Mercato (LATO 2024) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
ODPOWIEDZ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 6890
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Podziekował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2024, 14:52

Tu nie chodzi o wywalanie Milika czy Keana dla samego wywalenia, tylko szukanie piłkarzy, za których ktokolwiek jest nam w stanie zapłacić.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 421
Rejestracja: 04 listopada 2022
Podziekował: 15 razy

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2024, 16:25

Nicram_93 pisze:
03 czerwca 2024, 14:28
Oldfan pisze:
03 czerwca 2024, 13:54
Pamiętam jak bekę z Milika ciśnieto, że może przyjść i być dobrym uzupełnieniem kadry


I co głupio? Zabawnie teraz czytać nawet jakieś takie pochwały przez zaciśnięte usta :D


Desta kupić, bo geniusz, Van Den Bekka, Dembele z OL, Aouara on zbawi pomoc .. Artur będzie mega, bo Pjanic dno


Hyhy jak czas pięknie weryfikuje pewne opinie :))))


Mercato mnie raczej martwi, bo już pewien szkielet był, wyniki były, młoda kadra była, a tu znów zaczyna się przebudowa, budowa , a wielu kibiców będzie chciało walki o mistrza Serie A ...
Naprawdę chłopie, Ty masz problem sam ze sobą. Krytykowali - źle, ktoś coś pochwali - też źle, ktoś kogoś broni - źle. I komu tu nic nie pasuje? Byle pisać od rzeczy nie ważne co, trolling na całego. Nie trafione transfery to też nic nowego w piłce, ale co tam. Juve popełniło błąd, było sprowadzić @Oldfana zamiast Giuntoliego, skuteczność transferów byłaby 100%. W końcu nikt lepiej nie wie.

"Wyniki były" - można wiedzieć gdzie? Mówisz o tych wiosennych, gdzie balansowaliśmy ze średnią 1 punktu na mecz?

Co do mercato, łatwo nie będzie, bo w kasie pusto, dlatego chciałbym żeby klub się skupił na newralgicznych pozycjach, a nie tych z którymi można się jeszcze póki co wstrzymać. Jak będzie, czas pokaże, mam nadzieję, że jednak w końcu nauczymy się chociaż trochę na błędach.

Uderz w stół, a nożyce się odezwą ...Oj Nicram Nicram ..


Jak zwykle merytorycznie nie potrafisz, to jakieś ataki personalne, jakieś wyśmiewanie, a prawda jest taka, że pewni użytkownicy śmiało wygłaszają tezy, udają ekspertów, a potem sie okazuje, że oni nie wiedzą jak kto gra, do czego jest zdolny, ale liczby przeczytają i chcą zabłysnąć.


Mnie to bawi, ale ok może tak już teraz jest, że Ci co nie oglądają filmów je oceniają, a Ci co nie oglądają meczów, nie wiedzą jak dany piłkarz gra, to wydają na ich temat osądy udając ekspertów.


Zobaczymy do czego Nas te mercato poproadzi, ale dobrze, że wrócił Fagioli, bo taki piłkarz w ataku pozycyjnym, to skarb !


Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 351
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2024, 22:16

Choć nie ma jeszcze nic oficjalnie to trochę niepokojąco wygląda nasze okienko jeśli weźmiemy pod uwagę te najczęściej pojawiające się plotki:
- chcemy się pozbyć Wojtka, bo pensja wysoka, ale równocześnie pragniemy zostawić Rabjo, mimo że pensja jest wysoka. Jeśli ktoś z tej dwójki zasługuje na wysoki kontrakt to jest nim Wojtek, bo wielokrotnie nam tyłek ratował. I Jego interwencje są znacznie cenniejsze. a Rabjo miał dobry poprzedni sezon, a w tym sezonie na wiosnę zapadł się pod ziemię razem z całą drużyną. Mało tego - są plotki by mianować Rabjo kapitanem...
- wszystko wskazuje na to by załatać dziury w budżecie/zwiększyć budżet transferowy sprzedamy nasz największy talent czyli Soule,
- coraz głośniej i częściej mówi się o odejściu Fede. I tutaj mam nadzieję, że są to tylko plotki wyssane z palca. I to jeszcze za marne 25 mln Eur. Tak, wiem - kończy mu się kontrakt, ale cena jest żenująco niska. Tak naprawdę gdybysmy zostawili z przodu Fede, Soule, Yildiza oraz Vlaho i kogoś z dwójki Kean/Milik to nie wyglądałoby to źle.

