Unia Europejska

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ

Czy jesteś za przystąpieniem Polski do UE?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 maja 2003, 18:03

W sumie to ja juz nic nie wiem jak z ta UE jedni mowia super drudzy dno ja jestem na TAK dzisiaj w szkole zaglosowalem na TAK i jestem z tego dumny moze zle zrobilem ale to moja decyzja... A JUVE JEST THE BEST!! FORZA JVUE!! 3 godziny do meczu!!


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 28 maja 2003, 18:27

Philby pisze:W sumie to ja juz nic nie wiem jak z ta UE jedni mowia super drudzy dno ja jestem na TAK dzisiaj w szkole zaglosowalem na TAK i jestem z tego dumny moze zle zrobilem ale to moja decyzja... A JUVE JEST THE BEST!! FORZA JVUE!! 3 godziny do meczu!!
spoko..szanuje Twoją decyzje...ale wazne zeby UE nie dzieliła NAS czyli kibiców JUVE !!!!


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 maja 2003, 15:22

Napewno nas nie podzieli i dzisiaj szczegolnie powinnisy byc razem bo mysle ze w samotnosci nie poradzimy sobie z ta porazka!


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2003, 17:54

Ja jestem na TAK.Bo może i sie nie znam ale jak pacze na wiadomości to chyba w Polsce (miejmy nadzieje) gorzej nie może być............A jeżeli może to napewno stanie się tak jeżeli nie przystąpimy do EU


Baala

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2003, 18:31

Ja uważam że trzeba wejść do UE żeby ktoś w końcu mógł spoglądać na łapy skorumpowanych urzędników!!


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2003, 22:11

Nikt tu nie będzie patrzył na jakieś łapy. Bo ich łapy nie są czyste. Nie gadajcie mi o jakichś tam ,,bezpowrotnych utratach niepodległości'', bo żadnej niepodległości nie utracimy. Tyle że bez paszportu będzie mozna przekraczać granice. Ja jestem na TAK, bo Polska bez dopłat unii nie przeżyje 10 lat.


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2003, 12:12

Drive pisze:Ja w sumie to sama nie wiem, zresztą jestem niepełnoletnia więc nie mam zdania. Jednak uważam, że Polska jeszcze nie powinna kandydować do UE. Są zalety wstąpienia, są też wady. Ja wad dostrzegam więcej...

M.in.:
*bezpowrotna utrata niepodległości,
*systematyczny wzrost podatków,
*zniszczenie polskiego rolnictwa,
*pozbawienie Polaków własności,
*eksport bezrobocia do Polski,
*podejmowanie decyzji przez eur. parlament...

To ogólnie, chyba nie muszę niczego charakteryzować?
Coś mi to (brzydko) pachnie LPR :evil: Drive nie słuchaj Giertycha i Wrzodaka, ich obecność w rządzie to chańba dla Polski :!: :!: :!:
Ludzie
Pozbawieni
Rozumu


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2003, 14:26

Anonymous pisze:
Drive pisze:Ja w sumie to sama nie wiem, zresztą jestem niepełnoletnia więc nie mam zdania. Jednak uważam, że Polska jeszcze nie powinna kandydować do UE. Są zalety wstąpienia, są też wady. Ja wad dostrzegam więcej...

M.in.:
*bezpowrotna utrata niepodległości,
*systematyczny wzrost podatków,
*zniszczenie polskiego rolnictwa,
*pozbawienie Polaków własności,
*eksport bezrobocia do Polski,
*podejmowanie decyzji przez eur. parlament...

To ogólnie, chyba nie muszę niczego charakteryzować?
Coś mi to (brzydko) pachnie LPR :evil: Drive nie słuchaj Giertycha i Wrzodaka, ich obecność w rządzie to chańba dla Polski :!: :!: :!:
Ludzie
Pozbawieni
Rozumu
Wole LPR niz ten zasrany rząd mILLERA


Trawnik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2003
Posty: 5
Rejestracja: 07 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2003, 15:02

Jestem na NIE !! Unią żądzą same CWANIAKI
Obiecują ze jak wstąpimy do nich to bedą dzwi otwarte do studiowania i pracowania i inne tegesy!! teraz też jest to mozliwe tylko kwestią tego wszystkiego są piniądze, teraz też można to robic tylko trzeba miec KASĘ, po przystapieniu do uni ONI za nas niebeda płaci. A czesne zagranica sa Strasznie drogie i niewszystkich Rodziców stać na taki wydatek !! :[[
Unia To OSZUKISCI !! tAKIE EJST MOJE ZDANIE !! :!: :!:
Punk's Not Dead !!
Juve Rulez !!
F.C. St. Pauli RULEZ


Żyj tak, aby twoim znajomym zrobilo sie smutno, gdy umrzesz!
"wolne domy dla wolnych ludzi,(Unia won z Polskich stron)
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2003, 15:28

