Napoli - Juventus zapowiedz by Bukol87

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 października 2007, 18:57

Obrazek

Zapowiedz meczu Napoli - Juventus


Autor: bukol87
Muzyka: Prodigy - Breathe
Dlugosc: 1;00
Rozmiar: 7,13MB
Specjalnie dla: juvepoland.com

Zachecam do komentowania

Sciagnij

Ogladaj


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 24 października 2007, 19:22

Maasaa !

:bravo: za muzykę.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Barton

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2007
Posty: 98
Rejestracja: 14 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 24 października 2007, 19:41

No więc, według mnie ta kompilacja zaczyna się tak nagle. Wprowadzenie jakieś takie nijakie. Kolejna rzecz to trochę za dużo bramek a za mało starć pomiędzy zawodnikami obu drużyn. Tej zapowiedzi przydałoby się trochę więcej emocji. Przesunąłbym jeszcze ten motyw z sędzią do bodajże 15 sekundy, czyli do momentu kiedy kończy się ten efekt z tym czarnym obramowaniem. Końcówka też nie zachwyca, zbyt szybko przelatuje. Muzyka całkiem, całkiem więc nie będę się czepiał chociaż nie w moim stylu. A wracając jeszcze do tego czarnego obramowanie to ciut za grube. I to chyba byłoby na tyle jeśli chodzi o mnie...


Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 października 2007, 19:49

Szybka dynamiczna akcja na plus, ale brakuje mi natomiast w zapowiedzi coś ze statystyki np. podsumowanie dotychczasowych spotkań Napoli - Juve czy też wyników ostatnich spotkań obu z ekip

P.S Mam pytanie to będzie jakaś dłuższa incjatywa czy tylko ta kolejka będzie zapowiadana :?:


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
Kędzior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 stycznia 2007
Posty: 251
Rejestracja: 05 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 24 października 2007, 20:11

A więc tak. Zapowiedź tak jak wyżej zostało napisane pojawia się znikąd. Jednak nie zgodzę się co do tego, że powinna się znaleźć statystyka. To jest zapowiedź meczu, a nie program typu jak Juve grało kiedyś z Napoli. Niestety, gdybym nie był kibicem Juve czy Napoli to nie wiedziałbym co to jest. Napis Napoli - Juve pojawia się i znika za szybko. Ten napis na końcu Napoli-Juve zdecydowanie lepiej wyglądałby na poczaku filmiku. Ledwo zdążyłem przeczytać Juventus. Wiem, że wkomponowałeś tę ,,scenę" w rytm muzyki, ale niestety to Cię nie usprawiedliwia. A ten napis na końcu Napoli-Juve zdecydowanie lepiej wyglądałby na poczaku filmiku. No i najważniejsze. Kiedy jest ten mecz ?? Brak daty nie mówi nam czy ten mecz będzie czy już się odbył. Hmmm to chyba wszystko... Weź pod uwagę nasze uwagi i zrób super zapowiedź na Inter :)


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 24 października 2007, 20:25

No właśnie. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to brak daty spotkania. Chyba że to ma być zapowiedź ponadczasowa :P
A że pojawia się znikąd? No skądś pojawić się musi :smile: Dużym plusem jest czas trwania. Minuta jest wystarczająco długa, aby jednocześnie zachęcić i nie znudzić. Mimo wszystko lepszym pomysłem byłoby jakbyś w czasie trwania mini kompilacji dodawał kolejne wiadomości, czyli kto, gdzie, z kim, kiedy, itd. Miałeś kupe możliwości bo muzyczka jest bardzo rytmiczna.
I jeszcze jedna mała uwaga: według mnie czcionki są za mało czytelne.

Całość oceniam bardzo pozytywnie :ok:


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 października 2007, 20:38

Ok wezme pod uwage wasze wskazowki. Dziekuje za komentarze i prosze o kolejne. Filmik kierowalem glownie do fanow Juventusu, ktorzy wiedza dokladnie kiedy odbedzie sie mecz wiec data wydawala mi sie zbedna. Sama otoczka merytoryczna nie odgrywala dla mnie istotnej roli. Glownym celem bylo po prostu zaakcentowanie tego, ze za kilka dni Juve rozegra interesujacy mecz.

@Adi jest to jednorazowy wybryk z mojej strony :-D Chyba, ze inicjatywa sie spodoba to rozwazymy podjecie kolejnych krokow :-D Jednak ową deklaracje prosze traktowac niezobowiazujaco.


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 25 października 2007, 14:51

Zapowiedź na wysokim poziomie, choć pojawiło się parę błędów. Draźnił przede wszystkim obraz - nie zasłonięte loga, zwłaszcza w Promo są niedopuszczalne. Jeżeli chodzi o klipy, to też nie wykorzystałeś wszystkiego. O Napoli i Juve z tego sezonu jest naprawdę sporo klipów i szkoda, że postawiłeś na te słabszej jakości i atrakcyjności. Mimo wszystko praca może się podobać, soundtrack dobry, tempo pracy również utrzymane w dobrej tonacji. Następnym razem będzie jeszcze lepiej!


ODPOWIEDZ