Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 914
Rejestracja: 18 maja 2009
Podziekował: 6 razy
Otrzymał podziękowanie: 5 razy

Nieprzeczytany post 10 lipca 2024, 12:01

To pokaż kulturę wyższą godną wspaniałego internazionale i więcej się tu nie pokazuj. Przecież to musi być wstyd obcować z mafią, przekrętami i złodziejami jak JUDE!
Wypad.


:allegri: na śmietnik
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 544
Rejestracja: 04 listopada 2022
Podziekował: 41 razy
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Nieprzeczytany post 10 lipca 2024, 12:24

:snack: Poziom komentarzy lvl hard


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1532
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Podziekował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Nieprzeczytany post 10 lipca 2024, 18:16

Oldfan pisze: 10 lipca 2024, 12:24 :snack: Poziom komentarzy lvl hard
I to Cię przyciągnęło :prochno:


Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 544
Rejestracja: 04 listopada 2022
Podziekował: 41 razy
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Nieprzeczytany post 11 lipca 2024, 14:35

Tak bo lubię poczytać, jak was Interowiec ora, a wy się do tego jeszcze denerwujecie .Robi was jak dzieciaki ^^


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1532
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Podziekował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Nieprzeczytany post 11 lipca 2024, 16:33

Oldfan pisze: 11 lipca 2024, 14:35 Tak bo lubię poczytać, jak was Interowiec ora, a wy się do tego jeszcze denerwujecie .Robi was jak dzieciaki ^^
Nie zdarzyło się żeby jakikolwiek Interowiec kiedykolwiek mnie zaorał :cooler:
Za to lubię poczytać jak Ciebie orają wzdłuż i wszerz niemalże za każdy ulep słów jaki produkujesz.


el Pirlo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2012
Posty: 95
Rejestracja: 07 lipca 2012
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 11 lipca 2024, 17:35

VVujek i Oldfan to jedna osoba? Podobny styl pisania.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2030
Rejestracja: 17 maja 2011
Podziekował: 13 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Nieprzeczytany post 11 lipca 2024, 17:36

No ale jednak się tu kompromitujecie. Cała dyskusja zaczęła się od absurdalnego postu Bobbyego o jakiejś rekompensacie dla poszkodowanych i tego typu dyrdymałach. Calciopoli było prawdziwe i Juventus brał w tym udział, czy wam się to podoba czy nie i jak najbardziej powinien zostać ukarany.
Inną sprawą jest natomiast sposób w jaki ten proces przeprowadzono, to jak chciano maksymalnie udupić Juventus i jak "zniknęły" dowody na Inter, który również brał udział w tym systemie. Tam nie chodziło o sprawiedliwość i oczyszczenie calcio, tylko klanowe wojenki i polowanie na czarownice. Minimum sprawiedliwości to odebranie tego mistrzostwa Interowi i nie przyznawanie go nikomu, bo prawie każdy był umoczony. O odszkodowaniu od FIGC nie ma co marzyć, ale fajnie byłoby, jakby udowodniono w jak karygodny sposób został cały proces przeprowadzony i żeby cały świat się o tym dowiedział.

PS: No i te gadki, że Interista się źle zachowuje, to my też możemy? To macie się jednak za lepszych i nie robicie tego samego co jakiś głupek, czy jednak zniżacie się do jego poziomu?
To forum wraz z czatem niebezpiecznie zbliża się do poziomu Fcściek.pl, kilkunastoosobowa wszystko wiedząca grupka, żyjąca w swojej bańce...


Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 544
Rejestracja: 04 listopada 2022
Podziekował: 41 razy
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Nieprzeczytany post 11 lipca 2024, 18:01

Vanquish pisze: 11 lipca 2024, 16:33
Oldfan pisze: 11 lipca 2024, 14:35 Tak bo lubię poczytać, jak was Interowiec ora, a wy się do tego jeszcze denerwujecie .Robi was jak dzieciaki ^^
Nie zdarzyło się żeby jakikolwiek Interowiec kiedykolwiek mnie zaorał :cooler:
Za to lubię poczytać jak Ciebie orają wzdłuż i wszerz niemalże za każdy ulep słów jaki produkujesz.
Tak, tak. Pewnie że jestem fanem Juve, ale zabawnie te nasze "ćwiercinteligenty" iNterowcy jadą.


A poziom? Jak u 5 latków. Ty jesteś na Interem to złodzieje, a ty za Juve, to zlodzieje wiekszę. Przecież to boki zrywać :D


VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 363
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 11 lipca 2024, 18:41

el Pirlo pisze: 11 lipca 2024, 17:35 VVujek i Oldfan to jedna osoba? Podobny styl pisania.
Dawaj te podobieństwa, a ja otwieram paczkę chipsów.

@Marat
Chcesz odebrania mistrzostwa bez udowodnienia czegokolwiek ? To jest niepoważne.

Udowodnią niech zabierają , nie mam nic przeciwko. Nikt i tak się nie cieszył z tego Scudetto , bardziej uśmiech na twarzy wywoływało Juve w serieB.


Forza Inter
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 544
Rejestracja: 04 listopada 2022
Podziekował: 41 razy
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Nieprzeczytany post 11 lipca 2024, 22:09

VVujek pisze: 11 lipca 2024, 18:41
el Pirlo pisze: 11 lipca 2024, 17:35 VVujek i Oldfan to jedna osoba? Podobny styl pisania.
Dawaj te podobieństwa, a ja otwieram paczkę chipsów.

@Marat
Chcesz odebrania mistrzostwa bez udowodnienia czegokolwiek ? To jest niepoważne.

