Zostan przestepca - czyli The Crims =)

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 11 lutego 2005, 12:09

Niektorzy z Was na pewno mieli przyjemnosc zagrac w te gre, ale to pewnie mniejszosc :) Otoz od niedawna The Crims zostal w pelni spolszczony, co daje oczywiscie wieksza radosc z gry (napad na Kulczyka robi swoje :P ). Poza tym mozna poznac tajniki zycia w gangu (ktory moglbysmy stworzyc razem sposrod uzytkowniQw forum). Aaaa no i zobaczycie jak latwo jest sie uzaleznic, co sie pozniej konczy detoksem. Moglbym pisac dalej, ale odesle Was do poradnika -> http://www.marcus1328.webpark.pl/

Po przeczytaniu rejestracja na stronie http://www.thecrims.com (pytania mozecie zglaszac tutej, ale tylko wtedy gdy odpowiedz na nie, nie bedzie zawarta w poradniQ).

I niech tylko mi ktos przeniesie ten topic do "inne strony www" to sie zdenerwuje :evil:

Osoby z JP grajace w The Crims:

I EDYCJA

- Blood Brothers :arrow: IGI(IGI87), BOOM(chryzolaminaryna)
- misza_18 :arrow: MiszaQ
- seba :arrow: Jayson
- Gałcio :arrow: Galcios
- paku :arrow: paku
- Pablo :arrow: Pablo0
- Alexy :arrow: Alexy
- Bury88 :arrow: Bury87
- Nedved1111 :arrow: Nedved1111
- Gorczas :arrow: Gorczas
- Ibrahimovic :arrow: Ibrahimovic9
- ADP :arrow: Pavel90
- Sobi666 :arrow: Sobi
- Zlatan_sc :arrow: Jaymz
- Marcin-IRONEK :arrow: Ir0n3k
- Battigol :arrow: Batti
- wiercin10 :arrow: wiercin
- Seiru :arrow: Seiru
- mati_ :arrow: matizjp
- Peja :arrow: ooENCOREoo




II EDYCJA

Blood Brothers :P
- IGI :arrow: IGI87
- BOOM :arrow: chryzolaminaryna
Tez Blood ale juz nie Brothers ^^
- mati_ :arrow: matizjp
- gorczas :arrow: Gorczas
- Battigol :arrow: Batti
- Freddy :arrow: Freddy
- Szyman :arrow: Szyman8
Ostatnio zmieniony 06 marca 2005, 13:44 przez IGI, łącznie zmieniany 22 razy.


Obrazek
Misza_18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 106
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 12 lutego 2005, 22:32

Hej,
podąrzajac za Twoimi wskazówkami przeczytałem opis gry, po czym sie zalogowalem 8)
jestem teraz na etapie poznawiania jej, ale już na początku muszę przyznać, że jest wciągajaca :D
Mam do ciebie pare pytan:
:arrow: pod jakim nickiem jestes w grze?
:arrow: czy masz moze swoj bar i jakie masz tam ceny ?
:arrow: na jakim poziomie juz jestes(ja mam okolo 30 pkt respektu, ale szybko sie poprawiam)?
:arrow: masz moze swoj gang bo mysle ze jak juz osiagne ta urpagniona "50" chetnie bym sie gdzies zaczepil a kibice JUVE powinni trzymac sie razem
A wlasnie the crime jestem jako Miszaq(tylko nie pytaj skad to sie wzielo bo dokladnie nie wiem) a i mam nadzieje ze nie obleje jutro egzaminu bo zamiast sie uczyc caly czas czekam az bede mogl odwiedzic kolejny pub i wciagnac troche dragow a potem oczywiscie jakas mala kradziez :twisted: :twisted: :twisted: .........najlepiej by bylo jezeli bys odpisal na gg moj numer to 4817384 jestem niemal caly czas(najczesciej niewidoczny)
Pozdro


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 12 lutego 2005, 23:16

Nie robcie zamieszania :!: Co mnie obchodzi ile macie respa? Albo odkad gracie? Tutaj zadajecie pytania... Jezeli chcecie stworzyc wspolny gang, piszcie mi na pw (Prywatna wiadomosc) wasz login :!:


Misza :) Juz Ci odpowiedzialem, ale dla innych:
:arrow: Czekamy na ok 25 osob by stworzyc gang kibicow Juve =) Za ok. 10 dni bedzie restart gry, iwec do tego czasu pocwiczcie :)
:arrow: Kazda osoba ktora chce wstapic do gangu bedzie wpisana w pierwszym poscie :)
:arrow: Nie, nie mam swojego baru/dyskoteki, ale za to polecam klub bobancio Rave party w ktorym jak na razie sa najnizsze ceny, a i w panienke mozna sie zaopatrzec :)


Jeszcze raz przypominam, nie robcie zamieszania!


Edit:

Do Was jak do sciany, nauczcie sie czytac :!: :!: :!: Nie chce byc niemily, ale jakbym byl moderatorem od razu dalbym wiekszosci bana za te wypowiedzi :?
Ostatnio zmieniony 13 lutego 2005, 17:14 przez IGI, łącznie zmieniany 5 razy.


