uzywki czyli piwo papierochy narkotyki

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Piotrekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 132
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2007, 12:43

Hehe :-D Post kościelnej mnie rozłożył bez dwóch zdań.
Ja żadnych nałogów nie mam,lubie piwo ale nie przesadzam z nadmiarem,trzeba wypośrodkować,czasem w tygodniu wypije z 10 ,czasem jedno:) Ziółek różnych sie próbowało ale całe szczeście mi to sie nie spodobało i nie zasmakowało.


Juve fan
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2007, 14:30

Ja chyba z wolna popadam w alkoholizm, ale konsekwentnie będę oskarzał o to atmosferę panującą w akademiku :wink: A zielenina z Holandii to też świetna sprawa. Dobrze sobie czasem zasmażyć.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2007, 16:38

wódeczkę się pije od czasu, do czasu, przede wszystkim w weekendy jak się wszyscy znajomi zjeżdżają z uczelni, czasami też napiję się piwka, ale to w zaciszu domowym, podobnie jest z winem (ale tylko p/słodkie, skończyłem z innymi :P ). natomiast fajki rzuciłem prawie 2 lata temu.


Obrazek
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 02 lutego 2007, 09:01

Lubie piwo, lubie wodke, kocham ganje, zdarzało sie mdma i feta... niczego nie zaluje bo od niczego nie jestem uzalezniony.. no moze po za fajkami :D Jak nie wypije albo jak na osiedlu susza i nie ma ziola to mnie nie telepie...:D


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 02 lutego 2007, 13:36

dzisiaj minęły już 2 miesiące i 2 dni odkąd nie pale papierosków i jestem z siebie bardzo dumny :) zresza chyba jak każdy uważam że palenie wyszło z mody już dawno dawno temu :) no ale piwka to (prawie) nigdy nie odmawiam :D a najlepiej smakuje po zdanym egzaminie podczas kolejnej już sesji :wink:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
tomajkks

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2007
Posty: 14
Rejestracja: 10 lutego 2007

Nieprzeczytany post 10 lutego 2007, 19:37

Dzienni smarze ok. 10 ćmiczków, co jakis czas zdarzy się zapalić gandzie a alko nie tykam już od miesiąca(chyba juz jestem przepity).


January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2007, 14:41

ja nie pije, nie pale i nie biore, na sam zapach papierosów zbiera mnie na wymioty...narkotyki - nie istnieje większa głupota...alkohol - dla ludzi, ale z umiarem...


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 lutego 2007, 16:04

Ja juz sie wypowiadalem chyba tutaj... :lol: Pic to tylko dobre trunki a najbardziej winko...mniam, mniam. Chyba jestem jedynym porzadnym zulem na JP bo ani piwa ani ognistej wody sie nie chyce, tylko winko. :)

Mam teraz pytanie do was, ci ktorzy pala papieroski czy ziolo? Czy nie szkoda wam troche waszej staminy? Jestescie mlodzi a jak wiadomo, palacze to maja pewne problemy, np przebiec dluzszy dystans jest juz kiepowato. Nie szkoda wam troche atutow mlodosci? Bo jak wiadomo, taki mezczyzna pod 40 to juz rzadko sie rusza, choc sa wyjatki.

Aha, kiedy zaczeliscie puszczac figurki z dymu? Bo ja gdzies w okresie przedszkolnym a skonczylem przed Pierwszą Komunią Swięta.


wojteceek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2006
Posty: 203
Rejestracja: 27 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2007, 16:33

Papierosy - paliłem przez dość długi czas bo ok. 2 lat. Mam teraz 18 lat i jestem dumny, że nie palę bo wielu moich kumpli pali dalej. Już czuję ulgę gdy np. biegam na w-f.

Alkohol - Najbardziej lubię zimne.... piwko. Innych alkoholi raczej nie spożywam.

Narkotyki - a co to takiego?


January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2007, 19:05

wojteceek pisze:Narkotyki - a co to takiego?
:prochno: :prochno:
wg Wikipedii:
Narkotyk to potoczne określenie substancji wpływających na świadomość

* substancje, których przyjmowanie powoduje po jakimś okresie używania uzależnienie fizyczne: opiaty i opioidy, np. morfina, heroina, fentanyl oraz alkohol etylowy,
* wszystkie substancje psychotropowe, które aktualnie są nielegalne (tzw. "policyjna definicja narkotyku"),
* substancje przyjmowane przez niektóre tylko grupy społeczne w celu czasowej zmiany nastroju, przy czym nie są to substancje powszechnie akceptowane w społeczeństwie.
wg mnie:
najgorsze świństwo...

a tak apropos to papierosy wpływają też na impotencje...


