Korzeniowski i jego polityka...

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7338
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2007, 20:07

Polsat zrobi to samodzielnie. W paśmie otwartym pokaże mecze Polaków, pięć innych rozgrywek grupowych, mecz otwarcia, finał, dwa ćwierćfinały, jeden półfinał. Reszta pojawi się w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra.
wiec mnie to ze nie bedzie w tvp tez nie martwi, nawet brak szpaka cieszy :wink:


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2007, 00:12

Maly pisze:
Polsat zrobi to samodzielnie. W paśmie otwartym pokaże mecze Polaków, pięć innych rozgrywek grupowych, mecz otwarcia, finał, dwa ćwierćfinały, jeden półfinał. Reszta pojawi się w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra.
wiec mnie to ze nie bedzie w tvp tez nie martwi, nawet brak szpaka cieszy :wink:
No nie wiem :P Będzie mi brakowało tych jego "wpadek". Może tym razem jak bramkę strzeliłby Iaquinta, on krzyknąłby Grosso :rotfl: Ale powoli Kołtoń go dogania jeśli chodzi o te sprawy :P

_______________________

Piętnaście meczów Euro jednak w TVP

Za 9 mln euro Polsat zgodził się odsprzedać TVP prawo do transmisji 15 meczów mistrzostw Europy. Telewizja publiczna pokaże m.in. spotkania Polski z Niemcami i Chorwacją

Do kompromisu doszło w ostatniej chwili, bo w środę upływał termin, który UEFA wyznaczyła telewizjom na określenie, czy dzielą się z kimś prawami do Euro. Polsat i TVP zawarły wstępne porozumienie i wspólnie poprosiły UEFA, by przesunąć deadline do poniedziałku. UEFA się zgodziła.

Teraz stacje uzgodnią szczegóły. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, plan jest taki, że Polsat odda TVP 15 meczów na żywo, w tym spotkania Polaków z Niemcami i Chorwacją. Pozostałe 16 meczów pozostanie w Polsacie. Podział będzie więc podobny do tego z mundialu w Niemczech. Polsat zachowuje też prawo do po pokazania wszystkich meczów Euro w swoich kodowanych kanałach - Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra.

TVP za sublicencję zapłaci ok. 9 mln euro, czyli 60 proc. z 15 mln, które stacja Zygmunta Solorza wydała na cały pakiet kilka miesięcy temu, nie wiedząc jeszcze, czy Polska w ogóle zagra na Euro.

A jednak... Korzeń zachował twarz przed kibicami, co nie czyni go bożyszczem tych że...
TVP niech coś robi w sprawie sportu w swojej stacji bo przyszłość nie barwi się na różowo...


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2007, 11:52

Lukasz_JUVE pisze:Ale powoli Kołtoń go dogania jeśli chodzi o te sprawy :P
Tylko że Kołtoń dysponuje przynajmniej pewną wiedzą merytoryczną...
Lukasz_JUVE pisze: Ale wg. mnie nie potrafi jej w odpowiednim momencie użyć. Często wtrąca się drugiemu komentatorowi w środku zdania, mnie by tam rozniosło gdyby ktoś mi się wcinał w środku zdania :angry:
Ja go akurat za to lubię...
Ostatnio zmieniony 06 grudnia 2007, 12:03 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2007, 11:57

Łukasz pisze:
Lukasz_JUVE pisze:Ale powoli Kołtoń go dogania jeśli chodzi o te sprawy :P
Tylko że Kołtoń dysponuje przynajmniej pewną wiedzą merytoryczną...
Ale wg. mnie nie potrafi jej w odpowiednim momencie użyć. Często wtrąca się drugiemu komentatorowi w środku zdania, mnie by tam rozniosło gdyby ktoś mi się wcinał w środku zdania :angry:


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7338
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2007, 12:28

jak polsat zachowa prawa do wszystkich meczy w PS i PSE to ok (lepsza oprawa, studio bez engela etc, same plusy)
a wpadki szpaka wiesz... od kiedy powiedzial w finale euro 2002 na francuzow "nasi" zostal skreslony przeze mnie i nie ma takiej mozliwosci zeby sie wykupil...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2007, 14:50

Dobrze, ze wykupili te 15 meczy... :roll: Dobre i to, ale niech juz teraz oszczędzają na mistrzostwa w RPA. Ciekawe czy przed Euro 2012 tez będzie tak, że telewizja publiczna na pół roku przed pierwszym gwizdkiem nie będzie miała praw do transmisji...


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2007, 15:10

stahoo pisze:Dobrze, ze wykupili te 15 meczy... :roll: Dobre i to, ale niech juz teraz oszczędzają na mistrzostwa w RPA. Ciekawe czy przed Euro 2012 tez będzie tak, że telewizja publiczna na pół roku przed pierwszym gwizdkiem nie będzie miała praw do transmisji...
Z tego co wiem, prawa do wszystkich meczów MŚ 2010 TVP już wykupiło.

Z podziału jestem zadowolony. Podział praw telewizyjnych między dwie stacje uważąm za dobry. Można oglądac wielkie imprezy z 2 różnych perspektyw :D
Psioczycie na Gmocha i Engela, ale ja lubię ten "klimacik" w studiu TVP...
Zawsze jest wesoło. :whistle:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2007, 15:19

Dokładnie panie Zabrotta:D Nic nie jest tak interesującego w czasie meczu oglądanego z kumplami jak przerwa i rozważania pana Gmocha, albo jego analizy na ekranie :prochno: Gdyby ich zabrakło transmisja byłaby taka hmm... pusta :smile:


ODPOWIEDZ