Nba All Star Weekend juz od 19-20.02.2005r.!!!

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 15 lutego 2005, 23:23

W ten weekend a więc od 19-20 lutego odbedzie sie weekend Gwiazd NBA.
Zapowiada się nielada gratka dla kibiców tej dyscypliny,posiadacze cyfry+ lub jakiejs innej satki na ktorej bedzie mozna obejrzec ten weekend nie powienien go przegapic.
W Sobotę odbędzie się konkurs rzutów za 3 i konkurs Slum-dunków czyli konkurs wsadów.
W konkursie za 3 można upatrywać faworyta w Rayu Allenie z Seattle Supersonics, jednak ma ciężkiego, a mianowicie Quentina Richardsona z Phoenix Suns.Resztą zawodników ktorzy wystartuja w tym konkursie to:
Joe Johnson z Phoenix, Kyle Korver z 76ers, Voshon Lenard z Denver oraz Vladimir Radmanovic z Seattle.
Arcyciekawie zapowiada się konkurs wsadów , jednak tu jeszcze nie wiadomo kto wystąpi gdyz zaproszenia od dzialaczy ligi jeszcze są wystawiane.Jednak dowiedzialem sie z pewnych źródeł ze jednym z uczestnikow bedzie Amare Stoudemire z Phoenix,Lebron James z Cleveland.Więc można się spodziewac wielkiego świeta wsadów w tym dniu.

Dzień później odbędzie się mecz gwiazd.
Składy obu konferencji prezentują się następująco:
Drużyna Wschodu:
Pierwsza 5:
C Shaquille O'Neal-Miami Heat (ppg-23.3,rpg-10.70,apg.2.9)
F Grant Hill-Orlando Magic (ppg-18.6,rpg-4.60,apg-3.6)
F Vince Carter-New Jersey Nets (ppg-22.7,rpg-4.70,apg-4.2)
G Lebron James-Cleveland (ppg-25.3,rpg-7.20,apg-7.7)
G Allen Iverson-Philadelphia (ppg-29.9,rpg-4.1,apg-7.7)
REZERWA:
Zydrunas Ilgauskas-Cleveland (ppg-17.3,rpg-8.2,apg-1.4)
Ben Wallace-Detroit P. (ppg-9.5,rpg-11.9,apg-1.9)
Paul Pierce-Boston C. (ppg-22.0,rpg-6.9,aps-4.3)
Jermaine O'Neal-Indiana P. (ppg-26.0,rpg-9.1,apg-1.9)
Antawn Jamison-Washington W. (ppg-20.8,rpg-8.1,apg-2.1)
Gilbert Arenas-Washington W. (ppg-25.1,rpg-4.2,apg-5.3)
Dwayne Wade-Miami (ppg-23.4,rpg-5.3,apg-7.2)

Zachód:
Pierwsza 5:
C Yao Ming-Houston (ppg-18.4,rpg-8.5,apg-0.7)
F Tim Duncan-San Antonio (ppg-21.2,rpg-11.8,apg-2.7)
F Kevin Garnett-Timberwolves (ppg-22.3,rpg-13.9,apg-5.8)
G Kobe Bryant-Lakers (ppg-27.4,rpg-6.3,apg-6.6)
G Tracy McGrady-Houston (ppg-25.4,rpg-6.2,apg-5.9)
REZERWA:
Amare Stoudemire-Phoenix (ppg-26.1,rpg-8.7,apg-1.6)
Dirk Nowitzki-Dallas (ppg-26.9,rpg-9.9,apg-3.1)
Shawn Marion-Phoenix (ppg-19.4,rpg-11.0,apg-2.1)
Rashard Lewis-Seattle (ppg-20.3,rpg-5.5,apg-1.1)
Manu Ginobili-San Antonio (ppg-16.0,rpg-4.6,apg-3.9)
Steve Nash-Phoenix (ppg-16.4,rpg-3.2,apg-11,5)
Ray Allen-Seattle (ppg-23.9,rpg-4.1,apg-4.0)

Mała legenda:
ppg-points per game-śr. punktowa na mecz
rpg-rebounds per game-śr. zbiórek na mecz
apg-assist per game-śr. asyst na mecz

Statystki uwzględnione na dzień 15 luty.