Udowodnią niech zabierają , nie mam nic przeciwko. Nikt i tak się nie cieszył z tego Scudetto , bardziej uśmiech na twarzy wywoływało Juve w serieB.
Stary jak ktoś myśli samodzielnie, ma inne zdanie, odczucia, to mordeczkom brakuje argumentów i zaraz zaczną właśnie Cię wyzywać, że jesteś mną. Tak jest zawsze, Nie można myśleć odmiennie. Najzabawniejsze jak zaczynają wojować ze sobą, bo każdy taki spec, że nie toleruje innych opinii i jak ktoś je ma to go zbluzgają :D

Interu nie znoszę, ale mają teraz pakę, od kilku lat mądre decyzje i są efekty.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2030
Rejestracja: 17 maja 2011
Podziekował: 13 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Nieprzeczytany post 11 lipca 2024, 23:19

Widzisz Vvujek, z ciebie to nie jest aż tak głupi chłop ( głupi, ale nie aż tak, bo mądry to by nie trollował ) i doskonale zdajesz sobie sprawę, że się to przedawniło. Dowody na Inter się pojawiły swojego czasu, ale nikt z tym nic nie zrobi z powyższego powodu. No ale tak to już jest, jak głównymi dowodami są podsłuchy od firmy Interistów, na Juventus multum, a na Inter nic i dopiero po latach wypływają. Jakby wtedy ta afera była uczciwie rozliczona, to kilka mistrzostw mniej by Inter zaliczył, nie wspominając już o potrójnej koronie. Nie byłoby kilkuletniej dominacji ligi, bo też by się smród za wami ciągnął i tylu piłkarzy byście nie ściągnęli, juz nie wspominając o tym, ze być może Juventus nie zostałby zdegradowany.
Cała wielka trójka włoskich właścicieli rządziła w stylu quasi-mafijnym, stary Agnelii, Moratti i Berlusconi, taki klimat we Włoszech był, a może i nadal jest, patrząc na działania Marotty jeszcze w czasach Juventusu, a już tym bardziej teraz jak jest w Interze, bo to jest apogeum budowania kontaktów i pozycji przez Beppe. Dla was teraz wielki bohater, Pan Marotta, a kiedyś mafiozo z Juve. Pewnie jakby poszedł do Milanu zamiast do was i rządził w podobny sposób, to nadal byście go wyzywali.
Każdy z powyższych klubów miał swoje afery, niektóre zostały ukarane, niektóre nie ( zwłaszcza w Interze ). Jesteście po prostu hipokrytami. Możesz sobie dalej żyć w bańce czystego i uczciwego Interu i nie dostrzegać tych zakulisowych niuansów. Ale na prawdę daruj sobie te swoje marne prowokacje, które uprawiasz na kilku forach innych klubów, nawet na swoim macierzystym, gdzie też cię nikt nie lubi. Kiedy ty na to czas znajdujesz?
Tyle z mojej strony, pierwszy i ostatni post do ciebie, bo szkoda tracić czasu - za dobrze się dałeś poznać przez lata w różnych miejscach jako prowokator i troll żeby się z tobą wdawać w merytoryczną dyskusję.


VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 363
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 12 lipca 2024, 09:06

@Marat
Twój problem polega na tym, że ty skazałeś Inter bez procesu.Jedyne czego uniknął Inter to możliwości wszczęcia postępowania , a ty już wydałeś wyrok nie zapoznając się z materiałem dowodowym i nie dając szansy na obronę. Na tak zwana gębę, ktoś coś powiedział ,a ty to przyjąłeś jako fakt. Ja tylko przypomnę jak wielką bombę miał zrzucić na Inter Moggi. Ostro zapowiadana w mediach tzw. matka wszystkich rozmów która miała być jednocześnie dołem, trumną i gwoździem dla Interu , okazała się niczym ,to było śmiechu warte.

Marotta był w Juve nazywany mafią? No wiesz ogólnie to cały Juventus jest tak nazywany i pewnie będzie że względu na różne afery.


Jakie to działania Marotty skłaniają cię do tego , że ty go nazywasz mafią ?

Nazywasz mnie prowokatorem, trollem bo mam inne zdanie z którym ty się nie zgadzasz ? To zawsze jest jakaś droga ucieczki...

Gdzie ty mnie tak widzisz trollujæcego ? Jeden coś napiszę u was a potem reszta bezmyślnie powtarza.


Forza Inter
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 914
Rejestracja: 18 maja 2009
Podziekował: 6 razy
Otrzymał podziękowanie: 5 razy

Nieprzeczytany post 12 lipca 2024, 09:48

Trzeba być mocno przegrzanym słoneczkiem żeby wdawać się w merytoryczną dyskusję z interowskim pomiotem. Głupich nie sieją.

Propsuję mocno oldfana z interu.


:allegri: na śmietnik
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1587
Rejestracja: 17 maja 2009
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 12 lipca 2024, 10:00

Jestem ciekaw czy Marotta da radę z nowymi wytycznymi od właścicieli. Wcześniej pozyskiwał ukształtowanych, bez kontraktu zawodników. Teraz mają to być młodsi piłkarze, którzy w perspektywie mają zostać sprzedani z zyskiem. Wcześniej taki Hermoso już by był. Podobno gdyby transfery Zielińskiego i Taremiego nie byłyby klapnięte, to nowi właściciele by to zawetowali.


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 536
Rejestracja: 27 października 2005
Podziekował: 10 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 12 lipca 2024, 10:05

Każdy klub we Włoszech ma powiązania z mafią i trzeba być głupim i ślepym, aby tego nie widzieć. Niektórzy po prostu mają lepszych prawników i kolesi na stołkach w urzędach.

PS. Złodziej zawsze najgłośniej krzyczy "Łapać złodzieja" ;)


ODPOWIEDZ