Zostan przestepca - czyli The Crims =)

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 07 marca 2005, 21:30

Ludzie, najpierw Wy mi wysylacie znajomosc, pozniej ja Wam zaproszenie do gangu, a o tym ze chcecie przylaczyc do gangu informujecie na pw, czy to takie trudne? :?


Obrazek
Batigol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2004
Posty: 130
Rejestracja: 06 lutego 2004

Nieprzeczytany post 08 marca 2005, 23:41

Gra zostala wznowiona, po wprowadzeniu nowych zabezpieczen przed cheaterami... Prawde powiedziawszy, to jakis czas temu (przy poprzednim wstrzymaniu gry) sam odkrylem sposob jak "oszukac gre" 8) . Wiem, ze nie bylo to zbyt uczciwe, ale... Stronka nie dzialala, probowalem innych przegladarek i zauwazylem, ze jak ma sie wiecej aktywnych okienek thecrims to czas leci szybciej. Minuty spedzone na stronie stronie liczyly sie dla kazdej przegladarki osobno, wiec energia odnawiala mi sie 4 razy szybciej (w moim przypadku bo mialem 4 przegladarki). Teraz cheatowanie (przynajmniej to, ktore ja odkrylem) skonczylo sie. Szkoda, ze tylko 2 dni moglem pooszukiwac, ale i tak w tym czasie zdobylem "troszeczke" respektu. Niestety pewnie i tak niedlugo strace ta przewage, gdyz w tym i nastepnym tygodniu mam probne maturki, oddanie prac dyplomowych... ale nie zrezygnuje calkiem z crimsow... :D
Pozdrawiam i zycze powodzenia w grze


AgisDeluxe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 91
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2005, 19:41

no wciaga jak cholera..szkoda tylko ze czesto jest serwer pzrepchany i sie dlugo laduje..ale i tak nie ma co narzekac...


... żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek ... F. Nietzsche
swistak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 października 2004
Posty: 3
Rejestracja: 29 października 2004

Nieprzeczytany post 09 marca 2005, 20:05

:arrow: Swestak
:arrow: mam pub o nazwie swestak ceny: wejscie do pubu 0 , piguly 10,ziolo10,piwo9,grzybki10
:arrow: 100 respektu
:arrow: gang mam ale rozwarze inne propozycje


Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 09:45

Ja dopiero teraz moze zaczne grac jak bede mial czas. Bo kiedy bylem chory i siedzialem calymi dniami w domu to crimsy mi nie dzialaly. Teraz wlaczam patrze, a tu juz nie ma tego komunikatu i moge grac. Na razie mam dopiero 10 respa :oops: ale licze na doswiadczenie z poprzedniej edycji gdzie w trzy dni nastukalem 160 (nie gralem bez przerwy)


BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 20:02

NO NIE NORMALNIE BRAVOO DLA ADMINOW "THE CRIMS"!!!!!!!!
to sie nazywa zdolnosc :evil: kurde zeby ograniczyc liczbe osob on-line do 3500??????? przeciez to paranoja!!!!!!!!!z tego co pamietam to nigdy nie bylo on-line mniej niz 42000 :evil: ( o normalnej porze bo od godziny 2 do 5 raczej jest mniej niz 3500, no ale jesli tak zrobili to nalezy sie spodziewac ze i o tych godzinach bedzie full ).

No to zegnajcie Crimsy :cry:


Obrazek
gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 22:11

BOOM nie panikuj. Według mnie to jest tylko taki tymczasowy zabieg, żeby serwer wytrzymywał. Wkrótce pewnie założą nowy serwer i wszytko powinno być w porządku. Poza tym zwykle koło 9 - 10 rano jest koło 2000 userów, zatem nie ma co przeżywać za wczasu :D. Wystarczy spokojnie poczekać, aż panowie Admini uporają się z problemem serwera i wszystko będzie gitarka :D .

PozdrQ

EDIT:

Teraz ja będę liderem gangu (wczęsniej był IGI) Juve - fighters a więc jak są jakieś pytania albo coś to proszę do mnie :-D


BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 12 marca 2005, 16:17

??eeee gorczas a ustalales to z kims?? :D nie to zebym mial cos przeciwko, ale demokracja musi byc :p

A co do tego serva- to chcialbym wierzyc, ze sie nie mylisz. Nie wiem jak wy ale ja teraz mam taki bajer, ze pisze na dole, ze jest ok. 3400 graczy ( mniej niz 3500 :D:D:D ) a jak chce cos zrobic to pisze ze Server jest busy :evil:


Obrazek
IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 12 marca 2005, 16:34

Oki powiem tak...
Jako byly lider gangu dzieQje Wszystkim ktorzy grali :) Opaska kapitana przeszla na Gorczasa. Jako, iz jest to malo demokratyczna decyzja mozna zrobic glosowanie. Zrobicie po prostu jak chcecie. Mojej kandydatury nei rozwazajcie :) Powodzenia na nowej drodze zycia :D:D:D:D:D


Obrazek
gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 marca 2005, 16:37

No gadałem z IGIm na GG (wielkie THX za zaufanie którym mnie obdarzyłeś :) ), więc chyba wszystko jest jasne :?: Poza tym ja będę miał lidera głównie po to, żeby "werbować" nowych gangsterów z forum, gdyż IGI nie miał czasu na to.

