# 10 Paul Pogba

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 25 października 2016, 18:32

Maly pisze:no i przyznałem się, że pomyliły mi się minuty więc z czym masz jeszcze problem? mam się przyznać, że błędnie wyśmiałem Crunny'ego skoro tak czy inaczej napisał głupoty? ok, mogę się przyznać, że nie te argumenty użyłem żeby go wyśmiać co powinienem (założyłem, że te wystarczą ale no pomyliłem minuty więc sorry że od razu nie pisałem posta na pół strony z analizą sytuacji) ale to wszystko ;]

proś raczej żeby Crunny czy inni się przyznali, że bezsensownie obwiniają Pogbę za tą akcję i to oni nie myślą (do czego Crunny niejako się przyznał bo to nie on zauważył mój błąd a jedynie wyśmiał mnie że można odebrać piłkę bez faulu... ale już nie napisał jak PP miał to zrobić [ja chociaż starałem się podać jakieś argumenty]), ale na co ja liczę w tym kółku wzajemnej adoracji... :roll:
Haha :D Ośmieszyłeś się przy wszystkich, a teraz jeszcze próbujesz mnie atakować? I wmawiasz mi popełnienie jakiegoś błędu?!

Nie jestem żadnym hejterem Pogby. Przewiń sobie parę stron forum. Jak Pogba strzelił piękną bramkę Fenerbahce, to go za nią pierwszy chwaliłem. Jak dał ciała w akcji na 0:4 z Chelsea, to go skrytykowałem. Napisałem: "Zero woli przerwania tej akcji, odebrania piłki, chociaż utrudnienia rajdu". Gdzie tu widzisz, że miał go sfaulować ze wszelką cenę? Dał się obiec Kante, a potem nie doskoczył do niego, gdy ten zdecydowanie zwolnił przed 16-tką.


marcin_juventino87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 kwietnia 2007
Posty: 50
Rejestracja: 05 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 25 października 2016, 18:36

Zacznijmy od poczatku czyli moment podpisania kontraktu Pogby z Juve. Znajac Raiole to gdyby nie to ze w umowie bedzie 20 czy 25% od kolejnej sprzedazy francuza to Pogba nigdy by nie podpisal kontraktu z Juve. Przez te 4 lata pobytu Paula w Juve nikt inny a wlasnie Mino pompowal balonik ze Pogba jest warty 100 mln € i jestem wrecz pewien ze gdyby nie to to Pogba odszedlby za jakies 60 mln € max bo wlasnie tyle byl warty.
Po srednio udanym Euro murzynka Marotta ustalil cene Pogby na 105 mln € bo zdawal sobie sprawe z tego ze jesli jakis klub go kupi to mega przeplaci (Barca i Real mogli go kupic bo stac ich ale wiedzieli ze ta cena jest z kosmosu i odpuscili). Trasfer Pogby wyniosl 105 mln a to ze zarobilismy na czysto 72 mln € w cztery lata nie czyni nas frajerami. Myslicie ze przy innych trasferach calosc kasy trafia do klubu, ktory sprzedaje? Otoz po to sa agenci wlasnie zeby na tym zarabiac i zawsze jakis procent trasferu trafia na konto agenta(czasem jest to 5, 10 a czasem 25% i to jest normalne)
Rozumiem ze niektorzy kibice chcieli by zeby Juventus zarobil na czysto 100 mln € no ale Pogba nie byl i nigdy nie bd tyle wart bo to nie jest zawodnik, ktory sam rozstrzygnie mecz a jak widac nawet nie potrafi byc liderem srodka pola i to naprawde cud ze United wylozyli taka kase i to raczej Oni zostana historycznymi frajerami transferu zawodnika
:facepalm: :czas:


Nawet w grobie nie zapomnę Stara Damo o Tobie...
Gdy moje powieki zamkną się na wieki.
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 25 października 2016, 19:06

Gdzieś w oczy rzuciła mi się grafika porównująca statystyki Pogby po 8 (?) pierwszych meczach w tym i w zeszłym sezonie, kojarzy może ktoś ten obrazek?

@edit:
Obrazek


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 25 października 2016, 19:52

Czy to ważne ? Gościu kosztował ich 105 mln euro. Chłop za taką kasę ma grac od 1 minuty w nowym zespole i wpływać na wyniki osiągane przez ten zespół.


