LM 13/14 (gr. B) [5]: JUVENTUS 3-1 FC Kobenhavn

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
ali

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 lipca 2007
Posty: 22
Rejestracja: 12 lipca 2007

Nieprzeczytany post 28 listopada 2013, 12:15

Warto wspomnieć o Mellbergu. Szacunek dla tego piłkarza ogromny. Wcześniej go lubiłem jak już grał u nas ale tak naprawdę Juventus był wcale nie długim epizodem w jego karierze, szacunek do tego klubu u niego pozostał. Nie cieszył się z bramki ( a do tego ten faul po chwili :) ) Pozdro Olof.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 28 listopada 2013, 13:04

Tak spojrzałem na tabele innych grup i raczej w każdej faworyci nie zawiodą i wyjdą z pierwszego miejsca, tak więc po ewewntualnym awansie czeka nas niezła przeprawa :roll: Najlepsze co by mogło nas spotkać to chyba Atletico Madryt.
Ale do tego jeszcze długa droga, teraz trzeba pokazać jaja w Stambule, mam nadzieję, że nie pojedziemy tam z zamiarem ugrania remisu.
A co do Chielliniego to nie wiem skąd się wziął ten hejt na forum na niego w tym sezonie. Może nie jest w najwyższej formie, ale większość meczy gra solidnie, wczoraj też zagrał całkiem ok.


#AllegriOut
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 listopada 2013, 13:42

jarmel pisze:Tak spojrzałem na tabele innych grup i raczej w każdej faworyci nie zawiodą i wyjdą z pierwszego miejsca, tak więc po ewewntualnym awansie czeka nas niezła przeprawa :roll: Najlepsze co by mogło nas spotkać to chyba Atletico Madryt.
Chyba żartujesz ? Atletico ? chyba nie oglądałes ich w tym sezonie. Ja WOLAŁBYM zdecydowanie MU, PSG ale najbarddziej bylbym zadawolony z dwumeczu z Chelsea. MU w tym sezonie gra mizernie, PSG jakos mnie nie przekonuj poza grą w ataku a Chelsea gra baardzo slabo jak na potencjał, który mają. Choc wiadomo, że w lutym może byc zupełnie inna sytuacja, np tai Arsenal moze spuchnąć. Barca Bayern - poza tymi dwoma zespołami, wszytkie są w naszym zasięgu a szczególnie CHelsea i MU.


Obrazek
Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 28 listopada 2013, 13:44

jarmel pisze:Tak spojrzałem na tabele innych grup i raczej w każdej faworyci nie zawiodą i wyjdą z pierwszego miejsca, tak więc po ewewntualnym awansie czeka nas niezła przeprawa :roll: Najlepsze co by mogło nas spotkać to chyba Atletico Madryt.
Ale do tego jeszcze długa droga, teraz trzeba pokazać jaja w Stambule, mam nadzieję, że nie pojedziemy tam z zamiarem ugrania remisu.
A co do Chielliniego to nie wiem skąd się wziął ten hejt na forum na niego w tym sezonie. Może nie jest w najwyższej formie, ale większość meczy gra solidnie, wczoraj też zagrał całkiem ok.
Poza Bayernem i może Barcą , szanse mamy spore. Mimo nasze przeciętnej gry w LM oceniam nas wyżej niż Man U, Chelsea a na równi z Atletico , P$G, Arsenal/BvB.

