4. edycja Qualitek

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 15:55

Martin w topicu o Qualitkach pisze:Poniewaz juz od dluzszego czasu zastanawiamy sie nad tym jak wyniesc forum ponad poziomy Very Happy, a liczba postow niewiele mowi o uzytkowniku oprocz tego ze jest aktywny postanowilismy (oprocz zlikwidowania rangi) przyznawac uzytkownikom, ktorzy wykazuja sie ciekawymi postami ZNACZEK JAKOŚCI.
Jest to znak ktory ma pokazywac, ze dany user ma ciekawe wypowiedzi, trafne spostrzezenia i dba o jakosc forum. Mozna na nim polegac i na pewno nadaje specyficzny klimat forum JP. Ma spełniac rolę wyróżnienia. Tak jak zolta karka lub ban spelnia role nagany.

Znaczek Q przyznają moderatorzy z adminami. Zatem prosimy o nie wysylanie do nas prosb o otrzymanie tego znaczka. Nie wysylajcie do nas privow, maili, nie piszcie na gg. Jesli ktos na niego zasluzy swoimi ciekawymi i oryginalnymi wypowiedziami na pewno go zauwazymy.

Mamy nadzieje, ze od tej pory Waszym celem bedzie udzielanie trafnych i sensownych wypowiedzi niz udzielanie ich multum, gdzie popadnie i w jakimkolwiek temacie.
Rzeczywiście. Dokładnie to samo odczuwam czytając posty JUVEFANE_10 :roll: . Ciekawe czemu nie był nominowany Pablo, Antoni Napiarski i inni tacy. Ale o Dionizosie zapomnieliście :roll: :naughty: .
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
Diego pisze: Jednak wybory są według mnie dziwne, a nawet kontrowersyjne. Qualitki nie dostał Bad Magick, baker, mnowomiejsky, a Korknot nawet nie został nominowany (nominowany za to został JUVEFANE_10 :roll: :lol: :shock: ).
Wiesz, kwestia gustu moderatorów i adminow. Każdy ma chociaż nieco inną opinię od drugiego a tu 1 głos mógł być na wagę złota.
Gust gustem, ale to po prostu jest śmieszne :roll: . Nawet Dionizos nie został nominowany :roll: .
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Dodatkowo powiem, że te kandydowaleś do Q, tylko z pewnych względów Martin Cię przeoczył
:naughty:

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:ale to zachowamy dla siebie :wink:


Mam się czuć wyjątkowy :wink: ?
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Już Cię dopisałem do listy.
Dziękuję Ci bardzo.
mnowomiejsky pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Dodatkowo powiem, że te kandydowaleś do Q, tylko z pewnych względów Martin Cię przeoczył, ale to zachowamy dla siebie :wink:
Już Cię dopisałem do listy.
Powiem szczerze, ze wlasnie zachodzilem w glowe, czemu przynajmniej wsrod kandydatow nie znalazl sie Diego... moim zdaniem jemu nominacja nalezala sie jak chlopu ziemia. Ale jak slusznie mowisz, to kwestia gustu 'rzadzacych'.. :roll:
Zawstydzasz mnie :roll: .
Ostatnio zmieniony 12 kwietnia 2005, 17:21 przez M., łącznie zmieniany 1 raz.


:roll:
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 16:02

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Dodatkowo powiem, że te kandydowaleś do Q, tylko z pewnych względów Martin Cię przeoczył, ale to zachowamy dla siebie :wink:
Już Cię dopisałem do listy.
Powiem szczerze, ze wlasnie zachodzilem w glowe, czemu przynajmniej wsrod kandydatow nie znalazl sie Diego... moim zdaniem jemu nominacja nalezala sie jak chlopu ziemia. Ale jak slusznie mowisz, to kwestia gustu 'rzadzacych'.. :roll:

znalazł się

oskar8


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 16:06

:shock: Jestem pod wrażeniem...
To moje posty ktoś dostrzega na tym forum?! Nawet nie przypuszczałem. Miło, że ktoś mnie zauważył i docenił. Dziękuje, za to wyróżnienie, choć sam bym sobie go nie przyznał :P Jak patrzę na niektóre osobistości z "czarnej listy", to aż mi głupio, że ja otrzymałem "Q", a niektórym z nich się nie udało. Naprawdę ktoś "u góry" musi mnie lubić, że właśnie ja zostałem doceniony ;)
Wszystkim dziękuje, a pozostałym nagrodzonym serdecznie gratuluje :)

