4. edycja Qualitek

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 17:10

Wypowiedzi niektorych ludzi mnie dziwia. To ze napisalem ze ktos sie otarł o Qualitke oznacza ni mniej ni wiecej ze zostal wytypowany, ze jego kandydature bralismy pod uwage. Nie znacie dokladnych procedur jakimi rzadza sie qualitki wiec nie zabieraj glosu i nie chwytaj za slowka.
Gdybysmy chcieli to bysmy podali wam ile punktow na ile mozliwych dostaly poszczegolne osoby.
W ogole nie rozumiem tego szumu w okol jednego znaczka, ktorego wlasciciele tak naprawde do tej chwili nie doczekali sie jakis wymiernych korzysci?
Boli Was to ze ktos ma fajne Q przy pasku?? Zenada...

Po drugie: widze ze niektorzy nie potrafia zrozumiec, ze ktos kto wlozyl wiele wysilku, swojego czasu prywatnego w stworzenie i kierowanie stroną, forum, calym tym przedsięwzięciem ma prawo do podejmowania decyzji jakie mu sie podobaja. Staramy sie pare rzeczy uzgadaniac z moderatorami, na pare maja wplyw takze userzy ale zrozumcie ze sa kwestie ktore sa podejmowane odgornie. Nawet jesli mialoby to byc wedlug "widzimisie" administratorow.

To jak przyjeli ludzie Qualitke i "otarcie" sie o nia swiadczy o nich samych. A w niektorych wypowiedziach odczytuje żal, ze ktos nie zostal wybrany do tego grona. Az czytajac te wypowiedzi zastanawialem sie czy czasami ikonka -> :D <- nie zostala wczytana...
Krotko mowiac ręce opadają!


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 17:23

Andrewtbg i reszta 8) =>Jeśli sie Wam nie podoba to że zostałem moderatorem to trudno.Nie bede próbował Was przekonywać do mojej osoby. Nie czuje sie źle z tego powodu ze macie do mnie jakieś tam zastrzeżenia bo wogule mi to nie jest potrzebne do szczęscia a nawet powiem więcej - zwisa i powiewa mi to co piszecie bądź mówicie na temat mojego "awansu" .O tym że mam zostać moderatorem wiedzialem od dawna i już wcześniej odczulem ze bycie Moderatorem wymaga poświecenia czasu no ale jakoś mnie to nie przerażalo i dalej nie przeraża.Chce pomagać w tworzeniu JuvePoland przynajmniej w ten sposób no ale jak widać są tacy co im sie to niepodoba - mówi sie trudno.Oczywiscie na początku będą mis ie zdarzac "błędy" no ale wszystko idzie załatwić jeśli sie tylko chce - oczywiscie w kulturalny sposob i bez zbędnego chamstwa. Mam jednak nadzieje ze nie bedzie na mnie zbyt wielu słusznych skarg.
Co do tematu to oczywiscie gratuluje tym co otrzymali znaczek Q - mam nadzieje ze jakos Waszych wypowiedzi będzie coraz lepsza.
A co do tego dlaczego sie wczesniej nie wypowiadałem to ....... Po co sie mialem wypowiadac :?: Administratorom i Moderatorom podziękowałem w Pokoju Zwierzeń i nie widze sensu po co mialbym to po raz drugi robić tutaj.
Dziekuje za uwage.


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 17:37

Siewier pisze:.O tym że mam zostać moderatorem wiedzialem od dawna.
nie no fajne wybory :roll: :roll: :roll: :prochno:
Źle sie wyraziłem - chodziło mi o to że wiedziałem o tym ze jestem kandydatem do tej funckji.
/Siewier
Siewier pisze:Oczywiscie na początku będą mis ie zdarzac "błędy" no ale wszystko idzie załatwić jeśli sie tylko chce - oczywiscie w kulturalny sposob i bez zbędnego chamstwa
dobrze gadasz :bravo: 8) obyś tylko się tego trzymał!