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2478
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 25 października 2016, 21:05

Ważniejsze jest to, że miałeś tu nie pisać do następnego mercato.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 25 października 2016, 21:06

No widzisz, czasem alkohol bierze górę... takie życie.


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2937
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 25 października 2016, 22:33

Cabrini_idol pisze:Czy to ważne ? Gościu kosztował ich 105 mln euro. Chłop za taką kasę ma grac od 1 minuty w nowym zespole i wpływać na wyniki osiągane przez ten zespół.
I wplywa. Zobacz jak gra United :prochno:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 12:38

MOu podobno powiedział, że Pogba byłby wspaniałym środkowym obrońcą.


No ciekawe, po tym jak kontuzji doznał Bailly nie można wykluczyć, że Jose go tam przetestuje.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7326
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 12:40

"podobno" poniżej
http://www.goal.com/en/news/1862/premie ... 28862012/-

najlepsze komentarze pod newsem :)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1711
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 14:12

Pogba na obronie :smile: . Oby tak dalej... zlota pilka w drodze!


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2696
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 16:11

Ta statystyka przytoczona przez squintera świetnie pokazuje, że Pogba nie zaliczył żadnej zniżki formy, nie ma problemów z przystosowaniem się do nowej drużyny czy wyspiarskiego stylu - on gra na swoim normalnym poziomie, to po prostu (jeszcze?) nie jest gracz, który ciągnie drużynę. Także nadzieje fanów United pt. "Pogba za chwilę się zaaklimatyzuje i złapie formę z Juve" są płonne.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 16:35

O matko, Paul na obronie? :D To on chyba szybciej zatęskni za Turynem niż myślałem :prochno:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 16:40

Pluto pisze:Ta statystyka przytoczona przez squintera świetnie pokazuje, że Pogba nie zaliczył żadnej zniżki formy, nie ma problemów z przystosowaniem się do nowej drużyny czy wyspiarskiego stylu - on gra na swoim normalnym poziomie, to po prostu (jeszcze?) nie jest gracz, który ciągnie drużynę. Także nadzieje fanów United pt. "Pogba za chwilę się zaaklimatyzuje i złapie formę z Juve" są płonne.
bardzo rozsądne zdanie, bo tak jak Pogba ciąnął za uszy Juve, tak i Juve ciągnęło za uszy Pogbę, to był wzajemny deal, tutaj jest problem, bo Fellaini, MIki to jednak są przereklamowanie i może oni wyglądaja dobrze na papierze, ale jednak wszystko to wygląda jak oddzielone od siebie części bez wizji całości.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 18:09

Trzeba się zapytać o dostępność Pogby w zimie. Może by go tak wypożyczyć? Oczywiście część wynagrodzenia pokrywa ManUtd :D

A tak serio to mam wrażenie, że Paul od początku był traktowany wyjątkowo i nigdy tak naprawdę nie wyrobił sobie takiego hmm sportowego charakteru. Czegoś co sprawiłoby, że byłby w stanie w trudnym dla drużyny okresie wziąć na barki cały ciężar gry. Owszem w drugiej połowie poprzedniego sezonu często asystował i strzelał, ale wtedy sytuacja w klubie już była niezła (lepsza forma i dość sporo wygranych z rzędu).

No zobaczymy może zamiast imprezowania i pozowania z ziomkami na insta i innych w końcu się ogarnie? Póki nie gra bezpośrednio przeciwko nam to mnie rybka. Chociaż cień satysfakcji, że zgarnieliśmy sporo kasy, a Pogba im się na razie nie spłaca, jest :)


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 18:56

Gdzie chłop miał rozum, że szedł do klubu, który jest w takim dołku? Naprawdę bym go zrozumiał, gdyby odszedł do Realu, Barcelony albo Bayernu, ale ManU? Jako warunek transferu powinien żądać gwarancji większych wzmocnień niż tylko Bailly, Mkhitaryan i Ibra. To są wzmocnienia ok, ale dla klubu, który tylko dokonuje lekkiej kosmetyki, a nie chce wstać z kolan.

Pogba jest co najmniej bardzo dobrym piłkarzem, który nie ma umiejętności wpływania na grę zespołu w takim stopniu, jak robił to chociażby Pirlo. W lepszym klubie z TOP-3 pewnie by wymiatał. W ManU dostosowuje się do nędznego poziomu kolegów. Podobnie byłoby z Comanem, gdyby trafił do słabszego klubu niż Bayern.


ODPOWIEDZ