P.S. Ta Qualitka, to napewno nie błąd? :P


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 17:05

no to gratuluje chłopaki :) ale zdziwił mnie brak Qualitki dla DjJuve, mnowomiejskiego i Bad Magicka.... no ale jak to powiedział Dragon to jest kwestia gustu modów :) zapewne Ci panowie otrzymają Q w przyszłości :) a przynajmniej tego im życze :)


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 17:27

Prócz gratualcji dla wyróznionych :wink: , pytam: RadeKas, AJP, Dioznizos czemu nie byli brani nawet pod uwagę,a o "q" dla Bad_Magicka nie wspomne :? :snooty:


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 936
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 18:44

DjJuve pisze:Kpina jest brak znaczkow dla Jaha i Bad Magicka.
Wsrod nominowanych nie ma Dionizosa.Zart?

Gratulacje dla zdobywcow Q, a w szczegolnoesci dla Ultras-a, bblackk-a i tomcatmi-ego :wink:
Podobnie gratuluje korknotowi rangi moda.

Peace!
mi też uważam ze Dionizosowi należało by się Q , większość jego opinii popieram w 100 % i wie co gada , a tak to gratuluje wszystkim co dostali gratuluje ;] adminkom również , pozdro


Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 19:11

DjJuve pisze:Wsrod nominowanych nie ma Dionizosa.Zart?
To nie żart jak widzisz... Jakbys śledził uwazniej Jego zachowanie nie tylko na forum ==> czat <==, to wiedziałbyś czemu nie został wziety pod uwagę. O "Q" świadczy nie tylko staż na forum i wypowiedzi, ale i nienaganne zachowanie - to całokształt tego co wymieniłem. Zaznaczam, że nie zamierzam sie wdawac w polemike z zadnym userem w tych sprawach. Klamka zapadła. Uwazam, ze i tak po tylu przejściach w ostatniej edycji (która nie wyłoniła Qulowca) przyznanie takiej liczby znaczków to pewien sukces. To nie konkurs "kto da więcej". Oczywiście to nie koniec znaczków i bedziemy Was bacznie obserwować.
Serdecznie gratuluję :)


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1707
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 19:28

No i fajnie :).

Gratuluję wszystkim wyróżnionym... dobrze, że u nas "Q" są przyznawane za całokształt działalności i że nie ma czegoś w stylu: postów 0 - "ranga" ciućmok. Postów 500 - "ranga" gosu. Tak często jest na innych forach.

Tak poza tym, ja osobiście myślę, że na "Q" zasługuje jak najbardziej mnowomiejsky. Chłopak wie co pisze, robi to mądrze, daje do myślenia.

Hehe moja liczba postów jest tycia (bardziej się udzielam na czacie ;)) ale już mam karteczkę :D. Z nowymi modkami będzie ciężko :wink: .

A tak apropo. Czytam to 4um dość często i zaciekawiła mnie kandydatura JUVEFANE. Postanowilem przejrzeć jego posty. No offnz, ale większość postów w jego wykonaniu które zobaczyłem ograniczało się do kilku linijek :? . Nie żebym coś mówił, czy miał coś przeciwko, bo widocznie były powody. Ale cóż... mimo wszystko myślę, że np. _Jah'owi dużo bardziej należała się Qualitka niż JUVEFANE nominacja :roll: .

Pozdrawiam.

FORZA JUVE !!!