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
wojtas_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 24
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2007, 19:37

hehe ja bakam 3 lata i jakos nawet nieźle jest i nie mam zawiasów xD pale gandke ale fajek nie xD siupy i dropsy tez nie biore broń Boże helene :P kółko raz tylko zarzuciłem na dyskotece xD alkochol niegdyś często dziś sporadycznie okazyjnie, ale fajek naszczescie nie pale :D


wojteceek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2006
Posty: 203
Rejestracja: 27 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2007, 19:48

Achim pisze:
wojteceek pisze:Narkotyki - a co to takiego?
:prochno: :prochno:
wg Wikipedii:
Narkotyk to potoczne określenie substancji wpływających na świadomość

* substancje, których przyjmowanie powoduje po jakimś okresie używania uzależnienie fizyczne: opiaty i opioidy, np. morfina, heroina, fentanyl oraz alkohol etylowy,
* wszystkie substancje psychotropowe, które aktualnie są nielegalne (tzw. "policyjna definicja narkotyku"),
* substancje przyjmowane przez niektóre tylko grupy społeczne w celu czasowej zmiany nastroju, przy czym nie są to substancje powszechnie akceptowane w społeczeństwie.
wg mnie:
najgorsze świństwo...

a tak apropos to papierosy wpływają też na impotencje...
Jeśli się nie domyśliłeś chodziło mi oto, że nie biorę żadnych i nie mam zamiarów :dance:


jt10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 października 2003
Posty: 255
Rejestracja: 02 października 2003

Nieprzeczytany post 14 lutego 2007, 09:38

Lord_ Juve pisze:Ja juz sie wypowiadalem chyba tutaj... :lol: Pic to tylko dobre trunki a najbardziej winko...mniam, mniam. Chyba jestem jedynym porzadnym zulem na JP bo ani piwa ani ognistej wody sie nie chyce, tylko winko. :)

Mam teraz pytanie do was, ci ktorzy pala papieroski czy ziolo? Czy nie szkoda wam troche waszej staminy? Jestescie mlodzi a jak wiadomo, palacze to maja pewne problemy, np przebiec dluzszy dystans jest juz kiepowato. Nie szkoda wam troche atutow mlodosci? Bo jak wiadomo, taki mezczyzna pod 40 to juz rzadko sie rusza, choc sa wyjatki.

Aha, kiedy zaczeliscie puszczac figurki z dymu? Bo ja gdzies w okresie przedszkolnym a skonczylem przed Pierwszą Komunią Swięta.
Ooo i tu się zgadzam w 100%:) Nie piję piwa ani wódy, ale w sumie kieliszek zmrożonego białego Martini z cytrynką to jest coś!! :-D A fajki nigdy nie miałem w ustach, narkotyków nigdy nawet nie widziałem na oczy :-D I dobrze mi z tym


January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 14 lutego 2007, 09:51

wojteceek pisze:
Achim pisze:
wojteceek pisze:Narkotyki - a co to takiego?
:prochno: :prochno:
wg Wikipedii:
Narkotyk to potoczne określenie substancji wpływających na świadomość

* substancje, których przyjmowanie powoduje po jakimś okresie używania uzależnienie fizyczne: opiaty i opioidy, np. morfina, heroina, fentanyl oraz alkohol etylowy,
* wszystkie substancje psychotropowe, które aktualnie są nielegalne (tzw. "policyjna definicja narkotyku"),
* substancje przyjmowane przez niektóre tylko grupy społeczne w celu czasowej zmiany nastroju, przy czym nie są to substancje powszechnie akceptowane w społeczeństwie.
wg mnie:
najgorsze świństwo...

a tak apropos to papierosy wpływają też na impotencje...
Jeśli się nie domyśliłeś chodziło mi oto, że nie biorę żadnych i nie mam zamiarów :dance:
po tych dwóch pierwszych minkach mogłeś się domyślić że ja się domyśliłem i potraktowałem to jako żart... :angry:


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 14 lutego 2007, 15:01

papierosy - kiedyś w dziecistwie popalałem, choć tak naprawdę paleniem tego nazwać nie można było
alkohol - czasami lubię napić się piwka :)
narkotyki - podobnie jak wojteceek - "narkotyki? A co to takiego?" :D


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
ODPOWIEDZ