Zostan przestepca - czyli The Crims =)

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
stefan590

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 150
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 16 marca 2005, 21:56

No to mozecie mi wyslac zaproszenie do tego gangu?? BO ja nie zabardzo w tym obcykany, ale mam 50 respektu:)

Moj nick to:Stefik590


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 16 marca 2005, 22:12

witam wszystkich, jako, że gram w the crims i posiadam własny gang to proponuje wam podpisanie paktu o nieagresji naszych gangów.
czekam na decyzje
PS. kto ma u Was najwiekszy respekt:>??


stefan590

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 150
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 07:18

Ludzie ktos do mnie wysylal zaproszenie, ale nie wiem czy to od waszego gangu... jakby co napiszcie jak wy sie nazywacie:)

P.S. I jak sie akceptuje to zaproszenie? Czy co trzeba zrobic zeby byc w tym gangu:)


gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 15:06

witam wszystkich, jako, że gram w the crims i posiadam własny gang to proponuje wam podpisanie paktu o nieagresji naszych gangów.
czekam na decyzje
PS. kto ma u Was najwiekszy respekt:>??
Oczywiście, że możemy podpisać pakt :D
U nas aktualnie najwięcej repektu ma Batti (na forum Batigol) i ma on 575.
Ludzie ktos do mnie wysylal zaproszenie, ale nie wiem czy to od waszego gangu... jakby co napiszcie jak wy sie nazywacie:)

P.S. I jak sie akceptuje to zaproszenie? Czy co trzeba zrobic zeby byc w tym gangu:)
Zapewne ja rozsyłałem wiele zaproszeń na forum do gangu. Nasz gang nazywa się "Juve - fighters" i przyjmujemy wszystkich kibiców Juve (i nie tylko :-D ) z respektem powyżej 50, a więc zapraszamy. :D

A co do zaproszenia to ja ci wyślę prośbę o ustanowienie trwałego kontaktu i tam będziesz miał akceptuj. Później wyślę ci zaproszenie do gangui to będziesz mógł akceptować w centrum gangu (dodatkowo dostaniesz wiadomości o zaproszeniu do gangu).


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 16:45

gorczas pisze:
witam wszystkich, jako, że gram w the crims i posiadam własny gang to proponuje wam podpisanie paktu o nieagresji naszych gangów.
czekam na decyzje
PS. kto ma u Was najwiekszy respekt:>??
Oczywiście, że możemy podpisać pakt :D
U nas aktualnie najwięcej repektu ma Batti (na forum Batigol) i ma on 575.
Ludzie ktos do mnie wysylal zaproszenie, ale nie wiem czy to od waszego gangu... jakby co napiszcie jak wy sie nazywacie:)

P.S. I jak sie akceptuje to zaproszenie? Czy co trzeba zrobic zeby byc w tym gangu:)
Zapewne ja rozsyłałem wiele zaproszeń na forum do gangu. Nasz gang nazywa się "Juve - fighters" i przyjmujemy wszystkich kibiców Juve (i nie tylko :-D ) z respektem powyżej 50, a więc zapraszamy. :D

A co do zaproszenia to ja ci wyślę prośbę o ustanowienie trwałego kontaktu i tam będziesz miał akceptuj. Później wyślę ci zaproszenie do gangui to będziesz mógł akceptować w centrum gangu (dodatkowo dostaniesz wiadomości o zaproszeniu do gangu).
szkoda, że tak późno... bo odszedłem z mojego gangu i przekazałem "pałeczke" mojemu koledze. Chciałem wstapic do Juve Fighters, ale nie było Cie w dany momencie na gg to tak jak zamierzałem wcześniej, wstąpiłem do gangu Rap City...
PS. możecie podać 5 najlepszych respektowiczów?
pozdro


gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 21:29

O to piątka wspaniałych :wink: :

:arrow: Gorczas - Respekt: 706
:arrow: JanekWK - Respekt: 643
:arrow: Batti - Respekt: 598
:arrow: thesaurus - Respekt: 423
:arrow: psikuta1985 - Respekt: 275

Jak chcesz to możesz w każdym momencie do nas dołączyć :-D . Jak jakieś pytania albo zażalenia to proszę na gg lub priv.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 21 marca 2005, 18:54

:evil: :evil: :evil: Kurde!!! jakąś godzine temu wyszedłem The Crims wchodze 5 minut temu i okazuje sie że ktos mi sprawił lanie i leże połamany :/ staciłem 20 pkt respektu ale kasa jest czy to oznacza że ktoś na mnie napadł tzw ''przemielił'' mnie?? pytam bo gram w tą gre około tydzień i nie jestem tak obcykany jak wy!

