Mercato (LATO 2022) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1229
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2022, 11:16

Fajnie, że kończy się to el dorado dla tych wszystkich leszczy. Mam nadzieje, że na tym się nie skończy i uda się jeszcze wypchnąć jakiegoś Rabiota czy innego Arthura.
Tak patrzę sobie na statystyki - Matuidi 133 meczy 8 goli 7 asyst, Rabiot - 124 mecze 6 goli 6 asyst :facepalm: Matuidi to przecinak, a Rabiot to bagieta. Dramat. Ja nie wiem co Allegri ma w głowie. Przecież tą mizerie widać gołym okiem. Po co on go wystawia? Rabiot jest jak pompka do penisa - wiadomo, że nie działa, ale zawsze znajdzie się jakiś naiwniak który to kupi z wypiekami na twarzy. Dziwić się, że kibice wolą by trener wpuścił kogoś młodszego.
AdiJuve pisze:
22 kwietnia 2022, 11:12
Także zostajemy z Vlaho i Cuadrado w ofensywie. Kasa za Kulu w sumie pokryje wykup Chiesa. A tak za co reszta? Czy serio Exor jeszcze dosypie 100 mln |+ po zimowym szaleństwie z Vlaho. :think: Fakt oszczędność na kontraktach odchodzących to +/- 40 mln, ale za to na rynku nie poszalejemy. W sumie jeżeli faktycznie stanie się to co opisałem wyżej to trzeba minimum 3 graczy do formacji ofensywnej pozyskać. Także wcale się nie zdziwię jak obok transferów za grubszą kasę jak Raspadori ściągniemy kogoś z darmowego transferu jak Di Maria. Potrzeby będą duże a budżet nie jest bez dna.
Z jednej strony fajnie, że pozbywamy się co poniektórych graczy ale z drugiej strony będzie problem z uzupełnieniem tej kadry.
Ma wpaść jeszcze +-30 mln za Demirala + zobaczymy co Torino zrobi z Mandragorą i Pjacą. Ten drugi pewnie do nas wróci i znowu gdzieś pójdzie, ale Mandragora ma całkiem solidną pozycję w Toro. Niby jest wypożyczony a chyba z 10x zagrał z opaską kapitana. Po sezonie Toro ma zdecydować co chcą zrobić. Ja wiem, że to żaden top, ale...jakbyśmy mieli wietrzyć kadrę i choćby tymczasowo załatać jedną dziurę nim - przeżyje. Z pewnością nie będzie zarabiał 5-7 mln netto jak Arthur czy Bagieta więc i oczekiwał będę mniej. To solidny ligowiec. W niczym nie jest wybitnie dobry ani wybitnie kiepski.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8674
Rejestracja: 07 listopada 2007
Otrzymał podziękowanie: 7 razy

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2022, 11:32

AdiJuve pisze:
22 kwietnia 2022, 11:12
Z jednej strony fajnie, że pozbywamy się co poniektórych graczy ale z drugiej strony będzie problem z uzupełnieniem tej kadry.
Nie dramatyzowałbym. Już sam fakt, że tak działamy powinno nam uzmysłowić, że plan jakiś mamy. Transfer Vlaho to poszło z kasy, która była przeznaczona na transfer wcześniejszy ale niczego prawdopodobnie ciekawego nie było a Vlahović stał się okazją obok której ciężko przejść obojętnie. Kulu zostanie wykupiony, Demiral spłacony a sam Elkann zapowiedział już, że są środki aby wrócić na szczyt. Gdyby to powiedział pismak to miałbym obawy ale, że Elkann to nabiera innego wymiaru. Wiadomo, że nie będziemy wydawać na potęgę ale mercato będzie ciekawe. Jakiś darmowy zawodnik z kontraktem na rok za w miarę logiczną pensję też może przyjść bo przeszłość pokazuje, że nie wszyscy darmowi byli niewypałami. Jeżeli zaś Marotta wiedząc, że Ramsey w Arsenalu jest wiecznie połamany, ściąga go tutaj bo za darmo licząc nie wiadomo na co to o czym my tu mówimy ? Oszczędność na kontraktach będzie spora więc dwóch konkretnych zawodników z pewnością będzie mogło przyjść. Musimy uwierzyć w to, że zarząd wie co robi bo jednak wywalanie zbędnego balastu póki co wygląda obiecująco.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 4005
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2022, 12:44

