Jakie szanse ma Zagłębie?

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2007, 20:14

Dziś odbyło się losowanie II rundy eliminacji Ligi Mistrzów 07/08. Mistrz Polski Zagłębie Lubin zmierzy się z Steauą Bukareszt. Czy Polacy mają szansę z bardziej utytułowanym i dużo bogatszym zespołem? Jeśli wygra Lubin to w III ostatniej rundzie eliminacji być może zmierzy się z takimi potęgami jak choćby F.C. Liverpool.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2007, 20:18

Nie
Liverpool odpada - Steaua jest rozstawiona i przy wygranej przejmujemy rozstawienie.
Z resztą - temat o LM już jest.


Dirty mind
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2007, 20:18

Mają szanse na przegraną z honorem.


damianeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2007
Posty: 144
Rejestracja: 01 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2007, 20:23

moim zdaniem nie maja szans .... ech mam nadzieje ze Platini cos z tym zrobi bo inaczej nigdy nie zobaczymy naszego zespolu w lidze mistrzow ...


mala rumuneczko :D <hahaha>
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2007, 20:32

Sądzicie, ze Polak przegra z rumunem w bezpośrednim pojedynku :D ?
A tak na serio, szans nie mamy(obym się mylił), Steaua w poprzednim sezonie LM była dość blisko awansu, więc gdzie my się pchamy Zagłębiem? Aczkolwiek nie znam ich składu, ani sytuacji w tabeli. W każdym razie "miedziowi" muszą powalczyć, a nóż się uda.


artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2007, 20:34

ArtHur pisze:Sądzicie, ze Polak przegra z rumunem w bezpośrednim pojedynku :D ?
A tak na serio, szans nie mamy(obym się mylił), Steaua w poprzednim sezonie LM była dość blisko awansu, więc gdzie my się pchamy Zagłębiem? Aczkolwiek nie znam ich składu, ani sytuacji w tabeli. W każdym razie "miedziowi" muszą powalczyć, a nóż się uda.
Steaua jest wicemistrzem kraju.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2007, 22:44

Nie ma żadnych szans. Steuea jest za mocna i nie ma co się łudzić.
złodzieje lubin odpadają już w tej rundzie i tyle ich widzieliśmy w pucharach... oto jest nasz mistrz polski :/


forumowy ujadacz
Alizee18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2007
Posty: 108
Rejestracja: 13 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2007, 22:53

Według mnie szanse Zaglebia sa malutkie ale w piłce trzeba grac a nie mowic ze ktos jest zasilny wiec dopiero sie okaze na boisku czy Zaglebie sprosta rumunskiej druzynie


MaHeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2006
Posty: 233
Rejestracja: 26 maja 2006

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2007, 22:55

Venomik pisze: Liverpool odpada - Steaua jest rozstawiona i przy wygranej przejmujemy rozstawienie.
Po pierwsze nie widzę szans na pokonanie Steaua'y
Po drugie z tego co wiem to po zwycięstwie nie przejęlibyśmy żadnego rozstawienia i moglibyśmy trafić na takie zespoły jak Arsenal, Liverpool czy Sevilla...


"Juventus chce znów stać się królową Włoch i Europy i chcę się zmierzyć z tym wyzwaniem".
A. Pirlo
SKAr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 17
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2007, 23:10

A ja się zgodzę z Alizee18. Pamiętacie Artmedię?? :lol: Oni wychodzili na boisko i grali, prawie wyszli z fazy grupowej LM. A zaczynali od pierwszej rundy eliminacji. To jest piłka nożna, Konkordia Knurów wciąż może wyjść na boisko przeciwko Barcelonie.
Fakt, że szanse są niewielkie. Ale jakoś tak Michniewiczowi dobrze z gęby patrzy :P


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 08:49

Watpie aby Zaglebie przeszlo dalej, ale jak SKAr napisal to jest piłka nozna i wszystko jest mozliwe.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 09:32

