JUVENTUS - MILAN 0-0 [karne 2-3] (FINAŁ LIGI MISTRZÓW)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 maja 2003, 21:33

o boże chyba wykorkuje zaraz :shock:

jak narazie ciężko, camor oprócz asystu nic nie pokazał
Montero po lewej nie dawał rady z Shewą, <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> Zambro i Ferrara, świetnie Del Piero. Za dużo błędów robimy. trzeba grać z głową, ale przynajmniej walczymy.
do boju chłopaki!!

ps. sorry za chaotyczny post ale nie mogę zebrać myśli :shock:
Ostatnio zmieniony 29 maja 2003, 00:05 przez Medi, łącznie zmieniany 1 raz.


blink

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 stycznia 2003
Posty: 49
Rejestracja: 29 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2003, 23:33

I <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> I PO WSZYSTKIEMU....MILAN ZABRAL PUCHAR I POJECHAL DO DOMU :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZAWSZE Z TOBA WIERNY KIBIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!
GO DEVILS GO UNITED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 28 maja 2003, 23:35

PRZEGRALIŚMY TRZECI Z RZĘDU FINAŁ LIGI MISTRZÓW !!!!!! JAK MOZNA BYŁO NIE STRZELIĆ 3 KARNYCH !!!!! TREZE ZALA I MONTERO !!!!!!!! POPROSTU ŻYĆ SIE ODECHCIEWA !!!!!!! GRALI ŹLE I PRZEGRALI PO RAZ 3 !!!!!! CH** BY TO STRZELIŁ WSZYSTKO !!!!!!!!!!!!
MAM DOSC........NAWET WRĘCZENIE MEDALI NIE OGLĄDAM.........$#^#!&$#$%$@*$@*^%*%#@%#(&(&%#&#*%#&^$@&@&@!$


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 28 maja 2003, 23:38

To nie Milan wygrał, ale Juve przegrał. Baliśmy się zaryzykować, i w dogrywce gdy kontuzjowany był Junior i podczas karnych. W nich zamiast celować w któryś z rogów tylko strzelaliśmy w środek. Cóż...... należy tylko pogratulować Milanowi. :oops:


dzuwentooz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2003, 23:45

po prostu <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> płacze.


o rany ranu juve niepokonany
Wadzgi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2002
Posty: 72
Rejestracja: 10 października 2002

Nieprzeczytany post 28 maja 2003, 23:47

To co zagrało JUVE to rzenada, bez Nedveda sa słabi jak ch.... Camor bez formy niema co gadac a to co zagral Treze w tym finale rzeczywistosc jest smutna nie pokazał nic ZERO Jestem zdruzgotany , ,załamany ahhhhhhhh szkoda gadac nic mi tej straty nie osłodzi . Na placu nie mam zycia sami MIlanisci te ku... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Waca
Wadzgi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2002
Posty: 72
Rejestracja: 10 października 2002

Nieprzeczytany post 28 maja 2003, 23:49

aha sorry nie dodałem nic o karnych
NIE MA KARNYCH OBRONIONYCH SA TYLKO ŹLE STRZELONE co było widac :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Waca
Mark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2003
Posty: 90
Rejestracja: 07 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2003, 23:49

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!
Tyle czekalem na ten final !! Przegapielm ostatnifinal kiedy uve trumfowal...a teraz tak dali ciala !!!!!!!!!!!!!
Treze ( ktore przez mecz w ogole nie bylo ), Zalayeta, Monrtero.... NIECH WAS SZLAG !!!!!! TAK TO MOJA BACIA UDERZA....Jedynie Del Piero i Birrindeli naprawde dobrze to zrobili....
Brawa dla nich, brawa dla Buffona, ktory obronil 2 karniaki.... Sepre forza Juventus. !!!! :(:(:(

PS. A niech cie Nedved...zes tak glupio faulowal !!!!!!!!
Poza tym gdzie mieszka Markus Merk... to jak stronniczo sedziowal domaga sie pomsty !!!!!! Szmaciarz jeden... a juz szczyt jak podkosili Zalayete... tak ze nie wiadomo co.. a on nic !!!!!
Piepszony leszcz !!!!!!!!!!!!


