Marco Motta

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 03 lipca 2010, 00:08

Marco Motta - nowy piłkarz Juvnentusu. Ja jestem bardzo zadowolony z tego transferu i jakoś dziwnie przekonany, że piłkarz ten za rok zostanie przez Juve wykupiony. W formie to bardzo dobry prawy obrońca, ze świetnymi dośrodkowaniami i dobrym dryblingiem.



Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 03 lipca 2010, 00:20

Il Fenomeno pisze:Marco Motta - nowy piłkarz Juvnentusu. Ja jestem bardzo zadowolony z tego transferu i jakoś dziwnie przekonany, że piłkarz ten za rok zostanie przez Juve wykupiony. W formie to bardzo dobry prawy obrońca, ze świetnymi dośrodkowaniami i dobrym dryblingiem.

Mnie on wcale nie przekonuje. Kolejny przeciętniak, może ciut lepszy niż Zdenas ale na pewno nie na Nasze aspiracje. W działaniach Marotty widzę jakieś dziwne półśrodki. Niepokojąco zaczynam sobie przypominać poprzednie ruchy zarządu. W Romie szukają innego zmiennika dla Cassetiego a Juventus w tym zmienniku upatruje podstawowego zawodnika.
Albo rośnie nam geniusz albo błazen (Marotta).
Generalnie trafiłeś z topiciem bo właśnie chciałem skomentować transfer Motty ;) .
Dobranoc
:happy:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 03 lipca 2010, 00:35

Ciut lepszy od Zdenka? Na pewno nie. Oglądam bardzo wiele spotkań Serie A. Motta gdy jest w formie, a mam nadzieje, że zostanie odpowiednio przygotowany do sezonu, to świetny gracz. Z tylu gra ostro, nie panikuje, ma bardzo dobre dośrodkowania. Lubi grać do przodu. O ile Pepe to karykatura piłkarza, która gdy zespołowi nie idzie nigdy nie pociągnie ich do lepszej gry, gdy idzie jakoś specjalnie nie odstaje (chociaż czasem zdarzają mu się wybitne mecze w których chcąc się popisać zagrywa piętami w aut i ośmiesza się próbując zrobić ciekawy zwód), o tyle w Mottcie drzemie wielki potencjał. Trzeba go jedynie dobrze przygotować. Raneri najpierw zablokował mu transfer pół roku temu do City, a następnie wolał stawiać na bardziej defensywnego Casettiego. Czas Marco mam nadzieje, teraz nadejdzie. A obserwuje tego gracza od dawna.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 03 lipca 2010, 00:59

Rok temu brałbym go z pocałowaniem ręki, dzisiaj na naszą prawą obronę widziałbym kilku lepszych kandydatów, no ale cóż. Niby w pewnym stopniu jestem usatysfakcjonowany tym transferem, ale skoro podstarzały Cassetti wygryzł go ze składu Romy to coś musi być nie teges.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 lipca 2010, 01:11

Powiem tak- dobry piłkarski filmik na youtube można zrobić o średnio zwinnym guźcu. Niech przyjdzie za te pół miliona i pokaże jaki z niego Kozak.
Ale trzeba też powiedzieć, że nic nie tracimy. 500 tysiów dla takiego klubu jak Juventus to nic. Będzie grał pewnie(tzn co najmniej lepiej od Caceresa), to warto rzucić 5 milionów, nie to niech wraca skąd przyszedł.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 03 lipca 2010, 01:49

Piłkarz zagadka. Przebłyski w Udinese, rewelacyjny początek w Romie, a potem raczej średnio. Ciekawe na ile zmiana na stanowisku trenerskim odbiła się na jego postawie. Wiadomo, że Spalletti cenił go za ofensywny styl gry, a Ranieri uważa/ł Molinaro za dobrego bocznego obrońcę. Czyli dwa różne światy.

Ostatecznie to warunki umowy są tak atrakcyjne, że nie ma co narzekać. Jeśli będzie grał bardzo dobrze to malina, średnio - możemy pozyskać zmiennika na korzystnych warunkach, w przypadku słabej postawy żegnamy bez żalu. Nie ma się co czarować - Marotta nie zbuduje nam drużyny przez 3-4 miesiące. Tak samo jakby nie zrobił tego Moggi. Ten ruch trzeba zdecydowanie zaliczyć na +.


aras191

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 214
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 03 lipca 2010, 02:07

przeciętniak i nic wiecej na ławe ja tam wole juz Zebine


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 03 lipca 2010, 11:38

aras191 pisze:przeciętniak i nic wiecej na ławe ja tam wole juz Zebine
chyba nie wiesz co mówisz;)
Motta jeśli jest w formie to miażdży Zebine pod każdym względem


Fino Alla Fine Forza Juventus!
JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 lipca 2010, 12:32

na naszą prawą obronę widziałbym kilku lepszych kandydatów
Słucham...
Mnie on wcale nie przekonuje. Kolejny przeciętniak, może ciut lepszy niż Zdenas ale na pewno nie na Nasze aspiracje.
Słucham...
przeciętniak i nic wiecej
Słucham...

