Juventus-Chievo 4-3 (Serie A)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 24 maja 2003, 18:22

Piękne zakończenie sezonu ligowego.Wynik hokejowy,cieszą dwie bramki Zalayety.Mimo że nie jest zawodnikiem z najwyższej półki pokazał iż jest przydatny jako zmiennik.Jednak najprawdopodobniej odejdzie... :(

Zapamiętam do końca że strzelił bardzo ważną bramkę która dała nam awans do pólfinału.Dzięki Zala!!!


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 maja 2003, 18:26

Bardzo dobrze ze sie postarali i wygrali ten mecz na koniec sezonu. To bylo piekne podsumowanie sezonu ligowego, Treze chyba juz wrocil do swojej optymalnej formy, Zala tez widze sobie troche postrzelal, nawet Zenoni brameczke zdobyl. No i bylo 39 tys ludzi wiec przekroczylismy milion widzow w tym sezonie na Dell Allpi. Dotego konczymi lige z 7 punktami przewagi nad Interem i az 11 nad Milanem :!: To tylko potwierdza nasz hegemonie w lidze mam nadzieje ze w finale champions tez tak bedzie
PS: Znowu mamy najlepszy atak i obrone ligi, najmniej porazek i najwiecej zwyciestw
GRAZIE JUVE :!:


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 maja 2003, 19:26

Bardzo dobrze,że na koniec sezonu ligowego udało nam się wygrac z silnym Chievo.Dwie bardzo ładne bramki zdobył Zalayeata,może tym samym udowodnił że zasługuje na miejsce w kadrze Juve w najbliższym sezonie..Ładnie grał też Oliveira.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 24 maja 2003, 19:33

Ciesze sie ze wygrali ostatni mecz w Serie A. Nerwów troche było bo az nie chciało mi sie wierzyc ze stracilismy 2 bramki grając w przewadze. Teraz czas na Milan

ps. Na onecie napisali ze spada z ligi MODENA i nie bedzie zadnych baraży....


Gianluigi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 226
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 maja 2003, 19:44

Jest jedna rzecz dla której warto życ JUVE JUVE :-D Po prostu jestem wniebowziety rezerwy pokazali ze takze potrafia wygrywac .Mam nadzieje ze wynik powtorzy sie w srode.


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 24 maja 2003, 20:28

Rzym - Ostatnia kolejka ligi włoskiej nie zmieniła niczego w czołowej czwórce. Z piątej lokaty na siódmą po porażce 3-4 z Juventusem spadło za to Chievo Werona i nie zagra w Pucharze UEFA. Przepustkę do tych rozgrywek wywalczyły sobie Parma, ogrywając Empoli 2-0 i Udinese po zwycięstwie 2-1 z Lazio Rzym. Nie wyjaśniło się jednak, kto będzie czwartym spadkowiczem. Kwestię tą rozstrzygnie dopiero baraż pomiędzy Atalantą i Regginą. Mają one po 38 punktów, tak samo jak Modena i Empoli, ale te dwie ostatnie drużyny mają lepszy bilans bezpośredni. Bilans bramkowy nie liczy się we włoskich rozgrywkach


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 24 maja 2003, 22:09

Nedved jak wiemy nie zagral. Usiadl za to na trybunach. Niestety ale byl bardzo smutny. W sumie to mu sie nie dziwie. Dla niego sezon sie juz zakonczyl. Miejmy nadzieje, ze jego koledzy wynagrodza mu niemoznosc zagrania w finale CL. FORZA JUVE, FORZA NEDVED! :-D


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 maja 2003, 00:24

Najbardziej mnie zaskoczył Zenoni, już drugi rok z rzędu odwala ten sam numer, strzela gola w końcowych meczach i tym samym Moggi decyduje żeby go zostawić (tak przynajmniej było w zeszłym roku).
Na złość mi robi :lol:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 maja 2003, 12:55

Jest! Jestem ogromnie szczęśliwy z tego zwycięstwa! Bardzo, najpiękniejsze zakończenie sezonu z możliwych. No nareszcie rezerwy pokazały, nareszcie. Zaczelismy zwycięstwem ligę i zwycięstwem zakończyliśmy. Cały zespół zagrał dobrze. Kurcze ja po 1 połowie musialem iść na bal absolwenta 3 klas a tu takie emocje przegapiłem :shock: :cry: Aż 6 goli przegapiłem! :cry: 1 bramka Zalayety świetny strzał z dystansu super i piekne odegranie piętką OLIVERY! 2 Zalayety też piękna z ostrego kąta podobna do tej z Dynamo z LM. Trezeguet wiadomo piekny techniczny strzał, rasowy napastnik wykończył to ze stoickim spokojem i zimną krwią. I CRISTIANO ZENONI! Co on sam robił w przodzie :!: :shock: Sam samiutki pieknie wczekał przepchał i strzelił technicznie. He nawet się niecieszył a powinien szaleć z radości :wink: .W tamtym sezonie też strzelił 1 gola z Perugią.


