Ibra pauzuje 3 mecze

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1212
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2005, 21:12

Medi pisze:Nic z tego, Caf odrzucilo apelacje, Ibra nie zagra z Bologna i Milanem.
No niedobrze. Ale jakby nie bylo, troche Zlatan na własne zyczenie. Fakt, ze go sprowokowali, ale musi wiedziec, ze nie mozna sobie siekać z dynki na prawo i lewo. Szkoda jednak, ze zauwazyli jedynie Zlatana, a o innych zadrach zapomnieli (Cufre) :think: :naughty:

Mam nadzieje, ze poradzimy sobie z Milanem. Licze na powrót Treze i gre 3 napastnikami. Przed Del Piero i Zalayetą prawdziwe wyzwanie. Damy rade !


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
ola465

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2004
Posty: 64
Rejestracja: 08 października 2004

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2005, 21:50

No będzie bardzo ciezko, Alex i reszta beda musile pokazać n aco ich tak naprawde stać. Trzeba w nich wierzyc


Gamber

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 czerwca 2003
Posty: 223
Rejestracja: 10 czerwca 2003
Otrzymał podziękowanie: 5 razy

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2005, 22:05

No to na najblizsze mecze bedzie atak: Zalayeta Del Piero i Trezeguet... znając zycie ktos będzie kontuzjowany :evil: Dlatego apeluję do Capello: dawaj na ławę Reja Volpato!!!!

A co do werdyktu komisji... no cóż... życie... po częsci nie sprawiedliwe :?


<Juventus Semper Fidelis>
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 731
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2005, 09:41

Na San Siro to Milan będzie dyktował warunki. My natomiast, będziemy musieli zagrać mądrze i przede wszystkim, skutecznie. Ibrahimovic co byście o nim nie mówili, nie jest, skuteczny. Tak też, patrzę w przyszłość z optymizmem ;). Przerwa dobrze mu zrobi, a nim będzie większa, tym z większym impetem powróci na boisko, aby zrehabilitować się za ten beznadziejny wybryk w Derby d'Italia. Wierzmy.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 609
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2005, 15:26

brak Zlatana to z pewnością duże osłabienie ale w meczu z Milanem to mam wrażenie że zbyt dużo by się nie napracował a z tego względu iż to Milan (moim zdaniem) jest w tej chwili zdecydowanie w lepszej formie i to oni mają największe szanse na tytuł i taka jest prawda. Miałem nadzieje że mecz z Milanem nie będzie decydować o tytule. Juve będzie grać defensywnie z racji osłabień w linii ataku i czekać na kontry. Co do ataku to nie wiadomo czy zagra Alex co jest w końcu z Trezeuget. No ale musimy się trzymać. Ktoś dobrze powiedział że jak Zlatan wróci to będzie sie chciał zrehabilitować i strzeli kilka bramek i może będą decydowały o tytule.


ODPOWIEDZ