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8863
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 19:38

Diego pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
Diego pisze: Jednak wybory są według mnie dziwne, a nawet kontrowersyjne. Qualitki nie dostał Bad Magick, baker, mnowomiejsky, a Korknot nawet nie został nominowany (nominowany za to został JUVEFANE_10 :roll: :lol: :shock: ).
Wiesz, kwestia gustu moderatorów i adminow. Każdy ma chociaż nieco inną opinię od drugiego a tu 1 głos mógł być na wagę złota.
Gust gustem, ale to po prostu jest śmieszne :roll: . Nawet Dionizos nie został nominowany :roll: .
Mówiąc o guście nie mialem na myśli kandydatur, tylko łosów jakie oddajemy, może wystarczy jeden na NIE i już ktoś przeszedł obok znaczka.
Co do Dionizosa To co napisal Ulisses, powinno wam wiele wyjaśnić.
Diego pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:ale to zachowamy dla siebie :wink:


Mam się czuć wyjątkowy :wink: ?
Nie powiem :D
Diego pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Już Cię dopisałem do listy.
Dziękuję Ci bardzo.
Luz :wink:

bblackk- już wiesz? :wink: (Nasze niedawne privy).

Przy okazji gratuluję wszystkim tym co dostali jak i tym co kandudowali do Q. Podnosicie poziom tego forum, tak trzymać!
Ostatnio zmieniony 12 kwietnia 2005, 19:39 przez Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 19:39

DjJuve pisze:Kpina jest brak znaczkow dla Jaha i Bad Magicka.
Wsrod nominowanych nie ma Dionizosa.Zart?
Dionizos jest niewatpliwie jedna z najbardziej ciekawych i kontrowersyjnych postaci na forum, (ja osobiscie bardzo lubie czytac jego posty) i juz nie raz byl brany pod uwage przy przyznawaniu Q, problem w tym ,ze czesto zdarza mu sie miec "niewyparzony jezyk" :wink: , co niestety automatycznie go dyskwalifikuje i przyznam, ze to wielka szkoda.

Co do reszty userow to wezcie pod uwage, ze kandydatow bylo tym razem sporo i nie mozna bylo wszystkim dac qualitek, trzeba bylo wybrac i tak jak juz wspomnieli poprzednicy wybor jest kwestia gustu. Poza tym czesc pomimo, ze pisze madre posty zbyt rzadko pojawia sie na forum (np. Jah)


Pavon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 stycznia 2004
Posty: 190
Rejestracja: 10 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 19:40

Gratuluje wszystkim, ktorzy otrzymali Q bo juz od dluzszego czasu pracowali na to odznaczenie. Nie da sie ukryc, ze ich wypowiedzi czyta sie z wielka uwaga i z jeszcze z wieksza bedzie sie czytac teraz kiedy zostali wyroznieni. Co do Dionizosa to zgadzam sie z Ulissesem. Wedlug mnie on wogole nie zasluguje na jakiekolwiek wyroznienie a zwiazane jest to przede wszystkim z jego zachowaniem wobec innych (sam doswiadczylem docinek z jego strony) kibicow Starej Damy na czacie. Jeszcze raz gratuluje Wam chlopaki - dzieki, ze wnosicie tyle dobrego swoimi postami i ksztaltujecie i tak juz wysoki poziom tego forum.


bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 20:40

na poczatku to oczywiscie wielkie gratulacje dla Tych wybranych 8) moderatorzy pisza ze zalezy to od gustu :wink: ale kilku userow pokusilo sie o propozycje ale sie zdziwilem ze nawet wsrod kandydatow do Q nie ma usera o nicku gosciu ( nie chcialem odmieniac :wink: ) wg mnie to On zasluzyl na Q ale nie moj wybor, no i lekkie zdziwienie ze nowomiejsky nie dostal Q...moze w nastepnej edycji...poczekamy zobaczymy


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 22:00

Martin pisze: -bblackk
- BIGGI
- JuveQL
- tomcatmi6
- Ultras
No to ja pozwolę sobie skomentować każdego usera przepraszam Qusera :D:D


bblackk - Oczywiście Qualita należała się w 100% ciekawe wypowiedzi , pisze mądrze no i co tutaj dużo mówic Qulowiec :D:D

BIGGI - Hoho kupę czasu spędził już na tym forum od Grudnia 2002 to mineło już troche czasu... pozanł się już na ''forumowym życiu'' bo jest z nami od początku w dodatki ciekawe posty...

