Maresca i Miccoli wygwizdani przez kibiców podczas treningu
- Bartek89
- Juventino
- Rejestracja: 08 lutego 2004
- Posty: 69
- Rejestracja: 08 lutego 2004
ale co z tego ze ty go lubisz dlatego go powinni zostawic w spokoju to bez sensu ??!!Marescę lubię i jego powinni zostawić w spokoju,
bo nic nie zrobił złego
hmm z tego co pamietam to calkiem niedawno niezbyt dobrze wypowiadal sie na temat Juventusu i nie dziwie sie kibicom ze poprostu go w Juve nie chcą
Miccoli równiez troszeczke przesadzil!!
Dlatego uważam ze napewno w klubie nie zostaną a szkoda bo sa to utaletnowani "kopacze"
W sumie to moze i wladze Juve zachowaly sie troche nieodpowiednio ale Ci dwaj piłkarze również przesadzili z krytyką wladz Juve!!
P.S. jednak dobrze im życze w swoich nowych klubach/klubie bo to ze odejda juz raczej przesadzone
Juve per sempre.
- Gregor del Ptasior
- Juventino
- Rejestracja: 26 marca 2005
- Posty: 226
- Rejestracja: 26 marca 2005
Co do Mareski, to nic nie słyszałem, żeby źle na temat Juve mówił. Jeśli natomiast chodzi o Miccoliego, to niech wypie***** z Turynu czym prędzej, bo go tam rozniosą... Słusznie zresztą. Bardzo dobrze, że tego gnoja wygwizdali i niech na przyszłość uważa, co mówi na MISTRZA !!!!
- Vojtimar
- Juventino
- Rejestracja: 14 października 2004
- Posty: 648
- Rejestracja: 14 października 2004
Ja także zgadzam się ze "Złą Wróżką". Żaden z tych piłkarzy nie powinien zostać wygwizdany. Po prostu zawiedli się na działaczach mimo swojej dobrej gry, a teraz nagl wrócili załamani. Miccoli przynajmniej trenuje i jest raczej zdys,cyplinowany a nie "ja chcę odejść teraz, natychmiast, bo nie lubię Juve", co nie zmienia faktu, że pewnie i tak odejdzie; nikt za nim nie będzie płakał. Jeśli Juve nie kupi Vieiry, to możnaby dać szansę Maresce jako partner Emersona, bo gość jest dobry a Moggi szuka okazji żeby go sprzedać. No chyba, że postawią sprawę jasno i odejdą. Mimo, że Maresca to solidny gracz, to jakby odszedł to też nie będe jakoś specjalnie załamany.
Z Juve na dobre i złe!
- Bartek89
- Juventino
- Rejestracja: 08 lutego 2004
- Posty: 69
- Rejestracja: 08 lutego 2004
zwracam sie z prośbą o ukaranie Gregor del Ptasior!! Najlpiej od razu ban takim ludziom dziekujemy!! Kazdemu piłkarzowi należy sie szacunek a piłkarzowi naszego ukochanego klubu podwójny szacunek !!
Tego ze Maresca krytykowal wladze Juve nie jestem na 100 % pewien jednak na 90 % wydaje mi sie ze byl kiedys taki news na JP!
Tego ze Maresca krytykowal wladze Juve nie jestem na 100 % pewien jednak na 90 % wydaje mi sie ze byl kiedys taki news na JP!
Juve per sempre.