Obrazek
juvek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2003
Posty: 215
Rejestracja: 11 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2005, 22:06

to ja mam parę pytań:

- czy jak jest restart gry to wszystkie umiejetności się kasują i co ile jest restart?
- czy jak się wyloguję to energia będzie sobie rosła?
- po co sa kredyty?

dzieki za odpowiedz


. . . . . . J U V E . . . . F O R E V E R . . . . . .
IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 13 lutego 2005, 22:19

:arrow: Po restarcie zaczynasz od nowa, czyli wszystko sie kasuje. Na stronie glownej pod gazeta masz informacje ile czasu zostalo :) Przypominam ze czs dzielisz przez 4 :). Nie mam pojecia czy co kazde 180 dni strona bedzie restartowana... Zalezy od organizatorow i sponsorow :)
:arrow: Tak, nie zaleznie od tego czy jestes zalogowany energia rosnie.
:arrow: Nie orientuje sie dobrze, ale to chyba jest przedwczesne wypuszczenie np z wiezienia :) Jezeli zostaniesz zlapany, zamiast czekac az Cie wypuszcza (ewentualnie zwolnia za poprawne zachowanie), mozesz wyjsc za kaucja :) Czyli sms ok. 3 pln, o jakiejs tam tresci...

zlatansc --> takie cos to na pw sie zalatwie, zreszta z tego co pamietam mowiles ze masz swoj gang ^_^
Ostatnio zmieniony 13 lutego 2005, 22:33 przez IGI, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
zlatan_sc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 237
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 13 lutego 2005, 22:32

Czemu mnie nie dopisales IGI :cry: Wszyscy juventini powinni sie trzymac razem i tez chce nalezec to gangu Juve 8) Moj nick to Jaymz.


Obrazek
wloski w alfabecie pisze:Prawdą jest to, że eskimosi jedyną przyjemnością miedzy ludzką na jaką mogą sobie pozwolić jest pocieranie się o nosek.
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2005, 23:32

Też się zarejestrowałem.
Gra jak na 1 rzut oka jest niezła. Narazie mam małe umiejętności, więc dużo zrobić nie mogę. Zostają same spożywczaki :P Oczywiście zgłaszam się do gangu JP :] Myślę, że szybko zdobędę punkty respectu :]

edit: aha zapomniałem :P mój nick to: Ir0n3k

EDIT2: Zostałem dopisany do gangu, więc jeśli można, proszę o usunięcie posta...
Wiem, że mogłem, ba powinienem zgłośić chęć należenia do gangu na prv, ale pomyślałem o tym dopiero po kliknięciu "wyślij" :/
Ostatnio zmieniony 14 lutego 2005, 11:16 przez Ironek, łącznie zmieniany 2 razy.


Batigol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2004
Posty: 130
Rejestracja: 06 lutego 2004

Nieprzeczytany post 13 lutego 2005, 23:47

Ja rowniez jestem czlonkiem tej gry od 10 min.... :D
Jezeli jest taka mozliwosc chetnie dolacze do gangu :P

Moj nick: Batti


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 14 lutego 2005, 00:25

Powoli juz nerwy trace :(

TO JEST TEMAT W KTORYM POLECAM WAM GRE, A WY ALBO GRACIE ALBO NIE. NIE WYGLASZACIE OPINII, TYLKO ZADAJECIE PYTANIA. CHCECIE WSTAPIC DO GANGU? PISZCIE NA PRIV, NIE TUTAJ :!:


Zglaszajcie propozycje nazwy gangu do mnei na priv :P Obiecuje ze wybiore najlepsza :)

Ewentualnie mozemy bardziej demokratycznie zrobic konferencje na czacie/gg i wybierzemy wspolnie :)


Obrazek
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 lutego 2005, 15:44

Malo pytanko ;) Czy respekt zdobywa się tylko i przez napady czy jeszcze przez coś? :)


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 16 lutego 2005, 17:06

Też mam pytanie jak mam 52 resp. to jak dołączyć do gangu? (chodzi mi dokładnie co trzeba wciskać)


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 16 lutego 2005, 21:53

paku :arrow: Respect zdobywasz jeszcze, jak dostajesz kase :) Czyli np. zbierajac ja od dziwek :) W podobny sposob go mozesz stracic....
mati_ :arrow: zartujesz sobie? :) Jak wyjde z wiezienia wysle Ci zaproszenie... Jak cos bedzie jeszcze niejasne, pytaj na gg =)


Obrazek
Bury88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 42
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 18 lutego 2005, 14:44

Mam pytanie.
:arrow: Kupielm burdel i za bardzo nie wiem jak dziala. Co sie w nim produkuje:?: Dziwki :?: Moze cos wiecie na ten temat bo juz mam ten burdel 2 dni (naszego czasu) i narazie nic nie wyprodukowal.


seba

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 maja 2004
Posty: 109
Rejestracja: 12 maja 2004

Nieprzeczytany post 22 lutego 2005, 14:03

Co jest grane :?: Wczoraj jeszcze byłem w gangu a jak teraz wszedłem na stronke to miałem 30 mniej respektu i nie byłem w gangu, nie miałem też żadnych znajomych. Wywaliliście mnie?? Jeżeli tak to chciałbym wiedzieć za co :?:
Jeśli nie to czy wiecie może co się mogło stać :?:


Szyman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2004
Posty: 13
Rejestracja: 07 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 22 lutego 2005, 14:28

Igi mozesz wyslac mi zaproszenie ??? Mam 159 respa. Nick mam taki sam jak tu czyli Szyman


FORZA JUVE
ODPOWIEDZ