Siatkówka

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2005, 11:35

Raul Lozano pisze:W momencie, gdy z boiska zszedł Nikola Grbic i na jego miejsce trener Travica wprowadził drugiego, młodego rozgrywającego, chłopaki pomyśleli, że mają już wygrany mecz. Oni nie tyle zlekceważyli rywala, co uznali, że Serbowie już się poddali, a mecz wygra się sam. Z tego powodu w naszej grze pojawiły się niedokładności, nonszalancja i niepewność w ataku. Zabrakło tego decydującego ciosu, który znokautowałby Serbów. Można było z nimi w sobotę wygrać przez ko. Zawiodła mentalność, brak pozytywnego myślenia w rodzaju - za chwilę będziemy w finale.
Ja nie rozumiem jak można było przegrać takie spotkanie przy stanie 2:0 i 22:18 w 3secie :angry:
Ale wierzyłem w zwycięstwo aż do zmiany stron w tie breaku. A potem była pustka...


Mario_166

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2003
Posty: 244
Rejestracja: 24 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2005, 12:00

enbea pisze:zeby przegrac mecz przy wygranych 2 setach i z przewaga 22-17 w trzecim to trzeba sie starac... no coz jak polak chce to potrafi dokonac nawet niemozliwego dla mnie niemozliwym bylo przegrac ten mecz..
Oj my to potrafimy chyba najlepiej na swiecie pare lat temu pamitam jak gralismy w katowicach rowniez w spodku i prowadzac 23-18 przerombalismy ps wtym sezonie tak samo przecez bylo rowniez przowadzilismy 2-0 :evil:

No coz widac ze praca Lozano przynosi efekty jesli wygramy z Kuba o 3 miejsce to badz co badz bedzie to wielki SUKCES polakow chyba nikt nie spodziewal sie przed rozpoczeciem LŚ ze polacy wejda do 4 no ale po wczorajszym meczu pozostanie niedosyt mam nadzieje ze za tydzien wygramy kwalifikacje do MŚ juz nie moge sie doczekac meczu z ruskimi :twisted: ktorzy ostatnio dostali baty od niemcow w LE a jescze bulgaria jest mocna bedzie ciekawie

ps, niewiecie czy te kwalifikacje bede w tv??


Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 10 lipca 2005, 18:29

No i dzisiaj nawet miejsca na podium dla nas braklo :? Mecz dosyc wyrownany. Nie wiem z jakiego powodu Polacy maja takie przestoje w grze ;/ Widac problemy z psychika. W tie-breaku Polacy odrobili w ladnym stylu 3 punktowa strate, ale po przerwie oczywiscie znow wszystko siadlo. Gratulowac 4 miejsca nie bede, bo powinnismy dzisiaj grac z Brazylijczykami.

PS. Zagrywki Zagumnego po prostu nie do odebrania :?


ozaru4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2005
Posty: 108
Rejestracja: 24 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 10 lipca 2005, 21:59

To Twoje "PS" mialo dotyczyc Zagumnego czy komentatorow? Ja tam sie nie martwie jakimis siatkarzami, nie ma co plakac przez sport (chyba ze sam gralbym z Kuba albo Serbia...). Przegrali specjalnie, ich sprawa ze tak chca reprezentowac Polske. :cry: mowie :stop: ( :P )


18.09.05 (pozostało 35 spotkań)

01. Juventus (09 pkt - 100%)
02. Lazio (06 - 66%)
03. Fiorentina (06 - 66%)
---------------
10. Milan (04 - 44%)
piterweg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2005
Posty: 62
Rejestracja: 24 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 10 lipca 2005, 22:21

ozaru4 pisze:Przegrali specjalnie, ich sprawa ze tak chca reprezentowac Polske. :cry: mowie :stop: ( :P )
No nie powiedziałbym. Jak mieli by przegrywać specjalnie to by zajeli się czym innym. Przecież ile kasy jest za wygranie ligi światowej. Poprostu wszystko tkwi w ich psychice. Umiejętności i talent na osiągnięcie czegoś mają,przykład 2:0 z serbią i 23:18 w 3 secie. Wszystko leży w ich głowach dlatego że nie mają duszy i charakteru zwycięzców przykład przegrana 8:1 końcówka 3 seta z serbią i 4 i 5 set :angry: :angry: :angry: . Zobaczymy jak to dalej bedzie.


