JUVENTUS - MILAN 0-0 [karne 2-3] (FINAŁ LIGI MISTRZÓW)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
3andit

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2002
Posty: 189
Rejestracja: 22 listopada 2002

Nieprzeczytany post 30 maja 2003, 15:38

Rozumiem wszystkich złosc, smutek itp itd bo sam to przeżywam ale stwiedzam że mimo wszystko powinnismy też spojżeć z ich strony, przemyslec to, przespac sie z tym jakis tydzień i wtedy spotkamy sie w tym temacie ze swierzym spojżeniem na to wszystko i wymienimy na spokojnie poglady a jak na razie pozostaje tylko pogratulować Milanowi :cry:


< Dziękujmy BOGU za to, że stworzył dla nas JUVE i Kobiety >
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 30 maja 2003, 17:09

Napoleon uważany był za największego stratega w historii, a jednak przegrał wyprawę na Rosję. Podobnie jest z Lippim. Popełnił duży błąd, każąc strzelać karne Zalayetcie (to jego nie pierwszy zepsuty karny), czy Montero (to obrońca, a nie strzelec). Z tym, że kto mógł przewidzieć, że strzelą nie dość, że w środek bramki to jeszcze po ziemi. Chciałbym jednak podziękować Juventusowi za świetny sezon i mecz z Realem - największe widowisko sportowe, jakie widziałem w życiu.
PS. Lippi jest dużo lepszy od Napoleona - to najlepszy trener świata.
FORZA JUVE :!: :!: :!:


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
3andit

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2002
Posty: 189
Rejestracja: 22 listopada 2002

Nieprzeczytany post 30 maja 2003, 17:43

Łukasz pisze:Popełnił duży błąd, każąc strzelać karne Zalayetcie (to jego nie pierwszy zepsuty karny), czy Montero (to obrońca, a nie strzelec). Z tym, że kto mógł przewidzieć, że strzelą nie dość, że w środek bramki to jeszcze po ziemi.
FORZA JUVE :!: :!: :!:
Gdzieś bodajże na Eurosporcie News widziałem jego wypowiedz gdzie mowił ze piecu typowanych przez niego piłkarzy nie zdecydowało sie strzelać. Czyli powiedzmy miał strzelac Del Piero i Trezeguet od poczatku a potem pieciu nastepnych odmówiło. Wychodzi że nie strzelali ci których by widział Lippi


< Dziękujmy BOGU za to, że stworzył dla nas JUVE i Kobiety >
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 31 maja 2003, 14:40

A ja jusz widziałem puchar w rękach Alexa a tu kapa i Alex zmienił się w Pippo :( No ale nie można tak tera tym finałe cały czas żyć i sie zamartwiać chociaż przyznam że mi jest trudno zapomnieć---Cza patrzeć w przyszłość i wieżyć w naszych miszczuniów.....DLA MNIE I TAK JUVENTUS JEST NAJLEPSZY!!!!


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2003, 11:00

Czekaliśmy długo.Wszyscy bez wyjątku.I nadal musimy czekać.A czekamy już 7 lat.Myślę iż tak wielka nagonka na graczy Juve jest przesadzona.ONI TEŻ SĄ LUDZMI!!!!!!!!!Zdarzają się im błędy.Nie można wyzywać poszczególnych zawodników od najgorszych.Jednego dnia ich wielbimy następnego wieszamy na nich psy!To typowo polskie zachowanie-wygrali-są bogami,przegrali-strącić ich do piekła.Juventus dał nam w tym sezonie wiele szczęścia lecz nie udało się zdobyć wszystkiego.Traciliśmy mistrzostwo w niezwykłych okolicznościach ale mistrzostwo w takich samych zyskiwaliśmy.Mam nadzije że tak samo będzie w LM.Wielkie brawa dla Buffona-najlepszy w swoim fachu,ale nie był w stanie wygrać ten mecz przy tak wykonywanych karnych.Dla Montero,Treze i Zalayety takie karne zdarzają się raz w życiu.Jeszcze pech chciał że w tym samym meczu.Zawodnicy dali z siebie wszystko.Trzeba podziękować im za serce zostawione na boisku.
Czego zabrakło-PAVLA NEDVEDA.Nic dodać nic ująć.Można sobie pogdybać....


Najciekawsze jest to iż nagrałem ten mecz na VHS.
Tak &#8222;ku pamięci&#8221;.
:D


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2003, 11:46

Jaro pisze:

Najciekawsze jest to iż nagrałem ten mecz na VHS.
Tak &#8222;ku pamięci&#8221;.
:D


Wiesz ja też nagrałem ten mecz. Co ciekawsze zdałem sie na to by obejżeć go 2 raz :cry: To było straszne. Jak widziałem Milan wzoszący puchar znowu płakałem :cry: Normalny koszmar. A teraz wam muszę powiedzieć, że łatwiej mi jest gdy jestem na forum. Bo neta mam od niedawna i takie porażki przeżywałem sam a tak mam się komu zwierzać i wyminiać poglądy. Łatwiej jest przeżyć taką porażkę w rodzinie niż samemu, naprawdę.
A co do porażki...wciąż niejestem w stanie sie pogodzić ani zapomineć :cry: . Ten mecz w żadnym stopniu niezmieni mojej wiecznej miłości do JUVENTUSU ale na zawsze pozostanie rana która krwawi... :cry:


Obrazek
RUDI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2003, 19:32

A ja co przelaczam satcje Tv na polsat sport to mam ochote wyrzucic telwizor :( juz 3(albo i wiecej) razy widzialem te nieszczesliwe karne i tych mediolanskich zwyciescow z pucharem w rekach a fe afe a fe :(


FORZA JUVE
lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2003, 19:53

RUDI pisze: A ja co przelaczam satcje Tv na polsat sport to mam ochote wyrzucic telwizor :( juz 3(albo i wiecej) razy widzialem te nieszczesliwe karne i tych mediolanskich zwyciescow z pucharem w rekach a fe afe a fe :(
ja wlasnie z tego powodu ani razu nie wlaczylem polsatu sport.. od momentu strzelonego karnego przez szewczenke... nawet nie ogladalem dekoracji pilkarzy.. co bede patrzyl jak sie pauki ciesza.


