DEL PIERO - wedlug mnie powienien odejsc...

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
Zablokowany
adamJan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 stycznia 2004
Posty: 24
Rejestracja: 05 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 17:13

bede oryginalny i powiem z cala odpowiedzialnoscia, ze czas del piero w juve juz sie skonczyl..powinien na jego miejsce przyjsc ktos bardziej ambitny i przede wszystkim mlodszy.. wiem ze to symbol juve ale za jakis czas pozostana tam juz tylko tacy, ktorzy dobry poziom prezentowali 7 lat temu..


FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 17:37

adamJan pisze:bede oryginalny i powiem z cala odpowiedzialnoscia, ze czas del piero w juve juz sie skonczyl..powinien na jego miejsce przyjsc ktos bardziej ambitny i przede wszystkim mlodszy.. wiem ze to symbol juve ale za jakis czas pozostana tam juz tylko tacy, ktorzy dobry poziom prezentowali 7 lat temu..
ja również uwazam, że najlepsze czasy Del Piero ma już za soba, ale nie uwazam natomiast, że Juve powinno go sprzedać pierwszemu lepszemu oferentowi, ale za poważne pieniadze i do klubu mniej wiecej równej klasy i niekoniecznie tak odrazu... pzdr. (pewnie połowa mnie zninawidzi ale trudno...) :D


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 17:43

NIGDY NIE POWINIEN ODEJŚĆ DEL PIERO GRAŁ GRA I GRAĆ BĘDZIE JESTEM Z ALEXEM I ZA TYM ŻEBY ZOSTAŁ I COŚ CZUJE ŻE PRZYSZŁY SEZON BĘDZIE JEGO :!: :!: :!:


Obrazek
Szymeq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2004
Posty: 112
Rejestracja: 27 lutego 2004

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 17:43

Moim zdaniem Alex jest zbyt często kontuzjowany ale i tak jest dla mnie the best football player of world. Jeszcze sie przekonacie że Alex będzie królem strzelców, bedzie wszystkich jeździł ja chce, bedzie sadził takie bramy że bramkarz nawet sie nie skapnie że padła bramka
ach i jeszcze jedno...era Alexa Del Piero właśnie rozkwita i szybko sie nie zkończy
FORZA ALEX DEL PIERO


KOCHAM KAJĘ RADZKĄ
Juve_Siamo_Noi_Per_Sempre

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2004
Posty: 64
Rejestracja: 29 marca 2004

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 17:48

Lata świetności to on już ma za soba ale wszyscy chyba Juventus kojarzą z Del Piero i Nedvedem moim zdaniem nigdy nie powinien odejść


Juve_Siamo_Noi_Per_Sempre :D !!
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 17:55

Ludzie co wy gadacie :shock: :shock: :shock: :?: :?: :?: Dla was Alex nic nie znaczy???Dla mnie jest to zywa legenda tego zespolu!!!Nie wiem jak wy ja nigdy nie zgodzilbym sie na jego sprzedaz on zbyt wiele znaczy dla PRAWDZIWYCH kibicow Juve a nie dla niektorych z tego forum tylko przejsciowych!!!Szkoda mi sie wyklucac moim zdaniem glupoty piszecie :evil: Zami nie wiecie jaki skarb posiadamy w druzynie!!!


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Manifestos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 108
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 18:19

ty chyba zartujesz. po kiego grzyba mamy sie pozbywac naszego super alexa? jeszcze blysnie i wyplujesz te slowa:)


too bad she won't live....but than again, who does

:--{======>cannibal holocaust<======}--:
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003
Podziekował: 1 raz

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 18:21

Del Piero jest symbolem Juventusu i uważam, że powinien zostać. Nie raz ratował Juventus z opresji. Reszta piłkarzy Juventusu na pewno mu ufa. To, ze obecny sezon nie jest dla niego udany wynika z tego, ze bardzo często łapie kontuzje. Licze jednak, że w następnych sezonie pujdzie mu znacznie lepiej i pokaże jeszcze co potrafi. Licze na to i jestem zdecydowanie PRZECIW jego odejściu z Juve


