Real Loyalty - by Railis

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 22 października 2006, 00:09

Real Loyalty

Przedstawiam wam moją najnowszą kompilację, która jest jak najbardziej na czasie. Zawodnicy zostając w klubie pomimo gry w SerieB (mniej lub bardziej chętnie) pokazali, że można brać z nich przykład. W duchu postanowiłem sobie, że uczczę ten ich czyn i wspomnę o nim w kompilacji.

Nie jest to praca techniczna. Na zgrywaniu z muzyką i efektach się nie skupiałem. Chciałem pokazać tylko jak to wszystko wyglądało w moich oczach. To jest tylko i wyłącznie moja interpretacja.

Tytuł: Real Loyalty
Rozmiar: 32 MB
Długość: 3:48
Specjalne Podziękowania: Mateusszek, Diego, JuveFanik, Polscy kibice Realu Madryt

Linki:
JuvePoland


JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 22 października 2006, 09:03

...
Ostatnio zmieniony 02 maja 2009, 14:26 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 1 raz.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 22 października 2006, 09:43

Railis na początku musze znów Ciebie pochwalić, wykonałeś dobrą robotę! Nie imasz się byle czego, tylko poważnych spraw, no i kolejna mądra kompilacja należy do Ciebie.

Przedstawienie dwóch obozów: na tych, którzy odeszli i na tych, którzy zostali. Szkoda, że brakuje jakiegoś podsumowania, kto zyskał, a kto stracił, wiadomo sezon się nie zakończył...ale widać gołym okiem, jak jest. Ci, którzy odeszli niespecjalnie zyskali przykładowo: Cannavaro słabo obecnie gra, Thuram grzeje ławę i sobie nie pogra tak jak to u nas było…

Jeśli chodzi o jakieś aspekty graficzne/video, to jak zawsze wysoki poziom, materiały też są dobre, tutaj trzeba podziękować chłopaką z forum, którzy pomogli :wink: , a także kibicą Realu. Muzyka też jest ok, połączenie wszystkich elementów też.

No to ja na koniec życzę kolejnych dobrych kompilacji.

PS. Oj dawno tutaj nie pisałem :P, ostatnio widać, że coraz mniej kompilmatorów sezonowców i zostali Ci, którzy potrafią to robić dobrze.

Pozdrawiam 8) !

PS.2 Nie oceniam pracy, wystarczy treść napisana wyżej, ocenianie pozostawiam innym :P.
Ostatnio zmieniony 22 października 2006, 10:25 przez wloski, łącznie zmieniany 1 raz.


Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 22 października 2006, 10:08

Zgadzam się w pełni z przedmówcami (szczególnie, że kompilatorzy-sezonowcy dali se siana - widać, ostali się tylko najlepsi :D ).

Pierwsze co mnie zdziwiło - wbrew temu, co napisał autor, obraz świetnie zgrywa się z muzyką :ok: Kiedy, przed ściągnięciem, przeczytałem, że nie ma co liczyć na taki efekt, trochę się zdziwiłem, ale na szczęście zostałem pozytywnie zaskoczony :wink: Zawsze fajnie to wygląda, kiedy takie zgranie jest.

Cóż tu dużo mówić, w sumie praca jako spójna całość jest sama dla siebie swoistym podsumowaniem. Wbrew pozorom jest tutaj określone, kto stracił najwięcej (nie licząc oczywiście kibiców) - stracili ci, którzy odeszli, stracili szacunek i wiarygodność w Naszych oczach. Mi akurat odpowiada takie przedstawienie sytuacji. Może niektórzy są bardziej wyrozumiali i nie dziwią się, że piłkarze woleli "pójść za chlebem" ( :?: ) ale ja się zgadzam z interpretacją Railis'a - to była po prostu zdrada.

