Polityka

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 1346
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Podziekował: 31 razy
Otrzymał podziękowanie: 74 razy

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2026, 17:19

AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 4318
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Podziekował: 25 razy
Otrzymał podziękowanie: 52 razy

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2026, 17:31



Uuu silniczki będą kwiczały :prochno:
Volto pisze: 05 czerwca 2026, 17:19 https://dorzeczy.pl/opinie/896479/bieja ... wicza.html

brak słów...

Dobrze zagrzany temat przez Zandberga i lewicy nie ma, ale "Duńczykowi" raczej się nie będzie chciało, jak to zazwyczaj.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7485
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Podziekował: 37 razy
Otrzymał podziękowanie: 90 razy

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2026, 20:30

Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 4318
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Podziekował: 25 razy
Otrzymał podziękowanie: 52 razy

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2026, 16:59


:prochno:
Teraz weź Karol ogarnij a za chwilę będzie "to rząd prowadzi politykę zagraniczną" :prochno:
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2293
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Podziekował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 8 razy

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2026, 20:01

Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 4318
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Podziekował: 25 razy
Otrzymał podziękowanie: 52 razy

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2026, 11:23

Oj tam oj tam, należało mu się, na pewno ciężko harował, ba ponad 300 godzin miesięcznie tyrał bidulek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 4318
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Podziekował: 25 razy
Otrzymał podziękowanie: 52 razy

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2026, 14:54

BlackJacky pisze: 15 czerwca 2026, 20:01

Tak uzupełniająco :think:
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 4318
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Podziekował: 25 razy
Otrzymał podziękowanie: 52 razy

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2026, 08:58

https://zero.pl/news/specjalne-traktowa ... -kacprzyka
Dopełnienie i wyjaśnienie sytuacji, czemu młody lekarz był kierownikiem SOR.
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 1346
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Podziekował: 31 razy
Otrzymał podziękowanie: 74 razy

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2026, 21:04

Nic nowego, uśmiechnięci se zrobili państwo w państwie. Tutaj co tydzień wychodzą na jaw rzeczy, które w normalnym państwie powinny uwalić rząd, no ale to Polska, a Polacy i tak zagłosują na popisowców. Te wszystkie skandale to nie tyle wina polityków, co w 90% narodu, od dwudziestu lat są wybierani ci sami, więc każdy dureń wie czego się spodziewać (ino nie Polak).
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 4318
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Podziekował: 25 razy
Otrzymał podziękowanie: 52 razy

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2026, 16:33

Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 1346
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Podziekował: 31 razy
Otrzymał podziękowanie: 74 razy

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2026, 18:07

Teraz się Polacy obudzili? Jak patologie w "Służbie Zdrowia" to tajemnica poliszynela. Moja mama pracuje w szpitalu. O ile takiej patologii jak Warszawa-Południe to nie było, to dwóch młodych karierowiczów doprowadziło do wywalenia doświadczonego i kompetentnego ordynatora. Teraz podobno żrą się między sobą, gdzie najbardziej stratni to oczywiście pacjenci i potem personel. Główna pielęgniarek (nie wiem jak tam się to stanowisko nazywa profesjonalnie) też za krytyke poszła out. Ten cały Kasprzak to ino wierzchołek góry lodowej. Podobne - choć zapewne o mniejszej skali - sytuacje mają miejsce w całym kraju*

* nie na porodówkach bo je ch**e polikwidowali, po co się mają rodzić Polacy jak na imigrantów trzeba kasę zbierać/na Ukrów wydawać
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7485
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Podziekował: 37 razy
Otrzymał podziękowanie: 90 razy

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2026, 19:26

Pożyteczni idioci PiSu również nie próżnują :facepalm:




"Gestapo! Biją naszych!" :prochno:
Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7485
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Podziekował: 37 razy
Otrzymał podziękowanie: 90 razy

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2026, 08:37

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Sobole ... 59113.html
Podczas dwudniowej konferencji w Gdańsku Ukraina podpisała ponad 160 umów o wartości ponad 10 mld euro; ok. 15 z nich to umowy między rządami Ukrainy i Polski - przekazał w piątek Minister Gospodarki, Środowiska i Rolnictwa Ukrainy Ołeksij Sobolew.
🤣
Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