Znaczy jeżeli Exor dorzuci to nie będzie problemu z pozyskaniem nowych graczy na odpowiednim poziomie, bez tego ani rusz, sam klub nie sfinansuje sobie mercato na odpowiednim poziomie. Tym bardziej, że licząc wszystkie przyjścia odejście od zeszłego lata to budżet płac zostanie odchudzony o blisko 100 milionów. Także tutaj też będzie pole do popisu. Niemniej zostaje jeszcze kilka "perełek" do odpalenia z Brazolami Sandro i Arthurem na czele, dalej Rabiot i z całą sympatią Giorgio. Także to mercato może być wyjątkowo "liczne" w Turynie.


JLo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2021
Posty: 83
Rejestracja: 10 marca 2021

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2022, 12:53

Michael_M pisze:
22 kwietnia 2022, 11:16
Fajnie, że kończy się to el dorado dla tych wszystkich leszczy. Mam nadzieje, że na tym się nie skończy i uda się jeszcze wypchnąć jakiegoś Rabiota czy innego Arthura.
Tak patrzę sobie na statystyki - Matuidi 133 meczy 8 goli 7 asyst, Rabiot - 124 mecze 6 goli 6 asyst :facepalm: Matuidi to przecinak, a Rabiot to bagieta. Dramat. Ja nie wiem co Allegri ma w głowie. Przecież tą mizerie widać gołym okiem. Po co on go wystawia? Rabiot jest jak pompka do penisa - wiadomo, że nie działa, ale zawsze znajdzie się jakiś naiwniak który to kupi z wypiekami na twarzy. Dziwić się, że kibice wolą by trener wpuścił kogoś młodszego.
Ta bagieta jest ostatnio naszym najlepszym pomocnikiem. Fizycznie/ wydolnościowo ostatnio wygląda świetnie - ja dalej mam przed oczami scenę kiedy w meczu z Interem przestawiał Barellę jak małego chłoptasia. Rabiot ma niesamowity potencjał bo mimo wzrostu ma naprawdę dobrą technikę użytkową i grę z klepy... problemem jest psychika. Jeżeli do końca sezonu utrzyma formę to zarząd mógłby próbować przedłużyć z nim kontrakt bardzo mocno zmniejszając jego wynagrodzenie do bardziej adekwatnego - 3,5- 4 mln euro. Ja nie miałbym nic przeciwko, bo może to nie jest zawodnik do 1 składu mojego wymarzonego Juve ale może stać się naprawdę solidnym zmiennikiem, bo mistrzostwa nie wygrywa się samymi Pogbami i Pirlami. Co więcej w sytuacji w której wzmocnimy środek pola moglibyśmy spróbować Adriena na LO - osobiście uważam, że po paru miesiącach adaptacji mógłby się naprawdę nieźle prezentować na tej pozycji.
Tzn. jeżeli uda się Rabiota spieniężyć i dołożyć do SMSa to biorę w ciemno. Ale jeżeli nie uda się spieniężyć za jakieś rozsądne kwoty tnz. minimum +/- 15-20 mln euro, to priorytetem powinna być próba zmniejszenia jego zarobków a dopiero potem wypchnięcie za "grosze".
Ostatnio zmieniony 22 kwietnia 2022, 12:57 przez JLo, łącznie zmieniany 1 raz.


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 473
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2022, 12:54

Jesli mielibyscie wytypowac pierwsza 11stke Juve (umownie, wiadomo) na nastepny sezon, biorac pod uwage sytuacje finansowa klubu, zapowiedzi, plotki transferowe oraz realizm sytuacji to jak moglaby ona wygladac?


