Superpuchar Włoch: JUVENTUS 4-2 Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 5557
Rejestracja: 18 marca 2007
Otrzymał podziękowanie: 36 razy

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2012, 16:43

deszczowy pisze:Nasza gra w 11 na 11 wołała o pomstę do nieba.
Pieprzenie. Napoli to nie jest byle jaki zespół, ostatnie spotkanie z nimi przegraliśmy w fatalnym stylu. Tu cały czas atakowaliśmy, popełniliśmy dwa błędy w defensywie, o ile pierwszy można jakoś zrozumieć, o tyle drugi był karygodny i mało co a przez te błędy przegralibyśmy mecz. To w żaden sposób nie świadczy o fatalnej grze, po prostu tak się czasami układa, ale co ja będę tłumaczył dużemu chłopakowi jak się gra w piłkę.

Oczywiście dużo pracy ciągle, rewelacji nie było, ale nie przesadzajmy w drugą stronę. Te żółte kartki dla Napoli też się znikąd nie wzięły. Ładna bramka Kwadwo, to prawda. Szkoda mi trochę Giovinco, nie ma szczęścia chłopak do tych akcji.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3301
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2012, 16:44

Jeden z czterech ważnych pucharów do wygrania w tym sezonie, jest już nasz! Zagraliśmy świetną 2-gą połowę i to może napawać optymizmem przed pierwsza kolejką. Martwią mnie dwie rzeczy, a mianowie, forma Pirlo i każdy kontakt Gio z przeciwnikiem kończący się upadkiem tego pierwszego. Nie oglądałem go zbyt często jak grywał w Parmie, więc nie wiem, czy to u niego norma, czy też nie, ale nie wygląda to zbyt ciekawie. Facet ma świetną technikę, gdyby tylko był wyższy te 15 cm, to klasa światowa. Pirlo :think: Zagrał jak nie on. Dużo niedokładnych poda(to akurat do niego podobne :smile: ), zero zaskakujących crossów... Niestety, ale z taką formą, to wolę widzieć Marrone jako rozgrywającego, niże Pirlo. Nie ma co oceniać, bo to dopiero pierwszy poważny mecz. Mam nadzieję, że ta dwójka się poprawi.
Chciałbym zahaczyć o jeszcze jednego zawodnika - Kwadwo. Jak zaczął grać jako left-back, to nie podobało mi sie to, ale po pewnym czasie stwierdzam, że to nie jest taki zły pomysł. Gdy patrzę jak gra na tym skrzydle, to przed oczami mam Valencie. Obaj mają świetną technikę, dobrze stoją na nogach i potrafią wkręcić obrońców w ziemię. Różnica jest taka, że Valencia wykłada świetne patelnie, a to u naszego grajka troszkę kuleje - kwestia praktyki.
PS. I believe in Vucinić i sądzę, że jak będzie w formie przez cały sezon, to spokojnie strzeli te 15 bramek.


Obrazek
Alexis93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 129
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2012, 16:44

Gratulacje naszym ale powiedzmy sobie szczerze, obrona mocno przeciętnie. Co z posiadania i dominacji jeśli obie bramki dla Napoli poszły po katastrofalnych błędach. Fajna brameczka naszego Murzynka, facet gra jak na razie bardzo ładnie. Karny musiał być, Napoli zamiast grać zaczęło faulować. Byli groźni, mogą być bardzo ciężkim przeciwnikiem w lidze jeszcze groźniejszym niż w poprzednim sezonie. Do pracy, wiele jeszcze musimy zmienić a bez Conte na ławce będzie jeszcze trudniej, gratuluję Carrerze pierwszego sukcesu na ławce : D


Juventus na zawsze!
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 532
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2012, 16:44

Śmiejcie się śmiejcie, po tym meczu i apelacji Conte kara zostanie zwiększona dwukrotnie. :lol:

Czekamy na komentarz wujka aurelio, na pewno będzie ciekawie-może nawet C+ zmieni zdanie co do transmisji :)