Jak widać obie ekipy mają bardzo silny skład.Miejmy nadzieję że stworzą niezapomniane widowisko juz 20 lutego.Sam wziąłem udział w głosowaniu na pierwsze piątki.Jednak dziwi mnie brak Chrisa Webera z Sacramento.Jednak już się szykuję na 2-ie nocki z rzędu.

Jednak przed samym weekendem gwiaz zostanie tradycyjnie w piątek rozegrany mecz pierwszoroczniaków z drugoroczniakami.
Składy obu drużyn:
Pierwszoroczniaki:Tony Allen(Boston),Luol Deng oraz Ben Gordon(Chicago),Devin Harris(Dallas),Dwight Howard(Orlando),Andre Iguodala(Philadelphia),Emeka Okafor(Charlotte Bobcats),Josh Smith(Atlanta)
Beno Udrih(San Antonio)

Drugoroczniaki:
Carmelo Anthony(Denver),Chris Bosh(Toronto),Udonis Haslem oraz Dwayne Wade(Miami),Kirk Hinrich(Chicago),Josh Howard(Dallas),
Lebron James(Cleveland),Luke Ridnour(Seattle).

P.S:Mam nadzieję że moderatorzy nie zamkną tego tematu.Wręcz proszę was o to.Z góry dzięki.POZDRO.
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2005, 08:21 przez aleksander1986, łącznie zmieniany 1 raz.


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 lutego 2005, 17:36

Mecz gwiazd a ja nie mam Canal +. Jednak i tak ściągne mecz z torrenta. Gra dwóch zawodników Rockets w meczu i to w pierwszej piątce Zachodu. Zachód ma przewagę wzrostu, zresztą wogóle Zachód to potęga i jest faworytem tego meczu. Ma dużo plusów. Myśle że będzie to widowisko które w pierwszej połowie będzie robione po to by był show, natomiast w drugiej połowie zacznie się prawdziwa walka o zwycięstwo.
Mój typ:Zachód

Mecz pierwszoroczników z drugoroczniakami: Może być każdy wynik. Wielkie gwiazdy z 2 roku bedą odpoczywać przed prawdziwym All Star a rookie są naprawdę dobźi zwłaszcza Luol Deng z Bulls. No ale jednak stawiam na Wadea i ekipe...

Konkurs trójek dla mnie się nie liczy. Jeden prosty powód: Brak Stojakovica króla trójek. Bez niego to nie to co kiedyś.....

Konkurs wsadów:
aleksander1986 pisze:Arcyciekawie zapowiada się konkurs wsadów , jednak tu jeszcze nie wiadomo kto wystąpi gdyz zaproszenia od dzialaczy ligi jeszcze są wystawiane.Jednak dowiedzialem sie z pewnych źródeł ze jednym z uczestnikow bedzie Amare Stoudemire z Phoenix,a takze Vince Carter z New Jersey,Lebron James z Cleveland oraz na 100% obronca tytułu Jason Richardson z Golden State.Więc można się spodziewac wielkiego świeta wsadów w tym dniu.
Chłopie a ty z choinki spadłeś czy co :shock: :shock: :shock:

Skład na SDC (konkurs wsadów)
Amare Stodumaire
Lebron James
Josh Smith
J.R. Smith

Aleksander jaki Carter?? Jaki J-Rich???? Oni byli wygrali już i nie ma ich, a że się mówi w zapowiedziach że może by Carter wystąpił to przesada. I Richardson nie jest obrońcą tytułu!!!! W poprzeednim roku wygrał Fred Jones z Indiana Pacers który też odmówił występu w tegorocznym konkursie.
Jak dla mnie to faworyzowany będzie James który wydaje mi się że wygra.