No cóż, kompilacja faktycznie na czasie, bardzo fajna, w skrócie 5-/6 (minus za to, że jakimś cudem się nie popłakałem, chociaż na pewno wzruszyłem) :bravo:


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 22 października 2006, 11:04

:bravo: Piękna Kompilacja. Pierwsza częsc zdezydowanie lepsza od drugiej! Ogromne wrazenie na mnie wywarła muzyka :) Jezeli ktos ma ja na kompie to ssłac fanjuventusu@wp.pl albo podac tytuł to sciągne :happy: Jak dla mnie 5+/6


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 22 października 2006, 11:04

JuveFanik pisze:Proszę o zauploadowanie drugiej piosenki która leci w kompilacji :P
ja tesh poprosze bo swietnie pasuje do video i kiedy bede jej słuchal bedziem i o nim przypominało :D

a kompilacja jest świetna, moim skromnym zdaniem oczywiscie. trzeba naprawde pochwalic autora bo ma do tego talent i oby wiecej ejgo produkcji znalazlo sie na naszym forum


Obrazek
Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 22 października 2006, 11:38

Mnie kompilacja podobała się. Mowiles, że jest taka sobie i wahałeś się czy ją tutaj zamieszczać. Cieszę się, że zdecydowałeś się ją przedstawić. Może nie jest tak wspaniała jak "Juventus-Team with character" ,ale mimo to jest naprawdę dobra. Po pierwsze plus za pomysł. Twoja praca krótko, ale treściwie przedstawia to co się stało. Według mnie muzyka właśnie jest nieźle zgrana z video, a efekty które są również wystarczają(gdyby było więcej źle by się oglądało). Myślę, że wybrałeś dobre materiały pasujące do tego tematu. Ogólnie przyjemnie się to ogląda i trochę szkoda, że nie jest dłuższe.

Z niecierpliwością czekam na twoje kolejne prace i gratuluję kolejnego udanego dzieła:bravo:

5/6

P.S Mógłbyś podać tutuły użytych utworów muzycznych?


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 października 2006, 12:09

Ostatnio mało pisze na forum, ale teraz musiałem poprostu. Rozmawiałem z Railis'em na GG już dzis, dostał osobiste gratulacje ode mnie, należą mu sie jak nigdy, widziałem (chyba)wszystkie jego prace i ta z cała pewnoscią najbardziej mnie urzekła, udało mu sie to, co niewielu zdołało zrobić, oglądam jego prace kilka razy i za kazdym razem jest tak jak za pierwszym, czyli wspaniale.

Wszystko było swietne poza jedym...pierwsza muzyka, szczerze to mi sie juz tek kawałek przejadł...a może tak na prawde nigdy mi sie nie podobał.

Brawo Railis... :bravo:


Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 22 października 2006, 12:11

Widzę, że chcecie piosenki które użyłem do tej kompilacji. Zauploadowałem obydwie.

Link

Chciałbym jeszcze przy okazji serdecznie podziękować Siewierowi. Wczoraj zauploadowałem filmik na sendspace. Dzisiaj się budzę a tu przybyło tyle nowych linków. To jest jego zasługa dlatego jestem mu bardzo wdzięczny.

Siewier - przy najbliższej okazji masz u mnie piwo.


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 22 października 2006, 13:50

Railis pisze:Widzę, że chcecie piosenki które użyłem do tej kompilacji. Zauploadowałem obydwie.

Link
Z tego co mi wiadomo, coś takiego na forum jest zabronione. Ale to nie moja sprawa :wink:

Co do kompilacji. Jestem po wrażeniem. Muzyka - dla mnie bardzo dobra. I choć może ta pierwsza jest znana i dla niektórych wydaje się nudna, dla mnie jest idealnie dobrana. Zresztą zgranie muzyki i akcji też na wysokim poziomie. Poza tym Twoja praca ma "to coś", co potrafi wzruszyć. Naprawdę wielkie brawa.

Jeśli chodzi o minusy, to przede wszystkim powinieneś troszle popracować nad napisami w pracy. Szczególnie "Lie" oraz "Treachery" kiepsko wyszły, reszta nieźle.

