Juventus - Heavy Days

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 marca 2010, 20:43

Przedstawiam wam mój filmik o smutnych momentach,kryzysie juve...
Niestety loga tv zostały ponieważ nie wiedziałem jak je usunąć :oops: Mam nadzieje że się spodoba :smile:

Film na youtube : Juventus - Heavy Days


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 16 marca 2010, 21:01

GENIALNE !!
Mnie sie bardzo podoba :)

P.S. Mógłbyś powiedzieć co to za nuta w tle bo bardzo mi się spodobała ? :)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 marca 2010, 21:06

HubsonJUVE pisze:GENIALNE !!
Mnie sie bardzo podoba :)

P.S. Mógłbyś powiedzieć co to za nuta w tle bo bardzo mi się spodobała ? :)
jest napisana w opisie filmu pozdro

fajnie że się podoba ;))


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 16 marca 2010, 21:07

Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś.... gorszego 8)
Całkiem spoko kompilacja. Sprawnie połączone momenty, pasująca muzyka. Sens. Generalnie na plus (ocena dobra 8) )
Na minus dziwna czcionka przy tekście :twisted:
Twórz dalej :ok:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
faja69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2009
Posty: 850
Rejestracja: 11 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 marca 2010, 21:20

super jedynie do czego można sie przyczepić to czcionka, jej kolor i brak polskich znaków.. generalnie dobra robota, gigi najlepsze miny strzela;p


Obrazek
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 16 marca 2010, 21:35

Ah kurde :angry: Ja tez wlasnie robie kompilacje o tych trudnych dla nas czasach... Zaraz dam komenta :D

EDIT: Juz obejrzalem... tak sobie. My immortal jest juz bardzo oklepana muzyczka na filmy pilkarskie z serii "druzyna-samoboj". Ogolnie filmik troche nie ma ladu i skladu, tak jakbys zrobil to na odwal sie i najwiecej czasu zajmowalo ci chyba sciaganie materialow.


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
Sossar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2008
Posty: 198
Rejestracja: 02 lipca 2008

Nieprzeczytany post 16 marca 2010, 21:47

wszystko co ma na celu ukazanie tragizmu musi mieć w tle my immortal ?


NeBu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 289
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 16 marca 2010, 21:53

Zdecydowanie nic specjalnego. Połączenie klipów z odpowiednia muzyką oczywiście daje oczekiwany efekt smutnego wzruszenia ale powinno być pokazane jakieś światełko w tunelu. Jak dla mnie ostatnie napisy są jak dziecinne odgrażanie się a nie coś, co można wziąć na serio. Już nawet u Lorda jest więcej nadziei :prochno: Wiadomo, miało być smutno, bo taki okres, ale są tu tacy którzy potrafią zrobię to naprawdę z klasą (:whistle:) i proponuje posiłkować się ich pracami przy szukaniu odpowiedzi na pytanie jak budować klimat. Co do samej strony technicznej to nic szczególnego, ale ja tam lubię jak jest prosto i bez wydziwiania :D napisy oczywiście do zmiany (czcionka bez polskich liter to zdecydowanie zły pomysł). To dopiero początek (?) i życzę udanych i coraz lepszych kolejnych kompilacji. Postęp i rozwój niech będą z tobą. Muszą dojrzewać nam nowi, młodzi kompilatorzy żeby przy niskiej produktywności starych mistrzów tacy bierni i zieloni w temacie pseudokrytycy jak ja mieli co oglądać i na czym ćwiczyć swoje budowanie krótkich wypowiedzi pisemnych :smile:


'this crazy shine it never lets you die'
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 marca 2010, 22:17

1. Tytuł po angielsku, a pierwszy hmm "slajd" na filmiku jest po polsku.
2. W czcionce którą wybrałeś nie ma polskich znaków- np "ę". To razi.
3. Niektóre "stracone" gole w kompilacji były z wygranych meczów ;)
4. Brak "światełka w tunelu"- czegoś co dałoby ducha kompilacji ;) Ostatni napis niewiele zmienia ;)

Sam bym wiele lepszej nie zrobił, ale jako, że od dawien dawna nie pojawiła sie nowa, świetna kompilacja, to jestem zawiedziony. :) Czekam, czekam cały czas na coś ekstra, coś co za kilka lat ludzie będa wspominać jak kilka legendarnych juz kompilacji. Czy musimy spadać do Serie B, zeby powstało kilka świetnych kompili? Chociaż w sumie obecne Juve nie daje wielu powodów do tworzenia tego typu prac... :roll:

PS. Broń Boże, nie chce Cie zniechęcać, bo każda następna praca będzie na pewno lepsza, dokładniejsza, bardziej przemyślana ;)


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 16 marca 2010, 22:21

Mnie się średnio podobało, ważne są chęci i liczę na to że kolejnym filmem pokażesz że się poprawiłeś. Nie podobały mi się napewno Polskie znaki, jakieś takie dziwne "ściny" skrótów, tak niedokładnie jest to zrobione.


