Polska-Azerbejdzan 8-0

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 marca 2005, 20:04

Przed tym spotkaniem sporo mówiło się o tym,że zespół Azerbejdżanu nie jest taki słaby jak kilka lat temu.Motywowano to między innymi osobą trenera czyli Carlosem Alberto mistrzem Świata z 1970 roku i wynikami jakie osiągneli azerowie w grupie eliminacyjnej.Jednak nasi gracze potraktowali mecz bardzo serio i urządzili prawdziwy pokas strzelecki.Znakomicie spisał się duet z Wisły,a wprowadzając zawodników ofenwnych w drugiej połowie umożliwiło dalsze strzelanie bramek.Wynik jest na pewno sporym osiągnięciem,ale należy pamiętać,że przeciwnik był wyjątkowo słaby i z pełną koncentracją oczekiwac na kolejny mecz.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 26 marca 2005, 20:13

Pięknie !! Wielkie zaangażowanie, super gra !! Ale powinni bardziej pilnować sie na tyłach (zeby nie było tak cudownie :wink: )
Kurcze szkoda ze Walia nie zremisowała (a tak dzielnie walczyli), ale coz trzeba wygrywać i walczyć o PIERWSZE miejsce ! Tak jest , o pierwsze - z taką grą !!


Ja-JUVE-nek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 26 marca 2005, 20:16

Nie no ten mecz był rozgrywany przez jedną drużyne ( no oprócz drugiej bramki :D ), jesli chodzi o Walii to jest surowa jak cholera, problem moze byc z Anglią i być może troszki z Austrią :D


Obrazek
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2005, 20:19

Mecz wygrany zgodnie z planem. Nikt jednak nie spodziewał się, że będzie aż tak wysoko i chwała za to chłopakom. Nie ma jednak co się podniecać i wariować z radośći gdyż tak jak juz mówiłem ten mecz był tylko i wyłącznie do wygrania gdyż rywalem był o wiele wiele wiele słabszy Azerbejdżan. Szkoda wyniku Walijczyków, gdyby Hartson wykorzystał sam na sam to pewnie Austria miałaby 3 punkty mniej. Skupmy się teraz na Irlandii która również jest o wiele słabsza od Polaków. Świętować będziemy dopiero w środe. Dziś jeszcze za wcześnie.


_zambro_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 22
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 26 marca 2005, 20:22

POLSKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLSKA


Obrazek
Boss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2004
Posty: 285
Rejestracja: 01 listopada 2004

Nieprzeczytany post 26 marca 2005, 20:23

Dobry mecz ostatni raz Polska wygrała tak wysoko w meczu eliminacyjnym około 35 lat temu :D Dobry mecz zwłaszcza Krzynówka i Frankowskiego (Hat trick :ball: :!: ), ni i dobra zmiana z ławki Saganowskiego. W meczu z Irlandią bardziej bedziemy musieli uważać w obronie, bo dzis pare razy zagotowało się pod naszą bramką i Irlandczycy mogą to juz wykorzystać. To, że wygramy było raczej pewne, ale już za rozmiary zwycięstwa należą się chłopakom duże brawa :!:


e-kacper

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 października 2003
Posty: 96
Rejestracja: 21 października 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2005, 20:29

Szkoda że w środe nie gramy z anglia albo austria, bo z taka postawa i forma to wszystkich rozjedziemy, a tak na anglie czeba czekac do pazdziernika.


Obrazek
zlatan_sc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 237
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 26 marca 2005, 20:29

Zgodnie z planem :D Wygrana miala byc, gora 3-0 bo Azerowie nie traca duzej ilosci bramek a tu taka niespodzianka! Az sie wzruszylem po koncowym gwizdku :-D To czas na pochwaly, obrona: (pomijam Dudka bo sie chlopak tylko nudzil w bramce) Wspaniala gra srodkowych obroncow, Bak gral po mistrzowsku, boczni obroncy bardzo dobrze ale w drugiej polowie Baszczu za malo wlaczal sie do akcji ofensywnych, a Rzasa zaliczyl asyste przy golu Sagana :) pomoc: najslabszy Kosowski, dwa kiksy w pierwszej polowie, zmieniony przez Smolarka ktory sie staral, zaliczyl asyste ale gral tak sobie. Bardzo dobry mecz Szymka, dobrze rozgrywal, podawal, oby tak dalej. Sobolewski z marszu idealnie wkomponowal sie w reprezentacje, dobrze w odbiorze, kilka ladnych podan. Krzynio to juz klasa sama dla siebie, wspanialy gol, asystowal, brawa 8) No i atak. Cudowny mecz Franka, na onecie ktos napisal, ze gral slabo bo nie rozgrywal. No i dobrze, wazne ze zaliczyl hat-tricka i wspanialy wystep. Zuraw troche slabo. Dwie 100% okazje, oby z Irlandia bylo lepiej. Niedzielan slabo, dwie zmarnowane okazje. Saganowski wspaniale wejscie, dwa gole, szczegolnie ten pierwszy bardzo ladny. No to na tyle. Szkoda ze na stadionie Legi nie bylo kompletu publicznosci, ale doping stal na wysokim poziomie 8)


