Mecze Juventusu na kanale Polsat Sport

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 04 marca 2007, 18:11

Szefostwo Polsatu (sport ) powinno się dobrze zastanowić i spojrzeć w przyszłość. Po blamażu kiedy stracili prawa do transmisji Bundesligi powinni się poważnie rozejrzeć za jakąś dobra Europejsą liga bo mnie liga szkocka i portugalska nie bawi... Powinni się postarać chociaż o transmisje najważnuiejszych meczów Serie A lub meczów Juventusu tylko na własnym obiekcie, możliwości jest dużo, piłeczka jest po stronie władz polsatu jezeli ją dobrze odbiją dodatkowo znajdą na to spore fundusze w przyszłym troku powinno się dużo zmienić.


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 04 marca 2007, 18:24

stara_dama pisze:Szefostwo Polsatu (sport ) powinno się dobrze zastanowić i spojrzeć w przyszłość. Po blamażu kiedy stracili prawa do transmisji Bundesligi powinni się poważnie rozejrzeć za jakąś dobra Europejsą liga bo mnie liga szkocka i portugalska nie bawi... Powinni się postarać chociaż o transmisje najważnuiejszych meczów Serie A lub meczów Juventusu tylko na własnym obiekcie, możliwości jest dużo, piłeczka jest po stronie władz polsatu jezeli ją dobrze odbiją dodatkowo znajdą na to spore fundusze w przyszłym troku powinno się dużo zmienić.
Biorąc pod uwagę bardzo "fachowe" komentarze panów z PS, nie jestem jednak za tym. Cieszę się, że C+ ma prawa do pokazywania ligi włoskiej, nie tylko z tego powodu, że jestem jej abonentem. Tomasz Lipiński zawsze stał na wysokości zadania i potrafił obiektywnie patrzeć na sytuację. PS powinien się jeszcze trochę pouczyć od C+, przynajmniej wg mnie. Nie oglądam tej stacji zbyt często, jednak to już mi wystarcza, to wypowiedzenia swojej opinii.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9935
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 04 marca 2007, 18:31

Lepsze to niż oglądanie Juve w Lidze Mistrzów w TVP,gdzie wszyscy komentatorzy są bardzo "obiektywni" i "lubią" Juve...Liczę na wykupienie licencji przez Polsat na mecze naszych,zwłaszcza na Olimpico w przyszłym sezonie.Może to rzeczywiście wypalić,bo wszyscy będą ciekawi postawy Bianconerich po powrocie do A.


Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 04 marca 2007, 20:04

Mr Cezary - wiadomo, że jeżeli ktoś ma C+ będzie chciał aby prawa do transmisji nadal były w rękach C+. Natomiast jeżeli ktoś jest abonentem Cyfrowego POlsatu będzie liczył, że w PS coś drgnie :) Co do komentatorów muszę się z Toba zgodzić, Borek czy Kołtoń są otwartymi ATNY fanami Juve widać to w wielu wypowiedziach...niestety...


piter_b

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2006
Posty: 720
Rejestracja: 18 listopada 2006

Nieprzeczytany post 04 marca 2007, 22:50

musze , musze to napisac
człowiek ktory komentował ten mecz jest wspaniały. Moim zdaniem nie powinien juz komentowac wiecej albo przeczytac sklady dokladnie zawodnikow. Czy nie drazniło was jak mowil CAMONARESi ??? bo ja nie moglem juz tego sluchac


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 04 marca 2007, 22:57

piter_b pisze:musze , musze to napisac
człowiek ktory komentował ten mecz jest wspaniały. Moim zdaniem nie powinien juz komentowac wiecej albo przeczytac sklady dokladnie zawodnikow. Czy nie drazniło was jak mowil CAMONARESi ??? bo ja nie moglem juz tego sluchac
Ciesz sie ze Camonaresi nie gral od paczatku spotkania :prochno: A tymczasem czekamy na nastepna transmisje spotkania Juve na PS. Miejmy nadzieje ze z innym komentatorem.
Ogladalnosc dzis im na bank mocno w gore poszla :dance:


Obrazek
piter_b

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2006
Posty: 720
Rejestracja: 18 listopada 2006

Nieprzeczytany post 04 marca 2007, 23:37

no tak jakby gral od poczatku to by znacznie czesciej ten komentator mnie wkurzal .
ale oczywiscie czekam na kolejne mecze w polsacie . szczerze mowic lepiej ogladac z tym gosciem ktory komentuje niz wogole. Mam nadzieje ze do tego czasu ktos wytłumaczy dla tego goscia jak sie nazywa "CAMORANESI" :-D


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 05 marca 2007, 11:55

swiergot pisze:Na stronie, której adres podał wyżej Boss, jest napisane, że Polsat ma prawa do Juventus Channel. Napisałem do nich kilka pytań, zobaczymy czy/co odpowiedzą.
Jak bedziesz znal jakies szczegoly to daj znac, zakupilem dzis dekoder cyfrowego polsatu, skacze sobie po kanalach, a tu RealMadridTV :roll: .
A JuventusTV ani sladu. Moze trzeba bedzie jaks petycje napisac zeby udostepnili nam ten kanal :D


Obrazek
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 05 marca 2007, 11:59

Michał`fcj pisze:zakupilem dzis dekoder cyfrowego polsatu
Szybki jesteś :-D
Michał`fcj pisze:skacze sobie po kanalach, a tu RealMadridTV :roll:
RealMadridTV to kanał niekodowany. Z JuveChannel to zupełnie inna bajka.


