Serie A 23/24 (38): JUVENTUS FC 2-0 Monza

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
ODPOWIEDZ
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2380
Rejestracja: 18 marca 2009
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Nieprzeczytany post 22 maja 2024, 19:31

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 38 kolejki SerieA
JUVENTUS FC - Monza


MIEJSCE:
Turyn / Włochy - Allianz Stadium (41 507)

CZAS:
25.05.2024 (sobota), godzina 18:00



O PRZECIWNIKU
LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 6
Remisów: 6
Przegranych: 7

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 5
Remisów: 6
Przegranych: 7


OSTATNIE MECZE
Obrazek

NAJLEPSZY STRZELEC - Milan Djuric, Andrea Colpani
Obrazek - 9 bramek w SerieA Obrazek - 8 bramek w SerieA,

NAJLEPSZY ASYSTENT - Andrea Colpani
Obrazek - 4 asyst w SerieA

JUVENTUS
LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 10
Remisów: 7
Przegranych: 1

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 8
Remisów: 7
Przegranych: 4


OSTATNIE MECZE
Obrazek


NAJLEPSZY STRZELEC - Dusan Vlahovic, Federico Chiesa
Obrazek - 16 bramek w SerieAObrazek - 8 bramek w SerieA
NAJLEPSZY ASYSTENT - Weston McKennie, Felipe Kostic, Dusan Vlahovic, Manuel Locatelli
Obrazek - 7 asyst w SerieA Obrazek - 4 asysty w SerieA Obrazek - 4 asysty w SerieA Obrazek - 4 asysty w SerieA


PRZEWIDYWANE SKŁADY
-

SYTUACJA W TABELI:
Obrazek


SĘDZIA: Ferrieri Caputi M. (Ita)

Ostatni mecz z Monzą - ligowy wygrana 1:2



MECZ NA ŻYWO W TV
Eleven Sports 2 (Pol)
Ostatnio zmieniony 25 maja 2024, 20:05 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 1 raz.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 356
Rejestracja: 04 listopada 2022
Podziekował: 3 razy

Nieprzeczytany post 23 maja 2024, 00:46

Niech nasi ofensywni mocno cisną i poważnie sprawdzą tego Di Gregorio :D


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1054
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 23 maja 2024, 07:57

Dograć i zapomnieć o tym sezonie.


Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 393
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 23 maja 2024, 08:03

Mógłby Montero wyjść taką 11stką od początku jak na 2 połowę z Bologną.


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8680
Rejestracja: 07 listopada 2007
Otrzymał podziękowanie: 19 razy

Nieprzeczytany post 23 maja 2024, 08:30

Może wreszcie wygrają na koniec z pyrami, choć w tym sezonie to my jesteśmy pyrami dla pyr.


Obrazek
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 985
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Podziekował: 2 razy

Nieprzeczytany post 23 maja 2024, 17:50

Byle nie 352. Mam dość tego ustawienia w naszym wykonaniu, mamy ekipę pod 433/4231 to tak grajmy a nie na siłę tym dziadostwem.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 1036
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Podziekował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 23 maja 2024, 21:44

Jak nie zagramy, to będzie to koniec tego męczącego sezonu i bardziej mnie interesuje jak będziemy grać w przyszłym sezonie, teraz ma to mniejsze znaczenie. Nie ukrywam jednak, że chętnie zobaczyłbym zarówno Chiesę jak i Yildiza w podstawie, razem z Fagiolim jeśli da radę zagrać od początku. Kończmy ten sezon i z nadzieją spoglądam w kierunku kolejnego. Byle tylko robić odpowiednie ruchy w trakcie mercato.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
del_aleksander

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2006
Posty: 196
Rejestracja: 28 czerwca 2006
Podziekował: 1 raz

Nieprzeczytany post 25 maja 2024, 09:08

Bologna wychodzi nam na przeciw i otwiera szansę na podium w tym sezonie :cooler:


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2380
Rejestracja: 18 marca 2009
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Nieprzeczytany post 25 maja 2024, 20:04

Co prawda oglądałem jednym okiem, bo drugim oglądałem Jagiellonię, ale ten mecz pokazał, że w tej drużynie jest duży potencjał.

