Serie A 15/16 (35): Fiorentina 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 22:54

Bonucza zostawcie. To prawdziwy Juventino ale i człowiek honoru, oddał im to co zabrał sędzia le w planach karnego z doopy nie było. Tagliavento postanowił coś odwalić ale Gigi był na posterunku. Dzisiaj to nie był mecz tylko cyrk :rotfl:
5 z rzędu scudetto stało się faktem i to na stadionie Violi... :smile: :dance2:


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 23:00

Nieprawdopodobnie emocjonujący mecz. Dobre tempo, zwroty akcji, ŻÓŁTA KARTKA dla Ruganiego, babol Bonuca, karny, jego obrona, poprzeczka... Wow! Oglądało się to bardzo, bardzo smakowicie. Dramaturgia spotkania - na 6 z plusem.

Aczkolwiek graliśmy dziś... no, nie bójmy się tego powiedzieć - tak sobie.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 23:01

Należałoby trochę ponarzekać na postawę naszych, ale jakoś ciężko mi po takim meczu, który dostarczył nie lada emocji i był po prostu ciekawy dla postronnego widza.

Obrona dzisiaj jakaś nie w sosie. Słabiutko skrzydła, powrót Babolucziego, Rugani z żółtą kartką i ogólnie słabszy mecz niż ostatnie, a i Barzagli bardziej przypominał doktoranta niż profesora.

Powtórzę się, ale kończą nam się Lichtsteiner i Evra, a oznaki przemijającego czasu o dziwo bardziej widać po młodszym Szwajcarze. Nie rozumiem jednak, dlaczego tak często gra wujek Pat. Sandro wcale nie jest młodzieniaszkiem, 25 lat to najlepszy okres dla rozwoju bocznych obrońców, ligę ma już ograną, doświadczenia międzynarodowego mu nie brakuje więc o co chodzi? Jedynie w byciu boiskowym liderem ustępuje Evrze, ale siedząc na ławce raczej nie zyska szacunu na boisku :P . Chcą Francuza częstą grą przekonać do przedłużenia kontraktu?

Na drugim biegunie mamy Mandzukicia, który zrobił nam dzisiaj to spotkanie. Kolejny raz pomocnicy pomagają strzelić napastnikowi - świetna akcja Khediry i Pogby. Pomimo kontuzji Marchisio (chlip, chlip...) zaczyna nam się układać gra w tej formacji. Jeden transfer trafiony w 10 i będzie dobrze, kolejny udany ponownie usytuuje te formacje w światowej czołówce.
Ostatnio zmieniony 24 kwietnia 2016, 23:03 przez Arbuzini, łącznie zmieniany 1 raz.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 23:02

meda11 pisze:Sky Sports doniosło że Cuadrado nie chciał początkowo wejść na końcówkę spotkania. Ktoś coś wie więcej?
Powinien Padoin wejść.


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 23:06

Z Pogbą coś nie halo zdrowotnie ? Martwi mnie to, że drugi mecz z rzędu Max go zdejmuje. Chyba, że z reprezentacją Francji jesteśmy ugadani w jakikolwiek sposób.

Ktoś się orientuje jaki jest powód ?


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 23:07

Jestem obrzydliwie zniesmaczony poziomem sędziowania. O ile niepodyktowany karny z I połowy został oddany w II, tak bramka zdecydowanie dla Violi prawidłowa. Pogba ustabilizował formę i jest teraz prawdziwym liderem.
Czułem ze nasz dziadzia obroni tego karnego! :D
Lichtsteiner, Evra :facepalm:


Siamo noi, siamo noi :juve: :juve: :juve:

Ein pisze:Z Pogbą coś nie halo zdrowotnie ? Martwi mnie to, że drugi mecz z rzędu Max go zdejmuje. Chyba, że z reprezentacją Francji jesteśmy ugadani w jakikolwiek sposób.

Ktoś się orientuje jaki jest powód ?
Ale że co? Przecież wykluczając Buffona, to Pogba i Bonucci są najbardziej eksploatowanymi zawodnikami w tym sezonie, dajcie im odpocząć.
Ostatnio zmieniony 24 kwietnia 2016, 23:11 przez mazi12, łącznie zmieniany 1 raz.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 23:07

Ein pisze:Z Pogbą coś nie halo zdrowotnie ? Martwi mnie to, że drugi mecz z rzędu Max go zdejmuje. Chyba, że z reprezentacją Francji jesteśmy ugadani w jakikolwiek sposób.

Ktoś się orientuje jaki jest powód ?
Myślę że nie ma co szukać teorii spiskowych, dużo Paul dzisiaj biegał i był po prostu zmęczony, wg mnie.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 23:08

