Mercato (LATO 2024) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
ODPOWIEDZ
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 356
Rejestracja: 04 listopada 2022
Podziekował: 3 razy

Nieprzeczytany post 24 maja 2024, 10:04

Ederson był wszędzie w meczu z Leverkusen i mega mi się podobał. Chciałbym go u nas :)


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1447
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Nieprzeczytany post 24 maja 2024, 10:31

Viking pisze:
24 maja 2024, 09:42
Obawiam się że na samego Koopa środków by nam zabrakło. Żeby sfinalizować tą listę, na pewno ktoś kluczowy albo/oraz jakaś utalentowana młodzież opuściła by Turyn.
Z tej listy Calafiori na pewno "must have", oraz osobiście powitał bym Samardzicia.
A skończy się na Brescianinim :prochno: Oglądałem kilka razy w tym sezonie Frosinone, ale zupełnie gość nie zapadł mi w pamięć, nie wiem co za jeden, mimo że musiałem go widzieć w akcji. Nawet kompilacji na youtube się nie dorobił ;)
VVujek pisze:
24 maja 2024, 09:04
Juventus ma środki na takie transfery ? Przecież na to trzeba kupę siana.
Pewnie, że nie ma. Nie jest też w stanie uzbierać ich sprzedażami. Nie sądzę zresztą, żeby to była lista, którą Giuntoli zamierza wykupić w całości w ciągu jednego okienka.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8680
Rejestracja: 07 listopada 2007
Otrzymał podziękowanie: 20 razy

Nieprzeczytany post 24 maja 2024, 11:26

Szczerze powiedziawszy nie wiemy jak to wszystko wygląda w realu ale oficjalnie mamy do dyspozycji na chwilę obecną 40 mln bez sprzedaży.

W poniedziałek Motta ma spotkać się z zarządem, wszyscy w klubie zadowoleni są z przyjścia Motty, który od bardzo dawna jest planem A.


Obrazek
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1616
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 maja 2024, 11:49

Ciekawe czy te 40 mln jest przeznaczone na całościową kwotę transferu, czy mamy taką kwotę na rozdysponowanie na raty za nowych zawodników?
Kupuję się piłkarzy w ratach więc jeśli to ta druga opcja to teoretycznie możemy ściągnąć 10 piłkarzy z pierwszą ratą w wysokości 4 mln


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2950
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 24 maja 2024, 17:57

Kogo byście poświecili Bremera, czy Vlaho ? Ja osobiście Vlahovica. Nie jest wart tyle ile za niego zapłacono. Nawet fakt trenowania przez betonowego, jakoś mnie nie przekonuje. Gdyby jego sprzedaż otworzyłaby dużo opcji na marcato, nie musielibyśmy sprzedawać nikogo z młodych i przyszedł za niego Zirkzee to chyba nikt by nie płakał. Ciekawe kto przyjdzie na bok obrony. Dziwne, że nie przewija się nic o Bellanova. In Soule, Houijsen, Koopmeiners, Samardzic, Bellanova, Zirkzee, Di Gregorio i można oglądać :D


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1240
Rejestracja: 07 lutego 2020
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 24 maja 2024, 18:02

Valhovic nie odejdzie. To nie ma sensu. Dlaczego? Bo zarówno Milik jak i Kean są jedną nogą poza klubem. Nikt nie sprzeda 3 atakujących w jednym okienku i nie sprowadzi tylko jednego. Ja nadal uważam że te 20 goli czy ile tam Vlaho strzelił to przy tej gówno piłce to niesamowity wynik.


Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 394
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 24 maja 2024, 18:31

Alexinhio-10 pisze:
24 maja 2024, 17:57
Kogo byście poświecili Bremera, czy Vlaho ? Ja osobiście Vlahovica. Nie jest wart tyle ile za niego zapłacono. Nawet fakt trenowania przez betonowego, jakoś mnie nie przekonuje. Gdyby jego sprzedaż otworzyłaby dużo opcji na marcato, nie musielibyśmy sprzedawać nikogo z młodych i przyszedł za niego Zirkzee to chyba nikt by nie płakał. Ciekawe kto przyjdzie na bok obrony. Dziwne, że nie przewija się nic o Bellanova. In Soule, Houijsen, Koopmeiners, Samardzic, Bellanova, Zirkzee, Di Gregorio i można oglądać :D
Ja osobiście poświęciłbym Bremmera. Ale gdybym faktycznie musiał. Takich jak Bremmer jest kilku, o dobrego środkowego obrońcę jest łatwiej. Vlaho ma olbrzymi potencjał i jeszcze bym go nie skreślał.

Ciekawe czy cokolwiek uda się wyciągnąć z zawodników którzy są o odstrzału jak Kean, Milik, MdS Kostic czy Iling Jr. Do tej pory sprzedaże tych potencjalnych "5 kół u wozu" nam nie wychodziły. Z drugiej strony nie możemy się też pozbyć wszystkich bo kadra musi być szeroka i mimo wszystko taki Milik czy MdS grzecznie siedzący na ławce jest też nam potrzebny...


