdziesz?


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 19:18

Maly w swoim alfabecie pisze:Jedzenie - oj jestem wybredny.

(...)lubię jeść pikantne rzeczy więc jeśli gdzieś jest kapsaicyna istnieje duża szansa, że będzie mi smakowało. Być może nawet nie ma już wtedy aż takiego znaczenia czy jest to pizza, kebab, spaghetti czy schabowy nadziewany papryczkami chili - z pewnością nie pogardzę i zjem ze smakiem.
Toś faktycznie wybredny, nie ma co... :)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 19:42

LordJuve pisze:Wow...za chwile pojawi się TRZECI alfabet...a czwarty napisze jakiś noname? :lol:
Nie ogarniam Cię stary, byłeś na tym forum w najlepszych, jak pisałeś, latach, kojarzysz pierwszą setkę użytkowników, sam zgłosiłeś się do zabawy, wygrałeś ankietę i nie napisałeś alfabetu. Założyłem temat, podjąłem próbę rozkręcania tego na nowo, odzew nie był wielki, trochę się nawet zniechęciłem przez moment, ale teraz zabawa nie stoi, mamy chętnych, nie wiem co teraz miałbym zrobić, żeby Cię uszczęśliwić? Nawet jeżeli nie kojarzymy użytkowników, którzy biorą udziału w ankiecie tak dobrze jak było to w pierwszej czy drugiej edycji, to może teraz to jest właśnie szansa, aby kogoś bliżej poznać. Ale nie, te wywody nie podnoszą jakości tego miejsca, jest źle i źle, chodźmy wszyscy na fb i napiszmy, że Lord ma rację.

Poza tym, znowu oceniasz deszczowego mimo iż, wcześniej napisałeś już, że nie masz do tego prawa. Nie śledzę z uwagą Waszych dyskusji w temacie o polityce, jestem jednak daleki od poglądów, które reprezentuje deszczowy, ale to co Ty robisz to nie jest konstruktywna krytyka, to jest właśnie ślepa nienawiść.

Jeśli Ci coś w tym temacie przeszkadza to napisz mi wiadomość na pw, nie śmieć tutaj, chętnie się dowiem jaki masz cel w krytyce tej zabawy, bo ja nie wiem.


del_aleksander

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2006
Posty: 165
Rejestracja: 28 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 19:49

Olejcie tego frustrata, przecież on nie robi totalnie nic innego jak ocenia źle wszystko z góry na dół, cokolwiek by mu sie nie nasunęło.

Taki samozwańczy prorok, który kiedyś gdzieś zrobił jakąś tam jedną czy dwie kompile (kto to poza nim pamięta? :lol: ) i żyje tym od tego momentu jak Wałęsa strajkami solidarności :D
Najwięcej wypowiadał się niby w tych najlepszych czasach - dla kogo najlepszych? Dla dzieci, bo umówmy się, te X lat temu forum wyglądało tak, że naparzało się dziesiątki bezsensownych postów, lvl wiedzy userów był na tyle niski, że wystarczyła znajomość angielskiego, żeby móc zabłysnąć. Skończyło się i pajace jeden z drugim są zagubione, no to trzeba potrollowac bo niczego innego nie potrafią.

Sam nie robi totalnie nic, wstawił sobie w avatar datę pierwszej miesiączki i tyle jego twórczej aktywności. Na wielu imprezach można znaleźć wujków, którzy opowiadają kawały, z których się sami śmieją i takich, którzy pieprzą farmazony i nic poza tym. Tutaj mamy jedno i drugie za jednym zamachem :ok:

Olać, nie zwracać uwagi. Kupa nie śmierdzi dopóki się w nią kija nie wetknie :happy:



LordJuve pisze:Ty, pięknisiu?
już nie frajerze? :lol:

LordJuve pisze:Powiedz co Ty zrobiłeś na tym forum przez 7 lat obecności?
A po co mi o tym opowiadać? Jeszcze komu jak komu, ale tobie?
Czytam, komentuje, gram w typera. Poznałem dziesiątki osób osobiście, z którymi utrzymuje kontakt, oglądamy wspólnie mecze, przed tv a czasami nawet na stadionie. ty w tym czasie piszesz bzdury - myślę, że jeśli kiedyś zajrzy tu ktoś z tv, to prędzej czy później doczekamy się odcinka "dlaczego ja?" o lordzie.