Buffon - geniusz, kilka genialnych interwencji i obroniony rzut karny i to w 90 minucie :bravo: (a komentatorzy Elevenu niech się nauczą, że ten mistrz to Gigi a nie Gianni :facepalm: ) ;
Barzagli - dobry, pewny mecz;
Bonnuci - chyba najgorszy na boisku, zawalił 2 gole mimo, że sędzia jednego nie uznał, ale za ten drugi to niech wraca do piwnicy :angry: ;
Rugani - miał dziś swój pierwszy raz, czyli dostał żółtą kartkę w serie A, ale bardzo dobry mecz w jego wykonaniu;
Lichtsteiner - nie dał swoim przebywaniem na boisku absolutnie nic drużynie;
Khedira - niezła pierwsza połowa, którą mógł przypieczętować golem, w drugiej świetne zagranie przy akcji bramkowej;
Jacky pisze:Lemina w ogole jest na placu boju?
Lemina - tak, był na boisku; zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie zaliczył po kilka odbiorów i przechwytów; dołożył do tego dokładne długie podania, jeszcze jak nauczy się szybciej wyprowadzać przejmowane piłki to będzie jeszcze lepszy (próbka tego była w 28 minucie a w 47 1 zwodem minął 2 rywali); według mnie z zadań defensywnego pomocnika wywiązał się bardzo dobrze (bo takie chyba ma zadania, właśnie defensywne, podczas gdy Pogba i Khedira raczej ofensywne);
Pogba - bardzo dobry mecz, utrzymywał się przy piłce, zaliczył asystę a mógł dwie (podanie do Khediry w pierwszej połowie);
Evra - słabo, ale przynajmniej miał ze 2-3 odbiory i pół, przypadkowej asysty, czyli dużo lepiej niż Lichy;
Dybala - dobry mecz, chociaż bez gola i asysty, ale Argentyńczyk umie utrzymać się na nogach i poprzepychać z rywalami a nie szuka w każdej sytuacji faulu;
Mandzukić - trochę mniej widoczny, ale gola strzelił? Strzelił! Więc nie ma co drążyć tematu;

Morata - dał nam zwycięstwo, bo świetnie się ustawił, był tam, gdzie powinien i dostawił nogę, ale irytuje mnie to, że zamiast powalczyć o piłkę, na siłę stara się dać sfaulować i przewraca się przy każdym kontakcie z rywalem;
Asamoah - niczym szczególnym się nie wyróżnił;
Cuadrado - żółta kartka i dał sędziemu pretekst do podyktowania karnego z kapelusz (o którym pisałem w przerwie, że będzie);

Allegri - plus za szansę daną Leminie, którą ten wykorzystał i za wprowadzenie Moraty, minus za Cuadrado - powinien grać od początku albo wejść wcześniej;

Tagliavento - denny poziom sędziowania: nieuznana prawidłowo zdobyta przez Fiorentinę bramka, brak reakcji na faule łokciami na Dybali, karny z kapelusza.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 23:10

Bonu widać że czytał komentarze na JuvePoland w przerwie i oddał Violi gola zgodnie z duchem gry.

Mi Lemina się średnio podobał. Ciężko chwalić pomocników w meczu gdzie mieliśmy 37% posiadania piłki, oraz przeciwnik raz za razem miał luki do strzału z dystansu. Do przodu też nic ciekawego nie zagrał ( nie to co Poul), więc jego grę nie ocenił bym wyżej niż przeciętną.


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 23:10

Cabrini_idol pisze:
alessandro1977 pisze:
Gandalf8 pisze:Trzeba koniecznie podwyższyć, bo sędzia, żeby się "zrehabilitować" za nieuznanego gola da Fiorentinie karnego z kapelusza.
Niech da im nawet z kapelusza bo takiego zwycięstwa nie chcę - serio :mad2:
Ja chcę. Chcę oglądać ten ból pupy Włoch, nawoływanie co calciopolli, wyzywanie, wyrywanie sobie włosów z jajek. Tak lubię to.
...
Dno i 5 mułu.
Jak, ktoś chce zeby mecze Jve wypaczali sędziowie to jest skrajnym kretynem.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 23:16

Alex96 pisze:
Cabrini_idol pisze:
alessandro1977 pisze: Niech da im nawet z kapelusza bo takiego zwycięstwa nie chcę - serio :mad2:
Ja chcę. Chcę oglądać ten ból pupy Włoch, nawoływanie co calciopolli, wyzywanie, wyrywanie sobie włosów z jajek. Tak lubię to.
...
Dno i 5 mułu.
Jak, ktoś chce zeby mecze Jve wypaczali sędziowie to jest skrajnym kretynem.
O bozie bozie :prochno: Tak oddajmy Fiorentinie 2 gole najlepiej:) (w sumie Bonu oddał)Sędzia sędziuje nie Juventus. Tak, strasznie lubię to nawoływanie, że Juve dalej ustawia sędziów. Zwycięstwo smakuje podwójnie.


Obrazek
PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 327
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 23:17

Gandalf8 pisze: Tagliavento - denny poziom sędziowania: nieuznana prawidłowo zdobyta przez Fiorentinę bramka, brak reakcji na faule łokciami na Dybali, karny z kapelusza.
Tak na spokojnie to już można stwierdzić,że przerosło go to spotkanie.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 23:17

Gandalf8 pisze: Mandzukić - trochę mniej widoczny, ale gola strzelił? Strzelił! Więc nie ma co drążyć tematu;
Ja Cię bardzo proszę, nie pitol...Mandżu niewidoczny ? On jest autorem tego zwycięstwa, strzelał, praktycznie asystował, walczył, wyprowadzał...
No bez jaj.


Obrazek
jpjp5

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 września 2011
Posty: 253
Rejestracja: 12 września 2011

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 23:17

no dzisiaj bonu slaby mecz ale to jest pierwszy slaby mecz naszefo obroncy od dawien dawna musialo sie kiedys przydarzyc. widac ze chlopaki juz mysla o scudetto, no ale coz to i tak piekna seria zwyciestw.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 23:19

@alessandro1977 "Praktycznie asystował"? Przy której bramce?


Zablokowany