Brothers in arms - kompilacja specjalna by Lord_ Juve! GV!!!

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ

Czy zobaczyłeś moją prace na google.video?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2007, 18:04

Kompilacja świetna :bravo: Chyba najlepsza Twoja praca...

Właściwie wszystko co dotyczy strony technicznej zostało powiedziane. Dodam od siebie, że praca mi się podobała chociaż jest bardzo smutna. Nie będę pisać jak niektórzy, że płakałem itd, bo nie płakałem, ale naprawdę kiedy zobaczyłem wesołego Romeo i kiedy zdałem sobie sprawę, że już go nie ma na tym świecie zapiekły mnie oczy. Podobnie kiedy oglądałem niektóre kontuzje naszych zawodników i widziałem grymas bólu na ich twarzach dreszcze przechodziły mi po plechach.


Mam nadzieję, że w najbliższym czasie nie będzie nowych materiałów do takiej kompilacji. A co do wiecznego rozpamiętywania smutnych wydarzeń to rzeczywiście my-jako Juventini powinniśmy zawsze o nich pamiętać, ale z drugiej strony nie trzeba codziennie o tym myśleć.


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2007, 18:17

Mam dobra wiadomosc dla wielu tych, ktorzy chcą zobaczyć moją prace a ciagle nie moga sie do niej dostac. Dzieki uprzejmosci mojej kochanej dziewczyny jest kolejny link, tym razem na filefactory:

http://www.filefactory.com/file/2607fd/

Bardzo a to bardzo zachecam do sciagania mojej najnowszej pracy i oceniania jej tutaj, dla kilku osob jest to bardzo wazne. Serdecznie dziekuje za juz dodane komentarze.


Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2007, 19:23

Ja osobiście nieczęsto komentuję, ale teraz to muszę :-D

Praca faktycznie świetna .
Czytałam w poprzednich wypowiedziach, że nie odczuwa się tego, że trwa aż (?) 19min. – pomyślałam- niemożliwe, 20min. to masakrycznie dużo czasu przecież, a ja czasem potrafie się znudzić przy 4-minutowych :P Po sprawdzeniu muszę przyznać, że nie wiem jakim cudem to zrobiłeś, ale wydawało mi się, że to max 5min. Brawo, bo to naprawdę sztuka tak kogoś zająć, że nie zdaje sobie sprawy która godzina i wcale nie ma dość : )

Jeśli chodzi o tematykę, to sama w którymś momencie pomyślałam, że fajnie byłoby zobaczyć takie ‘podsumowanie’ tego niezbyt korzystnego dla nas roku. Ty posunąłeś się sporo dalej, ale to tylko plus.
Poza tym strasznie lubię jak istnieje jakiś wątek przewodni, a nie tak bez ładu i składu, i to też tutaj było.

Co najlepsze, oglądałyśmy razem z moją współlokatorką (i teraz uwaga, bo to chyba spory komplement :-D) – mimo, że ona praktycznie wcale nie interesuje się piłką to oglądnęła cało ść, zadając w międzyczasie tysiąc pytań na minutę, stwierdziła , że jej się bardzo podoba, już nie wspominając, że op raz kolejny zrozumiała, że nasz Juventus jest wyjątkowy .
(tzn. ona nie jest tak konkretnie nemo od jakiegoś czasu, bo ją systematycznie doedukowuje- najlepszy był motyw jak widziałyśmy się w te wakacje i usłyszałam mniej więcej coś takiego- „kiedy zdejmiesz ten plakat Ibrahimovicia, bo już nie mogę na niego patrzyć” (a było to mniej więcej w okresie kiedy zmienił klub :P ) , fakt faktem byłam w szoku. Itpitd ale nie będę pisać poematu dygresyjnego :P)

Co do uwag- to mamy dwie kwestie techniczne, które najbardziej rzuciły się w oczy i troszkę utrudniły nam życie- mało widoczne napisy i za bardzo rozciągnięte niektóre zdjęcia.

Ogólnie rzecz biorąc wrażenie bardzo pozytywne, prosimy o więcej takich :-D


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2007, 20:49

Dopisuje znow bo pojawil sie kolejny link, tym razem na uploading, znów dzieki userowi -Lucas- za co znow chce mu podziekowac. Linkow jest juz masa, mysle, ze teraz kazdy bedzie mogl sciagnac prace mimo jej duzego rozmiaru, ale apeluje do tych, ktorzy chca naprawdę ją zobaczyć, jesli bedziecie sie ociagac to linki moga wygasnac i bedzie problem.
LINK:
http://www.uploading.com/files/G1XO1ONP ... s.wmv.html

Niestety, planowalem upload na youtube, ale sa tam pewne ograniczenia, mianowicie to, ze film nie moze trwac dluzej niz 10 min wiec narazie pomysl z youtube odpada.


krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2007, 22:14

Lord_Juve..... Kawal dobrej roboty, jak to ogadalem to az mi sie lezka w oku zakrecila :) Na dobre i na zle... zawsze Juve!!!!