Obrazek
wloski w alfabecie pisze:Prawdą jest to, że eskimosi jedyną przyjemnością miedzy ludzką na jaką mogą sobie pozwolić jest pocieranie się o nosek.
eLeM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 205
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 26 marca 2005, 20:33

Ja ciągle jestem w lekkiej traumie (pozytywnej) :) Mogę tylko napisać GRATULACJE i oby tak dalej. Szkoda że Żurawski i Smolarek niczego nie ustrzelili bo obydwoje grali bardzo dobrze. No i sędzia nie podyktował dwóch rzutów karnych dla nas (w zasadzie to trzech ale o ten jeden nie ma co się wykłócać bo padła bramka tak czy inaczej). Więc powinno być 10:0 8)

To dopiero podejście - masakrujemy 8:0 a ja narzekam :D

I jeszcze jedno: mam nadzieję że w środę zagra od pierwszej minuty Ebi bo Kosowski mimo strzelonej bramki niczego dziś nie pokazał.


Obrazek
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2005, 20:38

Wspaniale zwycięstwo !!! Polacy swoją grą mnie zaskoczyli ! Grali jak z nut, wspaniale mimo, ze przeciwnik nie byl za mocny, ale jednak Anglia wygrala z nimi tylko 1-0, a zremisowali chocby z Irlandią. :) Moglobyc o wiele wyzej, gdyby wykorzystali wszystkie sytuacje, chocby ta Zurawskiego sam na sam. Cieszy dobra dyspozycja wszystkich graczy, bo wymieniac po kolei nie ma po co. Wszyscy zagrali bardzo dobrze, i mam nadzieje, ze powtorzą swoj wyczyn w środe. Musimy wygrywac nastepne mecze, bo mamy ogromną szanse na powalczenie z Anglikami o pierwsze miejsce w grupie :twisted:
Brawo Polska ! :D


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Coolfi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2005
Posty: 400
Rejestracja: 12 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 26 marca 2005, 20:40

Świetnie !!
8:0 z Azerami - tak własnie z tymi z którymi tak męczyła się sama Anglia :shock:
Bardzo cieszy mnie przede wszystkim wynik, a także styl w jakim ten wynik osiagnęliśmy. Graliśmy mądrze z przodu i w obronie. Niestety zdarzały się błędy które mogły się skończyć niemiło dla biało-czerwonych.
Najbardziej szkoda mi Maćka Żurawskiego - przecież na trybunach siedział trener Trabzonsporu który się nim poważnie interesuje. Owszem - źle nie zagrał, ale mogło być lepiej :P Jeśli teraz pokonamy Irl. Płn. to już krok dzieli nas od awansu do MŚ !!! BRAWO !!
pozdro


Podobno w chwili śmierci...
tracimy 21 gramów naszej wagi.
Każdy.
Juv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2005
Posty: 143
Rejestracja: 14 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 26 marca 2005, 20:41

No no mam nadzieję że polska reprezentacja częściej będzie nam robiła takie niespodzianki :D :D :D :o


Pershing

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2004
Posty: 52
Rejestracja: 11 listopada 2004

Nieprzeczytany post 26 marca 2005, 20:42

Takiego wyniku nie spodziewal sie nikt........mogloby byc jeszcze lepiej, ale cieszmy sie tak z tego pieknego wyniku, nasza gra tez bardzo dobra, taktycznie, pozostaje sie tylko cieszyc, ale poziom sedziowania niestety nie byl najwiekszych lotow(spalone, faul na Kłosie, powinnien byc red, faul na Zurawie, powinnien byc kaniak). BRAWO !!!! za mecz dla naszych kadrowiczow, po takich zwyciestwach, nasi gracze moga powiedziec, dalismy z siebie wszystko, powinni byc dumni, ze zagrali wspanialy mecz dla kibicow(i nie tylko) z orłem na piersi :D

PS Jaja wielkanocne, 8:0 :-D


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2005, 20:50

Mecz wygrany przez Polaków 8-0 to bardzo rzadki widok, ale mimo tego jestem zadowolony z wyniku :D Polska zagrała pewnie i odważnie, a na efekty nie trzeba było długo czekać. Najbardziej zawiodłem sie na Macieju Żurawskim... występ tragiczny, żeby nie powiedzieć żałosny. Jednym słowem wstyd... ( tylko zapytac: Z czym Pan chcesz jechać za granice???)
Natomiast zadowolony jestem z postawy szymkowiaka. Według mnie był to jego najlepszy występ w reprezentacji. Przeciwnik nie był zbytnio wymagający w tym spotkaniu, dlatego jedyne co można polakom zarzucić to brak skuteczności( mowa tu o żurawskim czy niedzielanie :)


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 26 marca 2005, 20:54

Wspaniale! Wygrywamy 8:0, z drużynąo której mówiono, że będzie chciala namieszać, i namieszała! Męczyli się z nimi Anglicy, ledwo wygrywając 2:0, ale Polacy pokazali jak się gra w piłkę. Zagraliśmy świetnie w każdej formacji. Wspaniały mecz Frankowskiego, był jokerem an poczatku eliminacji a teraz jest bohaterem. Mecz cudowny. W cale bym nie pogrardził gdyby Juve zainkasowało tyle bramek Liverpoolowi czy Milanowi :D


ODPOWIEDZ