Dart

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 744
Rejestracja: 17 lipca 2003
Podziekował: 20 razy
Otrzymał podziękowanie: 15 razy

26 czerwca 2026, 08:20

Temat o darcie - turnieje, sprzęt, chwalenie sie lotkami, wynikami jednym słowem wszystko - czat nam troche za szybko leci i/lub można coś ominąć

Let's make forum great again! 🎯🎯
Dawniej Virus[Mauro].
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 399
Rejestracja: 10 maja 2019
Podziekował: 52 razy
Otrzymał podziękowanie: 23 razy

26 czerwca 2026, 09:52

W końcu jakiś ciekawy temat :prochno:

US Darts Masters grane o świetnych godzinach - pierwszej nocy nie obejrzałem, ale widzę, że tylko Josh Rock się wypierdzielił na ryj z faworytów, co dużym zaskoczeniem nie jest.
Pewnie znowu będzie finał Luke vs Luke, ale jak mecz będzie dobry to mi to nie przeszkadza. :prochno: Finał pewnie będą grali około 5 rano naszego czasu.
Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 498
Rejestracja: 01 lipca 2012
Podziekował: 23 razy
Otrzymał podziękowanie: 31 razy

26 czerwca 2026, 23:52

Grałem dwa razy. Z tragicznym skutkiem. Nie żebym na coś liczył, ale pierwszy raz w bilard czy kręgle poszło mi lepiej zdecydowanie.

Dowiedziałem się tylko, zaskakująco, że lotki sprzętowo są naprawdę różne i pfff eee im cieńsza tym lepsza? Że więcej miejsca, bardziej obok siebie można wcelować?

Fantastyczne jest, że niemal każda gra/sport, z boku wyglądająca prosto, w szczegółach ma swoje tajniki i ludzie serio potrafią się kłócić o dobór piór czy reszty.
Obrazek
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 744
Rejestracja: 17 lipca 2003
Podziekował: 20 razy
Otrzymał podziękowanie: 15 razy

27 czerwca 2026, 12:48

Wczoraj dotarły, no siedzą świetnie, grip jest bardzo fajny trzymam mid/rear wiec tutaj świetnie że jest grip na całej tej sekcji - Dobey Hollywood Action 23g. Trochę sobie jeszcze eksperymentuje z grotami/shaftami ale zdaje się że znalazłem "swoje"

Obrazek
Dawniej Virus[Mauro].
ODPOWIEDZ