Trawnik pisze:Jestem na NIE !! Unią żądzą same CWANIAKI
Obiecują ze jak wstąpimy do nich to bedą dzwi otwarte do studiowania i pracowania i inne tegesy!! teraz też jest to mozliwe tylko kwestią tego wszystkiego są piniądze, teraz też można to robic tylko trzeba miec KASĘ, po przystapieniu do uni ONI za nas niebeda płaci. A czesne zagranica sa Strasznie drogie i niewszystkich Rodziców stać na taki wydatek !! :[[
Unia To OSZUKISCI !! tAKIE EJST MOJE ZDANIE !! :!: :!:
Punk's Not Dead !!
Juve Rulez !!
F.C. St. Pauli RULEZ
W KOŃCU KTOŚ KTO PODZIELA MOJE ZDANIE !!!! UE NIE !!! PUNK'S NOT DEAD !!!! YEAAHHHH


Pawlok

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2003
Posty: 24
Rejestracja: 03 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2003, 18:52

juveluck pisze:Ja jestem za, argument prosty jak wejdziemy na pewno nie bedzie gorzej, a moze bedzie za to troche lepiej
mój argument jest taki sam jak ten


JUVE MISTRZEM JEST I BĘDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2003, 19:00

Pawlok pisze:
juveluck pisze:Ja jestem za, argument prosty jak wejdziemy na pewno nie bedzie gorzej, a moze bedzie za to troche lepiej
mój argument jest taki sam jak ten

Nawet wielki zwolennicy wejscia Polski do UNI mówią ze przez pierwsze ok. 20 lat bedzie gorzej ze względu na przystosowywanie sie do norm unijnych.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2003, 19:17

BIGGI pisze:
Pawlok pisze:
juveluck pisze:Ja jestem za, argument prosty jak wejdziemy na pewno nie bedzie gorzej, a moze bedzie za to troche lepiej
mój argument jest taki sam jak ten

Nawet wielki zwolennicy wejscia Polski do UNI mówią ze przez pierwsze ok. 20 lat bedzie gorzej ze względu na przystosowywanie sie do norm unijnych.
Kazdy pomysl ma swoich zwolennikow i przeciwnikow. Nigdy nie bedzie 100% zgodnosci. Ja nikogo nie probuje przekonac do mojego zdania. Ale raz ze i tak i tak do Unii wejdziemy. Dwa co by bylo jezeli bysmy nie weszli, uzaleznienie od Rosji, bo tylko to nam by pozostalo, a od Rosji uzaleznieni juz bylismy i dlatego teraz jestesmy tacy jacy jestesmy. Ja nie chce byc taka Ukraina czy Bialorusia, wole byc choc by Grecja ktora jak wchodzila do Unii byla bardzo biedna a teraz. Chcial bym zyc tak jak sie zyje w Grecji. Wiec jak stwierdzilem juz wczesniej gorzej nie bedzie, a jezeli bysmy weszli moze byc tylko gorzej


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2003, 19:35

juveluck pisze:
BIGGI pisze:
Pawlok pisze: mój argument jest taki sam jak ten

Nawet wielki zwolennicy wejscia Polski do UNI mówią ze przez pierwsze ok. 20 lat bedzie gorzej ze względu na przystosowywanie sie do norm unijnych.
Kazdy pomysl ma swoich zwolennikow i przeciwnikow. Nigdy nie bedzie 100% zgodnosci. Ja nikogo nie probuje przekonac do mojego zdania. Ale raz ze i tak i tak do Unii wejdziemy. Dwa co by bylo jezeli bysmy nie weszli, uzaleznienie od Rosji, bo tylko to nam by pozostalo, a od Rosji uzaleznieni juz bylismy i dlatego teraz jestesmy tacy jacy jestesmy. Ja nie chce byc taka Ukraina czy Bialorusia, wole byc choc by Grecja ktora jak wchodzila do Unii byla bardzo biedna a teraz. Chcial bym zyc tak jak sie zyje w Grecji. Wiec jak stwierdzilem juz wczesniej gorzej nie bedzie, a jezeli bysmy weszli moze byc tylko gorzej
Bedzie bedzie..wszystko zdrożeje (np. alkohol o ok. 26% a papierosy o 55%, żywnosc, benzyna itp itd)) i to jest juz dowód ze bedzie dorzej (mimo ze osobiscie nie pale ani nie pije ale za to jem i tankuje paliwo)...ale kazdy ma prawo do swojego zdania. Ja swojego nie zmienie i jutro lece do urny i głosuje na NIE ! Wiem ze i tak wstąpimy do Uni i wtedy zobaczymy.... :?


Marek

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2003
Posty: 43
Rejestracja: 19 lutego 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2003, 01:36

jestem za. dla nas to wielka szansa i jesli się postartamy to ją wykorzystamy. martwi mnie niska frekwencja dna dzisajszego( w sumie wczorajszego :D )


Glory Glory ManUtd!!!
ODPOWIEDZ