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2587
Rejestracja: 31 maja 2009
Podziekował: 4 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 24 maja 2024, 18:36

Viking pisze:
24 maja 2024, 05:56
‼️The eight names to rebuild Juventus, which would have already been approved by Thiago Motta:

▫️Di Gregorio
▪️Calafiori
▫️Ederson
▪️Koopmeiners
▫️Brescianini
▪️Samardzic
▫️Colpani
▪️Zirkzee.

The Bianconeri intends to try and go for all of them, if they can.

[Sky Sport 🇮🇹]
Według mnie to jest lista nazwisk którymi jesteśmy zainteresowani podczas nadchodzącego mercato i kogoś z tej listy ściągniemy, ale będą to np. 3 nazwiska, a nie cała ósemka (jakbym miał obstawiać to będą Di Gregorio, Calafiori i Ederson).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 986
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Podziekował: 2 razy

Nieprzeczytany post 24 maja 2024, 18:46

Alexinhio-10 pisze:
24 maja 2024, 17:57
Kogo byście poświecili Bremera, czy Vlaho ? Ja osobiście Vlahovica. Nie jest wart tyle ile za niego zapłacono. Nawet fakt trenowania przez betonowego, jakoś mnie nie przekonuje. Gdyby jego sprzedaż otworzyłaby dużo opcji na marcato, nie musielibyśmy sprzedawać nikogo z młodych i przyszedł za niego Zirkzee to chyba nikt by nie płakał. Ciekawe kto przyjdzie na bok obrony. Dziwne, że nie przewija się nic o Bellanova. In Soule, Houijsen, Koopmeiners, Samardzic, Bellanova, Zirkzee, Di Gregorio i można oglądać :D
Zdecydowanie Serb. Nie ma głowy do wielkiego grania, niesamowicie chimeryczny. Zarabia za dużo jak na umiejętności, a Bremer to jednak wyrósł na TOPa.

Potrzebujemy bocznych obrońców, kolejny sezon... Koop obawiam się za drogi, a cena wywindowana na maksa. Samardzic przede wszystkim.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9944
Rejestracja: 19 września 2005
Podziekował: 1 raz

Nieprzeczytany post 24 maja 2024, 19:15

Michael_M pisze:
24 maja 2024, 18:02
Ja nadal uważam że te 20 goli czy ile tam Vlaho strzelił to przy tej gówno piłce to niesamowity wynik.
Vlaho otrzymał tytuł najlepszego napastnika Serie A kończącego się sezonu. Ma ogromny potencjał, ale trzeba popracować nad jego wykańczaniem akcji. W tym fatalnym pod względem gry sezonie i tak wykręcił dobre liczby. Wierzę w niego u Motty, może być topem.

Zresztą nie widziałem przesłanki, by klub w ogóle myślał o jego sprzedaży, wręcz przeciwnie, projekt miałby być rzekomo budowany między innymi na nim.

Koop, Thuram, Samardzić - każdy z nich by cieszył.


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 707
Rejestracja: 01 września 2006
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Nieprzeczytany post 24 maja 2024, 19:52

🔘🚨👀 Szczesny is on the way to leave Juventus this summer. [Di Marzio]🎖

To by tłumaczyło ciśnienie na kupno Di Gregorio


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9944
Rejestracja: 19 września 2005
Podziekował: 1 raz

Nieprzeczytany post 24 maja 2024, 20:03

Kiedyś zdaje się o tym wspominałem, że dobry pomysł, żeby teraz coś jeszcze na nim zarobić, jeśli nie ma woli przedłużenia kontraktu. Nie chce go czasem Arsenal, to może stąd? Jeśli odejdzie za jakąś kasę jestem jak najbardziej na tak. Nigdy za nim nie przepadałem. Skoro mamy takie ciśnienie na Di Gregorio może zarząd jest zaskoczony, że nie udało się Polaka przedłużyć.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7420
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 24 maja 2024, 20:04

Viking pisze:
24 maja 2024, 19:52
To by tłumaczyło ciśnienie na kupno Di Gregorio
Zależy jaki jest związek przyczynowo-skutkowy:

a) udało się dopiąć DG i Szczęsny dostał info, że może się pakować
b) Wojtek podjął decyzję o odejściu, bo wie że DG klepnięty
c) Polak wcześniej zakomunikował chęć odejścia, więc spięliśmy poślady z DG, żeby nie zostać na lodzie


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Marcin890124

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2024
Posty: 36
Rejestracja: 17 maja 2024
Otrzymał podziękowanie: 10 razy

Nieprzeczytany post 24 maja 2024, 20:10

BREAKING: Juventus is closing in on Di Gregorio from Monza. The deal is around 20 million euros, and the two clubs are finalizing the details.

[
@DiMarzio
] #Juventus


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 707
Rejestracja: 01 września 2006
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Nieprzeczytany post 24 maja 2024, 20:11

Najbardziej prawdopodobna jest opcja że Giuntoli wziął się do roboty i zawodnicy z wysokimi kontraktami są wypychani, a w ich miejsce szukamy zawodników młodszych z niższą gaża. Szczęsny raczej nie zgłaszał chęci odejścia

🔘🆕️🚨 Milik & Kean are expected to leave Juventus in the summer. They are not in Motta's plan. [SKY SPORTS]🎖🍾


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
ODPOWIEDZ