PZU AZS i "Stara Dama"...
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 28 maja 2003, 23:54

moje cele na ten sezon to były

1. zdac prawko
2. dostać kat. D w wojsku :D
3. zdac mature
4. dostac sie na studia
5. swiętowac scudetto 27
6. swiętowac LM i ew. seperp. i interkont.

pierwsze 3 juz sie spełniły....5 tez....4 juz niedługo miejmy nadzieje....ALE TEN PUNKT 6 MI WSZYSTKO SCHRZANIŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 28 maja 2003, 23:58

W tym meczu niestety udowodniliśmy, że bez Pavla nie potrafimy zagrać dobrego meczu. Z naszych pomocników brylował Davids i Zambrotta, ale to co zrobił Camor - no comment. Dobra zmiana Lippiego który wprowadził Conte. Nietety Treze tego dnia nie był za dobrze dysponowany. Musimy szukac napastnika !!!! HELP :x


Gianluigi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 226
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 maja 2003, 00:05

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( Jestem zalamany :( :( :( :( Jak sie nie potrafi strzelac karnych to sie ma efekty :( :( :( :(


Mark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2003
Posty: 90
Rejestracja: 07 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 maja 2003, 00:08

IGI pisze:W tym meczu niestety udowodniliśmy, że bez Pavla nie potrafimy zagrać dobrego meczu. Z naszych pomocników brylował Davids i Zambrotta, ale to co zrobił Camor - no comment. Dobra zmiana Lippiego który wprowadził Conte. Nietety Treze tego dnia nie był za dobrze dysponowany. Musimy szukac napastnika !!!! HELP :x
Nie mowcie tak !! Nie mowcie o tym z takim spokojem..... To ponad moje sily... KLESKA!!.. Chce mi sie wyc...!! Widac nie mam dystansu. ale. NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS. chlopie... juz tak nie gadaj... jakby nie zdjal Camora, to by sie rozbujal... wierzylem ze 2 polowie rozbuja sprawe... a tu ZONK- zdjal go Lippi... Poza tym po co stawial... na tak dzis slabego Treza ? Czy nie mogl kto iny strzxelac ??


PZU AZS i "Stara Dama"...
IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 maja 2003, 00:16

Mark pisze: PS. chlopie... juz tak nie gadaj... jakby nie zdjal Camora, to by sie rozbujal... wierzylem ze 2 polowie rozbuja sprawe... a tu ZONK- zdjal go Lippi... Poza tym po co stawial... na tak dzis slabego Treza ? Czy nie mogl kto iny strzxelac ??
Po pierwsze to jest tylko gdybanie. Po drugie Camor przez cały czas gdy miał piłkę przy nodzę wdawał się w drybling, a to bardzo zpowalniało grę. A po wejściu Conte wg. mnie widać było znaczne ożywienie w lini pomocy. A i jeszcze jedno - Treze za często to ładnie nie gra. Jest skuteczny, a w tym meczu zawiódł. W SERIE A karnego strzelił :x :twisted:


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 maja 2003, 00:20

Nie mam pretensji do piłkarzy, zrobili co mogli (karne pomijam, bo to loteria).
Sprawdziły sie obawy przed meczowe, Montero po lewej wypadł cienko ,a 4-4-2 możemy sobie w d.... wsadzić.
Nie ma co obwiniać Treza jeśli nie ma nikogo kto by mu piłki dawał.
Camor tym meczem prawdopodobnie żegna sie z Juve. I wcale nie dlatego, że technicznie jest za słaby, jest za słaby psychicznie! Prawie w portki robił ze strachu! :evil:
Jedno jest pewne, jeśli Moggi nie kupi na przyszły sezon przynajmniej 5 KLASOWYCH piłkarzy (2 obrońców-lewy i środkowy, 2 pomocników-defensiora i ofensywnego i 1 napastnika po sprzedaży Salasa) to kurna jade do Turynu i wysadze w powietrze całe te cholerne Corso Galileo Ferraris :!: :evil: :evil:
To niemożliwe żeby bez dwóch podstawowych piłkarzy Lippi musiał eksperymentować żeby wystawić skład na mecz na takim szczeblu :!: :evil:
Milan ma trzy drużyny, Inter dwie a my jedną i pół i to też jak wszyscy są zdrowi :!: :evil:
Jeśli nie wyciągnie z tej porażki żadnych wniosków to niech najlepiej sam spada na drzewo :!:


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 maja 2003, 00:27

Medi pisze: Camor tym meczem prawdopodobnie żegna sie z Juve. I wcale nie dlatego, że technicznie jest za słaby, jest za słaby psychicznie! Prawie w portki robił ze strachu! :evil: :!:
Ups widzę, że nie tylko ja obwiniam za ten mecz Camora :cry: Ale jak sobie przypomniałem jego bramki w tym sezonie i to wszystko co dla nas zrobił - cóż nie róbmy z niego kozła ofiarnego. 5 zawodników???????? Wątpie. Dobrze by było jakby chociaż 3 kupili. ( SC, DL, AMC )


Zablokowany