ALEX: "Zycze sobie kolejnych 10 lat z Juventusem"

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 lipca 2003, 00:37

Kontrakt Alexa wygasa w 2004 roku, ale piłkarz uspokaja zarówno zarząd klubowy jak i kibiców: "Moje marzenie? Chciałbym zostać w Juve przez kolejnych dziesięć lat, ale nie mam tu wcale na myśli pracy w zarządzie - Bettega może więc być spokojny... przez kolejnych dzisięć lat pragnę tu zostać jako piłkarz!" Przed rozpoczęciem nowego sezonu Alessandro tryska energią i optymizmem: "Za sobą mamy wspaniały sezon. Ja już nie mogę się wręcz doczekać rozpoczęcia następnego. Kto w sezonie 2003/2004 zdobędzie Scudetto? Zazwyczaj mylę się w swoich prognozach i przewidywaniach, a więc powiem: Milan, Inter, Lazio lub Roma. A w Lidze Mistrzów? Szczególnie interesuje mnie jak będzie grał 'nowy' Real." W słowach Alexa nie brak jest emocji związanych z finałem Champions League w Manchesterze: "Lippi i Moggi mają rację sezon 2002/2003 był dla nas niesamowity. Możemy poszczycić się kolejnym Scudetto oraz tym, że zaszliśmy aż do tego finału w Manchesterze. Aby zapomnieć o rozczarowaniu w Champions League, musimy wykorzystać nasze doświadczenie i rozpocząć od tego na czym zakończyliśmy. (biorąc pod uwagę fakt, że mecz z Milanem 3 sierpnia, okazja do rewanżu nadarzy się już za dwa tygodnie) Naszym punktem wyjścia jest właśnie finał z 28 maja, któy musi się stać dodatkowym bodźcem do działania." W wypowiedzi Ale nie mogło zabraknąć komentarza, dotyczącego zachowania Camoranesiego, które to bardzo ostro potępili zarówno Moggi jak i Lippi. (Camoranesi spóźnił się ok. 2 godziny) "Jego spóźnienie nas zdziwiło - mówi Del Piero - lecz potem wspólnie śmialiśmy się z tego faktu. Takie rzeczy się zdarzają... w końcu Mauro nas przeprosił. Myślę, że zapłaci karę, ale tym już nie powinienem się interesować, gdyż to nie moja sprawa."


Macias

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 114
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2003, 00:54

A ja życze żeby Alex grał przez te 10 lat jeszcze lepiej niż dotychczas. Widać że mu na Juve zależy, w końcu to dla niego dom :-D


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 lipca 2003, 01:18

To sie nazywa piłkarz z prawdziwego zdazenia... a nie jakis Beckham co zrobi wszystko dla kasy.... ehhh....

Alex to pilkarz kochajacy swoj klub i zrobi dla niego wszystko... on kocha Juve i nigdy nie zalozy juz innej koszulki... Tacy powinni byc wszyscy pilkarze grac dla klubow a nie dla forsy... spoko transfery transferami ale nie zeby przechodzic do Realu bo sypnal kasa...


jaro10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 196
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2003, 09:35

mam nadzieje że pogra jeszcze te 10 lat [ w pierwszej 11]...


zawsze Del Piero
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2003, 10:18

On jest symbolem tego klubu. Bez niego ta drużyna nie mogłaby istnieć. Aż mi trudno sobie wyobazić co będzie jak przejdzie na emeryture.


srali muszki będzie wiosna
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 20 lipca 2003, 11:41

I to jest piłkarz. I to jest człowiek. Wielki człowiek. Jestem z niego dumny.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2003, 11:55

A.Del Piero to spaniały człowiek! to klasa sama w sobie. Niedziwi mnie fakt , że chce u nas grać, powinnien dostać specjalną nagrodę za najwierniejszego klubowi zawodnika na świecie! :twisted:
Cieszę sie również, ze wpadka Camora została obrócona w żart :wink: Lecz jakąś małą karę dostanie.


Obrazek
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2003, 12:04

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: A.Del Piero to spaniały człowiek! to klasa sama w sobie. Niedziwi mnie fakt , że chce u nas grać, powinnien dostać specjalną nagrodę za najwierniejszego klubowi zawodnika na świecie! :twisted:
Zgadzam sie. To nie tylko genialny pilkarz ale i wielki czlowiek. Nie leci na kase, ale jest wierny klubowi dzieki ktoremu wogole zaistnial jako pilkarz. Brawo Del Piero !!!


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2003, 12:38

JuveQL pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: A.Del Piero to spaniały człowiek! to klasa sama w sobie. Niedziwi mnie fakt , że chce u nas grać, powinnien dostać specjalną nagrodę za najwierniejszego klubowi zawodnika na świecie! :twisted:
Zgadzam sie. To nie tylko genialny pilkarz ale i wielki czlowiek. Nie leci na kase, ale jest wierny klubowi dzieki ktoremu wogole zaistnial jako pilkarz. Brawo Del Piero !!!
Amen!
I niech tak zostanie do końca :-D


Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2003, 12:54

Bardzo mnie ucieszyly te slowa;-) A po 10 latach niech zostanie dozywotnio trenerem... Z jego charyzma powinien miec duzy wplyw na pilkarzy;-)


FORZA JUVE


juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2003, 13:02

Ja też nie moge sobie wyobrazić tej drużyny przez Del Piero. Jedno jest pewne ,po zakończeniu kariery powinniśmy mu wybudować pomnik przed stadionem taki sam jak mam Eusebio przed stadionem Benfiki.


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 lipca 2003, 14:55

Del Piero jest kimś szczególnym dla Juventusu.Już zaliczany jest do legend klubu.Bardzo się ciesze,że Juventus ma takiego własnie piłkarza w swoim składzie taki stuprocentowy piłkarz Juve.Nie potrafie go sobie wyobrazić w innym klubie,to po prostu nie możliwe.Oby Alex grał u nas jak najdłużej i zdobył Puchar Europy!


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Mario_166

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2003
Posty: 244
Rejestracja: 24 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2003, 15:13

Oczywiscie chcialbym zeby Alex gral jak najduzej ale mysle ze ma godnego nastepce w postaci Micculiego ale narazie niech gra jak najduzej wkoncu bez niego nie wyobrazam sobie Juve :)


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 lipca 2003, 16:15

Mario_166 pisze:Oczywiscie chcialbym zeby Alex gral jak najduzej ale mysle ze ma godnego nastepce w postaci Micculiego ale narazie niech gra jak najduzej wkoncu bez niego nie wyobrazam sobie Juve :)
Moze i ma w nim nastepce ale taki pilkarz nie istnieje ;] O mucculim nie slyszalem ale o Miccolim tak ;] Narazie to Miccoli musi sie ograc w Juve kto wie pewnie za pare lat wraz z Maresca beda krolowac w Turynie pod okiem nowego trenera Alexa Del Piero :P


Alex-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2002
Posty: 294
Rejestracja: 20 października 2002

Nieprzeczytany post 20 lipca 2003, 22:52

No no no... Coś mi się zdaje, że rekordy Bettegi da się pobić.


I CAMPIONI D'ITALIA SIAMO NOI
JU27
ODPOWIEDZ