Koniec sezonu 2002/03

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 25 maja 2003, 13:09

Zakonczyl sie sezon 2002/03. Oto jak przedstawia sie ostateczna tabela:

1. JUVENTUS 72
2. Inter 65
3. Milan 61
4. Lazio 60

5. Parma 56
6. Udinese 56

7. Chievo 55
8. Roma 49
9. Brescia 42
10. Perugia 42
11. Bologna 41
12. Modena 38
13. Empoli 38
14. Atalanta 38
15. Reggina 38

16. Piacenza 30
17. Como 24
18. Torino 21




JUVENTUS zwycięzca (Liga Mistrzów - bezpośrednio)
Inter (bezpośednio), Milan (eliminacje), Lazio (eliminacje) - Liga Mistrzów
Parma, Udinese, Roma - Puchar UEFA
Atalanta, Reggina - Baraże o utrzymanie się w Serie A
Piacenza, Como, Torino - Serie B
I na koniec prawdopodobnie Brescia weźmie udział w Pucharze Intertoto.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 maja 2003, 13:47

No wiec o Juve juz wiele napisano wiec nie bede sie powtarzal. Ale co do innych druzyn to sadze ze w pucharze UEFA powinno zagrac Chievo a nie Udinese, bo sa wedlog mnie slabsi, ale taka jest pilka. Szkoda ze spadla Piacenza. Troche dziwi mnie tak niskie miejsce Bologny. Zastanawia mnie jak sobie "nowe" Lazio bedzie radzilo w eliminacjach i ewentualnie pozniej w rozgrywkach Ligi Mistrzow. A co do Bresci w Pucharze Intertoto to nie sadze zeby za duzo zwojowali moze(podkreslam moze) im sie nawet uda dostac do Pucharu UEFA ale daleko tam nie zajda zajda. No i jeszce ten baraz o utrzymanie, szczerze mowiac jest mi obojetne kto zostanie, a kto spadnie. Ale poludnei ma tylko Reggine wiec chyba sprawiedliwiej bylo by zeby to ona wlasnie zostala, ale jezeli spadnie to trudno


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 maja 2003, 14:01

Juventus zdecydowanie wygrał lige co nas na pewno cieszy.Milan i Inter mimo sporych wzmocnień nie dotrzymali nam kroku,choć jeszcze w połowie sezonu wydawało się że Milan do końca będzie walczył o Scudetto.Mimo kłopotów finansowych bardzo udany sezon miało Lazio,które jednak w lecie może zostac osłabione.Dobry sezon miała równiez Parma z rewelacyjnym napadem Mutu-Adriano.Nie wiadomo jeszcze kto będzie czwartym spakowiczem,w meczu barażowym spotkaja się Atalanta i Regina.Myśle,że wygra Reggina,która w swoich szeregach ma takich piłkarzy jak Bonazzoli czy Nakamura.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 maja 2003, 14:54

No tak JUVENTUS bezkonkurencji zają 1 miejsce. Szczerze przed sezonem myślałem ,że po wzmocnienich Milan będzie nam do końca przeszkadzał a tak sie niestało. Milan zawiódł 8) Zato niedoceniany niby Inter nieźle sobie radził ale nasze mecze z ni mpokazały, że mistrz może być tylko 1 (wyjazd 1:1 fartowinie wyrównali w '95 :twisted: za to w Turynie JUVE pokazał , ze tylko my możemy być mistrzami wygrywając 3:0). Lazio w sumie zasłużenie zajeło 4 lokatę, grali dobzre i równo mimo klopotów finansowych, oni obok nas mają najmniej porażek-4. parma grała dobrze i równo. Udinese na swoim stadionie nieprzegrywało :shock: , potrafili najlepszym odebrać pkt. Chievo 1 rundę miało dobrą na drugą jak w tamtm sezonie niestarczyło im dośwaidczenia i źle skończyli. Roma... największe rozczarowanie we Włoszech. Takiego sezonu dawno niemieli. Perugia i Bologna zawiodły. Po 1 rudzie te zespoły grały swietnie odbierając pkt. najlepszym kandydatom do mistrzostwa. Niestety jakoś spuściły z tonu i nawet nieznalazły sie w 1 ,,10'' :? Przykro, że spadł nasz sojusz Piacenza :( . Cieszy spadek Torino :twisted: zawsze w derbach można głupio stracić pkt. a po co? wiem , że derby to cś pięknego ale nie w takiej atmosferze , że przed meczem z Barca oni polują na nasze nogi :evil: Baraż Reggina-Atalanta jest mi obojętny. Ale wolałbym by zostali zawodnicy Regginy. Tyle sezon kolejny rewelacyjny dla JUVE i po raz 27 mistrzostwo Włoch :!: 10.05.2003 to jest najpiękniejsza data sezonu 2002/03 w serie A dla JUVE! Bo w puchara europejskich tą najpiekniejszą będzie 28.05.2003 8) .
P.S Komu sie to chciało czytać :?: :D


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 25 maja 2003, 15:53

A Mutu wicekrólem strzelców :-D .