Pazza Inter
JLo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2021
Posty: 83
Rejestracja: 10 marca 2021

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2022, 13:01

Kamciu pisze:
22 kwietnia 2022, 12:54
Jesli mielibyscie wytypowac pierwsza 11stke Juve (umownie, wiadomo) na nastepny sezon, biorac pod uwage sytuacje finansowa klubu, zapowiedzi, plotki transferowe oraz realizm sytuacji to jak moglaby ona wygladac?
-----------------------Szczęsny ---------------------
Cuadrado - MDL - Bonus - Emerson
----------------------Jorginho --------------------
--------------Zakaria ----------- Locatelli ------------
Chiesa --------- Vlahović -------- Morata --------

Poza tym nowościami będą Rovella i Raspadori (najpewniej za Keana) powoli wprowadzani do składu. Co do środkowego obrońcy - ciężko przewidzieć, raczej niestety nie Bremer ani Rudiger a raczej jakiś półśrodek. Jeżeli jeszcze uda się wypożyczenie z opcją późniejszego wykupu, to może Molina i wówczas Cuadrado będzie pierwszym zmiennikiem Chiesy i jednocześnie podstawowym prawym obrońcą i tu molina też będzie powoli wprowadzany do kadry.


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 473
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2022, 13:18

JLo pisze:
22 kwietnia 2022, 13:01
Kamciu pisze:
22 kwietnia 2022, 12:54
Jesli mielibyscie wytypowac pierwsza 11stke Juve (umownie, wiadomo) na nastepny sezon, biorac pod uwage sytuacje finansowa klubu, zapowiedzi, plotki transferowe oraz realizm sytuacji to jak moglaby ona wygladac?
-----------------------Szczęsny ---------------------
Cuadrado - MDL - Bonus - Emerson
----------------------Jorginho --------------------
--------------Zakaria ----------- Locatelli ------------
Chiesa --------- Vlahović -------- Morata --------

Poza tym nowościami będą Rovella i Raspadori (najpewniej za Keana) powoli wprowadzani do składu. Co do środkowego obrońcy - ciężko przewidzieć, raczej niestety nie Bremer ani Rudiger a raczej jakiś półśrodek. Jeżeli jeszcze uda się wypożyczenie z opcją późniejszego wykupu, to może Molina i wówczas Cuadrado będzie pierwszym zmiennikiem Chiesy i jednocześnie podstawowym prawym obrońcą i tu molina też będzie powoli wprowadzany do kadry.
Mowimy o Emersonie Palmierim? To juz chyba lepiej tego Sandro trzymac.

Osobiscie licze, ze Bremer jednak trafi do Interu, nawet kosztem de Vrija. Rudiger bylby faktycznie mocnym wzmocnieniem, ale on chyba chce kosmicznych pieniedzy. Molina z kolei fajnie sie wybil, ciekawy zawodnik i moglby byc dobra alternatywa.

Sugerujesz, ze Juve moze wykupic Morate?


Pazza Inter
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1229
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2022, 13:20

JLo pisze:
22 kwietnia 2022, 12:53
Ta bagieta jest ostatnio naszym najlepszym pomocnikiem. Fizycznie/ wydolnościowo ostatnio wygląda świetnie - ja dalej mam przed oczami scenę kiedy w meczu z Interem przestawiał Barellę jak małego chłoptasia. Rabiot ma niesamowity potencjał bo mimo wzrostu ma naprawdę dobrą technikę użytkową i grę z klepy... problemem jest psychika. Jeżeli do końca sezonu utrzyma formę to zarząd mógłby próbować przedłużyć z nim kontrakt bardzo mocno zmniejszając jego wynagrodzenie do bardziej adekwatnego - 3,5- 4 mln euro. Ja nie miałbym nic przeciwko, bo może to nie jest zawodnik do 1 składu mojego wymarzonego Juve ale może stać się naprawdę solidnym zmiennikiem, bo mistrzostwa nie wygrywa się samymi Pogbami i Pirlami. Co więcej w sytuacji w której wzmocnimy środek pola moglibyśmy spróbować Adriena na LO - osobiście uważam, że po paru miesiącach adaptacji mógłby się naprawdę nieźle prezentować na tej pozycji.
Tzn. jeżeli uda się Rabiota spieniężyć i dołożyć do SMSa to biorę w ciemno. Ale jeżeli nie uda się spieniężyć za jakieś rozsądne kwoty tnz. minimum +/- 15-20 mln euro, to priorytetem powinna być próba zmniejszenia jego zarobków a dopiero potem wypchnięcie za "grosze".
Sorry. Nie kupuje tego. Koleś gra u nas 3 sezon i kopie się po czole. Chwilowy zryw w ostatnich meczach nic dla mnie nie znaczy. Zarabiasz 7 mln to jesteś filarem drużyny, a nie gościem który nie wie co ze sobą zrobić na boisku. Taki Frattesi to by się zajechał w koszulce Juve, a Rabiot - w dzień przelewu patrzy na konto i huehue...miliony :laugh: Jak ktoś by wziął tą Bagiete za 15 mln to dołożenie 10 i Frattesi ląduje w Turynie. Nawet by mi powieka nie drgnęła by pożegnać tego żabojada.


