Trochę klasyki - Juve 1995/96

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Ravanelli

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 07 marca 2003, 19:23

YoUri` pisze:
Ravanelli pisze:
YoUri` pisze:ztymze ja prawie nic nie pamietam bo ialem jakies 9-10 lat i ogladalem rzadko mecze ale wspomnienia mam milootkie bo pamietam moje reakcje: "woooooooooow - przewrotka" itp.
No .. Ravanelli i Vialli napieprzali wtedy gole z przewrotek takie że ręcę same układały się do braw .. takie ekscentryczne bramki walili.
No tak a szczegolnie Vialli zapadl w moja pamiec.....
Widziałem takiego gola .. strzelił go chyba Vialli ... z ponad 13 metrów atakowany z tyłu przez rywala strzelił przewrotką, piłka odbiła się od poprzeczki, od ręki bramkarza i przekroczyła linię a bramkarz złapał ją tuż za linią bramkową ;) miło powspominać tamte czasy .. gdybym to obejrzał jeszcze raz ...


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2003, 19:27

rava jak powiesz jaki sezon jaki mecz to moze bym mogl ci przeslac ta brameczke :D


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Ravanelli

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 07 marca 2003, 19:36

juveluck pisze:rava jak powiesz jaki sezon jaki mecz to moze bym mogl ci przeslac ta brameczke :D
A jak, skąd?? Masz na kasetach czy na jakiejś stronie? Zainteresowało to mnie :D mecz to nie wiem, ale kochany, złoty sezon 1995/96 to był ;)


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2003, 19:46

na kompie mam prawie wszytkie bramki z tego sezonu z ligi i wiekszosc z ligi mistrzow strony reklamowac nie bede bo raz ze nie dziala a dwa to nie miejsce na to jak chcesz wiedziec cos wiecej to mozesz sie ze mna na gg skontaktowac wiesz chyba gdzie szukac


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Ravanelli

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 07 marca 2003, 19:48

Qrde .. superowo!!!!!!!!!!!!!!!! Po prostu super!!!!! Zawsze chciałem zobaczyć ich bramki z tego sezonu których nie widziałem ;)


Ravanelli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2003
Posty: 106
Rejestracja: 02 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 17:40

Teraz już znam wiele stron z bramkami Juve :D


Fabrizio Ravanelli is the king of Juve
NAJLEPSZE FORUM JUVE!
Juve, Juve cara gloriosa societa ...
FORZA JUVE!
Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 17:49

Napisz jakie znasz , chetnie bym sciagnal


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
Ravanelli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2003
Posty: 106
Rejestracja: 02 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 17:59



Fabrizio Ravanelli is the king of Juve
NAJLEPSZE FORUM JUVE!
Juve, Juve cara gloriosa societa ...
FORZA JUVE!
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2003, 13:07

Ravanelli pisze:Teraz już znam wiele stron z bramkami Juve :D
Tak sie nie chwal bo jak by nie ja to do dzisiaj bys pewno o nich nie wiedziel :!:


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Ravanelli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2003
Posty: 106
Rejestracja: 02 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2003, 14:33

Eee mój kumpel Vialli też podpowiedział mi parę :D to jemu zawdzięczam :) ale tobie też ;)


Fabrizio Ravanelli is the king of Juve
NAJLEPSZE FORUM JUVE!
Juve, Juve cara gloriosa societa ...
FORZA JUVE!
Mane

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 kwietnia 2003
Posty: 95
Rejestracja: 12 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2003, 12:08

Ravanelli pisze:2. Czy Juve stać było na więcej?
Mysle ze dobrze sie stalo ze Juve w tamtym sezonie nie zdobyl ... mistrzstwa, zdobycie Pucharu Mistrzow bylo jedyna szansa na wystep w nastepnej edycji tych rozgrywek, i Puchar Turynu do Turynu. Napewno nie graliby z taka determinacja a i Ajax to wtedy byla znakomta druzyna. Jak pokazala przyszlosc Juve od tamtego czasu zdobywal mistrzostwo kilka razy, a ze zdobyciem Pucharu Europy juz nie bylo tak latwo (dwa przegrane finaly :( - , taka ciekawostka - Juve przegral te dwa finaly zdobywajac mistrzostwo wloch, czyzby nie dalo sie pogodzic tych dwoch konkurencji, wierze ze zostanieto przelamane w obecnym sezonie :) )


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2003, 23:50

Zobaczycie ze JUVE jwszcze w tym roku bedzie tak znane a w przyszlym bedzie ich znal caly swiat. Bo wygraja lige i lige mistrzow. Jeszcze sie przekonacie


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2003, 11:29

Co tu dużo gadać! Ten rok 1996 był dla nas przepieknym rokiem..to były moje początki już dalsze z JUVE i od razu na dzieńdobry LM Bożę szok!! Bardzo sie cieszylem ale nie tak jak np. teraz po 26 scudetto a to daltego , że wtedy miłem 8 latek i inaczej na wszystko patrzyłem wiadomo początki. Gdy przypominam sobie jak Jugović strzala ostaniego decydującego karnego to aż sie płakać chce :cry: I puchar LM uniesiony przez JUVENTUS! Boze jak ja bym chciał to powtórzyć to w tym roku...........!


Obrazek
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2003, 20:20

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: Co tu dużo gadać! Ten rok 1996 był dla nas przepieknym rokiem..to były moje początki już dalsze z JUVE i od razu na dzieńdobry LM Bożę szok!! Bardzo sie cieszylem ale nie tak jak np. teraz po 26 scudetto a to daltego , że wtedy miłem 8 latek i inaczej na wszystko patrzyłem wiadomo początki. Gdy przypominam sobie jak Jugović strzala ostaniego decydującego karnego to aż sie płakać chce :cry: I puchar LM uniesiony przez JUVENTUS! Boze jak ja bym chciał to powtórzyć to w tym roku...........!
Co tu duzo mowic poprostu lezka sie w oku kreci...


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2003, 16:03

No 96 roku to oczywiscie najlepszy rok dla Juve od czzasow Platiniego i reszty ;-) czyli od (1982-85)

Te nazwiska, ta gra, ten Juve, te koszulki, ten final LM, ehhh pamietam to... mlody bylem ale pamietam i dlugo bede pamietal!


ODPOWIEDZ