PS.dzięki, że powiększyłeś i pogrubiłes mój internetowy pseudonim:) czuje się wyróżniony :D :lol: lubie to :D
PS. nr2. :P mógłbyś wyłaczyć opcje "ukryj moją obecność na forum"??? :pray:
Mógłbym ale tego nie zrobie.
/Siewier

serdecznie pozdrawiam :)
Andrew


Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 17:51

Andrewtbg pisze:
Siewier pisze:.O tym że mam zostać moderatorem wiedzialem od dawna.
nie no fajne wybory :roll: :roll: :roll: :prochno:
Pomysl troche Andretbg... Czy jesli chce sie porzadnego moderatora, to sie go wyciaga na dzień przed głosowaniem z kapelusza?? Czy własnie tacy przypadkowi ludzie maja tworzyć to forum ?? Za duzo nauczyły nas afery na forum i teraz chcemy ich unikac za wszelką cenę. To nie my mamy byc pierwszoplanowymi postaciami, ale uzytkownicy. Sam sobie zaprzeczasz... Siewier był od jakiegos czasu kandydatem i faworytem. Ostatecznie zadecydowało głosowanie, które przeszedł jak burza. Jakies dalsze obiekcje?? Jeszcze nie mineły 24 godziny jak wylałes na niego wiadro pomówień... Juz nie wspomne o _Jah'u jak obrzucił ludzi :|
Chciałbym tez powiedziec, że cieszy mnie to, że wypowiadali się ludzie, którzy byli kandydatami i Ci nagrodzeni. Niektórzy "pokazali" na co ich stać :doh:


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 18:12

Ulisses, daruj sobie, bo zupełnie nie interesuję mnie Twoje zdanie. Prosta piłka, że obydwaj nie darzymy się sympatią, a na pewno tak to wygląda z mojej strony. Nie spodziewam się więc od ciebie obiektywizmu i skończ z tymi manewrami mającymi na celu, poniżenie mojej osoby. Ja nie zwracam się bezpośrednio do Ciebie, tak więc, zrób to samo i styka. Nikt mi nie będzie zabraniał pisac własnego zdania. Uważam, że zasłużyłem sobie na 'Q' i już. A najwyraźniej tak już mam, że jeśli nie zostaję zauważany, odpadam z gry natychmiastowo. To jest moja sprawa. Prosze Was tylko o jedno, nie bierzcie mnie pod uwagę przy następnym liczeniu głosów, albowiem nie mam szacunku do tego konkursu i nie chcę mieć z nim nic wspólnego. Wcale również nie uważam, że muszę trzymać fason wypowiedzi, albowiem jestem jedynie zwykłym userem, i nikt z Was nie ma prawa wymagać ode mnie więcej. Górnolotne zachowanie przypada jedynie tym 'jednostkom', z wyższej półki.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 18:57

_Jah pisze:Uważam, że zasłużyłem sobie na 'Q' i już.
_Jah pisze:Prosze Was tylko o jedno, nie bierzcie mnie pod uwagę przy następnym liczeniu głosów, albowiem nie mam szacunku do tego konkursu i nie chcę mieć z nim nic wspólnego.
Skomentuję to tak:
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Poza tym nikt nie chce Cie osmieszać... Sam to robisz...


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 19:15

Ulisses pisze:
_Jah pisze:Uważam, że zasłużyłem sobie na 'Q' i już.
_Jah pisze:Prosze Was tylko o jedno, nie bierzcie mnie pod uwagę przy następnym liczeniu głosów, albowiem nie mam szacunku do tego konkursu i nie chcę mieć z nim nic wspólnego.
Skomentuję to tak:
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Nie wiem co w tym smiesznego?
Moze to ze nie potrafisz zinterpretowac dwoch prostych zdan?

Zgadzam sie z Jahem, swoimi wypowiedziami zasluzyl sobie na Q.
Jezeli osoby pokroju Jaha czy Bad Magicka (chyba najlepsze posty na forum) nie otrzymuja znaczka, nie swiadczy to zbyt dobrze o tym konkursie :>


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 19:23

DjJuve pisze:Zgadzam sie z Jahem, swoimi wypowiedziami zasluzyl sobie na Q.
Jezeli osoby pokroju Jaha czy Bad Magicka (chyba najlepsze posty na forum) nie otrzymuja znaczka, nie swiadczy to zbyt dobrze o tym konkursie :>
Chyba wiem gdzie szukać listy osób, które według was zasługują na Q, a nawet na moderatora (nie wspominając o adminie).


