Mercato (LATO 2024) INFORMACJE

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
ODPOWIEDZ
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 669
Rejestracja: 01 września 2006
Podziekował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 8 razy

Nieprzeczytany post 03 lipca 2024, 06:25

🔘🆕️🚨 FLASH MERCATO NEWS 🔥

●● Rugani renewed, but he expected to leave Juventus.

●● Tomorrow the documents for Di Gregorio will be completed.

●● Juventus priority now is Koopmeiners.



●● Roma is most interested squad in Italy for Chiesa.


| Alfredo Pedulla |🎖






“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
Marcin890124

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2024
Posty: 149
Rejestracja: 17 maja 2024
Podziekował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 18 razy

Nieprzeczytany post 05 lipca 2024, 17:04

:hope:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007
Podziekował: 9 razy
Otrzymał podziękowanie: 137 razy

Nieprzeczytany post 09 lipca 2024, 13:17

VS (dobre źródło) :

Rabiot na 100% poza Juve !


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007
Podziekował: 9 razy
Otrzymał podziękowanie: 137 razy

Nieprzeczytany post 10 lipca 2024, 20:15

Pierwszy dzień Kephrena w Juve :


Thuram udzielił pierwszego wywiadu jako nowy zawodnik Juve za pośrednictwem oficjalnych kanałów klubu.

EMOCJE PIERWSZEGO DNIA – Bardzo miły dzień. Bycie tutaj to coś, o czym marzyłem, kiedy byłem mały. Emocje są wspaniałe i piękne .

WSPOMNIENIA Z WŁOCH I JUVE – Pamiętam, że mój tata grał tutaj, na stadionie Delle Alpi. Pamiętam Zlatana, był najlepszym zawodnikiem na świecie, kiedy byłem mały. Pamiętam, jak mieszkałem tu z bratem i chodziłem do szkoły .

CO TATA LILIAN POWIEDZIAŁ MU O JUVE – Powiedział mi, że Juve to wspaniały klub, największy we Włoszech, dla niego największy na świecie. Powiedział mi, że tutaj, kiedy grasz, chodzi o zwycięstwo. Zawsze .

KONTAKT Z JUVE – Kiedy po raz pierwszy się ze mną skontaktował, grałem w Monako, miałem siedemnaście lat. Nie przyjechałem tutaj, pojechałem do Nicei. Wrócili w tym roku i byłem bardzo szczęśliwy. Dla mnie to największy klub we Włoszech. Kiedy Juve się z tobą kontaktuje, zdecydowanie się zgadzasz na transfer


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007
Podziekował: 9 razy
Otrzymał podziękowanie: 137 razy

Nieprzeczytany post 12 lipca 2024, 00:48

[FABIANA DELLA VALLE]

Jesteśmy w kontakcie z Leicester w sprawie Soule, jeżeli transakcja dojdzie do skutku, odblokujemy trzy transfery.

Priorytetem pozostaje Koopmeiners : Juve się nie spieszy, ponieważ otrzymało już zgodę zawodnika, a oferty z czołowych angielskich klubów, które interesowali się nim w ostatnich miesiącach, nie nadeszły. Bianconeri wyceniają go na 40/45 mln euro i nie chcą iść dalej. Otoczenie Teuna naciska na Atalantę i podtrzymuje gotowość transferu do Juve.

Sprawa Koopa może być długa, więc pieniądze zebrane z ewentualnej sprzedaży Soulé mogłyby zostać skierowane do Todibo . Francuz, podobnie jak holenderski pomocnik, złożył także obietnicę Starej Damie , która negocjuje z Niceą , aby znaleźć porozumienie. Rozwiązanie pożyczki z prawem/obowiązkiem wykupu nie jest obecnie akceptowane przez Francuzów, inną opcją jest włączenie odpowiednika, od Ruganiego przez Milika aż po Djalò , który mógłby odejść na wypożyczenie.

Następnie uważajmy na Sancho , w którego przypadku może być pożyczka lub mogłaby nastąpić wymiany z Chiesą (już zaproponowano , MU wraz z Hagiem myśli) . Jeśli Matias lub Fede (którego Motta nie widzi w planach) odejdą, potrzebny będzie także kolejny skrzydłowy.


Obrazek
4d1k

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 maja 2009
Posty: 138
Rejestracja: 01 maja 2009
Podziekował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 17 razy

Nieprzeczytany post 17 lipca 2024, 18:03



Jesteśmy bardzo blisko ściągnięcia Cabala z Verony.

10 milionów+ 2 w bonusach.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Podziekował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 19 lipca 2024, 13:15

Miretti może iść na wypożyczenie do Como
(Pedulla)


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 654
Rejestracja: 13 marca 2011
Podziekował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 6 razy

Nieprzeczytany post 19 lipca 2024, 23:30

● Jean-Clair Todibo is getting closer to Juventus from OGCNice. He is the main target as new centre-back. Agreed personal terms for a contract until 2029 (€2,5M/year).