Pewne jest że nikt nie będzie chciał na nas trafić :)

edit. Kolega mnie uprzedził :D


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 28 listopada 2013, 13:49

Cabrini_idol pisze: Chyba żartujesz ? Atletico ? chyba nie oglądałes ich w tym sezonie. Ja WOLAŁBYM zdecydowanie MU, PSG ale najbarddziej bylbym zadawolony z dwumeczu z Chelsea. MU w tym sezonie gra mizernie, PSG jakos mnie nie przekonuj poza grą w ataku a Chelsea gra baardzo slabo jak na potencjał, który mają. Choc wiadomo, że w lutym może byc zupełnie inna sytuacja, np tai Arsenal moze spuchnąć. Barca Bayern - poza tymi dwoma zespołami, wszytkie są w naszym zasięgu a szczególnie CHelsea i MU.
Fakt, oglądałem chyba tylko ich jeden mecz w tym sezonie, ale wiem że grają bardzo dobrze. Nie zmienia to faktu, że taka Chelsea czy ManU kadrowo są o klasę wyżej i do czasu kiedy zacznie się faza pucharowa pewnie się ogarną i zaczną grać jak na nich przystało, natomiast z Atletico moim zdaniem więcej wycisnąć się już nie da.
No, ale to chyba za wcześnie na te rozmowy, nie zapeszajmy, najpierw trzeba zająć się Turkami.


#AllegriOut
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 listopada 2013, 13:51

Otóz to, ponieważ mam dziwne przeczucie, że mecz w Stambule będzie bardzo ciężki pomimo, że kadrowo i skillowo przewyższamy turków o 2 klasy. Ale z naszym szczęsciem w tej edycji LM to róznie może być. Najważniejsze aby do spotkania z Turkami nasze wahadła wrócily do optimum, bo aż razi w oczy wręcz ich brak (LIchy i chimeryczny Asa). No i odpukać nowe kontuzje, szczgołnie w linni obrony.


Obrazek
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 28 listopada 2013, 14:14

jarmel pisze: Fakt, oglądałem chyba tylko ich jeden mecz w tym sezonie, ale wiem że grają bardzo dobrze. Nie zmienia to faktu, że taka Chelsea czy ManU kadrowo są o klasę wyżej i do czasu kiedy zacznie się faza pucharowa pewnie się ogarną i zaczną grać jak na nich przystało, natomiast z Atletico moim zdaniem więcej wycisnąć się już nie da.
No, ale to chyba za wcześnie na te rozmowy, nie zapeszajmy, najpierw trzeba zająć się Turkami.
Wiesz co, o Atletico to od kilku lat się już mówi, że "więcej wycisnąć się już nie da" - a jednak się da ;) W mojej opinii, kogo nie wylosujemy, będzie cholernie ciężko o dobry wynik. Bayern wydaje się po za zasięgiem. Z resztą drużyn spokojnie możemy walczyć, ale trzeba od razu zaznaczyć, że w żadnym wypadku nie będziemy faworytami.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 28 listopada 2013, 15:10

pumex pisze:Dla mnie cichym bohaterem meczu ponownie jest Llorente. Chłop niesamowicie gra tyłem do bramki rywala, ponownie genialnie sprawdził się w roli odgrywającego. Czasem nie dawało mu rady trzech wrogich obrońców. Świetny, naprawdę świetny mecz Hiszpana.
Tylko niech nie zabiera się na rozgrywanie. Bo to porażka.
jarmel pisze:Tak spojrzałem na tabele innych grup i raczej w każdej faworyci nie zawiodą i wyjdą z pierwszego miejsca, tak więc po ewewntualnym awansie czeka nas niezła przeprawa :roll: Najlepsze co by mogło nas spotkać to chyba Atletico Madryt.
jarmel pisze:No, ale to chyba za wcześnie na te rozmowy, nie zapeszajmy, najpierw trzeba zająć się Turkami.
:bravo:

Taki w sumie średni mecz. Nie wyróżniający się ponad stan faworyt-drużyny słabsza. W pierwszej połowie nuda, w drugiej mecz się rozruszał. Bardzo podobała mi się praca sędziego, taki poziom powinni trzymać na poziomie europejskim. Wracając do gry to każdy zagrał jak miał zagrać, nic nowego mecz nie wnosi do analiz.

PS: Irytował Tevez, nie wiem po co przy stanie 3:1 Conte go nie zmienił po prostu na Quagiarelle czy Vucinica. Zbyt późno ta zmiana poszła.


Zablokowany