Serie A (7): JUVENTUS 4-0 Lecce
- tabo89
- Juventino
- Rejestracja: 25 kwietnia 2005
- Posty: 3983
- Rejestracja: 25 kwietnia 2005



mecz 7 kolejki Serie A: JUVENTUS - Lecce
Czas:
2010-10-17 (niedziela)
Godzina 15:00
Miejsce:
Stadio Olimpico di Torino
O przeciwniku:
Rok założenia: 1908
Barwy: Czerwono-żółte
Przydomek: Giallorossi
Prezes: Giovanni Semeraro
Menedżer: Luigi De Canio
WWW
Ostatnie mecze:
3 październik 2010
Lecce 1-0 Catania
26 wrzesień 2010
Palermo 2-2 Lecce
22 wrzesień 2010
Lecce 1-1 Parma
Aktualna sytuacja w tabeli:
7. Juventus
...
12. Lecce
Najlepsi strzelcy drużyn:
3 - Krasić (Juventus)
…
2 - Corvia (Lecce)
mecz na żywo w TV:
Al Jazeera Sport +1
Al Jazeera Sport +3
C+ Fotball (Norway)
C+ Fotboll (Sweden)
C+ Fútbol (Spain)
C+ Sport 1 (Denmark)
Dahlia Sport
Digi Sport+ (RO)
Fox Sports Espanyol **
NTV+ Football
Sky Calcio 1
TPS Star
YES Sport 2
~ Al Jazeera Sport HD
~ C+ Sport HD (D/F/N/S)
~ NTV+ HD Sport
~ Sky Calcio HD1
mecz w Internecie:
http://atdhe.net/
http://rojadirecta.com/
http://www.soccer-live.pl/
http://live-sport-tv.com/
http://www.meczenazywo.pl/
http://www.freefootball.org/
http://www.myp2p.eu/
Przewidywane składy
JUVENTUS
Lecce
źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net
Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE
Wszelkie błędy proszę kierować na PW lub gg - na pewno wprowadzę poprawki.
***
Po dosyć intensywnym dla Bianconerich tygodniu, w którym zmierzyli się z Manchesterem City oraz Interem przyszedł zasłużony odpoczynek.
Przerwa spowodowana meczami reprezentacji powinna dobrze zrobić wszystkim piłkarzom. Co prawda dla wielu z nich oznacza to zmianę koszulki na narodową i walkę o awans do Euro 2012 ale Ci, którzy pozostaną w klubie będą mieli szansę odetchnąć. Dla piłkarzy z ławki rezerwowych będzie to okazja aby pracą na treningu przekonać do siebie trenera Del Neriego. Po tej przerwie wrócimy do walki w lidze.
Kolejnym rywalem będzie zespół Lecce. Żadnego rywala nie można lekceważyć ale szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie innego wyniku niż wysokie zwycięstwo. Obrona radzi sobie coraz lepiej, atak cały czas jest na wysokim poziomie tak więc nie pozostaje nic innego jak piąć się do góry w ligowej tabeli.
Ostatnio zmieniony 17 października 2010, 17:37 przez tabo89, łącznie zmieniany 4 razy.
- Gandalf8
- Juventino
- Rejestracja: 26 marca 2007
- Posty: 1296
- Rejestracja: 26 marca 2007
thor21 pisze:Jesli Juventus nie wygra tego meczu przynajmniej ze 4-0 ,to będzie wstyd
A gdzie to sławne: "Juve zagra fatalnie i MUSI przegrać"

Co do meczu to wystarczy nawet 2:0, stawiam jednak na 3:0, ale i tak najważniejsze, żeby zdobyć 3 punkty. Juve gra coraz lepiej szczególnie w obronie (tylko 1 gol stracony w meczu z City a z interem na 0 z tyłu to dobre wyniki obrony). Myślę jednak, że obrona powinna raczej odpoczywać w tym meczu a więcej roboty powinni mieć pomocnicy i napastnicy. Co prawda w ostatnich 2 meczach Juve nie zdobyło 3/4 goli na mecz jak to miało miejsce wcześniej, ale też i przeciwnik inny.
Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
- Marcin_FCJ
- Juventino
- Rejestracja: 16 czerwca 2003
- Posty: 697
- Rejestracja: 16 czerwca 2003
Wystarczy 1-0 i będzie dobrze.thor21 pisze:Jesli Juventus nie wygra tego meczu przynajmniej ze 4-0 ,to będzie wstyd
- Klasyczna 10
- Juventino
- Rejestracja: 22 sierpnia 2010
- Posty: 115
- Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Z takim przeciwnikiem 3 pkt ważniejsze niż styl, może być i 1-0 po karnym w 90 min, ale musimy wygrać.
- artur_89
- Juventino
- Rejestracja: 27 października 2005
- Posty: 547
- Rejestracja: 27 października 2005
- Podziekował: 21 razy
- Otrzymał podziękowanie: 2 razy
Nie przyjmuję innej opcji, niż wygranie tego meczu, morale trochę podbudowane, wprawdzie remisami, ale jak na te czasy, dla nas to powód do dobrych prognostyk na przyszłość, rywale byli z wysokiej półki. Liczę, na wysokie zwycięstwo
Forza JUVE