Cena wyjsciowa to 5 mln Euro i nie wiecej niz 25 lat. Powodzenia :ok:


goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 03 lipca 2010, 12:35

JaPs pisze:
na naszą prawą obronę widziałbym kilku lepszych kandydatów
Słucham...
Mnie on wcale nie przekonuje. Kolejny przeciętniak, może ciut lepszy niż Zdenas ale na pewno nie na Nasze aspiracje.
Słucham...
przeciętniak i nic wiecej
Słucham...

Cena wyjsciowa to 5 mln Euro i nie wiecej niz 25 lat. Powodzenia :ok:
Dokładnie. Warto podkreślić, że jeśli się nie sprawdzi to mamy w plecy tylko 500 tys. euro, więc przestańcie panikować. Jedno jest zawsze pewne - gorszym od Zdenka i Zebiny po prostu nie da się być. Motta to utalentowany zawodnik i w przeciwieństwie do panów wymienionych wyżej, może jeszcze sporo się nauczyć. Dla mnie transfer jak najbardziej na plus.


"gdyż to, co oni mówią, więcej mówi o nich samych niż o tobie" - Anthony de Mello
Peter

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 345
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 03 lipca 2010, 13:19

Czy ktoś, kto widział go w kilku meczach (niestety, nie miałem okazji zobaczyć jak gra), mógłby obiektywnie :wink: napisać o tym piłkarzu, czy jest to zawodnik do pierwszego składu Juve?


Kiedy znowu zobaczę zwycięstwo Juve w LM?

"Tutaj trzeba bez przerwy walczyć, a kiedy wydaje się, że wszystko jest już stracone, trzeba wierzyć nadal, bo Juve nigdy się nie poddaje."
Omar Enrique Sivori
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 03 lipca 2010, 20:48

JaPs pisze: Słucham...

Cena wyjsciowa to 5 mln Euro i nie wiecej niz 25 lat. Powodzenia :ok:
Ale dlaczego 5 mln ? Fajnie że wypożyczamy tanich zawodników, ale Oni mają stanowić o potędze nowego Juventusu ? Roma nie widzi go nawet jako zmiennika Cassettiego, a dla Nas ma być podstawowym obrońcą, wzmocnieniem ?
Na Martineza znalazło się 12 mln, choć nikt nawet nie wie gdzie ma grać. Prawy obrońca, płuca drużyny, niesamowicie ważna pozycja na dodatek chyba najsłabsza w zeszłym sezonie, i co ? Wypożyczamy za grosze ?
Skoro Ciebie satysfakcjonuje ten transfer, spoko. Mnie nie. I nie zarzucę Cię nazwiskami bo nie wiem kto jest do wyjęcia. Przypuszczam że z wynegocjowaniem Lichteinera czy Maggio nie było by dużo problemu, ale oni kosztowali by pewnie coś koło 15 :whistle:
peter1119 pisze:Czy ktoś, kto widział go w kilku meczach (niestety, nie miałem okazji zobaczyć jak gra), mógłby obiektywnie :wink: napisać o tym piłkarzu, czy jest to zawodnik do pierwszego składu Juve?
Ja nie widziałem, ale podejrzewam że userzy asroma.pl tak. Nie płaczą wcale za Mottą tylko zastanawiają się kto będzie nowym zmiennikiem Cassettiego.
User asroma.pl, Kotti pisze: To jak pora, na Juve?
Sprawdzi się u nich. Będzie tak samo cienki jak teraz, ale zaliczy mniej "asyst" od Grygery.
Wyjdą na plus.
Jeśli kogoś to satysfakcjonuje to :bravo: :doh:
Wyjdą na plus. :doh:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 lipca 2010, 21:47

Wez, smieszny czlowiecze! :lol:

