Wszystko o zagranicznych ligach

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 26 lipca 2009, 14:12

Nie przepadam za Bayernem, dlatego nie miałbym nic przeciwko, żeby mistrzostwo znów zdobył inny zespół. Ale raczej nie wierzę w to. Za bardzo się wzmocnili... Olic, Pranjic, Gomez czy utalentowany Braafheid. Jestem pewien ze o kims zapomnialem, bo tych transferow bylo juz z 6-7 w tym sezonie. Calkiem sporo. Jesli chodzi o utraty to z powazniejszych tylko Lucio, bo Podolski i tak byl rezerwowym. :whistle: We Francji generalnie w Bordeaux jest jedna gwiazda, tak jak przez pare lat w Lyonie : Juninho i Gourcouff. Benzema nie uniosl na swoich barkach bycia "jadrem zespolu" dlatego nie udalo sie zdobyc bodajze 8 tytulu z rzedu. I w tym roku raczej im sie tez nie uda. Obstawiam Marsylie lub Bordeaux, chociaz gdyby jakas mila niespodzianka sie zdarzyla... ;)


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 lipca 2009, 12:44

Gherrick pisze:Jesli chodzi o utraty to z powazniejszych tylko Lucio,
Tylko albo aż. Lucio to fantastyczny obrońca, co prawda ma już 31 lat, ale pewnie pograłby na dobrym poziomie w Bayernie przez kilka dobrych lat. Do tej pory żałuję, że trafił do Interu, bo zawsze marzyłem, aby ten zawodnik kiedyś do nas zawitał.


Obrazek
PETRONAS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2009
Posty: 80
Rejestracja: 19 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 31 lipca 2009, 12:30

Uważam że najlepszy transfer Bundesligi to przeprowadzka Mario Gomeza
ze Stuttgartu do Bayernu. Pamiętam jak strzelał w Stuttgarcie mnóstwo goli i zaliczał hattricki, teraz mając za sobą Riberiego będzie jeszcze więcej strzelał. Jak ktoś mnie spyta o najlepszych graczy Bundesligi odpowiem:
Gomez ,Grafite&Dzeko ,Ribery. Z tym ze Gomez jest najbardziej skuteczny.


DIEGOOOOOOOOO!!!!!!!
Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 31 lipca 2009, 13:05

PETRONAS pisze:Uważam że najlepszy transfer Bundesligi to przeprowadzka Mario Gomeza
ze Stuttgartu do Bayernu. Pamiętam jak strzelał w Stuttgarcie mnóstwo goli i zaliczał hattricki, teraz mając za sobą Riberiego będzie jeszcze więcej strzelał. Jak ktoś mnie spyta o najlepszych graczy Bundesligi odpowiem:
Gomez ,Grafite&Dzeko ,Ribery. Z tym ze Gomez jest najbardziej skuteczny.
Nyy. Raczej Dzeko. Patrz tez na jego sezon w Bosni i Hercegowinie. Koles jest wspanialy ! Nie majac za soba zadnych tuzow swiatowego formatu, nastrzelal mnostwo bramek w reprezentacji... A co myslicie o obecnej pilce w Portugalii, popularnej Sagres liga? :)


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2009, 13:31

Gherrick pisze: Nyy. Raczej Dzeko. Patrz tez na jego sezon w Bosni i Hercegowinie. Koles jest wspanialy ! Nie majac za soba zadnych tuzow swiatowego formatu, nastrzelal mnostwo bramek w reprezentacji... A co myslicie o obecnej pilce w Portugalii, popularnej Sagres liga? :)
Od kiedy to 10 goli dla reprezentacji nazywane jest 'mnóstwem'?


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 31 lipca 2009, 13:35

Wojt pisze:
Gherrick pisze: Nyy. Raczej Dzeko. Patrz tez na jego sezon w Bosni i Hercegowinie. Koles jest wspanialy ! Nie majac za soba zadnych tuzow swiatowego formatu, nastrzelal mnostwo bramek w reprezentacji... A co myslicie o obecnej pilce w Portugalii, popularnej Sagres liga? :)
Od kiedy to 10 goli dla reprezentacji nazywane jest 'mnóstwem'?
Hm, od wtedy kiedy strzela się je w kwalifikacjach ważnego turnieju, ma się ich tyle na półmetku rozgrywek, a ponadto nie ma się za sobą gwiazdorskich zawodników? :P


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2009, 23:34



Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2009, 14:23

ArtHur pisze:Kapitan Espanyolu NIE ŻYJE
http://sport.onet.pl/74327.3,1248704,20 ... omosc.html
Miał tylko 26. lat... Kolejny piłkarz umiera na atak serca. Naprawdę mi przykro z tego powodu.


Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 00:36

MajosJuventino pisze:
ArtHur pisze:Kapitan Espanyolu NIE ŻYJE
http://sport.onet.pl/74327.3,1248704,20 ... omosc.html
Miał tylko 26. lat... Kolejny piłkarz umiera na atak serca. Naprawdę mi przykro z tego powodu.
Mnie też. Jak to jest, że nikt nie potrafi wykryć wad? Bo raczej 26 latek nie umiera od tak na atak serca. :(


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
Danton

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 15
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 01:32

Gherrick pisze:
MajosJuventino pisze:
ArtHur pisze:Kapitan Espanyolu NIE ŻYJE
http://sport.onet.pl/74327.3,1248704,20 ... omosc.html
Miał tylko 26. lat... Kolejny piłkarz umiera na atak serca. Naprawdę mi przykro z tego powodu.
Mnie też. Jak to jest, że nikt nie potrafi wykryć wad? Bo raczej 26 latek nie umiera od tak na atak serca. :(
istnieje teoria spiskowa że za duzo się szprycują, a przy tak dużem obciązeniu fizycznym miesień sercowy nie wytrzymuje


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 09 listopada 2009, 01:26

Coś temat przycichł, a w ten weekend, było kilka szlagierów derby Madrytu, Chelsea - MU, Inter - Roma nawet w lidze polskiej Wisła - Legia. Głownie chodzi mi o ligę francuską najmniej zapowiadany z potężnych lig okazał się prawdopodobnie największym widowiskiem Olympique Lyonnais 5-5 Olympique Marseille. Niestety nie oglądałem meczu :płaczę: , niestety połasiłem się na Calcio i beznadziejny Inter(mecze się nakładały), a patrząc na wynik oraz przebieg spotkania Ligue 1 jest czego żałować.

3' [1 - 0] M. Pjanic
12' [1 - 1] S. Diawara
15' [2 - 1] S. Govou
44' [2 - 2] B. Cheyrou
47' [2 - 3] B. Kone
79' [2 - 4] Brandao
81' [3 - 4] L. Lopez
84' [4 - 4] L. Lopez (pen.)
90' [5 - 4] M. Bastos
90' [5 - 5] S. Mbia

Ligue 1 w ostatnich latach bardzo się podniosła, a w tym roku widać to w szczególności co mnie bardzo cieszy, Na pewno wielki wpływ miała kasa, którą kluby operowały. Marsylia wydała na Lucho G. ok. 18 mln, po 6mln Brandao z Szachtaru i Diaware z Bordeaux. Żyrondystów stać było na wykupienie Yoanna Gourcuffa za ok. 15 mln i do tego bramkarza Carrasso ok 9mln. Nie wspominając już o Lyonie, fakt dostali sporą gotówkę za Karima, ale to nie były jedyne środki na transfery.

Są to kwoty o których Calcio na razie może pomarzyć. Milan dostał nie małe pieniądze za Kake i były problemy z zakupem Luisa Fabiano, Roma przechodzi kryzys, Viola zbiera co tańsze, Inter co prawdą wydał dużo pieniędzy ale nie zapominajmy, że sprzedał Ibre nie chce liczyć, ale pewnie sumy wydane i uzyskane z transferów pewnie się zrównały. Jedynym klubem w Serie A, który wydał sporą gotówkę jest Juventus.

Drużyny francuskie bardzo dobrze radzą sobie w pucharach Lyon i Bordeaux mają zapewniony awans na dwie kolejki przed i to w trudnych grupach, Marsylia też nie stoi jeszcze na straconej pozycji w grupie z Milanem i Realem. W lidze europejskiej Lille przejechało w pierwszym meczu Genoe, tylko Toulouse sobie nie radzi, może dlatego, że kluczowi zawodnicy myślą już o okienku transferowym.

Myślę, że chodź trochę zachęciłem do obejrzenia jakiegoś meczu Ligue 1, którą sam polubiłem i bardzo polecam.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
diegoool

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2009
Posty: 271
Rejestracja: 15 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 listopada 2009, 09:11

a tu link do skrótu w wysokiej jakości i spoko muzyczką :)



ja ogladałem bo po meczu Chelsea nastawiłem sie własnie na ten mecz jako że na Inter nie moge patrzeć i na Ranieriego hehe


"TO MY JESTEŚMY JUVENTUSEM!!!!!"
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2010, 22:32

Nie znalazłem odpowiedniejszego tematu.

Tiago przed chwilą strzelił bramkę dla Atletico... przez 2 lata nie udala mu się ta sztuka w Juventusie... wszystko idzie jak na ironię... a my mamy Candreve :prochno: :doh:


Obrazek
sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2010, 22:34

Dragon pisze:Nie znalazłem odpowiedniejszego tematu.

Tiago przed chwilą strzelił bramkę dla Atletico... przez 2 lata nie udala mu się ta sztuka w Juventusie... wszystko idzie jak na ironię... a my mamy Candreve :prochno: :doh:
Zawsze tak jest:)


Day after day I'm getting better and better.
alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2010, 22:37

Dragon pisze:Nie znalazłem odpowiedniejszego tematu.

Tiago przed chwilą strzelił bramkę dla Atletico... przez 2 lata nie udala mu się ta sztuka w Juventusie... wszystko idzie jak na ironię... a my mamy Candreve :prochno: :doh:
Tiago będzie szalał w Hiszpanii, Secco stwierdzi, że jak zakończy wypożyczenie to musi wrócić do Juventusu na kolejny sezon, i tu znowu się okaże, że w Juventusie nic ciekawego nie pokaże xD


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
ODPOWIEDZ