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2007, 22:54

Choć długo musiałem czekać, aby zassać twoją kompilacje, to teraz wiem, ze warto bylo poczekac nawet jeszcze dluzej... Znakomita kompilacja! :bravo: To, co zobaczylem to prawdziwe dzielo sztuki :-D naprawde jestem pod wielkim wrazeniem. Mozna by tak slodzic i slodzic :) Nie ukrywam, ze lezka zakrecila sie w oku :wink: Szczegolnie w momencie, kiedy zobaczylem rozesmianego Romeo... Dla mnie ta kompilacja niesie takze ogromne przeslanie jednoczace, pobudza uczucie wspolnoty. Pokazala ona jak wielka jestesmy rodzina, to, jak pilkarze cierpia na boisku, jak oddaja sie Naszemu ukochanemu JUVENTUSOWI, aby wprowadzic Nas na szczyty :D Wedlug mnie znakomite przeslanie. No a co do minusow to glupio sie powtarzac, ale to jedyne jakie zauwazylem. Chodzi mi o czasem malo czytelne napisy i rozciagniete niektore zdjecia. Ogolnie baaardzo mi sie podobalo :bravo:

Mam do Ciebie jedno pyatnie. Mianowicie sytuacja z Gigim, kiedy puscil ta kuriozalna bramke, pilka podskoczyla mu nad noga, kiedy chcial ja przyjac. Przeciwko komu gralismy wtedy i w ktorym to bylo roku? :wink:

I tak calkowicie na koniec: rob dalej, to co robisz, bo wiekszosc twoich kompilacji jest swietna :wink:


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2007, 23:08

Radek_88 pisze: Mianowicie sytuacja z Gigim, kiedy puscil ta kuriozalna bramke, pilka podskoczyla mu nad noga, kiedy chcial ja przyjac. Przeciwko komu gralismy wtedy i w ktorym to bylo roku?
21 kolejka 30.01.2005r. Atalanta 1-2 Juventus
Bramka strzelona przez Thurama.

Thuram sam


Obrazek
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2007, 23:22



Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2007, 17:40

Ciężko to nazwać kompilacją, to jest po prostu film.
Jak większość Twoich prac traktuje on o czymś oryginalnym i wyjątkowym, Dragon ma ciekawe zamówienia. Film niezwykle urzekający i wzruszający. Użyliście mnóstwa niespotykanych materiałów. Myśle, że mimo wszystko był minimalnie za długi, początek był zdecydowanie najlepszy.

Od warstwy technicznej bardzo się rozwinąłeś, robisz estetyczne, poprawne technicznie prace. Lekki czarnobiały retusz był sprytnym posunięciem - i pasował do filmiku i zarazem 'zasłaniał' kiepską jakość niektórych materiałów. Napisy, te duże mało czytelne i jak poprzednicy wspomnieli pomyliłeś datę z 2007 na 2006.

Również mam wątpliwości czy warto się tak zamartwiać w kompilacjach, na pewno pamiętać należy. Tak czy siak świetne dzieło do kolekcji. Tak 3maj.
[/url]


aras191

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 214
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2007, 17:47

Bardzo dobra kompilacja :bravo: na 10 daje 8+ poprostu widac ze jestes bystry jest to uczuciowa pelna emocji kompilacja wlasnie taka chcialem zobaczyc muzyka idealnie dobrana zawsze twoje kompilacje mnie sie osobiście podobaly wiec pozdrawiam i zycze dalej takich dobrych filmików :bravo:


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2007, 19:18

Kompilacja super.

Tylko te napisy troche niewidoczne.
Daje 11/10 :D

Moglbys podac wykonawcow piosenek? :p

Zwlaszcza tej drugiej.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2007, 19:30

Ibra_fan pisze:Kompilacja super.

Tylko te napisy troche niewidoczne.
Daje 11/10 :D

Moglbys podac wykonawcow piosenek? :p

Zwlaszcza tej drugiej.
Prosze, kompilator tworzy po to napisy koncowe m.in aby napisac nieco o muzyce, ja rowniez napisalem w odpowiednim miejscu o niej(czyli napisach koncowych)...tam szukaj odpowiedzi. :wink:


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2007, 19:42

Lord_ Juve pisze:
Ibra_fan pisze:Kompilacja super.

Tylko te napisy troche niewidoczne.
Daje 11/10 :D

Moglbys podac wykonawcow piosenek? :p

Zwlaszcza tej drugiej.
Prosze, kompilator tworzy po to napisy koncowe m.in aby napisac nieco o muzyce, ja rowniez napisalem w odpowiednim miejscu o niej(czyli napisach koncowych)...tam szukaj odpowiedzi. :wink:

Oh, sorka nie zauwazylem :P


Veronika

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 49
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2007, 18:50

To może teraz kilka krótkich słów ode mnie, kurcze chyba wszystko co było do napisania juz zostało napisane.
Jak dla mnie bardzo piękna praca, czarno-biała i ta muzyka warto było tyle na nią czekać.
Tak jak kilka osób napisało oglądało sie ją i nie zauważało tego jak mija czas, ja po jej oblukaniu i tak odczuwałam niedosyt :wink: potrafisz stworzyć prace po której człowiek nie zapomina że coś tam przed chwila ogladał fajne było no ale dobra skończyło się, po Twoich zawsze w głowie zostaje dużo przemysleń.
Świetnie potrafisz oddziaływać na ludzkie emocje i odczucia poprzez tego typu rzeczy może to dlatego że patrząc widzisz i wiele dostrzegasz...
I może jeszcze tak na koniec napisze żebyś nie przestawał robic tego bo jesteś w tym naprawde świetny. Mam taką bardzo cichutka nadzieje że ta praca nie będzie ostatnią a Twój powrót prawdziwym Powrotem.
Oczywiście zachecam tych którzy jeszcze nie widzieli do ściągnięcia pracy i ocenienia jej, WARTO

Brawo i oby tak dalej :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:


Ifrit23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2006
Posty: 107
Rejestracja: 27 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2007, 19:16

Widzę, że bardzo pozytywne noty, chętnie bym zobaczył, ale nie mogę ściągnąć, a pisałeś, że poprzez Youtube się nie da oglądnąć. Próbowałeś poprzez GoogleVideo?


Audi, vide, tace, si vis vivere in pace - Słuchaj, patrz, milcz, jeśli chcesz żyć w spokoju.
ODPOWIEDZ