● AS Roma are confident to finalize Matias Soulè’s deal from Juventus in the next days. The winger wants to join Roma.

● Teun Koopmeiners is getting closer to Juventus. Agreement in principle with the dutch midfielder for a contract until 2029 with a salary of €4,5M/year. Koop has given his avaibility to join Juve since 2 months ago. Giuntoli is working try to close the deal with Atalanta.

● There were a talks in the last hours between Como and Juventus. Biancoblù have shown interest in Hans Nicolussi Caviglia (on a permanent deal) and have asked info for Fabio Miretti, if Juve decide to sell him on loan.

● Adriano Galliani is stil in touch with Wojciech Szczesny, but Juve have to help on a large part of the salary (€6,5M/year) to try to close. Sources said it's a difficult but not impossible deal. The polish goalkeeper has opened the door to Monza, which dreaming to complete the signing in the next days. Monza currently stalled the talks with other goalkeepers to wait Szczesny.

| Nico Schira |


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 654
Rejestracja: 13 marca 2011
Podziekował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 6 razy

Nieprzeczytany post 20 lipca 2024, 17:37



4d1k

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 maja 2009
Posty: 138
Rejestracja: 01 maja 2009
Podziekował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 17 razy

Nieprzeczytany post 25 lipca 2024, 14:32

Huijsen odchodzi do AFC Bournemouth za 18 milionów+ 20% procent z przyszłej sprzedaży.

Soule odchodzi do Romy za 26mln+ 4 mln bonusów (2 mln łatwe do spełnienia)+ procent z przyszłej sprzedaży (10 lub 15%).

(Romano)

Plotki transferowe:

Tottenham wykazuje zainteresowanie Chiesą.

Kosticiem zainteresowane kilka klubów, m.in. Atletico Madryt.

McKenniem zainteresowała się Fiorentina.

Como zainteresowane Arthurem oraz kilkoma innymi naszymi graczami (jak dobrze pamiętam, to czytałem o Caviglia, Hasa, Miretti)

Rugani najpewniej pójdzie do Bologny, są oni również zainteresowani Milikiem.

Monza stara się o Szczęsnego.

Dużo się pisze o Adeyemi w naszym kontekście. Oprócz niego pojawia się temat Galeno, Concecaio oraz Pepe, ale to Niemiec jest obecnie najgorętszym nazwiskiem w naszym kontekście.




Po odejściu Huijsena i Soule należy spodziewać się oczekiwanych transferów Todibo oraz Koopmeinersa.


Marcin890124

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2024
Posty: 149
Rejestracja: 17 maja 2024
Podziekował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 18 razy

Nieprzeczytany post 26 lipca 2024, 11:27



4d1k

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 maja 2009
Posty: 138
Rejestracja: 01 maja 2009
Podziekował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 17 razy

Nieprzeczytany post 27 lipca 2024, 00:38

Myślę, że warto przytoczyć słowa pożegnalne Deana:

„Dziękuję Juve,

Przybyłem do Vinovo w wieku szesnastu lat z sercem pełnym nadziei i emocji, z marzeniem, by pewnego dnia założyć koszulkę pierwszej drużyny. Poznałem wspaniały klub i fantastycznych ludzi, którzy pomogli mi na mojej drodze i którym zawsze będę wdzięczny za wszystko, co mi przekazali. Dziękuję wszystkim fanom, którzy zawsze we mnie wierzyli. Chciałbym pokazać jeszcze więcej tego, na co mnie stać mając możliwość grać na Allianz. Wasza pasja i miłość do tej koszulki cały czas popychały mnie aby dawać zawsze z siebie wszystko. Dziękuję za przyjęcie mnie, wspieranie mnie i dzielenie się moimi radościami i smutkami. Juventus zawsze pozostanie fundamentalną częścią mojego serca i życia. To nie jest ostateczne pożegnanie, ale do następnego zobaczenia. Będę nadal kibicował wam, gdziekolwiek zaprowadzi mnie moja droga.

Z uczuciem i wdzięcznością,

Dean Huijsen.

Życzę zarówno jemu jak i Juventusowi żeby to nie było żegnaj, a do zobaczenia!

Obrazek


Marcin890124

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2024
Posty: 149
Rejestracja: 17 maja 2024
Podziekował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 18 razy

Nieprzeczytany post 27 lipca 2024, 21:14



Marcin890124

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2024
Posty: 149
Rejestracja: 17 maja 2024
Podziekował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 18 razy

Nieprzeczytany post 28 lipca 2024, 14:46



unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 654
Rejestracja: 13 marca 2011
Podziekował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 6 razy

Nieprzeczytany post 31 lipca 2024, 21:07



ODPOWIEDZ