Serie A - Sezon 2019/20

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 lipca 2020, 19:37

Ciekawy mecz w tym Lecce. Szkoda że Mancosu zagrał ręką przy golu. Słusznie sędzia anulował bramkę.
Co zrobił ten Gabriel. Jestem zdziwiony że taki bramkarz ma zatrudnienie w klubie Serie a. W naszej lidze jest kilku lepszych bramkarzy.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 lipca 2020, 20:04

Babacar wyrównuje.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1703
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 07 lipca 2020, 20:22

Sędzia Maresca i jego karne to materiał na artykuł :prochno:


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 07 lipca 2020, 20:43

no i 2:1 dla Leece.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 lipca 2020, 21:31

Lazio się posypało. Wygrać z Milanem i mamy spokój.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 07 lipca 2020, 21:34

Posypało to mało powiedziane, a to ugryzienie to już przesada, nerwy puszczają. Może Lotito im w głowy nakładał że wygrają ligę?

SMS fajnie po wejściu, widać wzrost ile daje.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 07 lipca 2020, 21:35

Lazio kompletnie nie jest nauczone co 3 dni grać pierwszym składem. Na mecze LE wymieniali 5-8 zawodników pierwszego składu, a teraz grają jakby co 3 dni finał. Brak pary nie ułatwia panowania nad emocjami, gdy wiesz, że Twój klub walczy o Scudetto raz na 20 lat i właśnie przegrywasz tę walkę.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 lipca 2020, 21:38

Ale meczycho, ostatnia interwencja bramkarza Lecce :O

Nie wiedziałem, że w Lecce gra Ray Donovan :prochno:
Obrazek


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 07 lipca 2020, 21:38

Piękny, heroiczny mecz Lecce, niesamowita postawa bramkarza (choć Immobile mu po tym kiksie ewidentnie pomógł). Piłka widziała w swojej historii wiele, ale szanse Lazio na odebranie nam tytułu są znikome. My wyglądamy coraz lepiej, oni z meczu na mecz upadają niżej i nie mam na myśli samych wyników, a formę fizyczną.

Niech naszych to zmotywuje i niech zagrają dziś na luzie. Jesteśmy bardzo blisko.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 07 lipca 2020, 21:45

Lazio po COVID-Przerwie wyraźnie spuchło. W dodatku nie są przyzwyczajeni do gry co 2-3 dni i efekty są jakie są.

Tak jak wszyscy mówili po przerwie to Juventus będzie miał przewagę, gdyż po pierwsze mamy najsilniejszy skład, po drugie mamy jakąś ławkę, może nie najlepszą i połamaną ale jednak. A po trzecie jesteśmy jako jedyni w Italii przyzwyczajenie do gry co 3 dni.

Jak wygramy dzisiaj z Milanem to mamy 10 pktów przewagi nad Lazio i tylko jakaś niespodziewana katastrofa mogłaby nam odebrać mistrza.

P.S. Gdyby nie ta przerwa to walka o mistrza trwałaby prawdopodobnie do końca sezonu, a tak raczej już po ptakach i dopiszemy sobie 9 mistrzostwo i czas na zdobycie historycznego 10'tego, a następnie LM.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 08 lipca 2020, 08:47

Fajnie, że Lazio się w kolejnym meczu potknęło się o własne nogi, podobnie inter, ale nie mamy co nawet myśleć o mrożeniu szampana, jeśli dostaliśmy gong od Milanu a wszystkie znaki na niebie wskazują, że podobnie będzie w meczu z Atalantą, bo tam nawet realnie patrząc remis będzie sukcesem a byłbym mocno zdziwiony, gdyby nasi wygrali.

Imo nie byłem poprzednimi sezonami za Maxa tak zmęczony jak tym sezonem (jeszcze dodatkowo przez tą cholerną przerwę) za kiepa. Może z jednej strony ta przerwa to dla nas plus, że Lazio się zaczęło sypać, bo gdyby tej przerwy nie było to nie wiem, czy mielibyśmy dziś 7 punktów przewagi.

Może cudem nasi dowiozą to scudetto a potem szybko zakończą temat w LM i może ktoś bardziej ogarnięty u steru by nas już przygotowywał do kolejnego sezonu, bo jak w kolejnym ma nas znowu trenować kiep to będzie dramat.

Nie mniej Milan nieźle się prezentuje po przerwie i gdyby nie lekki dramat ze SPAL to mieliby same sukcesy. Może wreszcie dociągną do pucharów a w następnym sezonie zawalczą o top 4, jeśli Roma ma własne problemy nie tylko na bazie zawodników.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 08 lipca 2020, 09:55

Ja tylko widziałem że nastąpił brak balansu w obronie - bez DeLigta ani rusz! Nie mówiąc już o tym że Danilo na LO to porażka no i Sandro chyba za długo nie grał. Bez fatalnej obrony wynik za bardzo by się nie zmienił.
Jeszcze możliwe że gdyby był Dybala to było by lepiej i tu drugi brak balansu ale w ataku, jeden zawodnik może być słabszy - Berna, ale już dwóch to wpływa na cały mecz. Higuain niech wróci do formy bo jeszcze będzie potrzebny.
Duży plus za lepszą pomoc.
Minus - brak głębi składu obecnie, w pomocy Matuidi z ławki, bez formy Higuain, Ramsey-a wcale nie używamy. Costa jedynie się nadaje.
Podsumowując:

Jak nikt się nie połamie to powinniśmy przejść Atalante ale widać że potrzebujemy mocniejszej ławki, czy też właśnie SMS za Rabiota a on w rotacji.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 lipca 2020, 20:59

Eriksen dzisiaj na ławie. Oj nie pasuje ten transfer Antosiowi.
Ostatnio zmieniony 09 lipca 2020, 21:29 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 09 lipca 2020, 21:24

Poprostu pisze:
09 lipca 2020, 20:59
Eriksen dzisiaj na ławie. Oj nie psuje ten transfer Antosiowi.
Po pierwsze trzeba przyznac, ze poki co Eriksen zagral 2,5 dobrego meczu (Napoli, Sampdoria i koncowka meczu z Milanem oraz przeblyski w LE). Slaby wynik. Osobiscie widze w nim mega potencjal, ale narazie wyglada jak "pipka", odbija sie od rywali, jego strzaly sa slabiutkie fizycznie dodatkowo zazwyczaj w srodek bramki. Przyszedl jako gwiazda, w ktorej kazdy kibic Interu widzi/widzial zbawienie. Dunczyk chyba bedzie musial wziac sie w garsc i po prostu walczyc o sklad. O ile aktualnie jego nie regularne wystepy jeszcze jestem w stanie zrozumiec, to jesli w nastepnym sezonie nie pokaze systematycznosci w dobrej grze - moze byc mu ciezko wygryzc (zdrowego) Sensiego. Niemniej wierze w Christiana i daje jeszcze pewien bufor bezpieczenstwa. Mysle, ze jak ustabilizuje forme i zacznie grac 3 na 4 spotkania "swoje" to bedzie najlepszym ofensywnym pomocnikiem ligi, a jesli tak sie stanie bedzie bardzo przyjemnie. Zobaczymy!


Twitter: @K_Kamciu
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 lipca 2020, 21:52

Inter od drugiej minuty przegrywa 1-0 :laugh2:


Zablokowany