JLo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2021
Posty: 83
Rejestracja: 10 marca 2021

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2022, 14:12

Michael_M pisze:
22 kwietnia 2022, 13:20
JLo pisze:
22 kwietnia 2022, 12:53
Ta bagieta jest ostatnio naszym najlepszym pomocnikiem. Fizycznie/ wydolnościowo ostatnio wygląda świetnie - ja dalej mam przed oczami scenę kiedy w meczu z Interem przestawiał Barellę jak małego chłoptasia. Rabiot ma niesamowity potencjał bo mimo wzrostu ma naprawdę dobrą technikę użytkową i grę z klepy... problemem jest psychika. Jeżeli do końca sezonu utrzyma formę to zarząd mógłby próbować przedłużyć z nim kontrakt bardzo mocno zmniejszając jego wynagrodzenie do bardziej adekwatnego - 3,5- 4 mln euro. Ja nie miałbym nic przeciwko, bo może to nie jest zawodnik do 1 składu mojego wymarzonego Juve ale może stać się naprawdę solidnym zmiennikiem, bo mistrzostwa nie wygrywa się samymi Pogbami i Pirlami. Co więcej w sytuacji w której wzmocnimy środek pola moglibyśmy spróbować Adriena na LO - osobiście uważam, że po paru miesiącach adaptacji mógłby się naprawdę nieźle prezentować na tej pozycji.
Tzn. jeżeli uda się Rabiota spieniężyć i dołożyć do SMSa to biorę w ciemno. Ale jeżeli nie uda się spieniężyć za jakieś rozsądne kwoty tnz. minimum +/- 15-20 mln euro, to priorytetem powinna być próba zmniejszenia jego zarobków a dopiero potem wypchnięcie za "grosze"
Sorry. Nie kupuje tego. Koleś gra u nas 3 sezon i kopie się po czole. Chwilowy zryw w ostatnich meczach nic dla mnie nie znaczy. Zarabiasz 7 mln to jesteś filarem drużyny, a nie gościem który nie wie co ze sobą zrobić na boisku. Taki Frattesi to by się zajechał w koszulce Juve, a Rabiot - w dzień przelewu patrzy na konto i huehue...miliony :laugh: Jak ktoś by wziął tą Bagiete za 15 mln to dołożenie 10 i Frattesi ląduje w Turynie. Nawet by mi powieka nie drgnęła by pożegnać tego żabojada.

Nie żebym się mocno czepiał bo szanuję zdanie i opinie innych, niemniej skąd się bierze ta magiczna wiara w nowych zawodników? Zdajecie sobie sprawę, że te buńczuczne hasła - "gra tak beznadziejnie że nawet młodzik zagrał by za niego o niebo lepiej".... są naiwne

.... kiedy z mojego dystyngowanego dania, na którego składniki wydałem kupę siana nic nie wychodzi i zamiast cudownej kolacji szykuje się gó***, dodanie kolejnego drogiego składnika nagle nie przemieni tego w cudowne danie, to dalej będzie gó****, tyle że ociupinkę lepsze.

