Czy reprezentacja Polski awansuje do Mistrzostw świata ?

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
El juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 marca 2005
Posty: 2
Rejestracja: 14 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2005, 17:43

Ja myślę ze z obecną formą naprawdę może nam się nie udać przegraliśmy z Białorusinami da się Przeżyć a le w jakim stylu aż żle się robi
nie wiem czy to wystarczy na Azerów


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 17 marca 2005, 18:01

Mysle ze mamy na prawde duze szanse. Anglii raczej nie wyprzedzimy,ale na zajęcie drugiego miejsca jest ooolbrzymia szansa.
A jak wiadomo 2 m. = baraże.

No więc tak : zostały nam mecze z Azerbejdzanem,Irl.Pół,Austrią,Walią W DOMU oraz Azerami i Anglikami na wyjezdzie.

Super by było jakbysmy wygrali wszystko oprocz meczu wyjazdowego do Anglii (a najlepiej i ten :twisted: ). Jest na to duza szansa, jednak nie wiadomo co z formą kadrowiczow.
Coraz rzadziej grają w klubach,jest nie wesoło :roll:
Optymalnie stawiam na ewentualne remisy u siebie z Austrią i Walią co i tak powinno wystarcazyć na 2 miejsce.
Narazie mamy 4 pkt przewagi nad 3 miejscem i jest na prawde dobrze.

Druga sprawa to nie wiadomo na kogo trafimy w barażach,a ze róznie grają inne narody, to moze nam sie trafić ktos silny.
Jednak nie ma co myślec o tym, tylko grać o jak najwyższą lokate w grupie.

FORZA POLSKA :wink:

I zeby Rasiak tak strzelał jak w Derby Country :wink:
Ostatnio zmieniony 17 marca 2005, 19:47 przez BIGGI, łącznie zmieniany 1 raz.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 17 marca 2005, 18:04

ja myśle że mamy bardzo duże szanse :) popieram BIGGI'ego jednak nie należy zapominać że dwa drugie miejsca z największą ilością pkt tesh od razu sie dostają a ja wierze w naszych piłkarzy :wink:


Coolfi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2005
Posty: 400
Rejestracja: 12 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2005, 18:21

Wg mnie awansujemy z grupy z drugiego miejsca. Może nawet jeśli Anglicy "poślizną" się na jakimś przeciwniku (np. na Walii) to mamy szansę na pierwsze miejsce :lol: Ale to tylko marzenia. Prawda jest taka że po laniu od Białorusi musimy mysleć o wygranej z Azerami (to był żart :D ). Bądż co bądż postawa naszej reprezentacji za Janasa jest co najmniej poprawna, choć zwycięstwa powinny być bardziej przekonywujące :-D Stawiam na awans z drugiego miejsca :D


Podobno w chwili śmierci...
tracimy 21 gramów naszej wagi.
Każdy.
adrian_markuś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 100
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2005, 18:30

Oj ciężko będzie awansować.Po tym co ostatnio pokazali :? Ale mam nadzieję że będzie jak po laniu z Danią.Pierwsi nie będziemy ale na drugie mamy duże szanse.


Forza Juve!!!
Ibrahimovic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 9
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 17:00

Na wyprzedzenie Angli nie mamy co liczyc lecz na 2 miejsce równiez premiowane awansem jest w zasiegu reki teraz trzeba wygraz z Azerami i Irlandia z Anglia bedzie bardzo dobry remis mysle jednak jesli formie bedzie Frankowski Krzynówek i Żurawski to mamy duże szanse


El Nino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2005
Posty: 307
Rejestracja: 02 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 17:58

Ja tam wierze w to ze sie dosdtaniemy do mś 2006. Mam zaufanie do rep. Polski w tych sprawach.. :-D Prezcież teoretycznie jestesmy drugą ekipą pod względem gry.
Bo kto niby jest lepszy oprócz Anglii? Irlandia-nie, Walia-nie, Austria-nie, Azerbejdżan-nie.
No ale nie mów hop zanim nie przeskoczysz.. NIgdy nic nie wiadomo


bartusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2004
Posty: 216
Rejestracja: 30 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 19 marca 2005, 18:32

NIe chce wychodzić na jakiegos zbytniego optymiste, ale myślę, że drugie miejsce w grupie mamy zapewnione ( chociaz po naszych piłkarzach można spodziewać sie wszystkiego... :? )
Ciekawy jestem co sie stanie gdy już awansują, czy będą się tak sprzedawać medialnie jak Ci poprzedni mundialowicze czy Ci spokornieją, w końcu dla niektorych z nich byłby to drugi mundial i ukoronowanie ich kariery...
Mam nadzieję, że zrobią to w piękny sposób...
ehhh rozmarzyłem sie.. :)


JUVEJAH90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 121
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2005, 14:52

Trzeba byc idiotą zeby roztrwonic to co mamy. To ze drugie miejsce utrzymamy jest wielce prawdopodobne, ale naszym celem musi byc bezposredni awans z drugiego miejsca a nie baraże, w których najprawdopodobnie byśmy przepadli.Dlatego trzeba po prostu wygrac wszystkie mecze oprócz tego ostatniego z Anglią, bo to zadanie chyba za trudne dla naszej kadry..Gramy teraz z teoretycznie slabszymi drużynami a do tego prawie wszystkie mecze u siebie. Nasza druzyna jest słaba ale na te teamy powinna wystarczyc obecna forma. Trzeba tylko wygrac! Jesli teraz sie nie dostaniemy to takiej szansy moze nie bycv przez wiele lat a Polski futbol moze pogrążyć sie w nie lada kryzysie.