JuveQL no własnie... ciężko go skojarzyć bo wiele osób na tym forum ma nick Juvecośtamcośtam :D:D bez obrazy.. dlatego tutaj raczej wiele nie napisze ale skoro został Qlowcem to jego posty muszą być Qulowe

tomcatmi6 - Od niedawna zaczął pisać bo dawniej się zbytnio nie udzielał pisze i pisze z sensem i sadze że w pełni zasłużenie nalezay mu się Qualita Juventino

Ultras - No własnie ostatnio coraz żadziej się tutaj udziela jednak wnioskując po jego przeszłych postach to Qualita mu się należy!

Oczywiście serdecznie wszystkim Qulowcą gratuluje oraz nowym moderatorą

Nie tylko was ale i mnei dziwi nie obecnosć Bad_Magicka człowiek który w kazdy swój post wkłada prawie całe serce! ale załoze sie że w 5 edycji dołaczy i on do grona Qulowców


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2005, 06:39

oczywiście gratuluje wszystkim tym co zdobyli Q bo swoimi postami sobie na to zasłużyli... przede wszystkim Tomcatmi6 8)
Co do przyznania nowych modów to.... musze tylko pogratulować za decyzje....Kornknot'a bo znalazł się wreszcie na tym miejscu na jakie zasłużył. Ja bym dał jeszcze mu Q, ale to może przy kolejnej edycji :D
hhmmmm Siewier?????? zapytam się kto to? bo troche dziwi mnie ta decyzja... do dnia wczorajszego wydawało mi się, że moderator jest przyznawany osobom, które własny czas poświecają na forum, na czytanie itd.( nawet odważe się napisać na pisanie...). Ja tego Usera w ogóle nie zauważam na forum... nie chodzi mi tu o pisanie bo do aktywnych P. Siewier przecież nie należy... nie wiem Czym się kierowaliście wybierając tego kandytata, ale trudno :prochno: hehe
Dziekuje, że mieliście mnie na liście, bo to już jest jakieś wyróżnienie...
PS. Chciałbym sie zapytać Adminów, bądz Modów czy została już wyjaśniona sprawa Czatu...
do konkretów: Tragiczne zachowanie Dionizosa... zastanawiam się kto mu dał opa na czacie, ponieważ jakim prawem on sobie klnie jak szewc na czacie, podczas gdy zywkły user gdy powie jedno słowo... to od razu ban 15 minut... zaczyna to być żałosne....
pozdrawiam


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2005, 08:40

Andrewtbg pisze:oczywiście gratuluje wszystkim tym co zdobyli Q bo swoimi postami sobie na to zasłużyli... przede wszystkim Tomcatmi6 8)
Co do przyznania nowych modów to.... musze tylko pogratulować za decyzje....Kornknot'a bo znalazł się wreszcie na tym miejscu na jakie zasłużył. Ja bym dał jeszcze mu Q, ale to może przy kolejnej edycji :D
masz pecha nie dostanie Q - jako że moderator nie może mieć Q. ;>

Andrewtbg pisze: PS. Chciałbym sie zapytać Adminów, bądz Modów czy została już wyjaśniona sprawa Czatu...
do konkretów: Tragiczne zachowanie Dionizosa... zastanawiam się kto mu dał opa na czacie, ponieważ jakim prawem on sobie klnie jak szewc na czacie, podczas gdy zywkły user gdy powie jedno słowo... to od razu ban 15 minut... zaczyna to być żałosne....
pozdrawiam
Dionizos nie jest opewm
- ale wydaje mis ie to dziwne poniewaz zazwyczaj jest bot - a jesli jest bot to on nie rozrużnia czy przeklnął operator czy ktoś inny i sam wywala takiego delikweta wieć jesli Dionizos klnął to powinien być wywalany przez bota.


Obrazek
Zablokowany