Mam nadzieję, że nic z tego co wyżej napisałem nie okaże się prawdą, a Giuntoli wraz z Motta mają inny sprytny plan na Mercato.


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
Marcin890124

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2024
Posty: 71
Rejestracja: 17 maja 2024
Podziekował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 14 razy

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2024, 00:06




Jak sprzedadzą Chiese i Soule to nie wiem kto w tym całym tartaku będzie ,, robił grę " . Napewno nie będzie to Adrien 7.5mln na 2 lata Rabiot.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 8957
Rejestracja: 19 września 2005
Podziekował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2024, 00:30

Jeszcze nikt nikogo nie sprzedał, doniesienia mediów trzeba odbierać z przymrużeniem oka. Zwłaszcza w tym okresie będziemy karmieni wszelkimi newsami, które niekoniecznie muszą mieć cokolwiek wspólnego z prawdą. I to, że ktoś po kimś jakąś informację powtórzy nie czyni jej bardziej wiarygodną.

Jeśli chodzi o wymianę McKenniego na Luiza byłbym na tak (wydaje się to być zmiana na plus), o ile wycena zawodników byłaby sprawiedliwa. Pytanie w miejsce kogo miałby się Luiz pojawić - wówczas Rabiot out czy odpuścilibyśmy Koopa (w to nie chce mi się wierzyć)? Jestem ciekaw rozwoju tej sytuacji. Tak po prawdzie do kreacji Koop byłby mile widziany. Locatelliego i Fagioliego raczej na pewno zobaczymy w kadrze na nowy sezon, zobaczymy co z resztą.


Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 421
Rejestracja: 04 listopada 2022
Podziekował: 15 razy

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2024, 01:33

Uwielbiam Westona, a Douglas jest kapitalny i kogoś takiego nam trzeba. Ciekawe, gdzie go będziemy wystawiać i jakie założenia da mu trener.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1564
Rejestracja: 17 maja 2009
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2024, 07:10

@mrozzi w nocy pojawiło się info, że Koop, Luiza i Rabiot to nasz plan na drugą linię. Fagiolli też nietykalny. Może Locatelli odejdzie? Szczerze nie byłoby mi go żal


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 667
Rejestracja: 01 września 2006
Otrzymał podziękowanie: 7 razy

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2024, 07:36

❗️More on the Douglas Luiz / McKennie exchange:

•Aston Villa value Luiz at €60M. Luiz earns €6.5M net per season and has a contract until 2026.

•McKennie is valued at €30M and has one year left on his contract.

•Aston Villa have set their sights on Weston McKennie and are working on an exchange. Talks are ongoing @DiMarzio

Dla mnie Luiz to jedynie w sferze marzeń i domysłów przez zainteresowanie Villi Mckennim. Raz, że jego wartość jest ponad nasze możliwości nawet zbijając cenę Amerykaninem, dwa jak on ma tam 6.5 mln netto to u nas też chciałby tyle mieć. A Giuntoli wyraźnie stara sie ograniczać wynagrodzenia (tak tak Rabiot...).

Szkoda że ograniczamy się do Serie A w poszukiwaniu wzmocnień. Taka Holandia czy Francja to też ciekawe kierunki gdzie można kupić klasowych piłkarzy za dużo niższe pieniądze. Veerman, Jonathan David, Thuram, Timber, Geertruida, Diakite, Yoro ( :D ).

Na pewno nie możemy zrezygnować z Calafiorego. To na nim chciałbym aby budowano defensywę. Wydaję się bardziej uniwersalny, piłka mu nie przeszkadza i naiwnie się łudzę że pilkarz taki jak on pozwoli naszemu regiscie pójść nieco wyżej. Bo Locatelli ma argumenty by być dobrym środkowym pomocnikiem, niestety nie pokazuje tego przejmując gro zadań defensywnych i wyprowadzania piłki z obrony.