Jak juz cytujesz to nie wybieraj tylko tego co Tobie pasuje.
inny user asroma.pl pisze:Jak co roku dajemy się zrobić w jajo. Moim zdaniem Motta stanie się niedługo jednym z najlepszych prawych obrońców w Serie A.
jeszcze inny pisze:no to super.to wezmy jakiegos emeryta.i wloska pilka wlasnie w ten sposob sie stacza...bo zamiast dac grac mlodym nieopierzonym to graja jakies Casseti i inne grajki...porazka totalna.i moze Cycek lepszy prawda?i te pieniadze puszczone z dymem.skoro taki slaby to czemu Juve sie nim interesi?i Atletico?jak Totti ma slaby sezon to go wszyscy bronia jak Motta to juz slaby i wywalic.lepiej zeby emeryci grali...
kolejny pisze:Ale cudowny interes zrobiła nasza Roma.Zamiast niego na prawą obrone przyjdzie jakiś emeryt,bo nie wierzę ,że kupimy kogoś za większą kasę,a na młodych graczy się u nas nie stawia.Szkoda,że Motta nie dostawał więcej szans
i jeszcze jeden pisze:wg mnie puszczenie go za taką śmieszną kwotę to skandal...
inny zas, piszacy pod Ciebie pisze:bez przesady...to nie jest gracz na miarę Romy.slaby jako obrońca, daje się ogrywać jak junior.w ofensywie lepszy ale chaotyczny.miał dobrych kilka pierwszych meczy, potem totalna padaczka.co do kwoty to mimo wszytko jest dużo za mała ale mam nadzieje, ze to efekt porozumienia z udine
Dla mnie komiczni kibice romy, ktorzy zrobili sie "dumni i swiatowi" po jednym/dwoch <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> sezonach ich pokracznego klubiku, ktory nadal ma blizej do bankrctwa niz do stabilizacji, nie sa zadnym wyznacznikiem.
Dla mnie wyznacznikiem jest koles, ktory cale zycie utrzymuje sie z menadzerki, ktory z jeszcze smieszniejszej sampy zrobil zespol, ktory pokonal inter, pokonal Juve, pokonal milan. Wszystko z palcem w du.pie.
blacktorun pisze:
petercostam pisze:Czy ktoś, kto widział go w kilku meczach (niestety, nie miałem okazji zobaczyć jak gra), mógłby obiektywnie Wink napisać o tym piłkarzu, czy jest to zawodnik do pierwszego składu Juve?
Ja nie widziałem
:bravo:


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 03 lipca 2010, 23:00

JaPs pisze:Wez, smieszny czlowiecze! :lol:

Jak juz cytujesz to nie wybieraj tylko tego co Tobie pasuje.
Wybrałem jeden który bezpośrednio dotyczył porównania naszego zawodnika i wydał mi się interesujący do zacytowania. Większość komentarzy na stronie Romy jest neutralnych albo delikatnie pozytywnych/negatywnych w kontekście odejścia Motty. Może rzeczywiście nie jest to ekstra grupa badawcza, ale w przeciwieństwie do Beppe mam do niej dostęp.
Poza tym spokojnie, bez ciśnień, pamiętaj. Zgoda buduje a Polska jest najważniejsza :!: :roll:
JaPs pisze:
blacktorun pisze:
petercostam pisze:Czy ktoś, kto widział go w kilku meczach (niestety, nie miałem okazji zobaczyć jak gra), mógłby obiektywnie Wink napisać o tym piłkarzu, czy jest to zawodnik do pierwszego składu Juve?
Ja nie widziałem
:bravo:
Miło mi że pamiętasz mój stary nick, ale w oryginale był to bloktorun. Widzę jednak że przekręciłeś również nick peter1119, tak więc pewnie nie przywiązujesz do tego znaczenia...
Co do cytatu... Nie wiem jak Ty, ale ja nie oglądam zazwyczaj całych meczy innych drużyn poza Juventusem, a i z nami bezpośrednio nie zagrał. W derbach Rzymu które oglądałem także nie. Jak wyżej, uznałem większość komentarzy i brak zbiorowego żalu jako... możliwie obiektywny pogląd na tę sytuację.
Pozdrawiam :)


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
piotrinho1234...

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 480
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 lipca 2010, 23:26

[quote="Brutalo"]



Roma nie widzi go nawet jako zmiennika Cassettiego, a dla Nas ma być podstawowym obrońcą, wzmocnieniem ?
[\quote]

Nie Roma go nie widzi , tylko Ranieri ,a to jest duża różnica :)


ODPOWIEDZ