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1188
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2012, 16:44

dp10 pisze:Po meczu nasuwa mi się jedno...Asamoah nadaje się na LWB. Koleś ma niespożytą energię. Szkoda było by go marnować na ławce.
A z drugiej strony Isla ? :think:
Mogłoby być ciekawie.
Fajnie spisuje się duet Giovinco-Vucinic. Ogólnie fajnie zagrali, szkoda tych baboli obrońców


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 967
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2012, 16:46

Czekam na informacje o tym, że Conte miał kontakt z Carrerą w przerwie meczu i przegrywamy puchar, a sam Conte dostaje dożywotni zakaz wykonywania zawodu.

To co mnie najbardziej cieszy po tym meczu to to, że mimo przeciwności losu potrafiliśmy wstać z kolan i wygrać. Nie ważne jak, ważny rezultat. W tak delikatnym dla nas momencie nie mogliśmy wyobrazić sobie lepszego scenariusza. Morale i pewność siebie powinny niesamowicie wzrosnąć u piłkarzy. Napawa mnie to optymizmem przed zbliżającym się sezonem.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 5059
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2012, 16:48

Dzisiaj widzieliśmy różnicę pomiędzy Giovinco a Vuciniciem. Jeszcze się sezon nie rozpoczął a Seba już wydaje się być stremowany a jego główna zaleta... to gra z kontry (zaskakujące, prawda?), Mirko wchodzi z ławki i od razu gra z przodu ma ręce i nogi.

Lichtsteiner to taki mały fenomen. Facet na boisku to wulkan emocji, ciągle coś wrzeszczy (głównie sam do siebie), prowokuje kibiców, rywali a kiedy schodzi z boiska to szuka ściany do podpierania się i prawie się nie odzywa. :prochno:
Pandev ładnie strzelił. W sumie to już 4 jego bramka w czterech meczach przeciwko Nam w przeciągu roku. Co jedna to ładniejsza.
Asamoah <3
Ostatnio zmieniony 11 sierpnia 2012, 16:50 przez Ouh_yeah, łącznie zmieniany 1 raz.


Paweł 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2004
Posty: 99
Rejestracja: 20 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2012, 16:49

Gio-Vuc bardzo dobrze Gio-Matri bardzo słabo i to od obu panów Asamoah jak dla mnie MVP dziś ale gra przez 90 min przecietna


Forza Juve!
_Piotrek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lutego 2008
Posty: 120
Rejestracja: 16 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2012, 16:51

Dziennikarze podają, że Napoli nie chce wziąć udziału w ceremonii rozdania medali


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1013
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2012, 16:52

...ale że z wąsów Vucinicia nikt beki nie cisnął? :lol:

Pirlo z brodą wygląda jak Chuck Norris.

A Storari a'la Borriello. Nie służyły im te wakacje jeśli o stylówę chodzi :D

Piękne momenty jak Asamoah dwa razy w przeciągu paru minut przedryblował kilku Neapolitańczyków.


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1072
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2012, 16:55

Dziwnie sie ogladalo jak puchar podnosi Buffon a nie Alex, ale bedzie trzeba jakos do tego przywyknac.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 7834
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2012, 16:55

_Piotrek_ pisze:Dziennikarze podają, że Napoli nie chce wziąć udziału w ceremonii rozdania medali
No i nie brali :lol: Hu kers?

Mazzarri zrozpaczony, bo przeszpiegi nic nie pomogły


Obrazek
Lethal Injection

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2007
Posty: 5
Rejestracja: 20 maja 2007

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2012, 16:58

Meczu nie widziałem, liczę w takim razie na obszerniejszy skrócik, nie same bramki jak można ;)

Forza!


Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 165
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2012, 16:58

Denerwowal mnie strasznie przez caly mecz Cavani, arogancko sie zachowywal, a pilkarz na takim poziomie powinien sie umiec zachowac.


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2333
Rejestracja: 16 maja 2006
Podziekował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2012, 16:58

Fuck przegapiłem ceremonię :angry:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Zablokowany