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 8957
Rejestracja: 19 września 2005
Podziekował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2024, 09:00

19 pisze:
04 czerwca 2024, 07:10
@mrozzi w nocy pojawiło się info, że Koop, Luiza i Rabiot to nasz plan na drugą linię. Fagiolli też nietykalny. Może Locatelli odejdzie? Szczerze nie byłoby mi go żal
Wyglądałoby to naprawdę fajnie, nawet jeśli z Rabiotem w składzie. Z tym, że nigdzie nie widziałem, by rozbrat z Locatellim w ogóle był rozpatrywany, a ponadto jego gra jest co prawda do odrestaurowania, ale u nowego trenera może byłoby możliwe przywrócenie stanu z Sassuolo? Jeśli miałby przyjść Luiz i dostać tłusty kontrakt to prędzej uwierzyłbym jednak, że pożegnalibyśmy Rabiota.

Natomiast wizja Koopa z imponującą grą do przodu w połączeniu z Luizem. :whistle: Doniesienia odnośnie tego drugiego się zagęszczają, choć wiadomo, że na informacje należy patrzeć z dystansem.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1664
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2024, 16:48

Nie wiem na czym ma polegać "nietykalność" Fagiolego, skoro różne scenariusze przypisują mu ogony za Rabiotem, Koopmeinersem, Luizem, Locatellim etc


Marcin890124

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2024
Posty: 71
Rejestracja: 17 maja 2024
Podziekował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 14 razy

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2024, 18:23

Zarówno McKennie jak i Brazol z Aston Villi dali zielone światło na transfer.


xemi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2021
Posty: 111
Rejestracja: 27 sierpnia 2021
Podziekował: 14 razy

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2024, 22:07

Niby ten Luiz ma staty dobre, ale gdzie on miałby u nas grać?
Będziemy grać 4231? To tutaj Chiesa pasuje jak najbardziej!
Temat Chiesy mnie wku*wia najbardziej. Zawodnik który włożył najwięcej serca w grę Juve w poprzednim sezonie. Rzucany przez klauna po całym boisku tylko nie na swoją pozycję.
Zasługuje jak nikt inny na dobre pieniądze, ale lepiej dać je bezjajecznemu Rabiotowi.

Rabiot obstawiam że zostanie, nikt mu nie da tyle ile Juve. Klub frajerów!


Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 421
Rejestracja: 04 listopada 2022
Podziekował: 15 razy

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2024, 22:14

xemi pisze:
04 czerwca 2024, 22:07
Niby ten Luiz ma staty dobre, ale gdzie on miałby u nas grać?
Będziemy grać 4231? To tutaj Chiesa pasuje jak najbardziej!
Temat Chiesy mnie wku*wia najbardziej. Zawodnik który włożył najwięcej serca w grę Juve w poprzednim sezonie. Rzucany przez klauna po całym boisku tylko nie na swoją pozycję.
Zasługuje jak nikt inny na dobre pieniądze, ale lepiej dać je bezjajecznemu Rabiotowi.

Rabiot obstawiam że zostanie, nikt mu nie da tyle ile Juve. Klub frajerów!
24 występy jako 2 napastnik

4 jako lewy skrzydłowy

4 jako napastnik


To chyba z tym rzucaniem, zmienianiem, to mocno przesadzasz, a tym bardziej że taki piłkarz, to często porusza się ta, gdzie potrzeba ...


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1256
Rejestracja: 07 lutego 2020
Podziekował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2024, 22:39

Typowy Juventus. Typ który gryzie trawę na boisku idzie na sprzedaż a bezjajeczna miernota dostaje przedłużenie kontraktu życia.


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 974
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Podziekował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2024, 22:42

Bez paniki, panowie. Na razie wszystko wygląda na przypuszczenia 'dziennikarzy' Ciężko oddzielić co może być prawdziwe, a co bzdury.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
ODPOWIEDZ