Afera Calcioscommesse

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Włodar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 197
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2012, 23:10

stahoo pisze:Pumex, dawaj źródło, bo mnie na fejsie koles potyrał po tym, jak o tym napisałem z wielkimi sapami i żalami. Jak cos spierniczyłeś w tłuamczeniu to... :angry: :C
http://www.tuttosport.com/calcio/calcio ... +Cannavaro tutaj jest o tym artykuł, sam się jeszcze nie wczytywałem.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2012, 10:52

stahoo pisze:Pumex, dawaj źródło, bo mnie na fejsie koles potyrał po tym, jak o tym napisałem z wielkimi sapami i żalami. Jak cos spierniczyłeś w tłuamczeniu to... :angry: :C
Heh. Powiem tak: info przeczytałem na calciomercato i dziś zaglądając do niego jak byk stoi "per l'omessa denuncia", więc wydaje się, że nie doczytałem. Jednak coś mi się nie chce wierzyć, że to przegapiłem, bo newsa specjalnie wertowałem kilka razy. Tekst był w formie relacji live, więc być może edytowali. To tak na swoje usprawiedliwienie 8)

Aha, jeszcze jedno. Wczoraj przeglądając włoskie portale mignęło mi w okienku video, że prawnik Cannavaro (chyba) wmieszał w sprawę Quagliarellę, ale nie wiem w jakim charakterze.


Obrazek
Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2012, 14:37

http://football-italia.net/28426/six-mo ... varo-grava

To wciaz nic pewnego, ale Napoli skonczy najprawdopodobniej z 2 punktami ujemnymi. Do tego pol roku zawieszenia dla Cannavaro i Gravy. Brak tego pierwszego na pewno nie pozostanie bez wplywu na sytuacje Napoli. Biorac pod uwage fakt, ze zarzuty stawiane obecnym zawodnikom Napoli sa identyczne jak te, za ktore ukarany zostal Conte trzeba przyznac, ze to mimo wszystko dosc sprawiedliwy wymiar kary. Wyrok ma zapasc w poniedzialek.


Make friends for life or make hardcore enemies!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2012, 17:57

Nadziej pisze:http://football-italia.net/28426/six-mo ... varo-grava
Wyrok ma zapasc w poniedzialek.
Coś wiadomo? Przeglądałem różne strony ale żadnej informacji nie znalazłem.


Obrazek
Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2012, 19:11

Tez nic nie moge znalezc. Ostatnio pisali, ze wyrok ma zapasc w czwartek wieczorem, a jak sie skonczylo kazdy wie...


Make friends for life or make hardcore enemies!
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2012, 22:11

http://www.gazzetta.it/Calcio/Calcio-In ... 2133.shtml

LGDS jest najlepiej poinformowana, jutro będzie oficjalnie:
-2 pkt dla Napoli
6 miesięcy zawieszenia dla Cannavaro i Gravy
3 lata i 3 miesiące dla Gianello


można powiedzieć, że grając teraz tylko 1 mecz stracili 5 punktów ^^


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2012, 22:30

No to mam pytanie. LGDS utrzymuje, że punkty zostaną odebrane w tym sezonie? Bo to trochę nielogiczne, żeby odejmowac punkty w trakcie sezonu.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2012, 22:51

Szikit pisze:No to mam pytanie. LGDS utrzymuje, że punkty zostaną odebrane w tym sezonie? Bo to trochę nielogiczne, żeby odejmowac punkty w trakcie sezonu.
Nie podjęto jeszcze decyzji. Jednak wszystko się może zmienić jak Napoli wyprzedzi obecnego wicelidera :-D


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2012, 23:02

Bardziej od tych dwóch punktów może ich zaboleć dyskwalifikacja Cannavaro i Gravy. W dodatku Campagnaro kończy się kontrakt i będzie mógł odejść za darmo. W krótkim czasie obrona Napoli może zostać bardzo mocno przetrzebiona.


Obrazek
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2012, 00:12

albertcamus pisze:
można powiedzieć, że grając teraz tylko 1 mecz stracili 5 punktów ^^
nie wiem skąd się wzielo to stwierdzenie, ze przegrała druzyna mecz i "straciła" punkty, przeciez nikt jej nie odjął, że stracila, po prostu nie zyskala byloby logiczniejsze;) a prawdziwą stratę moze wlasnie zaliczyć Napoli jak tylko bedzie oficjalny werdykt;)

nie piszę tego do Ciebie tylko w twoim kierunku, ale ogolnie, bo wiem, ze jest to wszedzie uzywane ;)


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2012, 01:19

rammstein pisze:
albertcamus pisze:
można powiedzieć, że grając teraz tylko 1 mecz stracili 5 punktów ^^
nie wiem skąd się wzielo to stwierdzenie, ze przegrała druzyna mecz i "straciła" punkty, przeciez nikt jej nie odjął, że stracila, po prostu nie zyskala byloby logiczniejsze;) a prawdziwą stratę moze wlasnie zaliczyć Napoli jak tylko bedzie oficjalny werdykt;)

nie piszę tego do Ciebie tylko w twoim kierunku, ale ogolnie, bo wiem, ze jest to wszedzie uzywane ;)
chodziło mi o to, że przegrali wygrany mecz, tracąc dwie bramki w ostatnich 3 minutach


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2012, 03:54

Byłoby ślicznie. -10 punktów nad Napoli, mielibyśmy ich już praktycznie z głowy. A pomyśleć, że jeszcze przed wyjazdem do Palermo tydzień temu dzieliło nas tylko 2 punkty. 8)


Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2012, 10:37

http://www.gazzetta.it/Calcio/Calcio-In ... 8953.shtml
Coraz bardziej się zastanawiam czy różowa gazeta ma takie dobre wtyki że zna wyroki wcześniej czy może oni sami je ustalają :think: . Absurdalne w tym wszystkim jest odjęcie punktów w tej chwili, gdyby jeszcze ten proces trwał od początku sezonu a tak można sobie wyobrazić że nagle komuś na koniec sezonu zabiorą jakieś punkty i zmieni się układ tabeli.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2012, 12:29

no to już oficjalnie - 2 punkty !!


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2012, 12:33

rammstein pisze:no to już oficjalnie - 2 punkty !!
Chodź się na to nie zanosi, to nie chciał bym aby Juve wygrało 2pkt mistrzostwo z Napili :? Prędzej Interek coś ugra dzięki tej karze...


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
ODPOWIEDZ