I na koniec jeszcze jedna sprawa. Może się czepiam, ale gdy ktoś przeczyta "Polish Real Supporters", raczej pomyśli o "prawdziwych" kibicach, a nie tych Realu Madryt :)

Moja ocena: 5/6

:bravo:


piotrek147

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 169
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 października 2006, 22:14

Na początku powiem, że kompilacja bardzo mi się podobała. Uchwyciłeś w niej najważniejsze dla nas (czyt. kibiców Juventusu) chwile, nie tylko te radosne. Podobało mi się nałożenie na video z wyrokiem klipów związanych z tryumfem w Serie A. Później nastąpił smutny dla nas moment zobaczenia naszych byłych piłkarzy w koszulkach innych klubów. Druga część kompilacji według mnie była zdecydowanie lepsza. Lepiej dobrana muzyka oraz materiały. Ta część pokazuje prawdziwych mężczyzn którzy zostali w Juve mimo kłopotów oraz to czego "zdrajcy" nie poczują w nowych klubach, czyli wspaniałej atmosfery i uwielbienia wśród kibiców Starej Damy.

Po twojej zapowiedzi spodziewałem się czegoś znacznie gorszego, ale na szczęście się przeliczyłem.
Ocena: 5/6 :bravo:


www.HotKomp.pl - internetowy sklep komputerowy oraz serwis
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 października 2006, 13:44

Naprawdę dobra praca, wszystko jest ok, pomysł, wykonanie itp. Bardzo przyjemnie się to ogląda mimo, iż wątek połowicznie przyjemny nie jest. Dostrzegam tylko 1 minus. Za krótka! Dobrze się jeszcze w nią nie wczułem a tu już koniec...szkoda. Coś w rodzaju intro do wielkiej kompilacji :)


Obrazek
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 24 października 2006, 17:57

A wiec tak. Początek bardzo fajny muzyka świetne dobrana i ten moment czytania wyroku mi się bardzo podobał. Potem prezentacja graczy którzy odeszli szkoda że nie dałeś wszystkich :wink: i szkoda że potem nie pokazałeś piłkarzy którzy postanowili zostać. :) Koniec kompilacji bardzo fajny i to tyle :P Ogólnie kompilacja mi się podobała jednak była troche przy krótka.
Moja ocena 5-/6. :-D


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 października 2006, 22:49

Na wstępie chciałbym Cię przeprosić że tyle musiałeś czekać na moje wypociny.
Jednym z największych plusów tego filmu jest temat, tak... to coś co wyróżnia tą kompilacje od wszystkich innych. Wybrałeś sobie bardzo trudny, lecz w moim przekonaniu poradziłeś sobie z nim świetnie. Na początku ciekawe przedstawienie tego ciężkiego dla nas (kibiców Juventusu) dnia, następnie logo Seria A, zamienia literkę na B... i następuje coś czego myślałem że nigdy nie zobaczę, ucieszony Cannavaro w koszulce realu :/ Ehhhh... Zambrotta... Cannavaro... bo ich mi jest najbardziej żal... jednak do ostatniej chwili miałem nadzieje ze zostaną w Turynie :(
Następnie w filmie pojawia się przedstawienie piłkarzy którzy zostali w klubie... początkowo pocieszają się, obejmują (+ muzyka = wzruszająca scena), później to wszystko przeradza się w radość... (m.in. nawiązując do dawnych sukcesów w klubie tych panów – miejmy nadzieje ze to jeszcze wróci) Kompilacja bardzo mi się podoba...

DObra praca...
Pozdro :D


Veronika

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 49
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 19 listopada 2006, 21:23

Hmmm...nie wiem czy pisac w tym temacie powinnam bo moja ocena okiem znawcy wystawiona nie będzie...
Ale co tam, bardzo mi się podobało to co zrobiłeś, oglądałm od samego początku do końca, szkoda że tak krótko to trwało...bardzo ładna muzyka i ogólnie moje szczere gratulacje za wykonanie świetnej pracy


ODPOWIEDZ