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 19:32

swiergot pisze:Chyba wiem gdzie szukać listy osób, które według was zasługują na Q, a nawet na moderatora (nie wspominając o adminie).
1.Wedlug was? Dj jest jeden :]
2.Nie ma zadnej listy, to nie Wildstein Gate :>
3.Po co admin? Jest przeciez imperator :O
4.Kazda z osob wytypownaych przezemnie zaslugiwalaby na Q nie mniej niz ci ktorzy nagrode otrzymali.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 19:36

DjJuve, Jah_ dwie sprawy do was.
Po pierwsze NIGDY nie wiecie czemu dana osoba nie została wybrana. Moze moderatorzy zadecydowali ze jeszcze za krotko jest na forum, albo ze za malo postow ma? Albo ze jest zbyt kontrowersyjny i beda mu sie przygladac, a nominujac go pokaza mu zeby sie staral bo znaczek Q jest bardzo blisko... Albo po prostu go nie lubia lub uwazaja ze ma glupiego avatara :wink:
Po drugie nie rozumiecie chyba idei tego "nagradzania". Wy chcielibyscie zeby najlepiej nagrodzic od razu 100 uzytkownikow bo pewnie tylu by wytypowali userzy na forum i wszyscy by byli szczesliwi. Albo najlepiej wszystkim dac, bo zawsze ktos bedzie pokrzywdzony? Moderatorzy akurat wyroznili tych i tyle. To jest ich stronka i mozecie sie nie zgadzac ale coraz bardziej wydaje mi sie jakby kilku osobom wydaje sie ze wiecej sie nalezy im niz Martinowi. Troche luzu - to ma byc dobra zabawa a nie wojna!

Jah_ - moze i ty oraz kilka uwazacie ze powinienes dostac Q, ale to wcale nie znaczy ze reszta tak mysli. WArto czasem dowiezdiec sie co inni o Tobie mysla bo Twoje zdanie o sobie jest subiektywne... Tyle odemnie i wyluzujcie bo robicie czesto nie mila atmosfere i sie przez to przepasc miedzy władza a zwyklymi userami robi, a to nie o to chodzi bo z tego co widze to góra sie caly czas stara zeby stronka byla jak najlepsza i jak najatrakcyjniejsza DLA WAS!


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 19:43

kornknot pisze:DjJuve, Jah_ dwie sprawy do was.
Z toba zawsze chetnie porozmawiam :wink:
kornknot pisze:Po pierwsze NIGDY nie wiecie czemu dana osoba nie została wybrana. Moze moderatorzy zadecydowali ze jeszcze za krotko jest na forum, albo ze za malo postow ma? Albo ze jest zbyt kontrowersyjny i beda mu sie przygladac, a nominujac go pokaza mu zeby sie staral bo znaczek Q jest bardzo blisko... Albo po prostu go nie lubia lub uwazaja ze ma glupiego avatara :wink:
Jedynie wyrazilem moje zdanie na temat kto powinien dostac wyroznienie. Bezapelacyjnie znaczek nalezal dwojce Bad Magick Jah ktorych postow nie da sie nie zauwazyc.
kornknot pisze:Po drugie nie rozumiecie chyba idei tego "nagradzania". Wy chcielibyscie zeby najlepiej nagrodzic od razu 100 uzytkownikow bo pewnie tylu by wytypowali userzy na forum i wszyscy by byli szczesliwi. Albo najlepiej wszystkim dac, bo zawsze ktos bedzie pokrzywdzony?
Eee, czy ja kiedykolwiek cos takiego pisalem? :P
kornknot pisze:Moderatorzy akurat wyroznili tych i tyle. To jest ich stronka i mozecie sie nie zgadzac ale coraz bardziej wydaje mi sie jakby kilku osobom wydaje sie ze wiecej sie nalezy im niz Martinowi. Troche luzu - to ma byc dobra zabawa a nie wojna!
Wszystko rozumiem i wyrazam jedynie moje zdanie :]