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2003, 20:53

lipa pisze:
RUDI pisze: A ja co przelaczam satcje Tv na polsat sport to mam ochote wyrzucic telwizor :( juz 3(albo i wiecej) razy widzialem te nieszczesliwe karne i tych mediolanskich zwyciescow z pucharem w rekach a fe afe a fe :(
ja wlasnie z tego powodu ani razu nie wlaczylem polsatu sport.. od momentu strzelonego karnego przez szewczenke... nawet nie ogladalem dekoracji pilkarzy.. co bede patrzyl jak sie pauki ciesza.
ja tak samo , strzelenie karnego przez szewczenke równało sie z wylączeniem telewizora !! Tylko ze kiedy nie przełącze na P.Sport to zawsze leci powtórka meczu :evil: .....wrrrr chyba bedą prześladować mnie przez całe wakacje.... :?


DAVmen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2003
Posty: 55
Rejestracja: 10 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2003, 21:57

Co mogę napisać. Jak dla mnie to wielki, ogromne, potworne rozczarowanie.


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Juve jest the best i nikt tego nie zmieni.
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2003, 16:40

Za cztery miesiące znów rusza Liga Mistrzów-głowa do góry!!!!
bo tylko to nam pozostało...


Mark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2003
Posty: 90
Rejestracja: 07 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2003, 21:04

Jaro pisze:Czekaliśmy długo.Wszyscy bez wyjątku.I nadal musimy czekać.A czekamy już 7 lat.Myślę iż tak wielka nagonka na graczy Juve jest przesadzona.ONI TEŻ SĄ LUDZMI!!!!!!!!!Zdarzają się im błędy.Nie można wyzywać poszczególnych zawodników od najgorszych.Jednego dnia ich wielbimy następnego wieszamy na nich psy!To typowo polskie zachowanie-wygrali-są bogami,przegrali-strącić ich do piekła.Juventus dał nam w tym sezonie wiele szczęścia lecz nie udało się zdobyć wszystkiego.Traciliśmy mistrzostwo w niezwykłych okolicznościach ale mistrzostwo w takich samych zyskiwaliśmy.Mam nadzije że tak samo będzie w LM.Wielkie brawa dla Buffona-najlepszy w swoim fachu,ale nie był w stanie wygrać ten mecz przy tak wykonywanych karnych.Dla Montero,Treze i Zalayety takie karne zdarzają się raz w życiu.Jeszcze pech chciał że w tym samym meczu.Zawodnicy dali z siebie wszystko.Trzeba podziękować im za serce zostawione na boisku.
Czego zabrakło-PAVLA NEDVEDA.Nic dodać nic ująć.Można sobie pogdybać....


Najciekawsze jest to iż nagrałem ten mecz na VHS.
Tak &#8222;ku pamięci&#8221;.
:D
Nie czytalem calego osta i odwolam sie do poczatku:
"Myślę iż tak wielka nagonka na graczy Juve jest przesadzona.ONI TEŻ SĄ LUDZMI!!!!!!!!!Zdarzają się im błędy.Nie można wyzywać poszczególnych zawodników od najgorszych"...

Tak tak, ale sa chwile kiedy trzeba sie naprawde sprezyc i postarac sie dac z iebie maksimum, a nawet wiecej.... tym momentem byl ten final....W takiej chwili nie ma miejscana spartolenie, bo ciezko sie za to placi ( sami widzicie !! )...Treze dal ciala i nikt mu tego nie zapomni... Montero i Zala... nie byli do tego stworzeni, ale Trez powinien to strzelic !!!!!


PZU AZS i "Stara Dama"...
Justine

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 37
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2003, 08:13

RUDI pisze:A ja co przelaczam satcje Tv na polsat sport to mam ochote wyrzucic telwizor :( juz 3(albo i wiecej) razy widzialem te nieszczesliwe karne i tych mediolanskich zwyciescow z pucharem w rekach a fe afe a fe :(
Mam ten sam problem :( ale dopiero jak trzeci raz ogladałam to obejrzałam do końca. Przed tem nie mogłam, bo zawsze miałam łzy w oczach.


FORZA JUVE!!!
Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2003, 11:35

Mnie zaczyna martwic jeden fakt... Wypowiedz Lippiego. Zalozmy ze jednak Juve nie zdobedzie za rok LM. Co wtedy? Lippi odejdzie! Ale tak nie moze byc! Panie Lippi! Prosze wziasc przyklad z trenera Auxerre Goroux (hmmm czy jakus) ! Na dobre i na zle od prawie 20 lat (a moze ponad??)


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
3andit

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2002
Posty: 189
Rejestracja: 22 listopada 2002

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2003, 16:38

Martin pisze: Na dobre i na zle od prawie 20 lat (a moze ponad??)
A w Poslce ? 20.................dni to sukces :D


< Dziękujmy BOGU za to, że stworzył dla nas JUVE i Kobiety >
Zablokowany