4. edycja Qualitek

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
BVB

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2003
Posty: 295
Rejestracja: 05 września 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 00:41

w sumie nie zabierałem głosu w tym temacie, ale to co pisze _Jah to mnie przeraża

a Wy chcieliscie mu dac Q hehe :angry: porazka


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 06:50

A mnie zastanawia gdzie jest Siewier :think: :prochno: ? Nawet nie podziękował, tak jak to zrobił Kornknot... dość dziwna, wręcz paradoksalna sytuacja, no ale cóż to jest wybór naszej władzy...
Kornknot pisze:Pozdrawiam i nie złoście sie ze nie dostaliscie Q bo wyglada to dziecinnie
wiesz przecież, że każdy chciałby być wyróżniony...
ale jeśli jego pretensje są słuszne, to powinny być wysłuchane jego argumenty, a nie jak to swiergot zrobił...
ja nie mam pretensji do Was( chodzi mi tu Adminach i Modach...) o znaczek Q, bo został on przyznany właściwym osobom, lecz jeśli chodzi o moderatorów to już inna sprawa... Gratuluje Tylko Kornknot'owi, bo on idealnie pasuje do tej funkcji... Nie będe jak inni ukrywał, że coś mi się nie podoba bo to jest forum, a każdy wie do czego służy...
pozdrawiam... :pray:


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 10:12

Andrewtbg pisze:A mnie zastanawia gdzie jest Siewier :think: :prochno: ? Nawet nie podziękował, tak jak to zrobił Kornknot... dość dziwna, wręcz paradoksalna sytuacja, no ale cóż to jest wybór naszej władzy...
Zejdziesz z niego w końcu? Ale bije z Ciebie zazdrość :roll:
Andrewtbg pisze:ale jeśli jego pretensje są słuszne, to powinny być wysłuchane jego argumenty, a nie jak to swiergot zrobił...
Ja dziękuję za takie argumenty.


Obrazek
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 13:41

swiergot pisze:
Andrewtbg pisze:A mnie zastanawia gdzie jest Siewier :think: :prochno: ? Nawet nie podziękował, tak jak to zrobił Kornknot... dość dziwna, wręcz paradoksalna sytuacja, no ale cóż to jest wybór naszej władzy...
Zejdziesz z niego w końcu? Ale bije z Ciebie zazdrość :roll:
nie zejde :naughty:
mam swoje zdanie i nie zamierzam z niego rezygnować, albo jak inni rezygnować z własnego zdania... nie zamierzam być fałszywy i udawać, że wszystko jest cudowne...
Nie koniecznie zazdrość Swiergot... lecz uczciwość i sprawiedliwość. Nie liczyłem na to, że ja będę modem( z wiadomych powodów) , a tym bardziej Q...
Zauważ, że gdyby biła ze mnie zazdrość to miałbym pretensje też do posady Kornknot'a, ale takowych nie mam bo jak już mówiłem on jest stoworzony do tej funkcji...
Ja dla JP chce jak najlepiej. Jestem na forum już prawie 2 lata i jestem z tym bardzo zwiazany.
pozdrawiam


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 13:44

Andrewtbg pisze:Ja dla JP chce jak najlepiej.
I dlatego nie dałbyś Siewierowi moda? To źle trafiłeś, bo Martin i reszta adminów i modów chcą dla JP jak najgorzej i dlatego wybraliśmy Siewiera.

EDIT: Można się nie zgadzać z tym, ale tak, żeby kogoś nie urazić. Pomyśl sobie, jak czuje się Siewier czytając Twoje posty.


Obrazek
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 14:25

Wiem Swiergot co może czuć Siewier, ale ja nie raz sie oczytałem tutaj złych rzeczy na mój temat... ale żyje dalej...
Ja do Siewier'a jako człowieka, nic nie mam bo go nie znam i nie chce go od tej strony oceniać. Po prostu chce być szczery i nie bede ukrywał, że nie podoba mi sie ta decyzje. Wiesz, pisząc swoje posty nie chce nikogo obrażać, ale nie bede udawał, że wszystko jest wporządku...
bo Martin i reszta adminów i modów chcą dla JP jak najgorzej i dlatego wybraliśmy Siewiera.
ciekawe... :prochno: :smile:


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 14:26

A tam.... :rotfl:

Nagle wszyscy by chcieli...(a nie mogą)... :smile:
Ja myśle, że jeżeli ktoś dostaje Q bo żyje w zgodzie z modami(i adminami) to wie..czego sie od niego oczekuje...
Ale nie....wszyscy sie nagle rzucili z pretensjami bo nie mają znaczka...Przecież nie mając znaczka również możecie pokazywać na co was stać..
Wystarczy tylko dobra postawa i cierpliwość, a ktoś was napewno zauważy.