Obrazek
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 05 marca 2007, 12:05

swiergot pisze:
Michał`fcj pisze:skacze sobie po kanalach, a tu RealMadridTV :roll:
RealMadridTV to kanał niekodowany. Z JuveChannel to zupełnie inna bajka.
Czyli rozumiem, ze ten kto nadaje Juve Channel, zakodowal go, i ani Polsat z tym nie moze nic zrobic, ani tym bardziej My :/
To w takim razie moze nasi przyjaciele z VecchiaSignora.com zrobia w Italii jakas akcje zeby odkodowano Juve Channel :prochno:


Obrazek
MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 marca 2007, 14:41

Po komentarzach widzę, że spodobał Wam się "mój" pomysł :) W takim razie warto by założyć osobny temat i zebrać podpisy tj, to miało miejsce w innych zbiórkach podpisów. Może nic nie wskuramy ale poczują większy "respekt" przed Juve i może więcej będą pokazywać Juve jaki i przykładać się tj. wspomnieliście do nazwisk 8) Napewno nie zaszkodzi wysłać wszędzie gdzie można. Apelowałbym do osób z "góry" o włączenie się do pomysłu, aby do jaknajwiększej liczby tiffosich Juve trafiła wiadomośc o tej inicjatywie. Czekam na niezwłoczy odzew.

POZDRO :ok:


benkas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 106
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 05 marca 2007, 15:38

marcinb1989 pisze:Po komentarzach widzę, że spodobał Wam się "mój" pomysł :) W takim razie warto by założyć osobny temat i zebrać podpisy tj, to miało miejsce w innych zbiórkach podpisów. Może nic nie wskuramy ale poczują większy "respekt" przed Juve i może więcej będą pokazywać Juve jaki i przykładać się tj. wspomnieliście do nazwisk 8) Napewno nie zaszkodzi wysłać wszędzie gdzie można. Apelowałbym do osób z "góry" o włączenie się do pomysłu, aby do jaknajwiększej liczby tiffosich Juve trafiła wiadomośc o tej inicjatywie. Czekam na niezwłoczy odzew.

POZDRO :ok:
Jestem, za jeżeli pomysł wogóle ruszy znajde kilka osób spoza forum, które też chętnie się podpiszą. Ogólnie jestem wstanie w swojej okolicy załatwić podpisy.

Pozdrawiam!!


Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 12 marca 2007, 18:00

Mendus pisze:20:25 13/03/07 Serie B: Juventus - Treviso NA ŻYWO
Jutrzejszy mecz jest o 15:00, a o tej porze w programie Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra jest coś innego :| mam rozumieć, że mimo zapowiedzi nie ma co liczyć na transmisję??


Mendus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2005
Posty: 108
Rejestracja: 14 września 2005

Nieprzeczytany post 13 marca 2007, 10:03

Wonki pisze:
Mendus pisze:20:25 13/03/07 Serie B: Juventus - Treviso NA ŻYWO
Jutrzejszy mecz jest o 15:00, a o tej porze w programie Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra jest coś innego :| mam rozumieć, że mimo zapowiedzi nie ma co liczyć na transmisję??
No niestety, najwyraźniej Polsat Sport popełnił błąd i narobił nam tylko smaka :/. Na dodatek w ich "obecnym" programie widnieje tylko jeden mecz Juve... do tego retransmisja o późnej porze. :angry:

23:30 17/03/07 Serie B: Juventus – Triestina (RETRANSMISJA)


zaś jeśli chodzi o Polsat Sport Extra także same retransmisje w dodatku jednego, dzisiejszego meczu...

23:00 13/03/07 Serie B: Juventus - Treviso (RETRANSMISJA)

18:45 14/03/07 Serie B: Juventus - Treviso (RETRANSMISJA)

12:30 16/03/07 Serie B: Juventus - Treviso (RETRANSMISJA)


Obrazek

Obrazek
bianconerio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 123
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 marca 2007, 13:40

Ale zmuła... miała być powtórka na Polsacie Sport w piątek , kiedy ja będę w domu,a jest na extra... :|

Nie ma co się zastanawiać czy pomysł z podpisami jest dobry czy zły. Niech pomysłodawca zakłada osobny temat i zbiera tam podpisy. Może chociaż powtórki będą leciały na polsacie sport zwykłym a nie extra :| . Wsparcie administratorów strony też by się przydało pomimo, że pewnie nie zrobimy wielkiej rewolucji.


ODPOWIEDZ