Aha rezerwowym jest Chris Andersen jakby jakiś dunker zaniemógł....


Obrazek
aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 16 lutego 2005, 21:55

Hej Leniup dzieki za poprawke.Do konca nie wiedzialem kto wystapi.Moim faworytem jest Lebron,on jest fantastyczny.Podzielam Twoje zdanie co do braki Peji w konkursie rzutow za 3.Co do typu ktor wygra w meczu gwiazd,to jest ciężko to wytypować po jednej stronie duet z Houston a po drugiej Iverson i Shaq.Jednak myślę że wygra ekipa Zachodu.
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2005, 08:20 przez aleksander1986, łącznie zmieniany 1 raz.


Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 16 lutego 2005, 22:42

A ja od zawsze jestem za wschodem i tak bedzie w tym roku. Mysle ze w tym sezonie wschod ma najwieksze szanse na wygranie All-Star Game od czasow Jordana ;) . W koncu w teamie jest Vinsanity i Shaq Attaq - zeszłoroczne MVP :D :D. Niestety nie bede mial szans obejrzenia meczu na zywo bo nie mam C+. Ale poprosze kumpla to mi nagra na VHS'a

Pozdro.


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 lutego 2005, 06:36

aleksander1986 pisze:Co do typu ktor wygra w meczu gwiazd,to oczywiscie ze Zachod, oni mają Iversona!!!!
Kolejna gafa...........

Iverson gra w Philadelphi 76ers a ona gra na wschodzie....... Iverson to zawodnik piewszej piątki wschodu. Sam przecież tak wyżej napisałeś a potem zaprzeczyłeś to w następnym poście..... :?

EDIT. Właśnie sie dowiedziałem że lebron James zaniemógł i wystąpi Chris Andersen...
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2005, 16:30 przez leniup, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 17 lutego 2005, 09:09

mecz będzie transmitowany w canal+ więc sobie obejrze a najbardziej mnie interesuje konkurs rzutów za 3 gdyż bierze w niej udział mój ulubiony zawodnik Ray Allen. Oby wygrał.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2005, 20:31

Ja oczywiście kibicował bedę Zachodowi i myślę że tradycyjnie wygrają ale może to się wydać dziwne ale bardziej niż mecz Gwiazd co roku bardziej interesują mnie np: Konkurs Wsadów czy też inne konkurencje i dlatego mecz bedzie dla mnie tylko smaczkiem.

Na chwilę obecną wynik uważam za nie rosstżygnięty ciężko bedzie pokonać wschód!! para Iverson - Shaq ale z drugie strony Kobe - T-Mac i Yao!!

P.S: gosciu tez kibicuje Allenowi :wink:


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 11:56

Hyh Calkiem niezle Kursy Sa w Profesjonalu

Zachod: 1.6
Wschod: 2.3

Ja oczywiscie postawilem na Zachod i Mam nadzieje ze nie zabraknie emocji na Tym Meczu.. Pewnie znowu Wynik Bendzie grobo POnad 230 pkt. I to bardzo dobrze wrozy:) POzdrawiam


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 12:48

ROOKIE - SOPHOMORES 106 -133

Czyli wygrali drugoroczniaki, tak jak się spodziewałem. MVP został Carmelo Anthony z Denver Nuggets, wkońcu był gospodarzemi to napewno się do tegop przyczyniło. W drużynie SPOHOMORES dobrze spisał się też Chris Bosh z Toronto zdobywca 26 punktów, James i Wade oszczędzali sę napewno na All Star i niegrali dużo 27 i 26 minut. W druuzynie Rookie po 17 punktów rzucili Deng (Bulls) Jefferson i Allen (obaj Boston). Dziś konkursy:
-wsadów
-trójek
-Skill chalenge
- druzynowy (zawodnik NBA, były zawodnik NBA, zawodniczka WNBA)


Obrazek
Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 21 lutego 2005, 10:59

