ALEX DEL PIERO "The Only One' by Mateusszek

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2007, 10:40

ALEX DEL PIERO 'The Only One' by Mateusszek

Obrazek

Prezentuję Wam moją najnowszą kompilacje o Alexie Del Piero - 'The Only One'. Praca powstała ze względu na strzelenie przez Alexa ponad 200 bramek dla Starej Damy oraz by podkreślić jego miłość i przywiązanie do Juve.

Jest to bardzo osobisty filmik, płynie prosto z mojego serca - serca prawdziwego fana Pinturicchio :). Możecie mówić, że to kolejny filmik o Alexie - ja jednak miałem potrzebę i chęć zrobić taką kompilację, która myślę, że jednak w dużym stopniu różni się od 'zwyczajnych' prac o Del Piero.

Kompilację przedstawiam wam ze sporym opóźnieniem, ponieważ startowałem z nią w międzynarodowym konkursie kompilacji na FutbolFever.net . Odniosłem na nim bardzo duży sukces, ponieważ praca doszła aż do finału i ostatecznie zajęła drugą pozycję w turnieju.

Tytuł: Alex Del Piero ‘The Only One’
Autor: Mateusszek
Rozmiar: 47 mb
Długość: 5.41 min
Muzyka: Lifehouse 'Only One', Hooverphonic 'Human Interest'
Specjalnie dla: Futbol Fever New Year 07 Compilation Competition, SoloJuve.com, EuroGoal.pl
Podziękowania: Bukol87, DamianG, Malutki, Młody
Program: Sony Vegas 6
Rozdzielczość/Jakość: 640x480, 1100kb/sek
Data produkcji: Styczeń 2007

LINKI: RapidShare.com | Zshare.net | Uploading.com | FileSend.net | TurboUpload.com | YouTube.com

Życzę wysokich transferów i miłego oglądania! Czekam na wasze wrażenia na temat mojej pracy. Pozdrawiam :).
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2007, 14:22 przez Mateo, łącznie zmieniany 2 razy.


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2007, 11:21

Ściągnąłem tą kompilacje z futbolfever i musze powiedziec ze byłem bardzo mile zaskoczony. Filmik jest poprostu GENIALNY. Oglądałem go własnie przed chwilą chyba 10 raz.
Muzyka jest idealnie dobra (jak w kazdej twojej pracy :) ) nie ma efektów bo były by zbędne, wszystko jest ładnie poukładane w całośc nie ma zadnych niedociągnieć. Moja ocena 6/6 :D
Pozdrawiam.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
ForzaJuve_Adam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 185
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2007, 11:30

Powiem krótko: piękna praca, piękne cytaty. Chyba właśnie one dają tej pracy tyle uroku.

6/6 bez żadnych zastrzeżeń :ok:


Obrazek
Obrazek
LucekMoggi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 13
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2007, 12:54

Kurcze to jest to! Jak dla mnie ta kompilacja to Mistrzostwo Świata! Idealnie dobrana muzyka, współgra z klimatem. Oglądałem wielokrotnie ten filmik i za każdym razem przechodzą mnie ciarki, łza w oku się kręci.

Mam takie pytanie, otóż przy dwóch bramkach pojawia się "100th goal in Juventus" czy to jest zamierzone, być może drobna pomyłka?

Oklaski dla tego Pana i gratulacje za zdobycie 2 miejsca! Dla mnie osobiście możesz robić miliony takich filmików o Pinturicchio!
Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na Twoje kolejne kompliacje!

W skali 1- 10 daje 11!
:bravo: :prochno: .


Alizee18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2007
Posty: 108
Rejestracja: 13 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2007, 13:09

Przesliczna komplikacja tak jak poprzednicy musze przyznac ze jest udana na 100% poprostu cos slicznego wszytko dopasowane idealnie :-D OBY wiecej takich komplikacji moja ocena 10/10


Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2007, 14:19

Mateusszek, muszę powiedzieć, że czekałem na kolejną Twoją pracę! Jesteś świetny w tym, co robisz... Twoje prace ogląda się bardzo przyjemnie, nie są monotonne, i mają jakiś przekaz... Kolejna wspaniała kompilacja o Del Piero, zostaje mi tylko ocenić Twoją pracę maxymalnie 6/6 czy też 10/10 jak kto woli... No i czekam na kolejne Twoje prace...
LucekMoggi pisze: Mam takie pytanie, otóż przy dwóch bramkach pojawia się "100th goal in Juventus" czy to jest zamierzone, być może drobna pomyłka?
Obejrzyj tę pracę jeszcze raz, jeden gol to setna bramka w barwach Juve, a druga to setny gol Alexa w SerieA...