Forza JUVE

- mrozzi
- Juventino
- Rejestracja: 19 września 2005
- Posty: 8997
- Rejestracja: 19 września 2005
- Podziekował: 4 razy
- Otrzymał podziękowanie: 10 razy
Za nami bardzo ciężki okres. Piłkarze mają teraz nieco odpoczynku, pomijając oczywiście tych, którzy walczyć będą o awans do Euro. Po powrocie na boiska Serie A czeka nas pojedynek z Lecce. Ligowy outsider większego problemu sprawić nam raczej nie powinien, zwłaszcza że w ostatnim czasie nasza drużyna wyraźnie w siebie uwierzyła. Jednocześnie trzeba zachować max koncentrację, bo prawdą jest, że spotkaniami z taki rywalami wygrywa się mistrzostwo. Będę niezwykle zadowolony, jeśli będziemy prezentować dobrą dyspozycję także przeciwko słabiuteńkim rywalom. Mnie osobiście zadowoli i 1-0. Najważniejsze są punkty, później styl. Wynik schodzi na dalszy plan i przy zdobytym komplecie punktowym nikt długo o rezultacie nie rozprawia. Nasz zespół się rozpędza i co najważniejsze - Inter w tym sezonie jest do zdetronizowania - trzeba tylko w to uwierzyć, bo jak widać wyraźnie, nasi to potrafią.
- KondzioJuveFans
- Juventino
- Rejestracja: 23 sierpnia 2009
- Posty: 617
- Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Najważniejsze jest żeby nie zlekceważyć przeciwnika , jeśli tego nie zrobią to wygrają 

Fino Alla Fine Forza Juventus!
- francois
- Juventino
- Rejestracja: 28 czerwca 2010
- Posty: 2190
- Rejestracja: 28 czerwca 2010
Liga jest obecnie taka, iż (jak to już wielu zauważyło) mistrzostwo zdobywa ten, kto nie traci punktów z niżej notowanymi rywalami. Nie twierdzę, że naszym celem powinno być mistrzostwo, ale tyczy się to wszystkich dobrych lokat.
Po powrocie do Serie A to właśnie z takimi outsiderami traciliśmy najwięcej punktów. Dlatego też nie lekceważyłbym tego meczu :naughty:
Po powrocie do Serie A to właśnie z takimi outsiderami traciliśmy najwięcej punktów. Dlatego też nie lekceważyłbym tego meczu :naughty:
- Wojtek
- Juventino
- Rejestracja: 18 grudnia 2009
- Posty: 6009
- Rejestracja: 18 grudnia 2009
Niedziela godzna 15:00 Stadio Olimpico di Torino nie może być inaczej niż zwycięstwo Juve! Chciałbym pogromy tak z 4-0 wystarczy :lol: Chciałbym że Quagliarella strzelił hattricka a Milos dołoży jednego gola i giteeeez.
FORZA JUVE!!
FORZA JUVE!!
- kdzr
- Juventino
- Rejestracja: 10 lipca 2010
- Posty: 691
- Rejestracja: 10 lipca 2010
A może chciałbyś jeszcze, żeby Del Neri wybiegł nago na boisko i pomachał do Ciebie fujarką?;> Boże, ludzie, jak nieraz czytam wasze posty, to ręce opadają... Dajcie spokój, 4, 5, 8, 10-0 ! Niech wygrają 1, po solidnej grze, a nie 4, dlatego, bo Lecce zagra piasek, wiadomo, bramki trzeba strzelać, ale nie nastawiajcie się na nie wiadomo jaki pogrom, Serie A w tym sezonie na prawdę się wyrównała, Interek już tak nie dominuje, a każda drużyna jest w stanie sprawić niespodziankę.
Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
- artur_89
- Juventino
- Rejestracja: 27 października 2005
- Posty: 547
- Rejestracja: 27 października 2005
- Podziekował: 21 razy
- Otrzymał podziękowanie: 2 razy
Dokładnie, aczkolwiek, zawsze na początku sezonu liga jest taka wyrównana, dopiero potem "super beniaminki" opadają z sił. Przykład z niemieckiej Bundesligi Hoffenheim. Także Lecce nie da nam za darmo 3 pkt.
- rafal-1897
- Juventino
- Rejestracja: 15 lipca 2010
- Posty: 186
- Rejestracja: 15 lipca 2010
Trzeba wygrać, ale nie można zlekceważyć przeciwnika. Lecce może sprawić niespodziankę, nie grają w piłkę od wczoraj. Jednak to Juventus ma przewagę w tym meczu. Mają lepszy skład... Ucieszę się jak znowu będzie czyste konto, oczywiście przy bramkach Bianconerich. Liczy się wygrana, nie jej wielkość... Miło widziana dobra gra i...kilka bramek.