Czy jestem prawdziwym kibicem? Trudne pytanie...Myślę że niedokońca:(
darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2005, 21:42

Szansa na awans jest ogromna. To jednak wszystko zależy od naszej gry. Nie myśle tutaj nawet o awansie z pierwszego miejsca - chodzi o awantualny bezposredni awans z 2 pozycji.
Wyjazdowe wygrane z Walią i Austrią bardzo szeroko otworzyły nam droge do Mundialu. To co najtrudniejsze zostało juz zrobione. To co jednak przed nami wcale nie jest łatwe. Kluczem znowu są spotkania z Walią i Austrią. Skoro wygralismy na wyjeździe, to u siebie powinno byc łatwiej. No niby tak, ale już tyle razy widziałem jak gra Polska, że chyba nic mnie juz nie zdziwi. Naprawde dobre spotkania potragi przeplatac fatalnymi.
Sprawa do awansu jest prosta: 5 spotkań - 15 punktów - co jest realne i kto wie, czy do awansu nie konieczne. Wtedy w 6 spotkaniu z Anglią można sobie pozwolić nawet na porażke.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 marca 2005, 17:16

Polacy sa w stanie awansowac z 1. miejsca. Przypomnijcie sobie co pokazali w meczu z Francja na jesieni ub. roku. Zagrali madrze, nie popelniali razacych bledow. W pierwszym meczu z Anglikami tez zagrali w miare dobry mecz, jednak niefortunne interwencje Glowackiego przyczynily sie do porazki. W moim mniemaniu zasluzylismy wtedy na remis. Anglia teraz nie gra zbyt efektywnie, mozemy im urwac punkty w Manchesterze, bardziej rzeczywisty wydaje sie jednak remis. Mysle, ze przy takich rywalach powinnismy awansowac bezposrednio z 2 miejsca, gdzie zadecyduja pkt. W najblizszych meczach z Azerbejdzanem 3 pkt, z Irlandia Polnocna 3 pkt i bedzie super. Dalej zobaczymy.


Juve per Sempre
Kombinat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2004
Posty: 96
Rejestracja: 10 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 marca 2005, 17:24

Popatrzcie na to z tej strony... Mistrzostwa są w niemczech... Więc jeśli awansujemy to sporo kibiców pojedzie oglądać mecze, bo to blisko. A kibice=kasa.... Skoro kasa to na 100% awansujemy z tego powodu iż szwabki będą chcieli troszkę zarobić....


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 21 marca 2005, 17:41

Pierwszy mecz z Anglią zagralismy na prawde dobrze, i moglismy go wygrac. Wtedy nawet moznaby sie pokusic o awans z pierwszego miejsca. Jednak na drugim, za Anglią i tak nie jest zle, ale jak trafimy w barazach na silnego przeciwnika to tez nie bedzie wesoło. Chciałbym, zebysmy awansowali, bo jest to cos pięknego. Kolejne mecze powinnismy wygrac, az przyjdzie czas na wyjazd do Manchesteru i zmierzenie się z Anglią. Nie ma sie co oszukiwac, mają oni bardzo dobry skład i tylko cud moze nam pomoc w nie przegraniu tego meczu.
Wierze w Polske i musi nam sie to udac ! Do boju ! :)


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Boss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2004
Posty: 285
Rejestracja: 01 listopada 2004

Nieprzeczytany post 23 marca 2005, 10:12

Szanse są naprawde ogromne na awansowanie z drugiego miejsca jako drużyna z najlepszym bilansem z tych co zajmą drugie miejsca w swoich grupach. Tylko do tego jest potrzebna wielka koncentracja, nie możemy zlekceważyć ani Azerów ani Irlandczyków. Cała drużyna musi dać z siebie wszystko i nie możemy ustępować przeciwnikow w przygotowaniu fizycznym jak to było w meczu z Białorusią :x Polacy nie śa niestety wirtuozami futbolu i jeśli cała drużyna nie wybiega wygranej i do tego zlekceważy przeciwnika to będzie ciężko. Dlatego przy pełnej koncentracji i dobrej kondycji jesteśmy w stanie wywalczyc awans, ponieważ nasi konkurenci do zajęcia 2 miejsca w grupie są w naszym zasięgu a nawety mają gorsze notowania od Biało-Czerwonych :!:


forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 26 marca 2005, 19:58

8:0 w dzisiejszym meczu z Azerbejdzanem to prawdziwy nokaut!!! super :D :D :D teraz tylko do srody ... Anglia pokonala Irlandie Pln 4:0... Mysle, ze tez jestesmy w stanie pokonac Anglikow z Irlandii taka sama roznica bramek. Co do samego meczu to mysle, ze lepiej moglby zagrac Krzynowek - strzelil bramke, ale nie gral najlepiej... Franek - 1 klasa wystep z hattrickiem :D, Sagan - b. dobre wejscie :D wyglada na to, ze mamy mocna ławke :D Dudek w paru sytuacjach pokazal klase, w ogole super zagrala cala druzyna, fakt, ze rywal nie najlepszy ale wynik 8:0 zawsze musi budzic uznanie!! brawo Polacy :ball: :ball: :ball: :ball: :ball: :ball: :ball: :ball: :D


Juve per Sempre
ODPOWIEDZ