Kłucąc sie z trzymającymi władze tylko psujecie sobie reputacje...Pokażcie, że umiecie to zaakceptować i weźcie sie do roboty od dziś..

Oczywiście nie mam na myśli wszystkich nominowanych...Tylko pojedyńcze jednostki nukleotydo podobne... :dance:

A co do wyborów..to sądze, ze jednak nie zawiedliscie.Wybór był słuszny..
Siewier...przyznam szczerze, że nie znam Go zbyt dobrze..
:smile: :think:
Ostatnio zmieniony 14 kwietnia 2005, 23:33 przez Wicior, łącznie zmieniany 1 raz.


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 14:40

Andrewtbg pisze:ale ja nie raz sie oczytałem tutaj złych rzeczy na mój temat...
A to zmienia postać rzeczy. Nie zazdrościsz zatem, tylko odreagowujesz własne przeżycia, w pewnym sensie "mścisz się".
Andrewtbg pisze:bo go nie znam i nie chce go od tej strony oceniać
A jednak to robisz, oceniasz nie znając go.
Andrewtbg pisze:nie bede udawał, że wszystko jest wporządku...
Nikt Ci nie każe, niektórym z tu wypowiadających się pewnie też się to nie podoba, a jednak potrafią zachować się taktownie.


Obrazek
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 14:55

Może i masz racje, jesli chcesz moge tutaj tego wiecęj nie rozgrzebywać, ale możemy też porozmawiać osobiście. Na czacie, bądź na gadu gadu... możemy sobie wszystko wyjaśnić, bo ja kłócić więcej sie nie zamierzam.
pozdrawiam !


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 15:09

Andrewtbg - tak krytykujesz nasz wybór
To twoje zdanie - i nie bede z nim polemizował, powiem tylko że, osiem osób miało inne zdanie

- wiec pewnie masz lepszego kandydata :>


Co prawda Siwiera i tak nie zdegradujesz.

Choć może twój kandydat zostawnie w przyszłosci wybrany.


Obrazek
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 15:25

Oskar8 pisze: Co prawda Siwiera i tak nie zdegradujesz.
o tym doskonale wiem, ponieważ decyzja Administratora jest nie podważalna, więc ja tylko wyrażałem własne zdanie.
Mam nadzieje, że sie do niego przekonam poprzez jego decyzje! oczywiście trafne!
pozdrawiam

nie chce mi sie pisać nowego posta żeby powiedzieć.

żę nie odpowiedziałes na moje pytanie:)

a poza tym masz nieregulaminowy podpis-:)

lepiej cos z tym zrób bo nieche żebys mi potem napisał że - sie mszcze lub cokolwiek.

oskar8


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 16:08

Coolfi pisze:Być może ktoś z grona osób, które się kiedyś otarły o ten znaczek może mieć pretensje i żałowć przeszłych klótni z jakimś modem, ale sam fakt bycia na tej liście jest już wyróżnieniem .
Być może niektórzy pomyśleli, że pisząc poprzednie posty, byłem zazdrosny, że nie dostałem Q. Mi na tym nie zależy. Bo co daje ten znaczek? Nic. Na forum cenię sobie kulturalną dyskusje popartą argumentami. Niestety na forum jest coraz mniej osób, z którymi można w ten sposób podyskutować, wymienić się poglądami. Jednak uważam, że stawianie JUVEFANE_10 w granie takich znakomitości jak Bad_Magick, mnowomiejsky czy baker jest wielką niesprawiedliwością. Wydaje mi się, że któryś z modów maczał w tym palce, bo wątpie, aby przy normalnym głosowaniu, ktoś wytypował JUVEFANE_10 do Q. Osobiście nie widzę żadnych argumentów dlaczego miałby dostać ten znaczek, więc jeśli ktoś mógłby mi je przedstawić, byłbym wdzięczny. Jeśli głosowałaby większa ilość użytkowników, wątpie, aby taka gafa była palnięta raz jeszcze.
kornknot pisze:Masz jakies pomysły, żeby inaczej były Q rozdawane? To napisz tu dokladnie, admini sie pewnie nad tym zastanowią.
Ja miałem. Jednak widzę, że mnie olano. Tylko Medi odpowiedziała, że ona nie decyduje. W tym topicu wypowiadali się również admini i inni moderatorzy i nawet nie napisali, że mój pomysł jest zły :roll: .
Andrewtbg pisze:nie zejde :naughty:
mam swoje zdanie i nie zamierzam z niego rezygnować, albo jak inni rezygnować z własnego zdania... nie zamierzam być fałszywy i udawać, że wszystko jest cudowne...
:bravo: I bardzo dobrze.