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 lipca 2005, 00:45

Moim zdaniem wszyscy się za bardzo spinacie. Takie jest piękno sportu, piękno siatkówki, że wszystko zdarzyć się może. Czasami jest to bolesne przeżycie jak teraz, ale niekiedy bywa zbawienne, wynoszące zawodników na szczyt. Ja widzę dużo plusów płynących znaszych potyczek w tegorocznej LŚ. Dystans do czołówki wciąż się zmniejsza i należy z optymizmem patrzeć w przyszłość. Jest to nasz największy sukces w 8-letniej karierze w tych rozgrywkach i spróbujmy to uszanować. Porażki uczą, jeżeli udaje się ekipie wyciągać z nich odpowiednie wnioski. Już w piątek w Rzeszowie rozpoczyna się kwalifikacyjny turniej do przyszłorocznych MŚ, gdzie zmierzymy się z bardzo silnymi ekipami Bułgarii i Rosji. Uwierzmy w to, że im się uda, gdyż wiary w kadrowiczów tracić nigdy nie można. Wszakże oni grają również dla Nas. Ja jestem z nich dumny i wierzę, że mi się za to kiedyś odwdzięczą. jo.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2005, 11:21

No i nie bylo niespodzianki... wygral jedyny faworyt- Brazylia :!:
Co do Polski- sukcesem jest to ze wogole awansowalismy do tych finalow ale moglo byc lepiej. Praktycznie na wlasne zyczenie nie awansowalimy do Finalu :( Szkoda ze nie udalo sie chocazby zdobyc trzeciego miejsca no ale coz, to pokazuje ze nasi musza sie jeszcze wiele nauczyc. Chyba przede wszystkim brakuje nam doswiadczenia i koncentracji w kluczowych momentach spotkania :!:


ozaru4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2005
Posty: 108
Rejestracja: 24 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 11 lipca 2005, 13:43

Ale nie moglem patrzec na final...nie dosc, ze bez Polakow, to jeszcze taki nudny, ze szkoda slow...gdyby wtedy Serbia trzykrotnie popelnila bledy, to ogladalibysmy wspanialy pojedynek Polakow z Brazylijczykami, bo Polska umie z nimi grac doskonale. Wedlug mnie, najwiekszymi rywalami dla Polakow sa:
- Rosja
- Serbia
- dopiero na trzecim miejscu Brazylia...


18.09.05 (pozostało 35 spotkań)

01. Juventus (09 pkt - 100%)
02. Lazio (06 - 66%)
03. Fiorentina (06 - 66%)
---------------
10. Milan (04 - 44%)
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 13 lipca 2005, 21:53

ozaru4 pisze:Wedlug mnie, najwiekszymi rywalami dla Polakow sa:
- Rosja
- Serbia
- dopiero na trzecim miejscu Brazylia...
Umieja grac z Brazylijczykami... ?? No popatrz pierwszy raz slysze... Moze dowiem sie jeszcze ze mamy na nich patent..?? przypomne Tobie ze ostatni mecz zakonczyl sie 3-0 dla Brazylijczykow ! A wygrywalismy z nimi tylko u siebie i raz na wyjezdzie to rzeczywiscie Polska reprezentacja az nie musi ich sie obawiac... Ciesze sie ze ogladales NUDNY final bo jak dla Mnie to byl popis gry w Siatkowke !


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 13 lipca 2005, 22:11

FanJuventusu pisze:
ozaru4 pisze:Wedlug mnie, najwiekszymi rywalami dla Polakow sa:
- Rosja
- Serbia
- dopiero na trzecim miejscu Brazylia...
Umieja grac z Brazylijczykami... ?? No popatrz pierwszy raz slysze... Moze dowiem sie jeszcze ze mamy na nich patent..?? przypomne Tobie ze ostatni mecz zakonczyl sie 3-0 dla Brazylijczykow ! A wygrywalismy z nimi tylko u siebie i raz na wyjezdzie to rzeczywiscie Polska reprezentacja az nie musi ich sie obawiac...
Sam trener Brazyli ostatnio powiedział, że Polska to jedyny zespół, którego się obawia bo ma z nim ujemny (!!!) bilans spotkań. Powiedział też, że tylko Polski nie może rozgryść bo wg niego nasi siatkarze są nieobliczalni. (z Gazety Wyborczej)
FanJuventusu pisze:Ciesze sie ze ogladales NUDNY final bo jak dla Mnie to byl popis gry w Siatkowke !
:rotfl: Świetny finał, naprawdę. Szczególnie wyniki dwóch setów 25:14. Hahaha, faktycznie popis gry w siatkówkę...