Edit: Aha i jak to prawda że od kogoś dostałem to gdzie sprawdzic nick tego gostka :?:


Batigol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2004
Posty: 130
Rejestracja: 06 lutego 2004

Nieprzeczytany post 21 marca 2005, 22:09

Pelson pisze::evil: :evil: :evil: Kurde!!! jakąś godzine temu wyszedłem The Crims wchodze 5 minut temu i okazuje sie że ktos mi sprawił lanie i leże połamany :/ staciłem 20 pkt respektu ale kasa jest czy to oznacza że ktoś na mnie napadł tzw ''przemielił'' mnie?? pytam bo gram w tą gre około tydzień i nie jestem tak obcykany jak wy!

Edit: Aha i jak to prawda że od kogoś dostałem to gdzie sprawdzic nick tego gostka :?:
Napewno ktos Cie napadl, a w wiadomosciach mozesz sprawdzic kto. Choc do mnie ostatnio zadne wiadomosci nie dochodza (znowu jakis bug :? ), wiec moze wogule nie dowiesz sie kto Cie "przemielil"...


Ja-JUVE-nek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 23 marca 2005, 09:37

Chłopaki, może byśmy połączyli się z jakimś gangiem??? (oczywiście zachowując nazwe) albo zacznijmy rekrutować ludzi... Mielibyśmy wtedy większą siłe rażenia i wyższe miejsce w rankingu :)


Obrazek
gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 marca 2005, 20:48

No właśnie planujemy wykonać fuzję trzech gangów. Mianowicie Juve - fighters, KASZTELAN i red dragon. Właśnie trwa głosowanie nad tym czy łączyć się czy też nie. Jak na razie nie było głosów sprzeciwu, ale bedę czekał na najważniejszy głos IGI-ego (twórcy gangu). Poza tym zmiana nazwy gangu jest nieunikniona i mogę jedynie zabiegać o to, aby w nazwie została nazwa naszego ukochanego klubu JUVE.

Jeśli są jakieś pytania, prośby lub zażalenia to proszę do mnie na priv lub gg. Proszę tam także zgłaszać propozycje do nazwy nowego gangu.


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 24 marca 2005, 00:28

gorczas pisze:No właśnie planujemy wykonać fuzję trzech gangów. Mianowicie Juve - fighters, KASZTELAN i red dragon. Właśnie trwa głosowanie nad tym czy łączyć się czy też nie. Jak na razie nie było głosów sprzeciwu, ale bedę czekał na najważniejszy głos IGI-ego (twórcy gangu). Poza tym zmiana nazwy gangu jest nieunikniona i mogę jedynie zabiegać o to, aby w nazwie została nazwa naszego ukochanego klubu JUVE.

Jeśli są jakieś pytania, prośby lub zażalenia to proszę do mnie na priv lub gg. Proszę tam także zgłaszać propozycje do nazwy nowego gangu.
Takie polaczenie moze byc bardzo korzystne :arrow: ja nie wyrazam zadnego sprzeciwu, zeby bylo jasne :) Po prostu jestem neutralny w tej kwestii, a najwazniejszy glos wg mnie nalezy do Gorczasa (obecnego Lidera). Swoja droga fajnie byloby jakby w nazwie pozostal jakis slad, ze gang tworza tez kibice Juve :) (czarno-bialy kasztelan, jak ktos powiedzial ujdzie :P ).


Obrazek
filipbron

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 listopada 2004
Posty: 7
Rejestracja: 14 listopada 2004

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2005, 20:38

Czy mozna sie dolaczac do waszego gangu?
Nick- filipbron2
Respect-61


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 06:42

Gorczas, jeśli jesteś liderem dalej, to wyślij mi zaproszenie do Andrewtbg... moge wstąpić do gangu... mam w maire w miare respekicik :D coś koło 1000 :)
pozdrawiam


PiontaS

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2003
Posty: 204
Rejestracja: 30 września 2003

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2005, 14:52

...
Ostatnio zmieniony 18 kwietnia 2010, 20:54 przez PiontaS, łącznie zmieniany 1 raz.


gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 20:55

No niestety nasz gang się rozpadł (spowodowane było to zmianami lidera) :cry: . Ja już zakończyłem grę w Crimsy, więc jeśli ktoś chce to niech zakłada po raz kolejny gang i zbiera ludzi. Ja się żegnam z Crimsami i dziękuje wszystkich członkom gangu za współprace.

Wielkie przeprosiny dla IGI-ego (w końcu to on założył gang).

PozdrQ


ODPOWIEDZ