Obecny problem Juventusu nie polega na tym, że nie mamy jakościowych zawodników bo (pod względem indywidualnych predyspozycji) ani Rabiot ani Arthur to nie są buły. Problem polega na tym, że Ci zawodnicy z uwagi na swoje indywidualne cechy - nie tworzą drużyny/nie pasują do niej. Ergo trzeba pozbyć się tych zawodników, którzy burzą równowagę. Takimi graczami z pewnością byli Dybala i Berna i generalnie dobrze, że się ich pozbywamy. Arthur to jak wiemy zawodnik jednowymiarowy - w sensie dobra technika użytkowa, dobra zwinność i balans ciałem, do tego podaje na wysokiej skuteczności ale to by było na tyle, nie gra głową, jest beznadziejny w obronie i dosyć mozolny. Ale czy Rabiot nie pasuje do obecnego i przyszłego Juve? Jeżeli chodzi o pomocników Adrien to taki "jack of all trades", gość może nie jest wybitny ale we wszystkim jest co najmniej dobry. Świetne warunki fizyczne, dobra gra głową, dobra technika użytkowa, świetna wydolność, brakuje jedynie pewności siebie.
Jeżeli nagle puzelki takie jak Dybala czy Berna zostaną zamienieni na zawodników o wiele bardziej przydatnych dla drużyny - to skąd ta pewność, że Rabiot nie utrzyma dalej wysokiego poziomu a może wskoczy na jeszcze wyższy?

Żeby była jasność, przez ostatnie 1,5 roku Rabiot grał kupę ale kupę grała cała linia pomocy. Jeżeli zmniejszymy jego wynagrodzenie to uważam, że warto dać mu szansę (chyba, że zamieni go konkretny crack) a zmiana pojedynczego gracza tj. wymienienie go na żółtodzioba Fratessiego niewiele przyniesie.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1229
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2022, 14:29

Słuchaj...ja to bym chciał żeby Rabiot był decydujący bo co mi to przeszkadza? Nowy zawodnik = wydatek. Jak mam dziewczynę i po 3 latach widzę, że zmierza to donikąd to nie szukam kochanki bo może wtedy dziewczyna się bardziej zmotywuje do roboty. To nie działa. Rabiot w Juventusie też nie działa. Rabiot to nie Danilo. Pierwszy sezon - gównopiłka. Drugi = wszedł na wyższy poziom u trenera Amatora. Poza tym nie uwierzę w to, że da się go przekonać do obniżenia zarobków. On przytulił 10 baniek za podpis i zarabia 7 mln na rękę. On ma zarobki na poziomie Salaha. Nie...nie. Tak nie może być. Zawsze daje zagranicznym zawodnikom pierwszy sezon jako ten do adaptacji bo liga włoska jest bardzo specyficzna + no...Allegri. Danilo się rozwinął. Rabiot i Arthur nie. Kean podobno strasznie się obija na treningach i nie ma szans na jego pozostanie. Raiola ma działać.


JLo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2021
Posty: 83
Rejestracja: 10 marca 2021

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2022, 14:45

Michael_M pisze:
22 kwietnia 2022, 14:29
Słuchaj...ja to bym chciał żeby Rabiot był decydujący bo co mi to przeszkadza? Nowy zawodnik = wydatek. Jak mam dziewczynę i po 3 latach widzę, że zmierza to donikąd to nie szukam kochanki bo może wtedy dziewczyna się bardziej zmotywuje do roboty. To nie działa. Rabiot w Juventusie też nie działa. Rabiot to nie Danilo. Pierwszy sezon - gównopiłka. Drugi = wszedł na wyższy poziom u trenera Amatora. Poza tym nie uwierzę w to, że da się go przekonać do obniżenia zarobków. On przytulił 10 baniek za podpis i zarabia 7 mln na rękę. On ma zarobki na poziomie Salaha. Nie...nie. Tak nie może być. Zawsze daje zagranicznym zawodnikom pierwszy sezon jako ten do adaptacji bo liga włoska jest bardzo specyficzna + no...Allegri. Danilo się rozwinął. Rabiot i Arthur nie. Kean podobno strasznie się obija na treningach i nie ma szans na jego pozostanie. Raiola ma działać.
To co mówisz to oczywiście prawda, dlatego jeżeli uda się go spieniężyć i zamienić na kogoś równie wartościowego to ok. Tylko my na chwilę obecną mamy większe potrzeby na innych pozycjach. Musimy zamienić Arthura na jakiegoś cracka, kupić wartościowego lewego obrońcę i gościa, który obstawi nam obydwa skrzydła. Sporo jak na jedno okno. Do tego trzeba będzie znaleźć kogoś na zastępstwo Chielliniego. Jeżeli w klubowej kasie nie zostanie całkowita pustka i znajdą sięśrodki na Fratessiego to fajnie, jezeli nie - musimy przeżyć z Rabiotem jeszcze jeden sezon.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1229
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2022, 14:54