SKAr pisze:A ja się zgodzę z Alizee18. Pamiętacie Artmedię?? :lol: Oni wychodzili na boisko i grali, prawie wyszli z fazy grupowej LM. A zaczynali od pierwszej rundy eliminacji. To jest piłka nożna, Konkordia Knurów wciąż może wyjść na boisko przeciwko Barcelonie.
Fakt, że szanse są niewielkie. Ale jakoś tak Michniewiczowi dobrze z gęby patrzy :P
Ja już to Concordia Knurów !
Ale masz racje, ja bym nie przekreślał Zagłębia. Niektórzy piszą, jaki to z nich słaby mistrz. Przecież byli lepsi w tym sezonie od Wisły, Legii, Groclinu - którzy też nic ostatnimi czasy nie zadziałali w Pucharach.


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 10:52

damianeq pisze:moim zdaniem nie maja szans .... ech mam nadzieje ze Platini cos z tym zrobi bo inaczej nigdy nie zobaczymy naszego zespolu w lidze mistrzow ...
Wydaje mi się, że to nie Platini powinien coś zrobic, żebyśmy zobaczyli polski zespół w LM, tylko po prostu Polska musi podnieś poziom piłki. Gdyby na chwile obecna jakiś polski zespół grał w LM to byłby nie lada przeciwnik do bicia. Bo nie wydaje mi się żeby taki Bot, czy Zagłębie cokolwiek zdziałało.


damianeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2007
Posty: 144
Rejestracja: 01 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 11:04

Tasak pisze:
damianeq pisze:moim zdaniem nie maja szans .... ech mam nadzieje ze Platini cos z tym zrobi bo inaczej nigdy nie zobaczymy naszego zespolu w lidze mistrzow ...
Wydaje mi się, że to nie Platini powinien coś zrobic, żebyśmy zobaczyli polski zespół w LM, tylko po prostu Polska musi podnieś poziom piłki. Gdyby na chwile obecna jakiś polski zespół grał w LM to byłby nie lada przeciwnik do bicia. Bo nie wydaje mi się żeby taki Bot, czy Zagłębie cokolwiek zdziałało.
jesli Polska nie dostanie pomocy z zewnatrz ... to nie ma o czym marzyc ... no powiedzmy ze z roku na rok jest coraz lepiej ... ale co z tego jak nadal sa sprzedawani najlepsi pilkarze z polskiej ligi ... przyklad Matusiaka szalal w GKS myslal ze jest wielka gwiazda a nie moze sie zalapac do skladu Palermo.... przyklad Niedzielana ktory nie gra nic tylko siedzi na lawce albo na trybunach ... nie poradzil sobie a teraz wraca do slabej polskiej ligi ....

nie ma w ogole o czym rozmwiac .... jak u nas na stadion przychodzi 25 tys. kibicow i to jest rekord sezonu no to elo :D a na zachodzie na klazdym ligowym meczu jest 60-80 tys. jednym slowem dno

jesli tylko jakis zespol z polskiej ligi zagralby w grupie ligi mistrzow i nawet nie przeszedl dalej to i tak zgarnalby jak na polska lige kosmiczne pieniadze ... wiec tylko w ten sposob idzie sie odbci od dna ... jak narazie nie widze w najblizszych latach zespolu w polskiej lidze ktory moglby powalczyc nawet w pucharze UEFA tak jak Wisla kilka lat temu ...

cytat z interii.pl
""PS" podkreśla, że Steaua jest fenomenem w tej części Europy ponieważ wbrew przyjętym zwyczajom, po osiągnięciu sukcesu sportowego, klub z Bukaresztu nie sprzedał piłkarzy, mimo że było na to sporo zamożnych chętnych. Ten fakt najlepiej świadczy o tym, że Steaua nie zamierza kończyć swojej przygody z Ligą Mistrzów już na drugiej rundzie eliminacyjnej, tym bardziej, że przed kilkoma dniami jej trenerem został legendarny "Maradona Karpat" Gheorghe Hagi." co tu duzo mowic :P


mala rumuneczko :D <hahaha>
ODPOWIEDZ