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 maja 2003, 13:02

A i jeszcze cos co uwielbiam. końcowe stystyki :D

A więc zdobyliśmy 72 pkt.! 7 przewagi nad 2 Interem i 11 nad 3 Milanem :shock: 8) :twisted: To swiadczy o naszej klasie i potędzę :twisted:

Strzeliliśmy 64 gole tyle co Inter czyli exekwo zajeliśmy 1 miejsce :twisted: .

Straciliśmy najmniej goli jedynie 29 :twisted: Następny był Milan co stracił 1 gola więcej.

Wygraliśmy 21 spotkań a nastepny jest Inter, który wygrał 19 razy.

Razem z Lazio daliśmy sie pokonać jedynie 4 razy :twisted:

Liczby znów przemawiają na naszą korzyść i czego tu chcieć więcej? Wszystko mówi samo za siebie. Tylko w porównaniu do tamtego sezonu niemamy w swoich szeregach najlepszego strzelca :( Ale za to mamy Lidera Serie A P.NEDVEDA :twisted: A gole rozlorzyły się na Nedveda, Trezegueta, Del Piera, Di Vaio oni zdobyli ich najwięcej.


Obrazek
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 maja 2003, 13:47

Ja natomiast lubie plebiscyty :wink:
Najlepszy piłkarz Juve:
1.Nedved
2.Del Piero
3.Thuram/Buffon
Odkrycie sezonu w Juve:
Camoranesi
Rosczarowanie:
Salas
"11"Sezonu:Buffon-Thuram,Montero,Ferrara,Zambrotta-Camoranesi,Tacchinardi,Davids-Nedved-Del Piero,Trezeguet


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 maja 2003, 15:02

BIANCONERI pisze:Ja natomiast lubie plebiscyty :wink:
Najlepszy piłkarz Juve:
1.Nedved
2.Del Piero
3.Thuram/Buffon
Odkrycie sezonu w Juve:
Camoranesi
Rosczarowanie:
Salas
"11"Sezonu:Buffon-Thuram,Montero,Ferrara,Zambrotta-Camoranesi,Tacchinardi,Davids-Nedved-Del Piero,Trezeguet
Ooo widzę ,że myślimy identycznie :wink: W 1000% sie z Tobą zgadzam tylko do najlepszych pikarzy JUVE na 3 miejsce dodałbym TREZEGUETA mimo kontuzji odegrał dużą i znaczącą role dla JUVE. Potrafił strzalić gola w najważnejszych momentach i może dodałbym jeszcze Zambrottę a i Davids sie też dobrze spisywał i Ferrara na swój wiek. Oj trzeba zrobić więcej tych miejsc niż tylko 3 :D :wink:

A i jeszcze 1 plebiscyt.
Najlepszy trener Serie A: oczywiście ten pan z obrazka obok 8) :wink: :!: :D


Obrazek
Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 maja 2003
Posty: 75
Rejestracja: 19 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 maja 2003, 16:18

Pewna wygrana. Cieszy tymbardziej, poniewaz nikt nie spodziewal sie tak latwego zwyciestwa. Inter a zwlaszcza Milan w poczatkowej fazie rozgrywek wydawali sie trudni do przescigniecia. Na szczescie objawil sie geniusz Nedveda, ktory jest bezapelcyajnie bohaterem tego sezonu. Wielkie brawa i oby tak dalej...


Rap, Maria, Przyjazn, Sex, JuVe ;)
Gofer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 64
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 maja 2003, 08:06

Juve pokazało, że nawet w rezerwowym składzie potrafi zwyciężać! :-D
Poraz kolejny Zalayeta udowodnił jak przydatnym jest piłkarzem!
Niestety nie wszyscy pokazali na co ich stać!
Nierozumię dlaczego Lippi wystawia do składu tą sierotę Chimentiego, puszcza same szmaty :evil:
Powinien występować jakiś młody bramkarz np Bonnefoi Landry :idea: :D


.::WWW.JUVENTUSTURYN.COM::. - POLSKI SERWIS STAREJ DAMY
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 maja 2003, 09:30

Gofer pisze:Nierozumię dlaczego Lippi wystawia do składu tą sierotę Chimentiego, puszcza same szmaty :evil:
Wcale nie zawinil przy puszconych bramkach, a za to wybronil kilka na prawde niebezpiecznych akcji. Nie wiem co od niego chcesz jak dla mnie jest dobym zmiennikiem Buffona


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Zablokowany