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 13 lipca 2005, 22:24

Zagraj na takim Poziomie aby rywal nie wyszedl z 15 pkt. !


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 13 lipca 2005, 23:27

FanJuventusu pisze:Zagraj na takim Poziomie aby rywal nie wyszedl z 15 pkt. !
Szczególnie, że pierwszego seta Brazylia przegrywa 25:14 by drugiego wygrać w takim stosunku i kolejne również dużą przewagą. Przykre, że mistrz olimpijski ogrywa tak łatwo wicemistrza w bądź co bądź towarzyskim ale niezwykle prestiżowym turnieju. Tym bardziej że grali o 1mln $, a na boisku nie było widać motywacji do gry, szczególnie w przypadku Serbów, którzy grali przed własną publicznością. Wg mnie to był nudny, brzydki i schematyczny finał a Brazylia wygrała bo była no to skazana...


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 13 lipca 2005, 23:43

Co tu sie dziwic ze Polacy sa nie do przewidzenia jak maja pewne zwyciestwo i bez najmniejszego trudu Oddaja Je rywalowid :angry: A podejrzewam ze Brazylia nadzwyczaj latwo Poradzila By sobie z nasza reprezentacja... A Dlaczego ! ?? Bo Polacy Boja sie wygrywac z Lepszymi Druzynami ! Taka jest prawda od paru juz Lat ! i mam Nadzieje Ze Lozano Stopniowo Ale zmieni Mentalnosc Naszej Druzzyny !


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2005, 02:02

Brazylia to obecnie najsilniejszy zespół Świata. To był ich 5 Finał LŚ z rzędu, z czego 4 zwycięski. Od pamiętnych finałów w Katowicach w 2001 roku wygrywają nieprzerwanie, z wyjątkiem roku 2002, gdzie ich pogromcami w Belo Horizonte okazali się wspaniali Rosjanie. Dodając do tego złoto MŚ 2002 i złoto IO w Atenach mamy deklasujący rywali obraz drużyny Canarinhos. Ja bynajmniej nie jestem zaskoczony tak wielką różnicą w tymże Finale z drużyną Serbii, która była nawet w naszym zasięgu. Brazylijczycy są w tej chwili ponad wszystkimi. My natomiast skupmy się na Rzeszowie, już jutro mecz z Estonią.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
ozaru4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2005
Posty: 108
Rejestracja: 24 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2005, 11:15

Nie wiem czy Ty "FanieJuventusu" jestes tez fanem siatkowki, ale odwaze sie zaryzykowac stwierdzenie ze chyba nie :? Polska ma wspaniala druzyne, lepsza od Serbii, Rosji, tylko poprostu nie ma psychiki. Gdyby nie to, Polska bylaby...w trojce rankingu FIVB. I obiecuje Ci, ze gdyby nie ten mecz z Serbia w polfinale Ligi Swiatowej, Polska mialaby 40% na zwyciestwo w finale, nawet wieksze. Brazylia miala bardzo slaby dzien, a Polska naprawde bardzo dobrze z nimi gra. Ze przegrali 0-3 to mi wisi. Mieli slaby dzien, dobrze gral tylko Gruszka, ale tylko w pierwszych dwoch setach. Reszta jakby spala. A i tak nie przegrali taka duza roznica. Nie pamietam dokladnie, ale najgorszego seta przegrali chyba do 20. Nie to co Serbia, ktora nie powinna sie wcale znalesc w ostatnim finale LS - byla za slaba.


18.09.05 (pozostało 35 spotkań)

01. Juventus (09 pkt - 100%)
02. Lazio (06 - 66%)
03. Fiorentina (06 - 66%)
---------------
10. Milan (04 - 44%)
ODPOWIEDZ