Delarturos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 listopada 2003
Posty: 3
Rejestracja: 09 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 18:31

Ten co napisał tego posta ma chyba nierówno pod sufitem i tyle,i napewno to nie jest prawdziwy kibic JUVE!!!ALEX jest symbolem Starej Damy tak samo jak Ferrara!!!I tacy piłkarze są potrzebni druzynie!!!I ja osobiscie chociarz mam 26lat od samego poczatku az do dzis i jeszcze długo(do konca jego kariery) jestem wiernym fanem Del Piero!!!A wcześniej Baggio!!!Czyli 10 w JUVENTUSIE!!!A jakby co to nawet nie widac nowej 10 która by ciągneła nasza druzynę do sukcesów!!!
Takim piłkarzom należy się SZACUNEK za to że są zawsze wierni Turynowi!!!


gienek85

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 4
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 18:33

JUVE BEZ DEL PIERO -ŚMIESZNE ,TYLKO KAZDY WIDZI JAK OSTATNIO GRA JUVE ,DLACZEGO TAK GRA?? ODPOWIEDŹ JEST PROSTA BO NIE GRA DEL PIERO ,TO BYŁ ,JEST I BEDZIE JEDEN Z NAJLEPSZYCH PIŁKARZY ŚWIATA ,JUVE BEZ DEL PIERO TO TAK JAK FLAGA POLSKI BEZ ORŁA I TEN KTO CHCE ZEBY ODESZDL DEL PIERO NIECH SIE LEPIEJ ODPIE... OD JUVENTUSU.DEL PIERO ZAWSZE BYL SYMBOLEM JUVE I DZIEKI JEMU JEST TYLE KIBICOW JUVE W POLSCE BO KAZDY KOCHA JEGO GRE ,DZIEKUJE I NIE PISZCIE WIECEJ TAKICH GLUPICH NEWSOW!!!


PABLO!!!
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 19:07

Sprzedać Alexa?? Głupota do kwadratu... Może nie uciekałbym w takie teksty typu "symbol" itp. choć to może i racja ale on jest przede wszyskim wyjątkiem na skalę światową - nie jest pierwszym lepszym pessotero który leci tam gdzie mu zapłacą o 10 euro więcej.... (każdy wie jakie nazwiska nam na myśli, a które mi przez gardło nie przejdą :wink: ). Pomyślcie trochę zanim usadzicie takiego posta....
Choć z drugiej strony jestem przeciwny wystawianiu Alexa za wszelką cenę w pierwszej 11 meczowej nawet jak jest bez formy..ale to już inna bajka.. :wink:


Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2002
Posty: 202
Rejestracja: 19 października 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 19:08

Del Piero to nie tylko symbol ale tez nadal jedne z najlepszych graczy ofensywnych piłakryz Juve. Absolutnie nie zgadzam się z autorem tematu.


Juve per sempre!!!
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 19:46

Ja mysle kolego ze jezeli ty sie sprzefajesz to twoja sprawa, ale wiec ze Alex nie sprzeda sie ani Juve go nie sprzeda. Mam tez pytanie co masz do niego czy kidys nawalil w jakim meczu, moze nie gra zawsze dobrze ale jeszcze nigdy nie nawalil w decydujacym momencie. Alex ma wieli kontuzji w tym sezonie ale ja czuje jak wieszosc ze on Tudor Tacchinardi Maresca i Buffon w przyszlym sezonie pokaza jak sie gra w pilke. I twoj pomysl jest najglupszym jaki slyszalem nie wiem czy aby kontrolowales sie w czasie pisania tego postu.


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Gigi Alex

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 33
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 19:55

JA to krotko ujme......... " AlEX w JUVE FOREVER !!! " :D


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 20:08

Mnie już to denwrwuje zawsze za porażki wszyscy obwiniają Alex nawet jak nie gra. Odczepcie się od niego napewno jakby był on i Nedved to byśmy zremisowali.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Zablokowany