A ten napis Server busy to nie dlatego że jest mało czy dużo osób, ale że występują jakięs problemy z ich serwerem.

PozdrQ

EDIT:

Teraz jak ktoś chce do gangu to prosze zgłaszać się do mnie na GG albo PW.

A oto lista wszystkich gangsterów w gangu "Juve - fighters":
:ball: IGI :arrow: IGI87
:ball: BOOM :arrow: chryzolaminaryna
:ball: Batigol :arrow: Batti
:ball: Freddy :arrow: Freddy
:ball: mati__________ :arrow: matizjp
:ball: AgisDeluxe :arrow: AgisDeluxe
:ball: juveni :arrow: thesaurus
:ball: Ja-JUVE-nek :arrow: JanekWK
:ball: gorczas :arrow: Gorczas
:ball: psikuta1985

Zapraszamy kolejnych gangsterów :D


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 13 marca 2005, 18:29

czesc ludzie dopiero od wczoraj zacząłem grać w tą fascynującą grę narazie poznaje jej tajniki i niechcąc wam tutaj robić zamieszania zapytam tylko o kilka rzeczy:

-Co Zrobic żeby energia szybciej rosła??

- I Co sie dzieje że jestem zbanowany jak wszedłem obrobiłem spożywczaka a tutak komunikat zostałeś zbanowany do 14.03 . do godziny 18:24 ?? co robić ?? żeby mnei odbanowali i dobrze by było wiedzieć za co banują??


Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2005, 17:40

Pelson pisze:-Co Zrobic żeby energia szybciej rosła??
Pracowac nad poprawianiem wytrzymalosci
Pelson pisze:- I Co sie dzieje że jestem zbanowany jak wszedłem obrobiłem spożywczaka a tutak komunikat zostałeś zbanowany do 14.03 . do godziny 18:24 ?? co robić ?? żeby mnei odbanowali i dobrze by było wiedzieć za co banują??
Po prostu wpakowali cie do pudla :P Do pudla wpakowuja za nie udane skoki, ta data to czas kiedy wyjdziesz z pudla. Zeby przedwczesnie wyjsc z pudla nalezy dac lapowke gliniarzom, ale z kwata nizsza niz 100 000 nie radze probowac. Mozna tez sprobowac uciec z wiezienia


Batigol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2004
Posty: 130
Rejestracja: 06 lutego 2004

Nieprzeczytany post 14 marca 2005, 22:11

Peja pisze:
Pelson pisze:- I Co sie dzieje że jestem zbanowany jak wszedłem obrobiłem spożywczaka a tutak komunikat zostałeś zbanowany do 14.03 . do godziny 18:24 ?? co robić ?? żeby mnei odbanowali i dobrze by było wiedzieć za co banują??
Po prostu wpakowali cie do pudla :P Do pudla wpakowuja za nie udane skoki, ta data to czas kiedy wyjdziesz z pudla. Zeby przedwczesnie wyjsc z pudla nalezy dac lapowke gliniarzom, ale z kwata nizsza niz 100 000 nie radze probowac. Mozna tez sprobowac uciec z wiezienia
Moze ja podziele sie swoimi spostrzezeniami:
Juz 3 razy bylem w kiciu i zauwazylem, ze aby wyjsc z niego nalezy dac lapowke w wysokosci 10 000 x ilosc dni na ile zostalo sie zamknietych. Przykladowo jezeli dostaniemy 5 dni za napad na jubilera, to placimy 50 000. Proponowalbym jednak dorzucic jeszcze 10 000 dla pewnosci i zaplacic w sumie 60 000... Mam nadzieje, ze moja rada sie przyda, choc nikomu nie zycze pobytu w wiezieniu :D

EDIT
Nie zawsze dziala.... nie zabijcie mnie jak wasza ucieczka sie nie uda :wink:


Bartek89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lutego 2004
Posty: 106
Rejestracja: 08 lutego 2004

Nieprzeczytany post 16 marca 2005, 20:11

Ja chciałbym podziękować wszystkim poniewaz byłem w gangu juve jednak dzisiaj dostałem kuszącą :D propozycje i wylądowałem w 4 gangu z rankingu Białasy z bronxu i musiałem opuścić gang juve! sorki

P.S. jezeli kogoś interesuje się dostanie do owego gangu moge pomóc 8) tylko niech nikt nie pomyśli ze chce rozbić wasz gang


Juve per sempre.
BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 16 marca 2005, 20:38

To powodzenia w nowym gangu (zara bedziesz w szpitalu :D )
Ja chyba dam sobie na spokoj z tymi Crimsami-co wchodze to serv is busy, albo za duzo ludu ;/ widocznie nie mam cierpliwosci ale coz............ no jeszcze sie zastanowie i jakby co to dam znac :?


Obrazek
ODPOWIEDZ