FanJuventusu pisze:Hyh Calkiem niezle Kursy Sa w Profesjonalu

Zachod: 1.6
Wschod: 2.3

Ja oczywiscie postawilem na Zachod i Mam nadzieje ze nie zabraknie emocji na Tym Meczu.. Pewnie znowu Wynik Bendzie grobo POnad 230 pkt. I to bardzo dobrze wrozy:) POzdrawiam
Ha... No I przegrałeś/ :D :D. Moj wschod wygrał. Jednak Shaq to Shaq. Iverson tez wymiatał- wkońcu za coś te MVP musiał dostać. Carter nie miał zbyt wielu okazji by sie popisac jakimś efektownym smeczem, zrobił jeden, ale za to mistrzowski :D :D. jednym słowem EXXXXXXXXTRA MECZ.


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 lutego 2005, 15:46

Okej a teraz mi ktos moze powiedziec skad sciagnac Mecz poza Torrentem?? :wink:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 lutego 2005, 16:35

Mecz podobno fatalny. Takiego mudnego All Star jeszcze nie było. Nie popisali się.

Konkurs wsadów wygrał Josh Smith.

Konkurs trójek wygrał Quentin Richardson

Najlepszym rozgrywajacym został Steve Nash

Najlepszą druzyną Phoenix

Wschód wygrał 125-115. Nie jestem z tego powodu zadowolony. Yao zagrał spoko - 11 pkt 8 zbiórek i 5 asyst. T-Mac tylko 8 pkt :9 Na zachodzie najlepiej zagrał Ray Allen - 17 pkt. Natomiast MVP został pan Odpowiedz czyli Allen Iverson 15 pkt 10 asyst i 5 przechwytów. Zaczynam ściągaźć go z torrentów ale nie wiem czy się opłaca bo w środe juz mecz Seatle - Rockets i tez bede go musiał ściągnąć.
FanJuventusu pisze:Okej a teraz mi ktos moze powiedziec skad sciagnac Mecz poza Torrentem?? :wink:
Co Ty myślisz że tak sobie wsadzą na stronke ponad 700 MB 8) Marzenia.....

Ale za to mogę Wam dać link do konkursu wsadów. 23 minuty, 60 MB nawet dobra jakość, dla mnie bedzie :D Pół godziny ściągnia i ogladacie :D
http://www.riceahoy.com/videos/nba2k5dunk.wmv


Obrazek
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 lutego 2005, 17:03

Leniup Dobry i Ten konkurs Wsadow Dzieki SPoko I dobra Jakosc :)


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 21 lutego 2005, 19:08

No i po meczu!! wcale według mnei DNO!! najgroszy All Star Wekkand od kąd jestem kibicem NBA! nie chodzi mi o to że przegrał Zachód któremu kibicowałem i zawsze będe kibicował w tej rywalizacji ale gra zawodników monotonna , wolna i nuda usnac można było już normalnie usypiałem nie tak jak na poprzednich meczach gwiazd gdzie byłem ciągle w napięciu! koszmarnie mała liczba punktów 125-115 - to pokaze całą skutecznosć zawodnikó w tym meczu w tamtym sezonie o ile mnie pamięć nie myli to było gdzies grupo ponad 300 pkt! a teraz! ale nei o to chodzi , Iverson - MVP - bardzo słusznie jednyny na którego można było popatrzeć wymiatał!! no i zdobył najwiecej punktów dla Wschodu 16 :wink: ale to inna sprawa bo tam prawie wszyscy mieli ponad 10 pkt - ogólnie All Star Wekkand 2005 3/5 - 1- mecz 2- inne konkursy!


aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 21 lutego 2005, 23:27

No rzeczywiscie dno!!!Jednak to raczej bylo spowodowane tym że koszykarze grali na serio.Co do konkursu wsadów to był efektowny,piękne wsady Josha Smitha o dziwo jest koszykarzem jednej ze slabszych druzyn w lidze.Ale ten wsad co przeskoczyl nad Marionem ktory siedzial na krzesle,to jest cos.


ODPOWIEDZ