Gdyby mnie ktoś wziął od tyłu to poszedłbym na policję, ty regularnie wpadasz na forum i tu wyładowujesz ból odbytnicy :ok:
LordJuve pisze:Kompilacji nie robie, podobnie jak wielu innych, bo zwyczajnie nie ma dla kogo.
Podobnie jak ja nie strzelam bramek dla Juve, imho nie ma dla kogo :happy:
Ostatnio zmieniony 12 sierpnia 2013, 19:53 przez del_aleksander, łącznie zmieniany 1 raz.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 19:52

szczypek pisze: Poza tym, znowu oceniasz deszczowego mimo iż, wcześniej napisałeś już, że nie masz do tego prawa. Nie śledzę z uwagą Waszych dyskusji w temacie o polityce, jestem jednak daleki od poglądów, które reprezentuje deszczowy, ale to co Ty robisz to nie jest konstruktywna krytyka, to jest właśnie ślepa nienawiść.
Oceniłem jego alfabet...chyba po to go wrzucił, żeby inni czytali i oceniali?
szczypek pisze: Jeśli Ci coś w tym temacie przeszkadza to napisz mi wiadomość na pw, nie śmieć tutaj, chętnie się dowiem jaki masz cel w krytyce tej zabawy, bo ja nie wiem.
W zasadzie zabawa jest wtórna, to nic nowego. Poza tym na forum wypowiadają się, w większośći, jakieś no name'y. Serio masz ochotę poznawać kolesia z setką postów i nickiem ala "albundy2013"? A tak w ogóle to co mi pozostało jak zwykły trolling? Poprzez zwykłą ignorancję i właśnie ślepą nienawiść (chociaż nienawiścią to bym raczej tego nie nazwał) zostałem zepchnięty na margines tego miejsca...i zrobili to ludzie, którzy pojawili się na forum znacznie później niż ja. Nie mam sił i ochoty prostować poglądów ludzi, z którymi nie łączy mnie nic niż wspólnie klepanie przed monitorem. Mogę albo, dla jaj, trollować, albo dać se siana z JP...sentymenty mi jednak nie pozwalają. Wszak minęło przeszło 8 lat, niemalże, codziennej obecności.
del_aleksander pisze: Taki samozwańczy prorok, który kiedyś gdzieś zrobił jakąś tam jedną czy dwie kompile (kto to poza nim pamięta? :lol: ) i żyje tym od tego momentu jak Wałęsa strajkami solidarności :D
Ty, pięknisiu? Dzięki za przypomnienie czegoś o czym zdążyłem już zapomnieć. Powiedz co Ty zrobiłeś na tym forum przez 7 lat obecności? Naklepałeś 26 postów w tym tego, który cytuje i który doskonale wpisuje się w to co napisałem.

Kompilacji nie robie, podobnie jak wielu innych, bo zwyczajnie nie ma dla kogo.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 20:03

Lordzie, jakieś wielkie frustru od Ciebie bije, cóż się stało?

Deszczu - alfabet nie za długi, ale jakiś taki bardziej treściwy, niż poprzednika (bez obrazy Mały, ale ponoć lubisz szczerość ;) )


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 20:06

wojczech7 pisze:Lordzie, jakieś wielkie frustru od Ciebie bije, cóż się stało?
Zwyczajnie zastanawiam się czy:
a) Straciłem masę czasu w życiu spędzając na tym forum setki, albo i tysiące, godzin.
b) Straciłem ciekawe miejsce do podyskutowania/zdobycia nowych informacji. Od jakiegoś czasu nie mam ochoty się tutaj odzialać, aczkolwiek sentymenty ciągną. Tak więc, skoro i tak nie ma szans na sensowną dyskusję to może chociaż mały trolling się uda? Pan Zambrotta całą swoją działalność forumową na tym oparł. :lol: (noo, przez jakieś pierwsze 1,5 tyś. postów był takim samym frajerem jak ja i był w klasie humanistycznej...:lol:).


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 20:12

LordJuve pisze:
wojczech7 pisze:Lordzie, jakieś wielkie frustru od Ciebie bije, cóż się stało?
Zwyczajnie zastanawiam się czy:
a) Straciłem masę czasu w życiu spędzając na tym forum setki, albo i tysiące, godzin.
b) Straciłem ciekawe miejsce do podyskutowania/zdobycia nowych informacji. Od jakiegoś czasu nie mam ochoty się tutaj odzialać, aczkolwiek sentymenty ciągną.
Nie bój nic, po złości/buncie przychodzi co prawda smutek, ale od niego już krok do akceptacji/pogodzenia się ze stratą. Będzie dobrze. :ok:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 20:13

wojczech7 pisze: Nie bój nic, po złości/buncie przychodzi co prawda smutek, ale od niego już krok do akceptacji/pogodzenia się ze stratą. Będzie dobrze. :ok:
Myślisz? Oby... :ok:

Eh, zwyczajnie mi się nudzi...tzn. zawsze znajdzie się coś lepszego do roboty niż...


ODPOWIEDZ