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Gibon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2003
Posty: 274
Rejestracja: 22 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 19:44

Q jest potrzebne na forum o duzej ilosci uzytkownikow, wytwarza ono pewne autorytety, ktore w jakims stopniu potrafia uporzadkowac dyskusje. Przykre tylko jest to, ze pare zakompleksionych osob potrzebuje tego typu dowartosciowania i teraz skacza sobie do gardla...

Zawisc, zazdrosc, ehh to zalosne, nie zapominajcie, ze to dalej jest tylko forum, ktore sluzy do wymiany zdan i dyskusji z innymi fanami, a Q to tylko dodatek... jego brak w niczym wam nie zaszkodzi. Psy ogrodnika? Co to zmienia, ze ten dostal, a tamten nie? Jesli na prawde ktos zasluguje na te wyroznienie, to je w koncu otrzyma, zamiast szczekac powinien swoja postawa udowadniac, ze w pelni na Q zasluguje.

Ta dyskusja jest bezsensu, badzcie przez chwile honorowi i po prostu pogratulujcie odznaczonym... Moze kiedys na was padnie, choc teraz w to szczerze watpie.


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 19:48

swiergot pisze:was
Hehehe, ok, dalej trwajmy w tym, że przy swoim wyborze kierujecie się sprawiedliwymi oraz czystymi zasadami. Wszakże wszystkich traktujecie równo i Wasze osobiste obiekcje nie mają żadnego wpływu, je.

Ulisses: również się ośmieszasz. Nie chcę mieć nic wspólnego z tym konkursem, albowiem nie dostałem znaczka, który mi się należy, moim zdaniem. Co w tym jest dla Ciebie niezrozumiałego? W tym miejscu pragnę przeprosić tych, których mogłem obrazić wcześniejszymi postami, gdyż pisałem pod wpływem złych emocji. W ostateczności szanuję każdego qulowca, lecz zaznaczam, że nie czuję sie od połowy z Was gorszy, a to przecież nie jest oznaka braku szacunku. Chciałem dać sprostowanie, bo ludzie pokroju Ulisses'a już ten kiks z przyjemnością wykorzystują. Nie mam pretensji do laureatów, tylko do wybierających.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 19:48

DjJuve pisze:
kornknot pisze:DjJuve, Jah_ dwie sprawy do was.
Z toba zawsze chetnie porozmawiam :wink:
BArdzo mi miło :-D
kornknot pisze: Po drugie nie rozumiecie chyba idei tego "nagradzania". Wy chcielibyscie zeby najlepiej nagrodzic od razu 100 uzytkownikow bo pewnie tylu by wytypowali userzy na forum i wszyscy by byli szczesliwi. Albo najlepiej wszystkim dac, bo zawsze ktos bedzie pokrzywdzony?
Eee, czy ja kiedykolwiek cos takiego pisalem? :P
O w morde zapomniałem napiasć, że to juz nie jest do Ciebie, ale sam zapomniałem do kogo to pisze :-D


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 19:50

Par00wa pisze: Przykre tylko jest to, ze pare zakompleksionych osob potrzebuje tego typu dowartosciowania i teraz skacza sobie do gardla...
Nie do konca jest dla mnie jasne do kogo kierujesz te slowa?
Par00wa pisze:Co to zmienia, ze ten dostal, a tamten nie?
To zmienia , ze jezeli chcemy aby ta nagroda byla powazna musza ja otrzymywac najlepsi (nie twierdze ze wsrod tych ktorzy ja otrzymali takich nie ma :wink: ) a niestety kilku pominieto.
Par00wa pisze:Ta dyskusja jest bezsensu, badzcie przez chwile honorowi i po prostu pogratulujcie odznaczonym...
Poza gratulacjami mozna takze napisac swoje zdanie na ten temat.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Zablokowany