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 maja 2003
Posty: 75
Rejestracja: 19 maja 2003

Nieprzeczytany post 26 maja 2003, 00:17

Mnie troche martwi fakt, ze trio: My, Inter, Milan zdystansowali rywali w sposob znaczacy. Niby Lazio bylo blisko Roso-Nerich, lecz bylo to raczej spowodowane faktem odpuszczenia koncowki sezonu przez Milanistow. Zawsze atutem Serie A byla liczba druzyn majacych mozliwosci na Scudetto... kompletnie zawiodla Roma. Pomimo, ze ich nie lubie... mam nadzieje na i powrot ich do rywalizacji w nastepnym sezonie. Dosyc niezly sezon Parmy i Udinese. No coz... jestem szczesliwy. Dawno juz Juventus nie zdobyl w tak latwy i spokojny dla nas-kibicow;) sposob tytul. Zycze sobie i wam jak najwiecej tak 'stresujacych' sezonow... na szczescie w tym sezonie ogromno dawke emocji mamy dzieki rozgrywkom LM. Deportivo w 93. min po bramce Tudora... Barcelona po golu Zalayety w 114min. czy ostatnie 3-1 z najlepsza druzyna Świata... cos niesamowitego. Jeszcze tylko jeden jedyny i tym samym decydujacy krok i jestesmy w Niebie;).


Rap, Maria, Przyjazn, Sex, JuVe ;)
behemot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 09 października 2002
Posty: 570
Rejestracja: 09 października 2002

Nieprzeczytany post 26 maja 2003, 09:33

tja a nastepne derby turynu w najlepszym razie dopiero za 2 sezony. w sumie szkoda bo derby to zawsze derby. smaczek swoj maja. no ale coz...takie zycie...


wake up! catch the rising sun!
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 30 maja 2003, 15:20

Juve na czele i z tego trzeba sie cieszyc ... bezkonkurencyjne ... poprostu najlepsze :)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2003, 11:16

juveluck pisze:w pucharze UEFA powinno zagrac Chievo a nie Udinese
a nie jest tak ze gra i chievo i udinese :?:


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2003, 12:51

JAH napisał:
Mnie troche martwi fakt, ze trio: My, Inter, Milan zdystansowali rywali w sposob znaczacy


Niezgadzam się bo myśle że lepiej mieć 3 dobre drużyny i reszte średniaków nisz w <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> takich troche dobrych i średnich drużyn jak to jest w Huszpani i Niemczech.Najlepszym przykładem będzie oczywiście Liga Mistrzów.Chociarz napewno byłoby lepiej gdyby walka o majstra byłą bardziej zacięta.No ale nas to niepowinno martwić jak grają inni :D


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2003, 16:28

Maly pisze:
juveluck pisze:w pucharze UEFA powinno zagrac Chievo a nie Udinese
a nie jest tak ze gra i chievo i udinese :?:
Nie, Chievo po porazce z nami spadlo na 7 miejsce a w pucharze UEFA graja kluby z miejsca 5 (Parma) i 6 (Udinese). Oraz zwyceistca Pucharu Wloch , w tym roku jest to finalista (Roma) gdyz Milan zagra w LM


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2003, 23:20

Atalanta po przegranym meczu 1-2 spadła do B :(
Pierwsza połowa skończyła sie na 1-1 i Reggina miała już zapewniony awans. Atalanta grała średnio,ale w drugiej połowie nie mając nic do stracenia tak dała czadu, że chyba przez cały sezon nie miała tylu sytuacji podbramkowych co w tych 45-ciu minutach :D , ale niestety nieludzko knocili pod bramką a już najgorzej Vugrinec. :shock: :(
Reggina dobrze sie broniła i pod koniec wyprowadziła zabójczą kontrę i pogrążyła Atalantę :(
Mam nadzieję, że w przyszłym roku wrócą do SeriiA i nie skończą jak Venezia :?


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2003, 22:50

Wiem ze ruszam temat ktory juz raczej poszedl do lamusa, ale znalazlem zdjecie ktora idealnie pokazuje przevieg ostatnich sezonow w Serie A
Obrazek
Mam nadzieje ze tak bedzie juz na zawsze i nie tylko w lidze


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2003, 09:38

Pinkne zdjęcie,po prostu pinkne :D :D :D


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2003, 10:01

Buahaha swietny rysunek - poprostu wspanialy !!! No i znakomicie obrazuje sytuacje w lidze :D Skad go wzieles ?


ODPOWIEDZ