JLo pisze:
22 kwietnia 2022, 14:45
To co mówisz to oczywiście prawda, dlatego jeżeli uda się go spieniężyć i zamienić na kogoś równie wartościowego to ok. Tylko my na chwilę obecną mamy większe potrzeby na innych pozycjach. Musimy zamienić Arthura na jakiegoś cracka, kupić wartościowego lewego obrońcę i gościa, który obstawi nam obydwa skrzydła. Sporo jak na jedno okno. Do tego trzeba będzie znaleźć kogoś na zastępstwo Chielliniego. Jeżeli w klubowej kasie nie zostanie całkowita pustka i znajdą sięśrodki na Fratessiego to fajnie, jezeli nie - musimy przeżyć z Rabiotem jeszcze jeden sezon.
Tylko wiesz, że ten następny sezon może być ostatnim sezonem Rabiota w Juve? Sassuolo ma być otwarte na transfer Raspadoriego w formie takiej jakiej przyszedł Locatelli. W tym mercato płacimy za Chiese. W przyszłym za Locatelliego. Za 2 lata za Raspadoriego? Mi to pasi dlatego te 30-35 mln potrzebnych na niego może być przeznaczone na kogoś innego. Juve może przytulić około 40 mln za Demirala i Mandragore, a jak będą mieli okazje sprzedać np McKenniego za +30 to to zrobią. Nie mam wątpliwości. Arthur pewnie pójdzie na wypożyczenie i wtedy po sezonie będzie mógł zostać sprzedany za coś ponad 30 mln. Wiem - mało prawdopodobne, ale bardziej niż to że sprzedamy go za ponad 40. Samo nie przedłużenie Dybali na jego warunkach to jest jakieś 50 mln netto oszczędności.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1278
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2022, 16:16

Di Maria w Juventusie? Jestem absolutnie na nie, ma 34 lata nie ten wiek. Dla Ronaldo można było zaryzykować (czy się opłacało czy nie to inna dyskusja) bo on i Messi to pewnie dwóch najlepszych graczy w historii (tyle lat na topie) ale innych drogich w utrzymaniu tłustych kotów raczej u nas nie widzę.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1229
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2022, 18:18

Nam trzeba typa jak Berardi czy Tadic albo jak Muller. Typa który ma więcej asyst niż goli bo ta drużyna jest impotentem jeśli chodzi o kreowanie sytuacji. Nie oglądam za bardzo Liverpoolu, ale jakiś koleś pisał kiedyś na innej stronie, że Trent obniżył loty w tym sezonie. Pffff chciałbym żeby jakikolwiek piłkarz Juve tak obniżył loty by zaliczyć 18 asyst w sezonie. U nas cała trójka Danilo/Cuadrado/De Sciglio mają chyba 9 czyli połowę samego Trena.


tom_gru

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 listopada 2006
Posty: 393
Rejestracja: 07 listopada 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2022, 18:30

Michael_M pisze:
22 kwietnia 2022, 18:18
Nam trzeba typa jak Berardi czy Tadic albo jak Muller. Typa który ma więcej asyst niż goli bo ta drużyna jest impotentem jeśli chodzi o kreowanie sytuacji. Nie oglądam za bardzo Liverpoolu, ale jakiś koleś pisał kiedyś na innej stronie, że Trent obniżył loty w tym sezonie. Pffff chciałbym żeby jakikolwiek piłkarz Juve tak obniżył loty by zaliczyć 18 asyst w sezonie. U nas cała trójka Danilo/Cuadrado/De Sciglio mają chyba 9 czyli połowę samego Trena.
Skoro cała gra ofensywna Liverpoolu opiera się na bokach obrony (Arnold i Robertson) oraz duecie Salah-Mane to nie ma co się dziwić. Pokaż ile asyst narobili wszyscy środkowi pomocnicy LFC. Gdyby taki A-A czy Robertson przeszli np. do Man. Utd to liczba ich asyst spadłaby 3-krotnie.


"Stara miłość nie rdzewieje... z Juve od ponad 20 lat"
Zablokowany