Sezon 2012/2013

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 2637
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2012, 17:13

Ouh_yeah pisze:Czytał ktoś zapowiedź nowego sezonu na stronie fanów Interu? [klil!] Autor się popisał, nie ma co. Możemy tam przeczytać między innymi, że
Największym chyba mimo wszystko pozostaje aktualny mistrz – Juventus. Klub na swój sposób kontrowersyjny. Ostatnie lata to głównie afery korupcyjne. Juve jednak samo nie ucieka od tego wizerunku, a mistrzostwa zdobyte nielegalną drogą wlicza sobie do statystyk.
albo
W walce o Scudetto na poważnie trzeba brać również kandydatury Napoli, Romy czy Udinese
Udinese walczy o scudetto :lol:
Polecam - zawsze fajnie się pośmiać z ludzi, którzy g wiedzą i jeszcze je publikują.
To jest tak samo zabawne jak kolejny artykuł w fakcie z serii "kołdra chciała mnie udusić" albo "żaby powiedziały mi, żebym przestał pić" :roll:

Inter nie będzie walczył o scudetto.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 5874
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2012, 00:27

Udinese zremisowało 1:1 na wyjeździe z Bragą w swoim meczu eliminacyjnym do Ligi Mistrzów. Przeciwnik może nie najmocniejszy, ale zdolność Udinese do kompensowania strat kadrowych i zapełniania luk w składzie kolejnymi nołnejmami jest imponująca. TVP się szarpnęła i pokazała ten mecz. Zawodnik Bragi zasadził niezłą petardę, warto obejrzeć powtórkę tej bramki.


Obrazek
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 677
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2012, 08:54

Nie wiem czy był to jakiś imponujący mecz w ich wykonaniu, poza 2-3 akcjami tylko faulowali, miałem nadzieję na coś więcej.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 5874
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2012, 09:05

Hoffman pisze:Nie wiem czy był to jakiś imponujący mecz w ich wykonaniu, poza 2-3 akcjami tylko faulowali, miałem nadzieję na coś więcej.
W końcu grali na wyjeździe, więc bramkowy remis jest dobrym wynikiem. Armero wystąpił w tym meczu, więc już chyba można zapomnieć o ściągnięciu go do Juve w obecnym sezonie.


Obrazek
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1215
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2012, 12:15

Mi się tam gra Udine podobała, mogli nawet wygrać. Są mocni fizycznie, brakuje im kogoś w środku, kto potrafiłby się utrzymać przy piłce i swobodniej rozegrać. Sporo też mieli niecelnych podań, ale generalnie gra wyglądała bardzo przyzwoicie i jak poprawią te niedociągnięcia, w lidze napewno znów będą w czołówce.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 5874
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2012, 12:42

Publicyści goal.com zamieścili swoje przewidywania na najbliższy sezon: "Juventus for the title? Sneijder best player? Goal.com experts predict 2012-13 Serie A season". 7 z 8 widzi nas broniących scudetto :ok:.


Obrazek
M-Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 sierpnia 2012
Posty: 14
Rejestracja: 25 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2012, 12:47

Vimes pisze:Publicyści goal.com zamieścili swoje przewidywania na najbliższy sezon: "Juventus for the title? Sneijder best player? Goal.com experts predict 2012-13 Serie A season". 7 z 8 widzi nas broniących scudetto :ok:.
Ciekawe jest to że żaden ze "znawców" nie widzi Milanu w pierwszej trójce tego sezonu. Zobaczymy czy po stracie dwóch filarów nie będą wstanie osiągnąć nawet podium. Miłe jest to natomiast, że prawie każdy widzi w nas głównego faworyta do Scudetto, oczywiście trzeba to teraz potwierdzić na boisku :)


Od jutra nie będę już piłkarzem Juventusu, ale bądźcie pewni - na zawsze pozostanę jednym z Was. - Alessandro Del Piero
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 2366
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2012, 13:10

http://www.goal.com/en/news/1717/editor ... ow-what-to
A tu nieco bardziej humorystyczne podejscie do tematu :D

Natomiast milanu bym na pewno nie wykluczal z grona druzyn, ktore moga nam zagrozic w walce o scudetto. Pewnie dostana kilka karnych od sedziego, moze Pato albo Pazzini sobie przypomna, jak sie strzela bramki i utrzymaja rowna forme, moze Lysy wyciagnie jakiegos transferowego asa z rekawa 31.08 i pewnie jakos sie to bedzie krecic.