Tito81

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 grudnia 2005
Posty: 60
Rejestracja: 10 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2007, 14:20

Tak... Tego gościa można oglądać w nieskończoność. 8) Bardzo udana kompilacja. Bez denerwujących ,,zacinek" i niepłynnych przejść. Co prawda w samej kompilacji (jako takiej) użyty został tylko jeden utwór (schody pojawiają się przy wykorzystaniu kilku piosenek - utworów :whistle: ), ale w tym przypadku uważam, że był to bardzo trafny wybór.


Cavenaghi_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 29
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2007, 14:49

Wspaniała kompilacja, wszystko idealnie dopasowane.
POLECAM każdemu do obejrzenia.


Flectere si nequeo superos, acheronta movebo!
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2007, 20:11

Moglibyście podać kodeki jakich używacie? Używam C-Lite Codec Pack i kompilacja nie chce mi pójść.


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2007, 20:20

Świetna kompilacja. Muzyka świetnie komponuje się z tym co dzieje się na ekranie. Dobrze dobrane cytaty, bez jakichś zbędnych wodotrysków. I to mi się bardzo podoba.

Ocena: 10/10


Obrazek
bogó

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 30
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2007, 20:21

Piękna kompilacja dotycząca piłkarza, który jest moim idolem od kiedy gram w piłke, On jest po prostu fenomenalny, dla mnie to najlepszy piłkarz świata i kto by nie grał w Juve i tak dopóki On będzie ja chciałbym Go oglądać w każdym meczu jak gra od pierwszej do ostatniej minuty.


Kompilacja oczywiście 10/10


Czy chcesz tego czy nie JUVENTUS nigdy nie zginie!!!!!!
michalr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2006
Posty: 23
Rejestracja: 26 lipca 2006

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2007, 20:46

super :!: :!: :!: troche krótka ale 10/10!!!
juz chyba z 5 razy obejżałem


Obrazek
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2007, 20:48

El Mass-turbo pisze:Moglibyście podać kodeki jakich używacie? Używam C-Lite Codec Pack i kompilacja nie chce mi pójść.
Spróbuj zainstalować najnowszy ffdshow. Powinno pomóc.

Piękny filmik o wielkim piłkarzu. Szkoda, że taki krótki, mógłbym go oglądać bardzo, bardzo dłuugo. Podobało mi się jak przedstawiłeś poszczególne etapy w karierze Aleksa, i do tego cytaty wypowiedziane przez innych piłkarzy i trenerów. Naprawdę brawa za pomysł.

Wykonanie jak zawsze jest wzorowe. Zgranie obrazu z muzyką, efekty, choć skąpe, ale to tylko dodaje temu dziełu uroku. Muzyka również przypadła mi do gustu, szczególnie moment, gdy przedstawiasz końcowe napisy, i wchodzi piosenka "Human Interest". Jak dla mnie filmik prawie, że idealny, -10/10.


Bojinov9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2006
Posty: 3
Rejestracja: 09 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2007, 21:09

Szczerze nie wyobrażam sobie kiedy ALEX skończy kariere mam nadzieje że zostanier naszym trenerem ponoc w meczu z Lecce dał wszystkim kilka wskazówek i Juve wygrało ten mecz 4 : 1 (tak mówił przynajmniej Bojinov) a ciekawe jak by sie sprawdził w tje prowesji świetnie bybyło jakby miał w tej dziedzinie sukcesy i zaczął wygrywac oby... a jak nie to prezydent Juventusu a jego asystenem bedzie nedved


Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2007, 21:20

Bardzo fajna kompilacja, jedyne, czego mi zabrakło, to jakiegoś ostrzejszego momentu, na końcu bądź gdzieś w środku--coś, charakterystycznego, co można by zapamiętać. Poza tym naprawdę dobra :) :)


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
ODPOWIEDZ