P.S. Tylko nie piszcie, że bije ze mnie zazdrość lub czegoś w tym stylu, bo to po prostu nie prawda.


:roll:
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 16:33

Diego pisze:
Być może niektórzy pomyśleli, że pisząc poprzednie posty, byłem zazdrosny, że nie dostałem Q. Mi na tym nie zależy. Bo co daje ten znaczek? Nic. Na forum cenię sobie kulturalną dyskusje popartą argumentami. Niestety na forum jest coraz mniej osób, z którymi można w ten sposób podyskutować, wymienić się poglądami. Jednak uważam, że stawianie JUVEFANE_10 w granie takich znakomitości jak Bad_Magick, mnowomiejsky czy baker jest wielką niesprawiedliwością. Wydaje mi się, że któryś z modów maczał w tym palce, bo wątpie, aby przy normalnym głosowaniu, ktoś wytypował JUVEFANE_10 do Q.
Diego a czy JUVEFANE_10 dostał Q - nie wiec nie wiem po co tak sie rzucasz.
A jak by ludzie dawali swoje propozycje ja mógłbym to zrobić i bys mi nie zabronił zgłosić JUVEFANE_10 - w końcu to tylko propozycja

A że kogoś zgłosze nie znaczy jeszcze że dostanie Q - więc nie rozumie twoich PRZEOGROMNYCH pretensji
DO otrzymania Q daleka droga ale ty tego nie potrafisz zrozumieć

dopisał bym cos jeszcze ale mi nie wolno :)


Obrazek
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 16:57

Oskar8 pisze:nie wiec nie wiem po co tak sie rzucasz.
Nie rzucam się, tylko wyrażam swoje zdanie.
Oskar8 pisze:A jak by ludzie dawali swoje propozycje ja mógłbym to zrobić i bys mi nie zabronił zgłosić JUVEFANE_10 - w końcu to tylko propozycja
Oczywiście. I o to mi właśnie chodzi. Gdybyś przedstawił argumenty, miałbyś do tego pełne prawo. Jednak gdyby zamiast 9 osób głosowało 150 Twój głos by nic nie dał (bo szczerze wątpie czy ktoś by na niego głosował).
Oskar8 pisze:A że kogoś zgłosze nie znaczy jeszcze że dostanie Q - więc nie rozumie twoich PRZEOGROMNYCH pretensji
DO otrzymania Q daleka droga ale ty tego nie potrafisz zrozumieć
Martin pisze:Tradycyjnie podajemy także kto wręcz się otarł o Qualitkę. Powinno go to zmobilizować do wytrwałej pracy nad swoimi postami.
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:a tu 1 głos mógł być na wagę złota.
Czytając wypowiedzi Martina i Ti_Amo wnioskuję, że JUVEFANE_10 otarł się o Q. Więc nie pisz mi, że przed nim jeszcze daleka droga.
Oskar8 pisze:dopisał bym cos jeszcze ale mi nie wolno :)
To napisz mi na pw. Chyba, że się czegoś boisz.

Nie ma to jak szczerość :bravo: :roll: .


:roll:
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 17:03

przepraszam Cię Oskar, ale w Twojej wypowiedzi nie dopatrzyłem się zdania pytającego, które zakończone jest "zapytajnkiem", więc nie za bardzo wiem, na co mam odpowiedzieć :D jeśli jest zawarte tam pytanie to widocznie jest mało konkretne :D hehe... lecz domyślam, że pytanie miało być tu "- wiec pewnie masz lepszego kandydata :>"
- :think:... tak :P ( ale czy lepszy? nie wiem :smile: )
Jeśli chodzi o podpis to jest on za zgodą Swiergot'a, z którym sam najpierw zgłosiłem się do niego czy moge mieć taki podpis :P powiedział, że jak ktoś się bedzie się "czepiał" to, żebym skierował go właśnie do niego 8) :D....


Zablokowany