Obrazek
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 1993
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2012, 14:31

Bardzo fajna kompilacja interisty o nicku Odin. Zaczerpnięte z ich strony, ale dla niej warto było (i jest) sprawdzać co u rywali.

Apetyt na Calcio mam ogromny. Z tęsknoty nawet Viola-Udine obejrzę, stawiam na gospodarzy. WSTYD, że żadna polska stacja telewizyjna nie wykupiła praw do Serie A. Pod koniec sezonu pierwszy raz w życiu dostałem C+ w domu, to barany zrezygnowały :angry:.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 616
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2012, 18:13

ZACZYNA SIĘ !!!!!!!!!11111111111111jedenjedenjeden.

Rusza Serie A. nowa Viola - Udinese.

Viola (3-5-2): VIVIANO; RONCAGLI, GONZALO, NASTASIC; CASSANI, ROMULO, BORJA VALERO, PIZARRO, PASQUAL; LJAJIC, JOVETIĆ.

Udinese (3-5-2): BRKIC; HEURTAUX, DANILO, CODA; FARAONI, BATTOCCHIO, WILLIANS, BADU, PASQUALE; MAICOSUEL, MURIEL

Pawłowski na ławce,

sop://broker.sopcast.com:3912/133175


ObrazekObrazek
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 955
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Podziekował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2012, 18:36

Właśnie okrzyczana Fiorentina przed chwilą dostała bramę od przetrzebionego Udinese. Serie A jest nieprzewidywalna.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 3695
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2012, 18:50

Ale trzeba przyznac, ze Viola gra znacznie, znacznie lepiej, niz w zeszlym sezonie. Udinese mialo jedna akcje i strzelilo gola, a tak to w zasadzie sa zamknieci na wlasnej polowie. Co prawda duzo z tej przewagi nie wynika, ale jednak czesto jest groznie i w kadej chwili moze cos wpasc.

Na razie dobre zawody Brkicia, z Violi podoba mi sie Borja Valero. Jovetic tez calkiem dobrze - dwa, trzy swietnie podania i jedno ladne wbiegniecie w pole karne zaonczone strzalem. Aha, nie wiem czy Montella nie powinien ich ustawic 451, bo jednak chyba ma pilkarzy bardziej pod te taktyke (swietna pomoc, a dzisiaj i tak Cuadrado i Aquilani sa na lawce, szkoda wystawiac 3 srodkowych obroncow).


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 616
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2012, 18:56

Najgorzej, że moi gracze z Sebastianków b2bów Giovinców (Basta i DN), siedzą na ławce. Też mi się podoba ten Valero. Samą bramkę przeoczyłem, bo wywaliło korki, jak padła?

EDIT: Właśnie pokazują skrót, więc widziałem bramkę, nie rozumiem zachowania Nastasicia. Zamiast dojść do Maicosuela, człapał i się przyglądał. Fajne podanie Muriela.


ObrazekObrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 5059
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2012, 19:01

Nie dziwię się, że Viola rozgląda się za napastnikiem. Jovetic jak Vucinic bis, nie bardzo ma kto mu podać więc drybluje na 20 metrze. Dwa/trzy razy mu wyszło, dwa/trzy razy zabrali mu łatwo piłkę...

Tempo meczu nie powala. Udine odpoczywa po Bradze, Viola chce ale nie bardzo może.
Mój Nastasic miał piłkę prawie na nodze po wypluciu Krkicia, mógł być bohaterem a chyba zawalił gola :prochno:


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 3695
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2012, 19:02

De Rossi pisze:Najgorzej, że moi gracze z Sebastianków b2bów Giovinców (Basta i DN), siedzą na ławce. Też mi się podoba ten Valero. Samą bramkę przeoczyłem, bo wywaliło korki, jak padła?
Kontra, 3 obroncow Violi na 2 (Muriel, Maicosuel) zawodnikow Udinese, Maicosuel scina i wbiega w pole karne, dostaje podanie od Muriela i strzela obok bramkarza. Strasznie dali sie wymanewrowac obroncy Violi w tej sytuacji.

Najslabiej z tego boku obronnego wyglada Roncaglia i to jego pierwszego bym wywalil. Chyba to wlasnie on dal ciala przy bramce (ale pewien nie jestem) no i wszystkie podania wyprowadzajace ma cholernie niedokladne.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Zablokowany