Chiesa, Fagioli, Yildiz - ci piłkarze dobrze poprowadzeni mogą okazać się naszymi kluczowymi wzmocnieniami w następnych rozgrywkach.

Alex Sandro - swoimi łzami pokazał przywiązanie do tych barw. Dziękujemy przede wszystkim za pierwsze sezony, w których byłeś naprawdę dobry. Ostatnie lata to jednak równia pochyła. Mimo wszystko Grazie Alex! Powodzenia w przyszłości.

Cieszę się, że w końcu skończył się ten sezon. Oby z Mottą było ciekawiej!

Fajnie, że zakończyliśmy sezon zwycięstwem.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
ArlitoV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2019
Posty: 14
Rejestracja: 12 kwietnia 2019
Podziekował: 4 razy

Nieprzeczytany post 25 maja 2024, 20:14

Fajnie, że Alex Sandro został pożegnany w dobrej atmosferze, w wygranym meczu, i z ostatnią bramką w sezonie. Fajny widok. Nie ma co już roztrząsać jego kontraktu, bo to nie on ustalał sobie pensję i długość. Miał świetne momenty i za to mu dziękuje.

No i sezon zakończony w miarę pozytywnie, z nadzieją na przyszłość i z pucharem w gablocie... i bez wiadomo kogo.

Lato może być najciekawsze od lat. A w następnym sezonie liczę na Mottę i chłopaków, żebyśmy widzieli Juventus z którego można być dumnym i oglądać z radością.


woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 631
Rejestracja: 13 lutego 2005
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Nieprzeczytany post 25 maja 2024, 20:29

Ładne zakończenie sezonu. Choć druga połowa trochę nudnawa. Chłopaki chyba już myślami na Euro/wakacjach byli. Ale zwycięstwo jest, do tego wyższe niż 1:0. I postawa Pinsoglio cieszy.


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2499
Rejestracja: 17 maja 2011
Podziekował: 1 raz

Nieprzeczytany post 25 maja 2024, 20:40

Jest potencjał w ataku, tylko trzeba tam popracować nad pewnymi schematami, ruchem bez piłki i wychodzeniem na pozycję. Fajnie Fagioli, widać że mu się chciało i pozytywna energia z niego biła. To dobry prognostyk na przyszły sezon. Niech pojedzie na Euro i też coś zagra.

Mimo wszystko podziękowania dla Sandro. Wiele niewybrednych żartów padło pod jego adresem z mojej strony, ale mimo wszystko go lubię. To nie jego wina, że ktoś podpisał z nim taki kontrakt, a trener na siłę przeciągał jego karierę w Juventusie.
Złapały za serce jego łzy i fajnie, że ma godne pożegnanie i to po pozytywnym występie, okraszonym golem.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 1036
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Podziekował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 25 maja 2024, 21:44

Kolejny mecz pokazujący, że jakiś potencjał w tej drużynie jest, tylko trzeba umieć go wykorzystać. Oby w przyszłym sezonie udało się to zrobić. Mimo wszystko cieszę się, że ten dobiegł już końca, bo nie ukrywam, byłem nim już bardzo zmęczony. Teraz dobrze przepracować okres przygotowawczy, udany ruchy na rynku transferowym i zobaczymy co przyniesie przyszłość.

Również z mojej strony wielkie podziękowania dla Sandro, głównie za te pierwsze sezony, gdzie był przez jakiś czas jednym z najlepszych na swojej pozycji. Szkoda, że później z każdym sezonem wyglądało to coraz gorzej. Powinniśmy się rozstać już sporo wcześniej, ale za te początkowe sezony należy mu się duży szacunek, bo dał nam wtedy niemało pozytywnych chwil.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2950
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 26 maja 2024, 14:11

Fagioli po roku bez gry wchodzi od początku i jest szefem pomocy. W ataku jest duży potencjał. Ciekawe jak dojdzie do nich jeszcze Soule i może Illing się odbuduje przy Mottcie.

Kurde pamiętam jak się jarałem gdy Sandro przychodził. Był topem na swojej pozycji. Dwa sezony <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, a później mega zjazd. Ciekawe dlaczego. Allegri ?


ODPOWIEDZ