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 16 marca 2010, 22:22

stahoo pisze: Czekam, czekam cały czas na coś ekstra,
Juz sie niedlugo doczekasz, niech mi sie tylko skonczy tyle prace w szkole hehe :D

A co do twojej pracy to dodam jeszcze jedno - badz dokladniejszy w wycinaniu klipow, bo w niektorych monentach troche to glupie wyglada jak przez 0,5 sekund widac pozostalosci z innych scen. Nie wiem jak ci to dokladnie wytlumaczyc.


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 marca 2010, 22:43

Monte Cristo pisze:
stahoo pisze: Czekam, czekam cały czas na coś ekstra,
Juz sie niedlugo doczekasz, niech mi sie tylko skonczy tyle prace w szkole hehe :D

A co do twojej pracy to dodam jeszcze jedno - badz dokladniejszy w wycinaniu klipow, bo w niektorych monentach troche to glupie wyglada jak przez 0,5 sekund widac pozostalosci z innych scen. Nie wiem jak ci to dokladnie wytlumaczyc.
Tak wiem o co chodzi zauważyłem to po zapisaniu filmu (zapisywał się ponad 2:30 h!!) w Sony Veags Pro niewim dlaczego tak długo...?

PS.Wie ktoś jak wyczyścić te loga tv ? bo przy następnych komplikacjach wolałbym nie oszpecać komplikacji...


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 16 marca 2010, 22:53

DiEgO RiBaS Da CuNhA pisze:Tak wiem o co chodzi zauważyłem to po zapisaniu filmu (zapisywał się ponad 2:30 h!!) w Sony Veags Pro niewim dlaczego tak długo...?

PS.Wie ktoś jak wyczyścić te loga tv ? bo przy następnych komplikacjach wolałbym nie oszpecać komplikacji...
Ja również nie mam pojęcia dlaczego tak długo ci się to zapisywało.. Zazwyczaj ma to miejsce kiedy jest dużo warstw, efektów i kolorków z magic bulleta, ale patrząc na twoją pracę raczej nie wykorzystałeś żadnej z wyżej wymienionych funkcji.

Loga możesz usunąć w różny sposób.. najlepiej Pan Cropem rozciągając obraz;)

Filmik dość przeciętny, ale początki nigdy nie należą do najłatwiejszych.. Twórz dalej i wkładaj w to więcej pracy.. Sony Vegas ma tyle funkcji, którymi możesz poprawić jakość kompilacji!! Taki filmik jak twój można było równie dobrze zrobić w movie makerze i zajęło by to znacznie mniej czasu.

życzę powodzenia w dalszych pracach;)

Edit. Zapomniałem wspomnieć o gratulacjiach za odwagę i ambicję.. przy moich początkach w ogóle nie sięgałem do takich programów jak Vegas, bo twierdziłem, że są za trudne w obsłudze... Dopiero później przekonałem się, że to był raczej objaw lenistwa.
Ostatnio zmieniony 16 marca 2010, 23:05 przez mpolek, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Jack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2005
Posty: 241
Rejestracja: 22 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 16 marca 2010, 22:58

:rotfl:
Heavy Days :smile: :smile:

Cięzkie dni to nie Heavy Days tylko Hard Days :D

Dobra juz olewajac tytuł.Kompilacja całkiem niezła a nawet bardzo dobra jesli patrzac ze to dopiero początek.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 marca 2010, 11:22

Jack pisze::rotfl:
Heavy Days :smile: :smile:

Cięzkie dni to nie Heavy Days tylko Hard Days :D

Dobra juz olewajac tytuł.Kompilacja całkiem niezła a nawet bardzo dobra jesli patrzac ze to dopiero początek.
To co niby oznacza Heavy Days ? Mnie się zdaje że cięzki dni...a hard days to trudne dni... :prochno:

Może dlatego się tak długo zapisywało ponieważ dałem największą jakość film jest w HD :smile:


ODPOWIEDZ